10127 посетителей онлайн
10 395 12

Со следующей недели графики отключения электроэнергии должны стать плановыми, - Укрэнерго

укрэнерго

Председатель правления НЭК "Укрэнерго" Владимир Кудрицкий сообщил, что со следующей недели графики отключения электроэнергии в Украине должны стать плановыми.

Как сообщает Цензор.НЕТ, со ссылкой на УНИАН, об этом он заявил в эфире телемарафона 30 октября.

"Со следующей недели графики отключения электроэнергии должны стать плановыми. Мы их вводим в новом формате, чтобы облэнерго и местные власти заранее знали, какой объем ограничений будет, и могли составить списки потребителей, которые будут отключены от электроэнергии, и в какие часы", – отметил Кудрицкий.

По его словам, в эти выходные обошлось без больших отключений, потому что энергопотребление было ниже, чем в рабочие дни.

Кудрицкий сказал, что на следующей неделе ожидается похолодание, и потребление света в такой ситуации растет, поэтому "определенные отключения мы все-таки прогнозируем, но они должны стать более плановыми и понятными для потребителей".

"Если Россия продолжит обстреливать инфраструктуру в таких масштабах и такими темпами, как она делала последние две с половиной недели, то отключения из плановых могут превратиться в аварийные, и света может не быть дольше, чем четыре часа в сутки", – отметил председатель правления НЭК "Укрэнерго".

Топ комментарии
+2
Було б непогано знати зазделегідь. А то проводив тут онлайн презентацію всій компнаії - і бац - світла немає. Кожен раз з острахом чекаєш 12, 16 і 20 годину - вимкнуть чи ні?
показать весь комментарий
31.10.2022 01:16 Ответить
+1
Багато раз повідомлялось посилання на сайт де можна дізнатись де і коли відключення. Дивишся туди твого будинку нема. А відключення є.
Невже не можна сповіщати що робота сайту ще не повністю налагоджена. Тупість, безкультур'я, байдужість до людей наших чиновників.
показать весь комментарий
31.10.2022 05:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
31.10.2022 05:27 Ответить
Те саме. Із 30 будинків на моїй вулиці в систему вписано тільки 3. Вписую свій номер будинку, пише "неіснуючий номер".
показать весь комментарий
31.10.2022 08:18 Ответить
я людина проста... і питання у мене просте: можливо можна купляти електрику де вона є задля того, щоб життя не спинялось та можна було працювати чи вже в гроп так в гроп?
показать весь комментарий
31.10.2022 08:42 Ответить
а як ти її до кінцевого споживача доставиш, коли інфраструктуру кацапи вибивають? По повітрю, як Нікола Тесла?
показать весь комментарий
31.10.2022 09:14 Ответить
зрі в корінь☝️ Якщо є графіки відключень, то проблема саме в наявності електрики. В будь якому випадку знаючи підхід наших посадовців зрозуміло, що вони будуть краще відключати по графіку та без графіка ніж намагатись вирішити питання. Ну не заточені вони на вирішення та налагодження чогось. Це в Європі, коли рашка вискнула газ почали будувати термінали і тп. У нас склалиб графіки відключення газу.
показать весь комментарий
31.10.2022 11:01 Ответить
1. енергоненеруючи потужності ==>2. мережева інфраструктура ==>3. споживач
========================================================
задачка для першого класу, - як пройти з пункту1 до пункту3, якщо немає пункту2?
показать весь комментарий
31.10.2022 11:10 Ответить
питання для виборця із мізками))
а. Якщо немає структури то електрики немає взагалі.
б. Якщо є графіки відключення то структура таки є але проблема в наявності електрики.
с. Якщо не буде електрики то нам капець
д. Що треба зробити якщо структура є але не вистачає електрики
Варіанти відповідей:
1. Пошукати та купити її де вона є.
2. Ввести графіки відключень.
е. Посадовці вибирають варіант який????
показать весь комментарий
31.10.2022 11:22 Ответить
В України 4 АЕС. Проблеми з електрикою не можуть бути апріорі.
Є проблема з доставкою, - бють по комутаційним точкам. На час ремонту, споживачі комутуються на іншу ТП, ось тут тобі і графіки.
А виборець з мізками, тут погоджуюсь, - це найбільш болюче питання. Навіть болючіше за електрику.
показать весь комментарий
31.10.2022 11:29 Ответить
мабуть таки проблема з електрикою, в години пікового навантаження, є. А балансуючі ТЕЦи рашисти розбомбили
показать весь комментарий
31.10.2022 11:42 Ответить
чито ТЕСи...
показать весь комментарий
31.10.2022 11:43 Ответить
ТЕЦ. тепло-електро-централь. Окрім електрики, генерують тепло в хати.
показать весь комментарий
31.10.2022 12:46 Ответить