9426 посетителей онлайн
5 270 67

Судебная мафия планирует заблокировать формирование нового Высшего совета правосудия, - Шабунин

віталій,шабунін

Делегаты съезда судей планируют провалить избрание своих представителей в Высший совет правосудия (ВСП)

Об этом сообщил глава ЦПК Виталий Шабунин, передает Цензор.НЕТ.

"Судебная реформа на финальной стадии. Понимая это, судебная мафия планирует заблокировать формирование нового Высшего совета правосудия. Для этого они воспользуются съездом судей, делегаты которого провалят избрание своих представителей в ВСП в достаточном количестве. А те несколько, кого все-таки "для годиться" изберут, судебную мафию собственно и представляют", - рассказал Шабунин.

Чтобы это остановить, необходима публичная позиция президента о недопустимости таких действий съезда судей, отмечает глава ЦПК.

"Она могла бы быть таковой. Закон требует от судей избрать представителей в ВСП. Формирование ВСП – требование Еврокомиссии для нашего вступления в ЕС. Без работающего ВСП судей-коллаборантов невозможно ни задержать, ни отстранить. Если Съезд судей 1) плюет на закон, 2) блокирует наше вступление в ЕС и 3) защищает коллаборантов, значит, он играет на стороне врага. А с врагом в военное время нужно поступать соответственно. "A la guerre comme a la guerre", - отметил Шабунин.

Он отмечает, что у президента Украины есть время на публичные разборки с Кличко, то на судебную реформу, крайне важную именно во время войны, его должно хватить и подавно

"Съезд судей готовится Советом судей во главе со ставленником Вовка Богданом Моничем, а его делегатов выбирают все судьи страны. Если съезд заблокирует самый быстрый запуск ВСП, то Украине точно не нужен такой Совет судей. Да и потребность, собственно, в таких судьях (сформирующих такой съезд) сомнительна. Если съезд судей провалит запуск ВСП, то это легитимирует любые действия президента в отношении судебной системы. Включая ее полную перезагрузку. Не взвешенной реформой, как сейчас, а тотальной перезагрузкой. Поскольку большинством судей и сейчас управляет мафия (а съезд это проявит), то это вопрос национальной безопасности, и такую ​​судебную систему нужно перезагружать полностью и коренным образом, - отмечает Шабунин.

Топ комментарии
+10
Шабунину респект. Судильі- єто зло . Офуевшие твари за 30 лет, не подчиняющиеся никаким законам: ни божьим ни людским
показать весь комментарий
01.12.2022 12:46 Ответить
+9
Каста недоторканих --- чуть шо кричат Венеція .
показать весь комментарий
01.12.2022 12:02 Ответить
+9
Я ще з 2004-го року криком кричав, що будь-які зміни в Україні треба починати з тотальної зачистки суддівської мафії та витрясти кошти з усіх родичів до сьомого коліна! Там десятки, якщо не сотні річних бюджетів країни!!!
показать весь комментарий
01.12.2022 12:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Каста недоторканих --- чуть шо кричат Венеція .
показать весь комментарий
01.12.2022 12:02 Ответить
Гірше за них мафія клованів
показать весь комментарий
01.12.2022 12:39 Ответить
Вони гармонійно поєднуються і разом протидіють "казлам каториє мєшают ім жить"
показать весь комментарий
01.12.2022 12:52 Ответить
Каста недоторканих в Індії, це ті, хто має справу з дєрмом, тобто миє туалети. У нас каста недоторканих - це ті, хто має справу з дєрмаком. Недоторкані в Індії - це значно кращі люди, навіть порівнювати не можна. Вони нічого поганого для України не зробили, а ці щомиті підсирають скрізь.
показать весь комментарий
01.12.2022 15:50 Ответить
Сегодня четный день, но нечетная дата. И за кого сегодня Шабунин?
показать весь комментарий
01.12.2022 12:03 Ответить
В Шабуніна ніс по вітру .
показать весь комментарий
01.12.2022 12:04 Ответить
Головне що він не бере від зелених мавп
показать весь комментарий
01.12.2022 12:45 Ответить
Пора проводить ДЕЦИМАЦИЮ судебных ублюдков! Каждого 10 го судью публично повесить!
показать весь комментарий
01.12.2022 12:14 Ответить
не треба нічого видумувати європейці свого часу це питання вирішили дуже швидко і ефективно цих зажраних потвор треба лінчувати, лише ця процедура зрушить судову реформу і поки цього не станеться доти всякі срані вовки будуть крутити і мутити в сдовій царині.
показать весь комментарий
01.12.2022 18:39 Ответить
Ми повинні повернути виборність судей усіх рівнів за винятком Верховного Суду, як це було в старому СРСР. Тим більшк зараз, коли в Україні існує багатопартійна система, розвинута система громадянського суспільства, що дає чудову можливість висувати своїх кандидатів у судді на любому рівні. Ми мусимо припинити усю цю судейську корупційну метушню один раз і назавжди, даючи можливість кандидувати на судей кожні 5 років ( як тепер у США) і вигравати , або програвати у чесній боротьбі...
показать весь комментарий
01.12.2022 12:14 Ответить
А у Словаччіни за один день у 2020 арестовали 11 судей ЗА ПОЗВОНОЧНОЕ ПРАВО .
показать весь комментарий
01.12.2022 12:17 Ответить
Портнов із Вени продовжуе керувати , шоб Україна зірвала вступ до ЕС???
показать весь комментарий
01.12.2022 12:16 Ответить
Два вопроса: кто входит в судейскую мафию и когда она была создана?
показать весь комментарий
01.12.2022 12:20 Ответить
Третє питання. Коли був зупинений наступний етап суддівської реформи, і почався активний реверс?
показать весь комментарий
01.12.2022 12:27 Ответить
Вам что-нибудь известно о принципе разделения властей? Что существуют три независимые и самостоятельные ветви власти: законодательная, исполнительная и судебная?
показать весь комментарий
01.12.2022 13:41 Ответить


Це мабуть має доказати щось про правильність дій зельоної влади в спробі взяти контроль над останньою з цих гілок влади? Чомусь "бариги, розкрадальники і диктатори" почали демократичні реформи. Але олігархи привели "пацанів з простими рішеннями, какаяразніца, адіннарод, пєрєстать стрєлчть, дагаварімся пасрєдінє". Ціна не тільки у відкаті в розвидку, а ще й тотальне знищення нації і державності.
показать весь комментарий
01.12.2022 13:55 Ответить
Давайте отделим котлеты от мух. Судейская мафия возникла задолго до прихода Зеленского к власти.
показать весь комментарий
01.12.2022 14:27 Ответить
Хіба це хтось оспорює? Викликає обурення, що всі реформи зупинені, і склалась система влади, яка навіть не снилась Януковощу. Все активно йде до повної узурпації влади і прагнення безкарного паразитувати не тільки на війні, а й на відбудові.
показать весь комментарий
01.12.2022 14:56 Ответить
Выборы в Украине, по-моему, никто не отменял. Так что, сегодня ты узурпатор, а завтра...
показать весь комментарий
01.12.2022 15:31 Ответить
Вибори будуть через "Дію"? При вже повному захваті СМІ. Та ще й суддівської гілки влади з Конституційним судом включно?
показать весь комментарий
01.12.2022 16:02 Ответить
Вам треба підписатись на Шабуніна. Він публікував відповіді на всі ці питання.
показать весь комментарий
01.12.2022 12:34 Ответить
Шабуня активно боровся, щоб змінити владу, яка на кінець розпочала реформи, на цю некомпетентну бригаду з інстинктами хватай поки можна. Тому вина за теперішнє становище і на ньому.
показать весь комментарий
01.12.2022 13:58 Ответить
Він і зараз бореться за узурпацію влади колойським. Залишилось тільки суддів приручити, а парламент та президент вже жерутть з його корита. Тоді Віталькі нова струя попре про узурпації влади пісять.
показать весь комментарий
01.12.2022 14:15 Ответить
Його "боротьбу" тупо використали проти тих, хто реально боровся.
Тепер його дописи в фейсбуці ні на що не впливають.
показать весь комментарий
01.12.2022 15:15 Ответить
Кожен другий подвиг це виправлення помилок попереднього. Воююча країна не може дозволяти собі помилок, а заклики згенеровані Шабуніним можуть дуже дорого коштувати українцям. Передача управління і судівською гілкою влади в руки коломойського завершить перетворення України в аналог московії і ніяка західна допомога не зможе вже тоді змінити ситуацію.
показать весь комментарий
01.12.2022 15:29 Ответить
Провина на кожному. Із року в рік одне й те саме з корупцією. На очах у пасивних людей,більш зухвалі крадуть. І Шабунін тут ні до чого. Якби не він та його команда,ми б взагалі не розуміли що відбувається у нас з судами.
показать весь комментарий
01.12.2022 17:20 Ответить
В сфері військового управління застосовується поділ на 4 секції. Така собі декартова площина з векторами може-не може, хоче-не хоче. Так військових управлінців, які потрапляють у площину хоче та не може краще розстрілювати заздалегідь, бо їх все рівно прийдеться розстріляти, але наслідки для підлеглих будуть катастрофічні. Шабунін нажаль відноситься до цієї категорії.
показать весь комментарий
01.12.2022 20:20 Ответить
Цікаво,чи є в нас взагалі достатня кількість порядних людей (з юридичною освітою),якими можна замінити всю цю шоблу?
показать весь комментарий
01.12.2022 12:33 Ответить
А ця шобла просто спить і бачить як уступити своє місце порядним людям з юридичною освітою...
показать весь комментарий
01.12.2022 12:48 Ответить
Порядних людей знайти можна,а от з юридичною освітою-питання.Адже саме мафія (ківалови-підрахуї) забезпечувала собі юридичне прикриття "підготовкою" належних кадрів.
показать весь комментарий
01.12.2022 12:48 Ответить
Знайомтесь,
Суддя Сидоров - проти системи портнова-зеленського. Ви здивуєтеся!
https://www.youtube.com/watch?v=fp5bxIwhPTM

показать весь комментарий
01.12.2022 18:10 Ответить
Я ж не заперечую. Питання в іншому: чи достатньо їх. Бо знаю таких людей особисто. Вони озвучують конкретну таксу за кожну посаду в суддівському корпусі. І кажуть,що навіть пробувати потрапити в це корупційно не будуть. Поки що.
показать весь комментарий
01.12.2022 18:22 Ответить
Людина з большої літери !
показать весь комментарий
01.12.2022 19:35 Ответить
От цікаво чим існуюча "Суддівька мафія" для Віталіка гірша за суддівську мафію коломийської бабці, яку Шабунька так прагне створити. Поки липкі лапки комийки не можуть до усіх суддів дотягтися і це створю певні перешкоди? Як на мене то краще залишити судову владу існуючій мафії ніж віддати її мародеру, що вже контролю дві інші гілки влади.
показать весь комментарий
01.12.2022 12:35 Ответить
Проблема в у визначеннях. Порошенко то був Президент і він не мав вирішального впливу на судову та законодавчу гілки влади. Зараз ситуація інша Коломойський - мародер, вже має під собою дві гілки влади і Віталік кидає заклик до народу допомогти узурпувати останню гілку влади, при чому зробити це з порушеннями існуючого законодавста. Ці дії доречні для мавпи, а не для розумної людини. Власне на мавп цей заклик і розрахований. А мавп схоже навіть на Цензорі тьма.
показать весь комментарий
01.12.2022 13:20 Ответить
Зробіть себе ще раз разом
показать весь комментарий
01.12.2022 13:25 Ответить
Вальтер Кольтович Вінчестер створює МПС-маленьку партію снайперів...
показать весь комментарий
01.12.2022 12:38 Ответить
Хоч хтось говорить про мафію.Сама мафія з тв екранів про себе розказувати не любить.Ця тема там табу.
показать весь комментарий
01.12.2022 12:43 Ответить
Я ще з 2004-го року криком кричав, що будь-які зміни в Україні треба починати з тотальної зачистки суддівської мафії та витрясти кошти з усіх родичів до сьомого коліна! Там десятки, якщо не сотні річних бюджетів країни!!!
показать весь комментарий
01.12.2022 12:43 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2022 12:44 Ответить
Шабунину респект. Судильі- єто зло . Офуевшие твари за 30 лет, не подчиняющиеся никаким законам: ни божьим ни людским
показать весь комментарий
01.12.2022 12:46 Ответить
Хахатаюсь! Кому і шабунін респект..
показать весь комментарий
01.12.2022 17:39 Ответить
хахатаешься пока судила или шестерка судейская
показать весь комментарий
01.12.2022 18:22 Ответить
По псячому не розумію...а ви ж мабуть шось важливе бажали донести?
показать весь комментарий
01.12.2022 18:47 Ответить
В Україні правосудя, ви серьйозно?
показать весь комментарий
01.12.2022 12:53 Ответить
Судья Вовк непобедимый Рэмбо...ему по факту все принадлежит...
Каким способом его убрать легально?а никаким...
показать весь комментарий
01.12.2022 12:53 Ответить
Судді - це окрема каста. Суди та влада створили симбіоз для взаємозбагачення.
За даними ПФУ, пенсійне забезпечення суддів в Україні у середньому становить 90 822,18 грн (зростання за рік на 22 861 тис.грн), тоді як середня пенсія за віком скадає 3 944,81 грн.
У країні часто корумповані органи влади та злодії 30 років разом із правоохоронними органами, судовою системою грабували все, що могли.
Збагачувались, хто як міг.
Законодавча гілка влади у своєму збагаченні за лобіювання приватних інтересів не відставала.
показать весь комментарий
01.12.2022 12:57 Ответить
Поправка - В Україні пенсії суддів злетіли до 95,1 тис. грн, при цьому в середньому українці отримують близько 4,5 тис. грн, що у 20 разів менше від суддівської виплати.
показать весь комментарий
01.12.2022 13:00 Ответить
Тут очень большая роль у пана Данилова. Директивы совбеза Украины и Санкции на судей никакая судебная мафия не сможет отменить.Данилов намного радикальней Бандеры и ОУН-УПА,Правого Сектора.
показать весь комментарий
01.12.2022 13:16 Ответить
...видимо,разогнать шайку надо .. По любому этим тварям не долго осталось
показать весь комментарий
01.12.2022 13:42 Ответить
Портнов з мертвечуком продовжують дистанційно керувати суддями в Україні!!
А якби висіли, цього б можна було уникнути!!
Якщо привладних така ситуація із суддівським схемами⚖️ влаштовує, вони її зберігають!!!!
Співпадіння інтересів🤔🤯🙈, але не для України!!!
‼️🇺🇦⚔️❤️⚖️
показать весь комментарий
01.12.2022 14:16 Ответить
Після війни їх всіх ліквідувати тут і таких як портнов там за бугром.
показать весь комментарий
01.12.2022 15:13 Ответить
Шо воно хоче. Порох був поганий. Це тіло топило за наріка. І шо ж сталося.
показать весь комментарий
01.12.2022 16:09 Ответить
А Шабунін це хто? За що дере горлянку цей борцун?
Щось мені нагадує персонаж Сервантеса. який боровся
із вітряками.
показать весь комментарий
01.12.2022 16:13 Ответить
Символ УП, до тусовки якої належить Шабунін, це саме персонаж Сервантеса, тому "маємо те, що маємо")
показать весь комментарий
01.12.2022 18:34 Ответить
Правосуддя імунітет держави.
показать весь комментарий
01.12.2022 17:24 Ответить
Я так хахатаюсь коли біложупанні грантожери борці із карупційоу обурюються через наробленне
Бляха, це ржака краща за Джорджа Карліна
показать весь комментарий
01.12.2022 17:38 Ответить
"с врагом в военное время нужно поступать соответственно " - точно, с этим врагом касты недоторканых нужно б давно так поступать
показать весь комментарий
01.12.2022 18:25 Ответить
Хай Байден викличе на килим Зеленського, дасть йому героїчного ляпаса по бородатому фейсу та накаже успішно завершити судову реформу, інакше Україна не отримає чергової життєвої допомоги, як то було за Порошенка
показать весь комментарий
01.12.2022 18:31 Ответить
Байден пропонував йому вже позаблокове союзництво. І він не погодився, тому що треба було здати Беню. Це було 1 рік тому.
показать весь комментарий
01.12.2022 19:29 Ответить
Потрібні шибениці.
показать весь комментарий
01.12.2022 19:14 Ответить