10777 посетителей онлайн
6 608 30

НАТО приводит большее количество войск в повышенную готовность, - Столтенберг

столтенберг

Генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг отметил, что Альянс пока делает все, чтобы не допустить эскалации конфликта в Украине за ее пределы. Таким образом, количество боевых групп в восточной части линий увеличено с четырех до восьми, а также еще больше войск приводят в повышенную готовность.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

По его словам, Альянс должен быть готов поддерживать Украину в долгосрочной перспективе.

"Да, я знаю, что эта поддержка имеет свою цену. В наших странах многие люди сталкиваются с кризисом стоимости жизни. Это тяжелые времена для многих. Но цена, которую мы платим как союзники по НАТО, измеряется деньгами, а украинское государство платит цену, которая измеряется кровью, и если мы позволим Путину победить, всем нам придется заплатить гораздо более высокую цену, иначе авторитарные режимы во всем мире узнают, что они могут получить то, что хотят, это будет иметь прямые последствия для нашей безопасности, это сделает мир более опасным", - подчеркнул генсек НАТО.

Он также добавил, что было бы большой ошибкой недооценивать Россию, поскольку она "сохраняет значительный военный потенциал, большое количество войск, готова понести значительные потери и готова нанести ужасные страдания украинскому народу".

Столтенберг сообщил, что 2022 станет восьмым подряд годом увеличения расходов на оборону в Европе и Канаде. До конца года НАТО потратит более 350 миллиардов долларов США дополнительно на оборону.

"И надо отдавать себе отчет, что эта война, скорее всего, закончится на каком-то этапе за столом переговоров. Но мы также знаем, что результаты этих переговоров полностью зависят от силы на поле боя. Итак, если мы хотим результата, приемлемого для Украины, результата, гарантирующего, что Украина сможет преобладать как суверенная, независимая демократическая нация в Европе, лучшим способом достижения этого является широкая военная поддержка Украины", - подытожил он.

Топ комментарии
+8
Коментар не по темі: там в Херсоні начебто замінували кацапи будівлі СБУ, та так, що їх треба підривати. Підозріло це, в цілому великому місті наче не було інших критичних об'єктів, їх москалі не чіпали. А от будівлю СБУ замінували щосили! Чи може це так наша влада викручується, аби приховати можливі докази, як так вийшло, що обласний центр окупували в перші дні війни?
показать весь комментарий
21.11.2022 15:13 Ответить
+6
Забув додати про кожний дюйм. Якась неканонічна заява...
показать весь комментарий
21.11.2022 15:15 Ответить
+5
О, це вже не жарт!
Хоча ще є надпідвищена готовність, мегапідвищена готовність…
Ще стільки усього можна придумати!
показать весь комментарий
21.11.2022 15:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а єто точно конфликт?
показать весь комментарий
21.11.2022 15:03 Ответить
"І треба усвідомлювати, що ця війна, швидше за все, закінчиться на якомусь етапі за столом переговорів. Але ми також знаємо, що результат цих переговорів повністю залежить від сили на полі бою. Отже, якщо ми хочемо результату, прийнятного для України, результату, який гарантує, що Україна зможе переважати як суверенна, незалежна демократична нація в Європі, найкращим способом досягнення цього є широка військова підтримка України", - підсумував він. Джерело:
показать весь комментарий
21.11.2022 15:06 Ответить
О, це вже не жарт!
Хоча ще є надпідвищена готовність, мегапідвищена готовність…
Ще стільки усього можна придумати!
показать весь комментарий
21.11.2022 15:10 Ответить
Итак, если мы хотим результата, приемлемого для Украины, результата, гарантирующего ответ по военным целям на территории страны-агрессора.
показать весь комментарий
21.11.2022 15:12 Ответить
Коментар не по темі: там в Херсоні начебто замінували кацапи будівлі СБУ, та так, що їх треба підривати. Підозріло це, в цілому великому місті наче не було інших критичних об'єктів, їх москалі не чіпали. А от будівлю СБУ замінували щосили! Чи може це так наша влада викручується, аби приховати можливі докази, як так вийшло, що обласний центр окупували в перші дні війни?
показать весь комментарий
21.11.2022 15:13 Ответить
Та і так зрозуміло, хто зрадники. Звісно, там можуть бути якісь докази, але якщо іншого вибору немає, то нехай той гадючник підривають.
показать весь комментарий
21.11.2022 15:16 Ответить
Документи вивозили. Чи всі? Чи не знищили на новому місті? - інші питання
До цього підірвали одну із будівель управління поліції, також через неможливість розмінування.
показать весь комментарий
21.11.2022 15:17 Ответить
Ну почему только СБУ заминировли? А то что они всю энергетическую инфраструктуру уничтожили, то не считается? Там еще долго придется разминировать...
показать весь комментарий
21.11.2022 15:43 Ответить
Забув додати про кожний дюйм. Якась неканонічна заява...
показать весь комментарий
21.11.2022 15:15 Ответить
Михаил, не волнуйся - русне *****.
п.с. цілком зрозуміло вже дуже давно - «захід» здобич не відпустить, але звісно було б краще шою вонибезпосередньо прийняли участь у «полюванні».
показать весь комментарий
21.11.2022 15:21 Ответить
***** менше, опудало дойчекацапське!
Ви провокатори чого тільки не розплвідали!
показать весь комментарий
21.11.2022 15:23 Ответить
Парламентська асамблея НАТО щойно визнала росію державою-терористом! А також закликала створити спеціальний міжнародний трибунал!
показать весь комментарий
21.11.2022 15:29 Ответить
ескалації конфлікту в Україні за її межі ---зрозуміло
показать весь комментарий
21.11.2022 15:42 Ответить
Єнсе, ти очолюєш силовий блок чи гамністьій інтернешенл?...
показать весь комментарий
21.11.2022 15:55 Ответить
Нато так готовилось всю жизнь, так готовилось что когда пришло время они оказались неготовы и со спушенными штанами, призывая к миру с террористами.
показать весь комментарий
21.11.2022 16:02 Ответить
Не треба ніякої підвищеної готовності, все одно будете за нами ховатися.

Цей «конфлікт» вам не по зубам.
показать весь комментарий
21.11.2022 16:04 Ответить
Так то оно так, насчет "не по зубам"... Но предположим Западной Европы физически не существует... Есть ли необходимость в том , чтобы кто-то за нами прятался. Или по другому вопрос: "Кто будет виноват в том, что мы защищаем сами себя?"
показать весь комментарий
21.11.2022 18:05 Ответить
(-)
показать весь комментарий
21.11.2022 18:07 Ответить
Мені невідомо, куди і як приводить НАТО свою бойову готовність, а головне, проти кого ... Тут погоджуюсь з полковником Світаном, у зв"язку з інцидентом з "української" ракетою в Польщі, що нинішнє НАТО - то є стадо антилоп, які готові воювати не дієво, а своєю номенклатурною більшістю. Точно так, як говорять у наших військах, про що сказав генерал Кривоніс: No Аction - Talk Only, тобто ніяких дій, а тільки болтівня. Якщо світ хоче змінитися на краще, то в ракетному інциденті в Польщі має бути відкинута брехня Росії і Заходу, і визнання правди, до якої найближчою є позиція України. В противному, з цього мороку війн і брехні світові доведеться вибиратися ще досить довго і ше більшими втратами.
показать весь комментарий
21.11.2022 16:13 Ответить
"Звєзду" з лоба зніміть та позакривайте свої *******.1) НАТО вам нічого не винне. 2) Згадуйте поведінку українців, то їм позаблоковість, то в бік роісі дивилися, то "сайтісь гдета пасєрєдінє" та "нас там нєждут", потім "погане НАТО закрий небо), тепер "ми самі собі дартаньяни". Кретини, без зброї країн НАТО ми б давно були у складі роісі.
показать весь комментарий
21.11.2022 16:35 Ответить
Все правильно, крім відповіді на просте одне чи два питання: 1) Хто, як не США (а значить і НАТО) гарантували Україні безпеку в 1994 році , позбавивши її військового ядерного потенціалу? 2) Хто на сьогодні, як не Україна, ціною своїх людських і матеріальних витрат захищає кордони країн НАТО? Тому питання чи винне НАТО Україні, більш, ніж риторичне.
показать весь комментарий
21.11.2022 16:58 Ответить
Україна, що вже член НАТО? Пора би вже подорослішати, раз США сказали, що то українська ракета, значить так треба (хоч це й не так). Ще раз - позакривали *******, дартаньяни.
показать весь комментарий
21.11.2022 17:24 Ответить
На сьогодні мова має йти не про те чи Україна в НАТО чи ні, а про те, що для світового цивілізаційного правопорядку роблять ті чи інші країни. Кажете: «Пора би вже подорослішати, раз США сказали, що то українська ракета, значить так треба (хоч це й не так)». За вашими словами маємо йти всупереч правди, здорового глузду і не зважати на слова нашого пророка Тараса Шевченка,який напиав: «Німець скаже: «Ви моголи». «Моголи! моголи!» Золотого Тамерлана Онучата голі. Німець скаже: «Ви слав'яне». «Слав'яне! слав'яне!» Славних прадідів великих Правнуки погані! І Коллара читаєте З усієї сили, І Шафарика, і Ганка, І в слав'янофіли Так і претесь... І всі мови Слав'янського люду - Всі знаєте. А своєї Дастьбі... Колись будем і по-своєму глаголать,Як німець покаже.». То чи не пора вже по своєму глаголить, тим більше, що за нами правда. А то чим ми будемо відрізнятися від тієї ж брехливої рашки? Хочете наші воєнні здобутки пустити нанівець? Я-ні!
показать весь комментарий
21.11.2022 18:38 Ответить
Тут дозволю собі підправити Столтенберга, що ця війна, швидше за все, закінчиться на якомусь етапі не за столом переговорів , а (моє) на столі, на якому під українською п"ятою рашка підписуватиме свою капітуляцію. Прикро, що західні політики так і не врубилися в світоглядне протистояння автократичної диктатури (росія) проти демократії (захід).
показать весь комментарий
21.11.2022 17:44 Ответить
Наконец-то НАТО зашевелилось, что нужно было сделать еще позавчера.
показать весь комментарий
21.11.2022 18:14 Ответить
Згадалося бородате "Тисяча перше останнє китайське попередження".
показать весь комментарий
21.11.2022 18:30 Ответить
Що це я тільки що прочитала? НАТО вступає у війну?
показать весь комментарий
21.11.2022 22:23 Ответить
Смените уже это притрушенное обеспокоенное ссыкло во главе НАТО на кого- то более вменяемого, кого- то с яйцами типа Джонсонюка. Потому что стратегия "не злить путина" уже давно провалилась.
показать весь комментарий
21.11.2022 23:27 Ответить