12112 посетителей онлайн

Состав украинского подразделения "Крым" в рядах ГУР постоянно растет, - разведка

крим,гур

Количественный состав украинского спецподразделения "Крым" постоянно растет, к нему присоединяются жители оккупированного Россией Крыма.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в фейсбуке сообщает Главное управление разведки Минобороны Украины.

"Сегодня крымские татары активно участвуют в войне против своего исторического врага – Российской Федерации, защищая свою страну в самых горячих точках на фронте. Так, среди крымских татар сформировано отдельное спецподразделение "Крым" в рядах ГУР МО, которое сейчас защищает украинскую землю в Бахмуте, Участие в успешных спецоперациях на юге страны и других горячих точках. Бойцы подразделения уже отмечены государственными наградами за успешные операции по уничтожению врага, которые проводятся совместно с украинскими собратьями из других подразделений", - говорится в сообщении.

Украинская разведка заявила, что "нет сомнений, что крымские татары будут и в первых рядах освобождающих свою родную землю - украинский Крым от российских оккупационных войск".

"Крымские татары были, есть и будут оставаться надежной опорой украинского государства в Крыму. Наша будущая победа сегодня завоевывается общими усилиями украинцев, крымских татар и всех национальностей, защищающих Украину", – говорится в сообщении.

Топ комментарии
+17
Не мели дурниць! Люди просто не знали що буде завтра і чим "засвічування" може обернуться для їх рідних які перебувають в окупації (в тому числі й зараз - на окупованій частині материкової України) ТОму про них мовчали
показать весь комментарий
28.12.2022 00:43 Ответить
+15
А ти знав, що через 8 років Росія нападе на Україну повномасштабно? Знав що брат потрапить у "м"ясорубку" і отримає поранення? Їх батьківщина, яку они собі повернули 30 років тому - окупована величезною стомільйонною країною, армії якої боїться Європа А їх - близько 300 тисяч! І як ти вів-би себе на їх місці ?
показать весь комментарий
28.12.2022 00:53 Ответить
+12
А ти думаєш - мало поховали кримських татар? Але наші мали можливість буть похованими відкрито - у рідній землі А татари з Криму навіть у останню путь не могли своїх хлопців провести - бо вони лежать далеко від дому Знаю двох з Криму що поховані на Чернігівщині Один - "киримли" а другий - караїм І рідні поминають їх тихцем А скількох татар було репресовано за те що кацапи довідалися про те що хлопці воюють у батальйоні імені Челібіджхана?
показать весь комментарий
28.12.2022 01:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
і 8 рочків не пройшло...
показать весь комментарий
28.12.2022 00:33 Ответить
Не мели дурниць! Люди просто не знали що буде завтра і чим "засвічування" може обернуться для їх рідних які перебувають в окупації (в тому числі й зараз - на окупованій частині материкової України) ТОму про них мовчали
показать весь комментарий
28.12.2022 00:43 Ответить
8 років не знали?
показать весь комментарий
28.12.2022 00:46 Ответить
А ти знав, що через 8 років Росія нападе на Україну повномасштабно? Знав що брат потрапить у "м"ясорубку" і отримає поранення? Їх батьківщина, яку они собі повернули 30 років тому - окупована величезною стомільйонною країною, армії якої боїться Європа А їх - близько 300 тисяч! І як ти вів-би себе на їх місці ?
показать весь комментарий
28.12.2022 00:53 Ответить
пуста болтовня і пустобрехово з вашої сторони і ви самі це знаєте.
показать весь комментарий
28.12.2022 00:55 Ответить
Прочитай свою "неболтовню" і "непустобрехово" Ти з цими людьми не жив поряд Ти їх не знаєш Але рвешся судить А я з ними "через тин" жив два роки І "переламував хліб" з ними А це "не просто так"!
показать весь комментарий
28.12.2022 00:59 Ответить
Яр, до побачення...
і це тільки з великої поваґи до вас.
показать весь комментарий
28.12.2022 01:04 Ответить
Ну й добре! НЕ люблю конфліктів "на голому місці" - особливо коли один з полемістів не розуміє питання яке лізе обговорювать
показать весь комментарий
28.12.2022 01:08 Ответить
ще питання хто до кого приліз.
показать весь комментарий
28.12.2022 01:09 Ответить
Ти! До мене в Україну з Америки Я ж тебе не вчу тому як ти повинен себе вести з "мексами" чи аборигенами? І не пробую оцінить ступінь твого патріотизму до своєї нової батьківщини? А ти робиш саме це стосовно людей які повернули собі батьківщину і знову втратили її
показать весь комментарий
28.12.2022 01:20 Ответить
кофе не попив ти сьогодні - на слова-сварку тебе тягне...
показать весь комментарий
28.12.2022 01:24 Ответить
Просто високий ступінь відчуття справедливості Я ж тобі не дорікаю тим, що ти у пошуках кращого життя перебрався до США? Татари це теж могли це зробить - перебраться в Європу, США чи до одноплемінників у Туреччину Але вони повернулись туди, де їм були не раді й косилися за те, що вони повернулися на рідну землю, з якої їх вигнали в 44-му А тебе з рідної землі ніхто не виганяв То хто ж тоді "чесніший"?
показать весь комментарий
28.12.2022 01:36 Ответить
та бачу - високий ступінь ...
показать весь комментарий
28.12.2022 01:57 Ответить
Оцінюй сам!
показать весь комментарий
28.12.2022 01:58 Ответить
вже
показать весь комментарий
28.12.2022 02:05 Ответить
на 9му році війни прокинутися, а навіщо?
Генка з Волині відвоює... вже поховали...
показать весь комментарий
28.12.2022 00:58 Ответить
А ти думаєш - мало поховали кримських татар? Але наші мали можливість буть похованими відкрито - у рідній землі А татари з Криму навіть у останню путь не могли своїх хлопців провести - бо вони лежать далеко від дому Знаю двох з Криму що поховані на Чернігівщині Один - "киримли" а другий - караїм І рідні поминають їх тихцем А скількох татар було репресовано за те що кацапи довідалися про те що хлопці воюють у батальйоні імені Челібіджхана?
показать весь комментарий
28.12.2022 01:06 Ответить
сподіваюсь вони хочь знають своє ім'я і прізвище..
показать весь комментарий
28.12.2022 00:53 Ответить
Не викручуйся! Вони якраз мають дуже міцні родинні зв"язки! На-би в них цьому повчиться!
показать весь комментарий
28.12.2022 00:55 Ответить
А нащо цей триндьош ?
показать весь комментарий
28.12.2022 00:43 Ответить
Зацініть в кр.татарів є " історичний ворог". А українці, на рівні офіціозу, ще визначаються з цим терміном.
показать весь комментарий
28.12.2022 00:49 Ответить
Перше бойове завдання - знищити рух на кримському дупопроводі
показать весь комментарий
28.12.2022 00:58 Ответить
Я також мешкаю на поселеннях у США. Так ось кримські татари надзвичаино активні волонтери поряд з нами. Я маю друга кримчака, який з машини Убер не вилазить таксуючи, щоб заробити на на ще одну рацію чи дрон. Вони мають канали доставки волонтерки Азову і своїм по різним частинам під Бахмутом, Авдієвкою і т.д.. Вони -наші люди, і той хто вбиває клин між нами - зрадник ( або не мудрий) - вибирай "три - пятнадцать"
показать весь комментарий
28.12.2022 02:25 Ответить
Ти на нього сильно не "наїжджай" Ну - не подумала людина до кінця Або просто глянула "не з тої точки зору" Буває таке з усіма І ми з тобою можем оцінить той чи інший факт "не так" Головне - щоб був здатен сприйнять і зрозуміть чужу точку зору а не "лізти в бутилку"
показать весь комментарий
28.12.2022 02:35 Ответить
а чому про мене не під мене?
показать весь комментарий
28.12.2022 06:50 Ответить
тіткі базарні...