10676 посетителей онлайн

Суд в Нидерландах подтвердил, что Боинг MH17 сбили с подконтрольной РФ территории

боинг

Окружной суд в Гааге установил, что пассажирский самолет MH17 был сбит с территории "ЛДНР", которая подчинялась России.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

Таким образом, суд признал версию обвинения, что именно Российская Федерация контролировала так называемую "ДНР". Кроме этого, судьи определили на основе подтвержденных доказательств, что самолет MH17 был сбит с ЗРК "Бук" из временно оккупированного Первомайска.

Как сообщалось, пассажирский Boeing-777 "Малайзийских авиалиний", выполнявший рейс MH17 из Амстердама в Куала-Лумпур, потерпел крушение на временно оккупированной части Донецкой области 17 июля 2014 года. На борту лайнера находились 283 пассажира и 15 членов экипажа, все они погибли.

Международная следственная группа пришла к выводу, что самолет был сбит с зенитно-ракетного комплекса "Бук", принадлежащего 53-й зенитно-ракетной бригаде противовоздушной обороны российских вооруженных сил, дислоцированной в Курске.

19 июня 2019 года следственная группа назвала имена четырех подозреваемых, которых считают причастными к транспортировке и боевому применению ЗРК "Бук". Это бывший офицер ФСБ, бывший "министр обороны" так называемой "ДНР Игорь Гиркин (Стрелков), генерал, а на время уничтожения самолета полковник ГРУ генштаба вооруженных сил РФ, глава "ГРУ "ДНР Сергей Дубинский, подполковник игру Олег Пулатов (все – граждане РФ), гражданин Украины Леонид Харченко, воевавший на стороне так называемой "ДНР".

Топ комментарии
+16
''Суд у Нідерландах підтвердив, що Боїнг MH17 збили з підконтрольної РФ території''

ТА ТИ ШО!!!!
показать весь комментарий
17.11.2022 15:41 Ответить
+14
Це рішення суду було зрозумілим усім і без 8-річного розслідування. Але якщо до початку військових дій це стало б найважчим звинуваченням для режиму путіна, то зараз, на тлі того, що відбувається, на тлі подій у сотні і тисячі разів страшніше за загибель 300 осіб на борту літака, на тлі Бучі та Маріуполя, це як пред'явити серійному вбивці ще й звинувачення у крадіжці банки варення.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:45 Ответить
+10
Країна-терорист? Тепер вже на офіційному рівні, з розслідуванням і вироком суду?

На часі розривання дипломатичних відносин з терористичним режимом, і припинення будь-якої економічної співпраці. Чи ні?
показать весь комментарий
17.11.2022 15:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не порівнюйте живе з мертвим...
показать весь комментарий
17.11.2022 15:45 Ответить
Нужно решение такое принимать чтобы никакие апелляции и адвокаты не докопались
показать весь комментарий
17.11.2022 15:48 Ответить
Не тупи. Суд начался в ноябре 2019, а первое заседание 7 марта 2020
показать весь комментарий
17.11.2022 15:53 Ответить
показать весь комментарий
17.11.2022 15:42 Ответить
Поки що ні. Це рішення стосується тільки 4 обвинувачених. Але в подальшому будуть суди вже над держслужбовцями кацапії
показать весь комментарий
17.11.2022 15:55 Ответить
лет через 20-30
показать весь комментарий
17.11.2022 22:24 Ответить
3-5..бо будуть спиратись на всі експертизи та дії які вже проведені.
показать весь комментарий
17.11.2022 22:42 Ответить
Ну все расходимся. Высрали то что и так знали. И на это потратили ***** тучу лет. А приговор не будет исполнен.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:43 Ответить
Ну нарешті. Якби цапи не напали, то суд ще би років 10 думав.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:43 Ответить
Не заганяй, якщо не в темі. Перше засідання суду відбулось 7 березня 2020 року
показать весь комментарий
17.11.2022 15:56 Ответить
Ото новина! Та невже? Бути такого не може! Вісім років тяганини..... Нажаль тільки цей вирок не змінить нічого- імпотентна Європа добряче сидить на нафтогазовому кукані х"йла!
показать весь комментарий
17.11.2022 15:44 Ответить
"Вісім років тяганини." - суд іде 3 роки тільки.
показать весь комментарий
17.11.2022 16:22 Ответить
Це рішення суду було зрозумілим усім і без 8-річного розслідування. Але якщо до початку військових дій це стало б найважчим звинуваченням для режиму путіна, то зараз, на тлі того, що відбувається, на тлі подій у сотні і тисячі разів страшніше за загибель 300 осіб на борту літака, на тлі Бучі та Маріуполя, це як пред'явити серійному вбивці ще й звинувачення у крадіжці банки варення.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:45 Ответить
Так працюють суди. На жаль.
Після геноциду в Руанді трибунал з перервами засідав більше 10 років. Там, нагадую, було вбито майже мільйон людей за місяць. Доказів були тисячі.

Тому який би повільний не був суд, іншого немає, і в найближчі 50 років не буде.

Те, що зрозуміло, як ви кажете, всім в Україні, нарешті буде мати юридичне підтвердження у світі. І для майбутніх справ проти РФ також.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:54 Ответить
Мова йде про обставини, встановлені судом. Думаю, це ще не остаточний висновок, і не вирок. І навіть не останній суд з цього приводу.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:55 Ответить
Мова йде про провину 4 осіб, звісно на підставі обставин встановлених судом
показать весь комментарий
17.11.2022 15:57 Ответить
На підставі першого суду, який встановлює безпосередніх виконавців і обставини застосування, будуть розслідування і суди, які встановлять походження зброї і обставини її появи в місці застосування. Потім відповідальних за її вихід з військової частини. Потім осіб, за наказом яких засіб ППО залишив чвстину, і тих, за чиїм наказом вона була застосована. Можливо пройде ще 10 років, але іншого права в нас нема.
показать весь комментарий
17.11.2022 16:06 Ответить
не 4, а 3, пулатова виправдали
показать весь комментарий
17.11.2022 16:40 Ответить
мова іде про провину 4 осіб, з яких 3 звинуватили, а Пулатова виправдали
показать весь комментарий
17.11.2022 17:09 Ответить
"Зрозуміле" і "юридично доведене" - різні речі.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:59 Ответить
Корисні ідіоти кремля вже починають гнати на суд, який своїм рішенням нам допомагає.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:46 Ответить
Для, хто не ідіот:
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2022/11/17/7150825/
показать весь комментарий
17.11.2022 15:48 Ответить
Виправдувальний вирок? Нічого не виключене
показать весь комментарий
17.11.2022 16:02 Ответить
Піди і доведи протилежне. В тебе було 8 років для цього.
показать весь комментарий
17.11.2022 16:03 Ответить
Які ж Ви всі швидкі! А де б суд харчувався всі ці роки? А тепер треба порахувати зарплату суддів, секретарів суддів, помічників суддів, працівників канцелярії і стягнути все з кацапів. Щоб суд їм халявою не пахнув.
показать весь комментарий
17.11.2022 15:51 Ответить
Ти фєєричний ідіот
показать весь комментарий
17.11.2022 15:59 Ответить
Суд в Нидерландах по МН17 в своем решении признал, что кто именно отдал приказ выстрелить из ЗРК "Бук" по гражданскому самолету, неизвестно
показать весь комментарий
17.11.2022 15:59 Ответить
Ого. И 10 лет не прошло. Какие быстрые
показать весь комментарий
17.11.2022 15:59 Ответить
Ще один корисний.
показать весь комментарий
17.11.2022 16:01 Ответить
Зуби ниють від цих телепнів
показать весь комментарий
17.11.2022 16:04 Ответить
Купа фєєричних ідіотів розкрили свої брудні ротяки навіть не розуміючи що перше засідання суду відбулось 7 березня 2020 р. До токо тривало слідство. Може хтось вважає легким вести слідство як місце злочину на окупованій території, а кацапи робили все шоб поховати правду. Бовдури плутають суд в Нідерландах з Окружним судом України. Не розуміють роль суспільства і родичів загиблих в справі, натомість відпускають свої безглузді коментарі
показать весь комментарий
17.11.2022 16:03 Ответить
І що ??
Або стаття беззуба, або рішення суду розпливчасте.
показать весь комментарий
17.11.2022 16:04 Ответить
О як вийшло символічно, рівнесенько на 100 місяц від катастрофи. Це я так розумію символічна відповідь путлєру, який коха до нестями нумерологію: ти Вовчику винний на 100%.!
показать весь комментарий
17.11.2022 16:18 Ответить
темпи вражають..., якщо брати до уваги кількість злочинів в Україні, то чекати судових рішень нам доведеться років 200, це якщо ми везучі..., а репарацій, мабуть, років 300...