10249 посетителей онлайн
28 640 163

Лавров заявил, что "народ Украины будет освобожден от неонацистских правителей"

лавров

Глава МИД России Сергей Лавров озвучил очередную версию российского видения будущего Украины.

Об этом он сказал в эфире российского государственного телеканала "Россия 24", сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РосСМИ.

"Украинский народ будет освобожден от неонацистских правителей, он заслуживает жить в добрососедстве, дружбе, процветании рядом с его славянскими братьями", – сказал Лавров в эфире телеканала "Россия 24".

Ранее российские официальные лица неоднократно меняли риторику своих планов в Украине.

21 ноября пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков заявлял, что Россия не стремится сменить власть в Украине.

Топ комментарии
+48
Ніколи не вірив коневі ,але тут вірю))Українців назавжди буде звільнено від вас))
показать весь комментарий
26.11.2022 11:16 Ответить
+41
Не сумнівайся гнида.
Ще й повісимо вашу кодлу!
показать весь комментарий
26.11.2022 11:16 Ответить
+27
А ти у народа України спитав, й@бана ти кобила?
показать весь комментарий
26.11.2022 11:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Сказочный *******
показать весь комментарий
26.11.2022 12:12 Ответить
Найкраще - то звільнити його череп від залишків мозкових звилин!
показать весь комментарий
26.11.2022 12:15 Ответить
Ви гадаєте,що там ще є якісь залишки?
показать весь комментарий
26.11.2022 12:19 Ответить
Зачем дали ему селёдки? Когда ему овёс нужен?! Теперь понос попёр не заткнуть, ну ничего, время всё исправит.
показать весь комментарий
26.11.2022 12:16 Ответить
"Украинский народ будет освобожден от неонацистских правителей, он заслуживает жить в добрососедстве, дружбе, процветании рядом с его славянскими братьями".

А где этот армянский конь тубудук на мокшестане славян видел?
показать весь комментарий
26.11.2022 12:17 Ответить
Німець скаже: «Ви слав'яне».

«Слав'яне! слав'яне!»

Це слово "слов'яни" нічого, крім прив'язки до росії нам не дало і не дає. Об'єднує спільне звертання. В нас - Пан. В кого також Пан, той має з нами спільне походження.
показать весь комментарий
26.11.2022 13:09 Ответить
раzzія і процвєтаніє-речі не сумісні.Пішов ти на...й,кінь педальний!
показать весь комментарий
26.11.2022 12:21 Ответить
Нє, воно таки дійсно здоровий глузд втратило! А ще на когось казало - ДБЛ БЛД.
показать весь комментарий
26.11.2022 12:23 Ответить
Звільнення полягає шоб ми замерзли .
показать весь комментарий
26.11.2022 12:25 Ответить
бьет- значит любит
показать весь комментарий
26.11.2022 14:52 Ответить
показать весь комментарий
26.11.2022 19:25 Ответить
Закапай вуха проносним і голову звільни від гавна!
показать весь комментарий
26.11.2022 12:49 Ответить
Та вже дев'ятий місяць поспіль звільняємо Україну від неонацистських правителів з кремля, але ти ще поки балакаєш зі своїм кремлівським господарем, то тимчасово, наша недоробка, скоро виправимо.
показать весь комментарий
26.11.2022 12:54 Ответить
А чого СБУ ще не зробило, сайти Вільної Черкесії, Вільного Татарстана, Якутії, Сибіру, Уралу, Карелії, Дагестану.
показать весь комментарий
26.11.2022 12:57 Ответить
може оно ласты посушит копыта отбросит сандали откинет **** не мальчик уже пора мразина
показать весь комментарий
26.11.2022 12:58 Ответить
много правильных букв , можно проще - ПОШЕЛ ОН НА *** .
показать весь комментарий
26.11.2022 13:04 Ответить
никакие выводы запад не сделает.....
показать весь комментарий
26.11.2022 14:53 Ответить
вопрос почему они в розыске как военные террористы и не арестован и небензя...и повесить на площади по заветам всяческим лююдовика 11го ... на костер с целованием булавы
показать весь комментарий
26.11.2022 12:59 Ответить
https://****.com/view/340ail https://****.com/view/340ail

показать весь комментарий
26.11.2022 13:03 Ответить
Алекс Том. Литературный т н ,, русский,, язык появился в начале 19 века- Пушкин талантливо породил его из языка которому было к тому времени около 700 лет. Пушкин ,, лепил,, его из официального летописного языка Руси.. В 1040 году при Я Мудром в первых изданиях,, правда,, 80% современных т н русских слов , как и в ,, Повести временных лет,, и т д. Ни ,, русских,, ни русского языка , ничего ,, русского,, никогда не было , нет и не может быть. Все краденное включая религию, своей территории никогда не было - т н русские - это полиэтническая общность десятков народов и племён , в развитии они остановились на уровне 13 века.
показать весь комментарий
26.11.2022 13:04 Ответить
Вік дається взнаки. Через маразматичні загострення Лавруна і Z-склероz, з його пам'яті випадають частини фраз: "Український народ буде звільнено від неонацистських окупантів і правителів з рашистської федераії ..."
показать весь комментарий
26.11.2022 13:04 Ответить
*Український народ ... заслуговує жити у добросусідстві, дружбі, процвітанні поряд із його слов'янськими братами*
Так ми і живемо поруч своїх слов'янських братніх народів. з якими історично пов'язані : литвинами-сябрами-білорусами, з якими спільно трощили московітів під Оршею в 1514, і половина Білої Русі добровільно увійшла до української держави на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким, з поляками, які підтримують нас в боротьбі проти біснуватої імперії, ті й чехами і словаками, що надають нам допомогу.
То просто не варто нащадкам болотних вятичів та мокшів називати себе слов'янами, бо з початку 14 ст. московське князівство перетворилось не просто на сателіта Орди, а й увібрало в себе величезну кількість втікачів звідти в часи зміни одних ханів на інші. От і перетворились різні даніяри, юсупи, кара-мурзи і т.д. на *русских* в сенсі імені *прілагатєльного*.
... А братів-сябрів ми таки згодом витягнемо з під московітського гніту, і тоді *в сім'ї великій, сім'ї вольній, новій...* слов'ян центральної Європи буде нормальний взаєморозвиток і спіпраця.
А імперія піде слідом за псевдо*русским* воєнним корабльом...
показать весь комментарий
26.11.2022 13:05 Ответить
иди ***** недолавролошадный ********....................
показать весь комментарий
26.11.2022 13:07 Ответить
Хтось може розповісти коню пуйло, що слов'янський народ це українці, поляки, чехи, навіть білоруси і ніяким чином не московити, які се,е у 1721 році назвали росіянами, вкравши нашу історію. Ваші прадіди - московське болото орди, не відмовляйтеся від свого походження. Український народ бажає жити в мирі з поляками, німцями, англічанами, французами, бельгійцями, американцями,прибалтійськими народами, канадійцями та іншими вільними народами, але ніяк не з московитами, які тільки голодоморами знищили більше 15 мільйонів українців.
показать весь комментарий
26.11.2022 13:08 Ответить
Армянська коняка Калантарян турбується про слов"янські народи? А Вірменію тупо здав Азербайджану....
показать весь комментарий
26.11.2022 13:12 Ответить
Пойди умойся!Неадекватная хоботулина
показать весь комментарий
26.11.2022 13:51 Ответить
Наши славянские братья - это чехи, словаки, поляки, а ваше отродье каким боком к славянам, особенно ты ара?
показать весь комментарий
26.11.2022 13:54 Ответить
Да, украинский народ Крыма, Донбаса и юга Украины будет освобожден от неонацистских правителей! Так и будет!
показать весь комментарий
26.11.2022 14:03 Ответить
лавроняка, а хіба моржова звізда, править Україною? Не треба, кокс перемішувати з скломиєм! І без цього, зайва хромосома.
показать весь комментарий
26.11.2022 14:05 Ответить
Піде шкапа, на ковбасу ,,Бандерівська,,.
показать весь комментарий
26.11.2022 14:10 Ответить
"слов'янськi брати"....улыбнуло...Лавров-Калантаров,лунноликий Пыня,министр оленьих войск Шойга...Блин,сколько братьев-и хоть бы один на меня похож был....А мексиканцы и прочие латиноамериканцы вам не братья?Это же вы,лаптеногие,создали империи инков и ацтеков вместе с османами как вещал ваш полупокер Х...ло!Правда хреново вы их создавали(впрочем как всё и всегда),потому что они не знали что такое колесо....тьху,гидота...
показать весь комментарий
26.11.2022 14:11 Ответить
Конь совсем страх потерял. Билет на концерт кобздоха уже у него в правом кармане.
показать весь комментарий
26.11.2022 14:13 Ответить
а че у словянских братьев все слова отличаются, с польским и то больше пересечений
показать весь комментарий
26.11.2022 14:21 Ответить
Рабська країна нікого не може звільнити!
показать весь комментарий
26.11.2022 14:27 Ответить
Уважаемая лошадь, вы являетесь причиной ситуации, которой не бывало до сих пор (с).
показать весь комментарий
26.11.2022 14:28 Ответить
Н.Карамзин о русских *Их ложь исходит из их рабской сущности.Народ никогда не знавший и не говоривший правды-народ рабов духовных и физических.Убогие люди.*
показать весь комментарий
26.11.2022 14:29 Ответить
Ну да -, рядом с его славянскими братьями. С Польшей, Чехией, Словакией. А также с верхними, равно как и нижними лужичанами
показать весь комментарий
26.11.2022 14:30 Ответить
…і про мазурів не забудьте, прошу.
показать весь комментарий
26.11.2022 14:55 Ответить
Конечно! Как я мог!
показать весь комментарий
26.11.2022 14:58 Ответить
"Тавагищь, позовите ка ко мне лавгошадь, я чаёк ему плигатовил."

показать весь комментарий
26.11.2022 14:34 Ответить
кожен ворог йде нас визволяти,
та для себе землю він краде,
на могилу - землю -буде мати
- на могилі - воля - розцвіте!!!
показать весь комментарий
26.11.2022 14:49 Ответить
О,
А чого ця коняча пика вилізла у суботу,а не в п'ятницю,як завжди. Фсьо, коксу більше немає?
Чи конюшина прротухла?
Висіти всерівно будеш **** разом з ****** на гілці
показать весь комментарий
26.11.2022 14:53 Ответить
Та да! Це етнічно-кримінальне угрупування, котре перебуває зараз при вдалі в Україні треба віддати під суд але не фашистським мерзотами, а народом України.
показать весь комментарий
26.11.2022 14:54 Ответить
показать весь комментарий
26.11.2022 14:56 Ответить
Почекайте - ще дімон апокаліпсиса не похмелився. Зараз прийме на груди і видасть щось про бєсов жидобандЄровскіх та гєєну огнєную, куди їх треба нізвєргнуть....
показать весь комментарий
26.11.2022 14:58 Ответить
Стара кляча нібито копитить землю
показать весь комментарий
26.11.2022 15:19 Ответить
А колись було дипломатом. Тьху....підарасом, ой , тьху чи навпаки?😀
показать весь комментарий
26.11.2022 15:34 Ответить
мацковская приказка-як нема ума,щитай каліка.
показать весь комментарий
26.11.2022 15:38 Ответить
Звільни краще Землю від себе , коняка ****** !
показать весь комментарий
26.11.2022 15:50 Ответить
Лошадь відкинула копита! Можливо, з перепою. Або пристрілили...

https://t.me/meduzalive/74151 Ой, не ця лощадь. Це була кобила бульбопюрера .
Але і до цієї дійде черга.
показать весь комментарий
26.11.2022 16:02 Ответить
Єдине від чого треба звільнити український народ-це від рашистської пошесті.Це наскільки треба бути імбіцилом щоб втуляти про добросусідські відносини з покидьками які вбивають наших людей і нищать нашу країну?І взагалі нехай звільняють свій народ від свого керівництва
показать весь комментарий
26.11.2022 16:09 Ответить
Только что сообщили -умер глава мид Белорашн Владимир Макей..
показать весь комментарий
26.11.2022 16:16 Ответить
кацапський млакей помер, мабуть чимось не вгодив
показать весь комментарий
26.11.2022 16:49 Ответить
Гаразд, брати-слов'яни... З його виступу видно, яка нацистська Росія зверху донизу. По спині пробігають холодні озноби.
показать весь комментарий
26.11.2022 20:57 Ответить
Ці дементні діди вже задовбали. Шкода, що повний маразм, ще не скоро.
показать весь комментарий
26.11.2022 20:57 Ответить
Моя рідна мова німецька, але справжня! Люблю українську мову, дуже гарна. Вчіться старанно. «Будь ласка» особливо чудово
показать весь комментарий
26.11.2022 21:02 Ответить
КОНЬ ПЕДАЛЬНЫЙ МОНГОЛОИД ТЫ, А НЕ СЛАВЯНИН !!!
показать весь комментарий
27.11.2022 06:48 Ответить
Іди в дупу, кобиляча голова
показать весь комментарий
27.11.2022 08:17 Ответить
Москаль українцю не брат!
показать весь комментарий
20.01.2023 00:46 Ответить
Страница 2 из 2