5685 посетителей онлайн
9 006 37

ООН не хочет расследовать использование РФ иранских беспилотников в Украине, - США

бпла,дрон,безпілотник,шахед,шахід

США считают, что генеральный секретарь ООН Антониу Гутерриш подвергся давлению со стороны РФ, из-за чего не направил в Украину официальных лиц для проверки использования Россией иранских беспилотников.

Об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на Reuters.

Заместитель посла США в ООН Роберт Вуд выразил разочарование по поводу того, что ООН так и не приступила к расследованию использования РФ иранских дронов.

"Мы сожалеем, что ООН не сделала шагов для проведения нормального расследования этого нарушения. Мы разочарованы тем, что секретариат, очевидно, поддавшись на российские угрозы, не выполнил мандат, предоставленный ему Совбезом, на проведение расследования", - сказал он.

Кроме США, о том, что поставки России беспилотников иранского производства нарушают резолюцию Совбеза ООН в 2015 году, заявляют Великобритания, Франция, Германия и Украина. Эти страны настаивают на том, чтобы Гутерриш направил в Киев официальных лиц для проведения расследования.

Напомним, в октябре Иран осудил призыв Франции, Германии и Британии к ООН расследовать обвинения в том, что Россия использует беспилотники иранского происхождения для нападения на Украину.

Топ комментарии
+29
Бо ООН й надалі просто лайНОО...
показать весь комментарий
20.12.2022 09:12 Ответить
+23
Не дуже й треба. З ООН толку, як з козла молока. ФІФА номер 2.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:17 Ответить
+15
Як нажаль виявилось, більшість міжнародних організацій - забюрократизовані та пронизані корупцією відстійники для політиків, строк придатності яких закінчився.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бо ООН й надалі просто лайНОО...
показать весь комментарий
20.12.2022 09:12 Ответить
ООН должна утилизироваться , как пособниЦА ТЕРРОРСТОВ -РАШИСТОВ , Ирана и АБСОЛЮТНО БЕСПОЛЕЗНАЯ КУЧА ПУСТОПОРОЖНИХ, ВЕЧНО ОЗАБОЧЕННЫХ циничныхБАЛАБОЛОВ ‼️
показать весь комментарий
20.12.2022 10:12 Ответить
Гутерріш дав маху .
показать весь комментарий
20.12.2022 09:15 Ответить
Ой вэй,лучше бы он дал тому Маху....
показать весь комментарий
20.12.2022 09:17 Ответить
Мах свіи чоловік .
показать весь комментарий
20.12.2022 09:19 Ответить
Не дуже й треба. З ООН толку, як з козла молока. ФІФА номер 2.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:17 Ответить
Найсмішніше, що всі це знають, але продовжують годувати стадо цих мерзенних високооплачуваних дармоїдів. Був за них узявся Трамп, але на нього накинулася вся червона мерзота.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:25 Ответить
трамп має сидіти в турмі
показать весь комментарий
20.12.2022 09:43 Ответить
Для цього є американське правосуддя, а не "демків". Воно визначить. І це жодним чином не стосується того, що він вважав ООН за лайно. Як і я вважаю.
показать весь комментарий
20.12.2022 11:12 Ответить
так, але не з благими намірами він на них накинувся
показать весь комментарий
20.12.2022 11:02 Ответить
Що за маячня? Він не хотів годувати дармоїдів. І всю Європу товк у лайно, вимагаючи збільшити видатки на оборону. Навіть погрожував забрати своїх вояків з Німеччини. Який тоді галас був. І що? Він помилявся? Тепер Німеччина збільшує військовий бюджет на сотні мільярдів євро.
показать весь комментарий
20.12.2022 11:08 Ответить
Ви абсолютно праві.
показать весь комментарий
20.12.2022 12:18 Ответить
Як нажаль виявилось, більшість міжнародних організацій - забюрократизовані та пронизані корупцією відстійники для політиків, строк придатності яких закінчився.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:19 Ответить
показать весь комментарий
20.12.2022 09:19 Ответить
Треба розігнать те оон
показать весь комментарий
20.12.2022 09:21 Ответить
І створити Лігу націй ))))))))))
показать весь комментарий
20.12.2022 09:27 Ответить
Лигу Сексуальных Реформ
показать весь комментарий
20.12.2022 09:39 Ответить
ООН - дармоїди, паразити, нікчемні пожирателі грошей платників податків!
показать весь комментарий
20.12.2022 09:25 Ответить
Якась дивна подача черговості інформації, бо унизу, що ООН розслідування проводить по мопедам....
показать весь комментарий
20.12.2022 09:27 Ответить
Кто не с нами - тот против нас.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:29 Ответить
оон наху-
показать весь комментарий
20.12.2022 09:33 Ответить
"Натомість російський представник в ООН Дмитро Полянський заявив, що у випадку участі фахівців ООН в цьому розслідуванні «росія перегляне відносини» з ООНhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D0%9E%D0%9E%D0%9D_2231#cite_note-6 [6] . Іран також засудив українську ініціативу розслідувати походження іранських безпілотників в росії із залученням представників ООНhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D0%9E%D0%9E%D0%9D_2231#cite_note-7 [7] ." https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D0%9E%D0%9E%D0%9D_2231#%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B2_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D1%96
Що вони там переглянуть? Чим? Певно, сліпою кишкою? Що там Іран, на якому клейма нема де ставити, засудив?
показать весь комментарий
20.12.2022 09:34 Ответить
оон, крацний крєст та інші такі збіговиська проявили себе як імпотенти які або нездатні нічого вдіяти або підігрують кацапам за прайс малий
показать весь комментарий
20.12.2022 09:37 Ответить
ООН не хоче розслідувати використання РФ іранських безпілотників в Україні,

ООН гениальне творіння т. Сталіна.

Надійну конструкцію задумав і створив т. Сталін: врахував недоліки Ліги націй, боягузливість, лукавство, фарисейство, зрадливість, флюгерство, опортуністичність, продажність... т.зв. західних демократій. Китай "подтянул", сісілістіческій лагерь і "колоніальниє страні" с їх невмєшательством...
Все передбачив т. Сталін...

Давто помер т. Сталін, немає вже СССР, КПСС, ВЛКСМ, ВЦСПС, а творєніє т. Сталіна надьожно служіт тЬОмним дєлам... наслєдніков Сталіна...
І "США не бачать можливості зміни правил ООН, щоб виключити Росію з Ради безпеки"
показать весь комментарий
20.12.2022 09:38 Ответить
Наскільки мені відомо, Антоеіу Гуттьєреш не є громадянином США, а ООН розміщується на штатівській території. Розумієте натяк? 😊 Тобто Гуттєрішу, чи його домочадцям завжди можна створити проблеми на кордоні для пробудження у нього правильного мислення.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:39 Ответить
Зря закрыли Спортлото.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:40 Ответить
Зачем вообще писать что-то про оон. Они в серьезных конфликтах не могут ничего. Тем более, если в совбезе оон сидит агрессор с правом вето и которого убрать оттуда невозможно. Зачем цитировать этого Гутерриша? Он просто получает зарплату и сам понимает, как мало может его организация.
Оон, это таже лига наций, но вид сбоку. Но ничего другого человечество придумать не может.
Человечество, это неудачный проект и в итоге будет самоуничтожено, потому как не развивается сообща, а пожирает само себя, к сожалению.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:41 Ответить
ООН беззуба "кантора"! Після війни треба оту "банду" розігнати, бо вона може лише бла-бла і тринькання грошей!
показать весь комментарий
20.12.2022 09:53 Ответить
А шо так можно было Это даёт зелёный свет на кошмаринье ирана . Персы доиграются
показать весь комментарий
20.12.2022 09:55 Ответить
О, виявляється, існує ще більший сц*кун, ніж Бiдон?
показать весь комментарий
20.12.2022 09:58 Ответить
Красный крест, до 45-го року заперечував загибель, в'язних концтаборів ,від тортур та страт .
показать весь комментарий
20.12.2022 10:03 Ответить
Ця новина зовсім не про імпотентне оон.

Вона про те, з якою наполегливістю і методичністю вуйко Сем заганяє бридкого чалмоголового щура в куток, щоб там один раз добре цюкнути його дрючком по голові.

Колективні англо-сакси сплять і бачать, щоб любителі банних рушників зробили останню фатальну дурницю: дали коzломордим пару балістичних ракет.

"Священна помста" буде страшна!
показать весь комментарий
20.12.2022 10:07 Ответить
Я вижу единственный способ избавиться от россии на международном уровне: все нормальные страны должны покинуть ООН и создать новую организацию. Если США уйдут, то и остальные потянутся.
показать весь комментарий
20.12.2022 10:19 Ответить
В 21 столітті не працюють міжнародні норми законів....ми повернулися в середньовіччя?
показать весь комментарий
20.12.2022 10:45 Ответить
Но за то баблишко за зерно считать в самый раз а какие то там дроны подумаеш...