9978 посетителей онлайн

Сотрудницу столичного ЦПАУ будут судить за поддержку оккупантов, - прокуратура

Женщина оправдывала вооруженную агрессию РФ против Украины и призвала к насильственному изменению границ территории Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу прокуратуры Киева.

По данным следствия, обвиняемая, работая в одном из Центров предоставления административных услуг города Киева и будучи государственным служащим, создала и администрировала в социальной сети аккаунт, на странице которого публиковала материалы, оправдывающие вооруженную агрессию РФ против Украины и содержащие призывы к насильственному изменению границ территории Украины . Также она размещала в соцсети пропагандистские материалы и сообщения с призывами к оккупации Украины.

"В ходе санкционированных обысков по месту жительства обвиняемой правоохранители изъяли мобильные телефоны и компьютерную технику, а также коммунистическую символику, георгиевские ленты и значительную сумму личных сохранностей в российских рублях", - говорится в сообщении.

Женщина находится под стражей и отстранена от исполнения служебных обязанностей. Санкции статей предусматривают до 10 лет лишения свободы с конфискацией имущества.

Сотрудницу столичного ЦПАУ будут судить за поддержку оккупантов, - прокуратура 01

Топ комментарии
+23
еще одну свиноматку словили... что ж они себя так не уважают и доводят себя до состояния бегемотов?
показать весь комментарий
19.12.2022 11:10 Ответить
+13
Любовь к кацапам она, как мы видим, не бескорыстна. Бесплатно любить она их не хочет. Ну и кто она после этого?
показать весь комментарий
19.12.2022 11:12 Ответить
+9
Тю. Клоун здав увесь південь без бою разом з ЗАЕС і нічо, а тут лише заклики.
показать весь комментарий
19.12.2022 11:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
19.12.2022 11:14 Ответить
Стосовно "нічо" побачимо після завершення війни та обрання наступної влади, та й злочин одних не звільняє від відповідальності інших!
показать весь комментарий
19.12.2022 11:25 Ответить
А якщо Зеленського перевиберуть на другий срок, тоді як? А все до цього йде, поки ще.
показать весь комментарий
19.12.2022 11:45 Ответить
На третій же його не перевиберуть у будь-якому разі.
Та й щодо другого - я вам нагадую, що в країні війна - тому забудьте про вибори до її закінчення. Бо ніяких виборів не буде до перемоги.
показать весь комментарий
19.12.2022 13:21 Ответить
По таким обвинениям можно 95% попов посадить из МП, но с этим никто не спешит...
показать весь комментарий
19.12.2022 11:27 Ответить
хранить деньги в РУБЛЯХ - точно мозгов нет
показать весь комментарий
19.12.2022 11:23 Ответить
Як можно побачити на фото, "мертвих президентів" в неї теж не мало і їх вартість перевищує вартість того, що у дерев'яній валюті. Та й наявність рублів швидше каже про те, що вона неодноразово бувала у Рашці звідки й привезла рублі, а зовсім не про намір зберігати грощі саме у цій валюті!
показать весь комментарий
19.12.2022 11:28 Ответить
Необхідний закон щоб Таких осіб судити за зраду з терміном не менше 25 років та з наступним позбавленням громадянства і депортація на парашу .
показать весь комментарий
19.12.2022 11:28 Ответить
Пропонуй, пиши петиції. Тобі ніхто у цьому не заважає, все у твоїх руках!
показать весь комментарий
19.12.2022 11:29 Ответить
Это какой то сюрреализм. Феномен.
показать весь комментарий
19.12.2022 11:28 Ответить
Якось забагато цих "феноменів", і чому СБУ не звертало на них увагу - ВЕЛИКЕ ПИТАННЯ!!! У парламенті спокійно працюють ті, хто ПУБЛІЧНО і БАГАТОРАЗОВО виступав з закликами подібними до тих, що розповсюджувала ця особа, і вони чомусь "недоторканні", і це стосується не лише депутатів від ОПЗЖ, а й від партії "Слуга народу" та високопосадовців. На каналі "Рада" зараз працюють і ті, хто працював раніше на каналах Медведчука, то питання не тільки до неадекватності колаборантів, а й до неадекватності тих, хто винен від них захищати країну, але не робить цього, чи робить якось кволо!!!
показать весь комментарий
19.12.2022 11:35 Ответить
Київське чи українське?!
показать весь комментарий
19.12.2022 11:36 Ответить
Москворотим заборонено писати слово "Україна".
показать весь комментарий
19.12.2022 11:56 Ответить
Ага, то есть у киевлян русские паспорта, то есть - киевляне, оказывается, ждут россию. Что еще расскажите из вашей новой методички?
По поводу же руководящих постов: Кучма - из Днепра, Ющенко - из Сумской области, Янукович - Донбасс, Порошенко - Болград/Винница, Зеленский - Кривой Рог. Где хоть один киевлянин?
показать весь комментарий
19.12.2022 14:03 Ответить
Ага, то есть - все 3 миллиона киевлян - такие же как Шуляк? И сколько вам платят за попытку настраивания украинцев против друг друга?
показать весь комментарий
19.12.2022 14:18 Ответить
Они киевляне потому, что переехали в Киев именно для того, чтобы занять какую-то должность. Абсолютное большинство из них родились НЕ в Киеве. Так что харе пытаться сеять рознь между украинцами, ботяра.
показать весь комментарий
19.12.2022 14:45 Ответить
Это типичный прием троллей на зарплате. Назвается "от частного к общему" - когда вы приводите пример 1-2 человек и пытаетесь убедить всех, что 3 миллиона киевлян - такие же.
А что ж вы не приводите пример Романа Ратушного - коренного киевлянина, который боролся с коррупцией и погиб на фронте? Не вписывается в вашу методичку, нет? У вас задача убедить всех, что мы все в Киеве - Шуляки?
показать весь комментарий
19.12.2022 15:27 Ответить
Как же вы, тролли кремлевские, палитесь с этим "киевское"...
показать весь комментарий
19.12.2022 13:22 Ответить
а тримати шуфричів в вр і чоиу вимкнули украінські телеканали прямий 5 і еспресо
показать весь комментарий
19.12.2022 11:31 Ответить
а що там за портрет на стіні? Навіщо замазали? Теж по справі проходить?
показать весь комментарий
19.12.2022 11:36 Ответить
https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3580654-u-kievi-zatrimali-cinovnicu-cnapu-aka-zaklikala-do-znisuvati-ukrainciv.html Отут - портрет замазаний частково... але вгадується Зелеський .

Ну, а те, що адепти "руського міра" голосували в числі 73/43%зебілів за Zе - нагадувати не потрібно.
показать весь комментарий
19.12.2022 12:51 Ответить
руССкого або російського, або московитського! Не РУСЬкого!
Вивчіть ви вже, нарешті, українську мову!
показать весь комментарий
19.12.2022 13:54 Ответить
Потрібно дати цій ********** з косою довічне за зраду,щоб вона в тюремній камері і окуклилася.Досить її годувати,а то в камеру не влізе.Ну це в тому випадку,якщо наші судді її посадять.
показать весь комментарий
19.12.2022 11:39 Ответить
Мощная самка - бабочка размерами внушает ужас....
показать весь комментарий
19.12.2022 11:50 Ответить
Тіпічна руцкая кросавіца. Вродє оцієї.

показать весь комментарий
19.12.2022 13:52 Ответить
Хто на першому фото жiнка??
показать весь комментарий
19.12.2022 13:02 Ответить
Маячня якась - вона ж безпосередньо ворожим збройним силам не допомагала, зі зброєю в руках на боці ворога не воювала, в державних установах ворога не працювала, ніяких секретних даних ворогу не передавала.Яка на фіг зрада
Так можна до кожного доколупатися мало хто що в інтернеті пише
показать весь комментарий
19.12.2022 13:22 Ответить
Вона працювала саме у державній установі. І при цьому виступала на інфрмаційному фронті на стороні держави-агресора. Тому це чиста державна зрада, а не "доколуповання"
показать весь комментарий
19.12.2022 14:09 Ответить
Але ж нічого матеріального не робила ну писала там щось. Тут теж я впевнений є держслужбовці які замість того щоб працювати пишуть усяку хєрню їх теж саджати? Там у іншому тренді прєпод совкодрочєр списки складав колаборантів та підписи збирав це я розумію державна зрад
показать весь комментарий
19.12.2022 14:49 Ответить
Інформаційна війна - теж війна. Вести проросійську пропаганду в умовах російської агресії - це злочин. Чи потрібно обов'язково чекати доказів того, що ця зрадниця здає позиції ЗСУ? Чи є сумніви у тому, що ця зрадниця залюбки стала б працювати на ворога вживу, якщо б Київ захопили?
показать весь комментарий
19.12.2022 14:58 Ответить
Мордор визнано країною-терористом.
Тому заклики на його підтримку є проявом прихильності до актів тероризму і заохочення геноциду українського народу.
показать весь комментарий
19.12.2022 16:04 Ответить
А що то за два великі папірці з гербом срср на лівому фото? "Аблігації госзайма"? Вони всі були погашені у 1990-1991 роках тобто після того втратили будь-яку цінність... Чи тьотя зберігала їх як антикваріат?
показать весь комментарий
19.12.2022 14:48 Ответить
Ото бабега! Хай Бог милує!
показать весь комментарий
19.12.2022 15:12 Ответить
свиноматка кацапская!
показать весь комментарий
19.12.2022 15:58 Ответить