4478 відвідувачів онлайн
5 768 42

Співробітницю столичного ЦНАПу судитимуть за підтримку окупантів, - прокуратура

Жінка виправдовувала збройну агресію РФ проти України та закликала до насильницької зміни меж території України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва

За даними слідства, обвинувачена, працюючи у одному з Центрів надання адміністративних послуг міста Києва та будучи державним службовцем, створила та адмініструвала у соціальній мережі акаунт, на сторінці якого публікувала матеріали, що виправдовують збройну агресію рф проти України та містять заклики до насильницької зміни меж території України. Також вона розміщувала у соцмережі пропагандистські матеріали та дописи із закликами до окупації України.

"У ході санкціонованих обшуків за місцем проживання обвинуваченої правоохоронці вилучили мобільні телефони та комп’ютерну техніку, а також комуністичну символіку, георгіївські стрічки та значну суму особистих збережень у російських рублях", - йдеться в повідомленні.

Жінка перебуває під вартою та її відсторонено від виконання службових обов’язків. Санкції статей передбачають до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Співробітницю столичного ЦНАПу судитимуть за підтримку окупантів, - прокуратура 01

Топ коментарі
+23
еще одну свиноматку словили... что ж они себя так не уважают и доводят себя до состояния бегемотов?
показати весь коментар
19.12.2022 11:10 Відповісти
+13
Любовь к кацапам она, как мы видим, не бескорыстна. Бесплатно любить она их не хочет. Ну и кто она после этого?
показати весь коментар
19.12.2022 11:12 Відповісти
+9
Тю. Клоун здав увесь південь без бою разом з ЗАЕС і нічо, а тут лише заклики.
показати весь коментар
19.12.2022 11:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
19.12.2022 11:14 Відповісти
Стосовно "нічо" побачимо після завершення війни та обрання наступної влади, та й злочин одних не звільняє від відповідальності інших!
показати весь коментар
19.12.2022 11:25 Відповісти
А якщо Зеленського перевиберуть на другий срок, тоді як? А все до цього йде, поки ще.
показати весь коментар
19.12.2022 11:45 Відповісти
На третій же його не перевиберуть у будь-якому разі.
Та й щодо другого - я вам нагадую, що в країні війна - тому забудьте про вибори до її закінчення. Бо ніяких виборів не буде до перемоги.
показати весь коментар
19.12.2022 13:21 Відповісти
По таким обвинениям можно 95% попов посадить из МП, но с этим никто не спешит...
показати весь коментар
19.12.2022 11:27 Відповісти
хранить деньги в РУБЛЯХ - точно мозгов нет
показати весь коментар
19.12.2022 11:23 Відповісти
Як можно побачити на фото, "мертвих президентів" в неї теж не мало і їх вартість перевищує вартість того, що у дерев'яній валюті. Та й наявність рублів швидше каже про те, що вона неодноразово бувала у Рашці звідки й привезла рублі, а зовсім не про намір зберігати грощі саме у цій валюті!
показати весь коментар
19.12.2022 11:28 Відповісти
Необхідний закон щоб Таких осіб судити за зраду з терміном не менше 25 років та з наступним позбавленням громадянства і депортація на парашу .
показати весь коментар
19.12.2022 11:28 Відповісти
Пропонуй, пиши петиції. Тобі ніхто у цьому не заважає, все у твоїх руках!
показати весь коментар
19.12.2022 11:29 Відповісти
Это какой то сюрреализм. Феномен.
показати весь коментар
19.12.2022 11:28 Відповісти
Якось забагато цих "феноменів", і чому СБУ не звертало на них увагу - ВЕЛИКЕ ПИТАННЯ!!! У парламенті спокійно працюють ті, хто ПУБЛІЧНО і БАГАТОРАЗОВО виступав з закликами подібними до тих, що розповсюджувала ця особа, і вони чомусь "недоторканні", і це стосується не лише депутатів від ОПЗЖ, а й від партії "Слуга народу" та високопосадовців. На каналі "Рада" зараз працюють і ті, хто працював раніше на каналах Медведчука, то питання не тільки до неадекватності колаборантів, а й до неадекватності тих, хто винен від них захищати країну, але не робить цього, чи робить якось кволо!!!
показати весь коментар
19.12.2022 11:35 Відповісти
Київське чи українське?!
показати весь коментар
19.12.2022 11:36 Відповісти
Москворотим заборонено писати слово "Україна".
показати весь коментар
19.12.2022 11:56 Відповісти
Ага, то есть у киевлян русские паспорта, то есть - киевляне, оказывается, ждут россию. Что еще расскажите из вашей новой методички?
По поводу же руководящих постов: Кучма - из Днепра, Ющенко - из Сумской области, Янукович - Донбасс, Порошенко - Болград/Винница, Зеленский - Кривой Рог. Где хоть один киевлянин?
показати весь коментар
19.12.2022 14:03 Відповісти
Ага, то есть - все 3 миллиона киевлян - такие же как Шуляк? И сколько вам платят за попытку настраивания украинцев против друг друга?
показати весь коментар
19.12.2022 14:18 Відповісти
Они киевляне потому, что переехали в Киев именно для того, чтобы занять какую-то должность. Абсолютное большинство из них родились НЕ в Киеве. Так что харе пытаться сеять рознь между украинцами, ботяра.
показати весь коментар
19.12.2022 14:45 Відповісти
Это типичный прием троллей на зарплате. Назвается "от частного к общему" - когда вы приводите пример 1-2 человек и пытаетесь убедить всех, что 3 миллиона киевлян - такие же.
А что ж вы не приводите пример Романа Ратушного - коренного киевлянина, который боролся с коррупцией и погиб на фронте? Не вписывается в вашу методичку, нет? У вас задача убедить всех, что мы все в Киеве - Шуляки?
показати весь коментар
19.12.2022 15:27 Відповісти
Как же вы, тролли кремлевские, палитесь с этим "киевское"...
показати весь коментар
19.12.2022 13:22 Відповісти
а тримати шуфричів в вр і чоиу вимкнули украінські телеканали прямий 5 і еспресо
показати весь коментар
19.12.2022 11:31 Відповісти
а що там за портрет на стіні? Навіщо замазали? Теж по справі проходить?
показати весь коментар
19.12.2022 11:36 Відповісти
https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3580654-u-kievi-zatrimali-cinovnicu-cnapu-aka-zaklikala-do-znisuvati-ukrainciv.html Отут - портрет замазаний частково... але вгадується Зелеський .

Ну, а те, що адепти "руського міра" голосували в числі 73/43%зебілів за Zе - нагадувати не потрібно.
показати весь коментар
19.12.2022 12:51 Відповісти
руССкого або російського, або московитського! Не РУСЬкого!
Вивчіть ви вже, нарешті, українську мову!
показати весь коментар
19.12.2022 13:54 Відповісти
Потрібно дати цій ********** з косою довічне за зраду,щоб вона в тюремній камері і окуклилася.Досить її годувати,а то в камеру не влізе.Ну це в тому випадку,якщо наші судді її посадять.
показати весь коментар
19.12.2022 11:39 Відповісти
Мощная самка - бабочка размерами внушает ужас....
показати весь коментар
19.12.2022 11:50 Відповісти
Тіпічна руцкая кросавіца. Вродє оцієї.

показати весь коментар
19.12.2022 13:52 Відповісти
Хто на першому фото жiнка??
показати весь коментар
19.12.2022 13:02 Відповісти
Маячня якась - вона ж безпосередньо ворожим збройним силам не допомагала, зі зброєю в руках на боці ворога не воювала, в державних установах ворога не працювала, ніяких секретних даних ворогу не передавала.Яка на фіг зрада
Так можна до кожного доколупатися мало хто що в інтернеті пише
показати весь коментар
19.12.2022 13:22 Відповісти
Вона працювала саме у державній установі. І при цьому виступала на інфрмаційному фронті на стороні держави-агресора. Тому це чиста державна зрада, а не "доколуповання"
показати весь коментар
19.12.2022 14:09 Відповісти
Але ж нічого матеріального не робила ну писала там щось. Тут теж я впевнений є держслужбовці які замість того щоб працювати пишуть усяку хєрню їх теж саджати? Там у іншому тренді прєпод совкодрочєр списки складав колаборантів та підписи збирав це я розумію державна зрад
показати весь коментар
19.12.2022 14:49 Відповісти
Інформаційна війна - теж війна. Вести проросійську пропаганду в умовах російської агресії - це злочин. Чи потрібно обов'язково чекати доказів того, що ця зрадниця здає позиції ЗСУ? Чи є сумніви у тому, що ця зрадниця залюбки стала б працювати на ворога вживу, якщо б Київ захопили?
показати весь коментар
19.12.2022 14:58 Відповісти
Мордор визнано країною-терористом.
Тому заклики на його підтримку є проявом прихильності до актів тероризму і заохочення геноциду українського народу.
показати весь коментар
19.12.2022 16:04 Відповісти
А що то за два великі папірці з гербом срср на лівому фото? "Аблігації госзайма"? Вони всі були погашені у 1990-1991 роках тобто після того втратили будь-яку цінність... Чи тьотя зберігала їх як антикваріат?
показати весь коментар
19.12.2022 14:48 Відповісти
Ото бабега! Хай Бог милує!
показати весь коментар
19.12.2022 15:12 Відповісти
свиноматка кацапская!
показати весь коментар
19.12.2022 15:58 Відповісти