8846 посетителей онлайн
20 147 175

Украина планирует весной большое контрнаступление. Бои будут "самыми жаркими", - Буданов

буданов

Весной Украина планирует "серьезное" контрнаступление, и боевые действия на линии фронта в марте будут "самыми жаркими".

Об этом начальник Главного управления разведки Минобороны Кирилл Буданов сказал в интервью ABC News, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Ліга.нет.

"Тогда [мы увидим больше] освобождений территорий и нанесение окончательного поражения Российской Федерации. Это произойдет по всей Украине, от Крыма до Донбасса", – заявил он.

Начальник ГУР поблагодарил американцев и других союзников за всю помощь и попросил их продолжать поддерживать Украину.

"Я обещаю, что теперь это (вероятно, имеет в виду победу над оккупантами. — ред.) не займет много времени, и каждый налогоплательщик в США сможет увидеть, куда ушел каждый цент. Вместе мы изменим этот мир", – обратился Буданов к союзникам.

Глава ГУР ожидает, что в ближайшее время США отправят для ВСУ боевые бронированные машины Bradley: "Мы их ждем. Очень ждем. Это значительно повысит боеспособность наших подразделений".

Топ комментарии
+45
А він точно з Нашої Розвідки???
Такі речі базікати...
показать весь комментарий
04.01.2023 14:46 Ответить
+29
Скажіть йому хтось, що він керівник ГУР, а не медійна особа.

Балаболка.
показать весь комментарий
04.01.2023 14:47 Ответить
+17
Чи не пора цього «розвідника» притягти до відповідальності? Можна за брехню, а можна й розголошення секретної інформації.
показать весь комментарий
04.01.2023 14:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А карти показував на камеру? І оперативні плани?

Влада довбойобів і веде себе по довбойобськи.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:04 Ответить
буданов информирует ***** и его прихвостней?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:04 Ответить
Там Єлдак Єрмак вже давно все доклав, що ***** повинно було знати. Цей просто балаболить не від великого ума, просто щоб попіаритись.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:14 Ответить
По сценарію квартальних, таке 💯повинні були розповісти 💯СРАТЬєхі з ОПУ, єрмак там, чи дристович, або на крайній випадок, ара хамія з падалюком та сосною по корабельному, …чи катлєта з безумною….
Можливо, навідь Баканов, але ж не буданов….
Не той центр тяжесті, як казав голобородько…не та фігура…‼️💯🇺🇦🪖⚔️❤️👏✊👍💪🇬🇧🇺🇸🇪🇺‼️❤️🇺🇦⚔️
показать весь комментарий
04.01.2023 15:05 Ответить
дезінформацію звичайно підсовують не так відкрито

навчатися треба хоч би й у ворогів
показать весь комментарий
04.01.2023 15:07 Ответить
Якщо Бредлі будуть у достатній кількості + радянких танків деж у великій кількості + бронемобілів багато, то може цілком і вийти. Але краще було б, для впевненості, 40-60 Абрамсів/Лепардів/Челенджерів додати.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:07 Ответить
менi бiльше подобаються лiтаки, це унiверсальна технiка, а тi танки, ну то таке - коробка тупа неповорухлива.
показать весь комментарий
05.01.2023 02:37 Ответить
читаю місцевих високофахових розвідників і просто зачаровуюсь вашим високих почуттям... гонору, бо мізків і критичного мислення у вас немає взагалі. Ви що, думаєте, що розумніші чи хитріші від цього чувака? капець, просто, "спЄцИ"
показать весь комментарий
04.01.2023 15:07 Ответить
Це начальник ГРУ чи звиздун який піариться ? Посада начальника ГРУ є не помітна і закрита для більшості громадян а не публічне самовикриття. Болтун він а не керівник ГРУ.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:08 Ответить
Десь так. Ще в ДСВ були совіцькі плакати"болтун-находка для шпіонов".
показать весь комментарий
04.01.2023 15:39 Ответить
"зелений говорун знахідка для рашистів.або інформатор рашистський".Не виключено, два в одному
показать весь комментарий
04.01.2023 15:09 Ответить
Що воно нюхає?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:10 Ответить
За Пороха я даже не знав хто є керівник ГРУ та і сама служба мені була маловідома а тут цей сопливий звиздун верещить як придурок на весь світ піариться чи відкрито зраджує...
показать весь комментарий
04.01.2023 15:12 Ответить
Чи може вже на часі повернути на посаду генерала Бурбу, попередньо щеневтікам вибачившись?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:41 Ответить
Яка влада, такий і керівники ГУР. ТікТокер буданов, сусід гогілашвілі.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:13 Ответить
Зараз на березень буде фортеця,орки дякують що попередив
показать весь комментарий
04.01.2023 15:13 Ответить
Навесні?....давайте вже влітку
показать весь комментарий
04.01.2023 15:24 Ответить
Якщо Зеля встигне налаштувати дороги. Москалі звикли хорошими дорогами наступати!
показать весь комментарий
04.01.2023 15:37 Ответить
Тобто зимою нічого не слід чекати? Всі ці казки про промерзший грунт для початку наступів - для лохів?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:26 Ответить
В бой підуть тільки старікі Буданов, Арестовіч, Єрмак !
показать весь комментарий
04.01.2023 15:35 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2023 15:39 Ответить
Пкршим у вашому списку має бути обдристович, бо має спиждженого гранатомета!
показать весь комментарий
04.01.2023 15:43 Ответить
Арахнія,Кошевой,Зе в шапці Наполеона
показать весь комментарий
04.01.2023 17:49 Ответить
ЛЮбой профессиональный военный скажет вам, какая это херня: называть сроки своих наступлений... Это наглая публичная работа на врага...
показать весь комментарий
04.01.2023 15:36 Ответить
перед харьковской операцией президент публично выступил за месяц с приказом освободить Херсон. русня - поверила. и какой результат? ломайте старые шаблоны, ей богу.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:46 Ответить
Взагалі то не зовсім повірила, харьковська операція унікальна, розроблена на психології, там втричі менше українське угрупування розтрощило москалів, які просто перелякались.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:32 Ответить
1. ТО есть,по новым шаблонам : если сказали весна - значит будет осень? Или зима 24-го ? Эти ваши новые шаблоны напоминают старый еврейский анекдот "Фима, вы говорите мне что идете к Циле, чтобы я не догадался, что вы идёте к Фире! Но вы же, действительно идёте к Циле - так зачем вы меня обманываете ? А чем хуже - стесняюсь спросить - по старым шаблонам соблюдать секретность? В ней больше загадок для врага, но меньше пиара , как Мальбрук в поход собрался ?


2. "РУсня поверила" -
Вы серьёзно это абсолютно зеленоботский тезис , ей богу... Умышленно затуплённая , примитивная псевдореальность ...

И мы тут же все, развесив ухи кааанэчно сразу верим, что у русни нет других развед данных..ни спутников и агентов ни БПЛА и стукачей на местах о перемещениях ...
ничего это нету..русня ж тупая...Мы ж её уже восемь раз через три арестовиче-недели победили полностью...

русня , конечно, тупая и доверчивая... Зеля - другое дело ... он же не лох ! его весь мир пять месяцев предупреждал о вторжении (с картами и датами) - никому не поверил!!!
Сам не поверил - и народ обдурил.

Короче , по новым шаблонам , президент сказал - русня поверила . а кроме "президент сказал" - никаких источников разведки у русни нету. Браво ! Кто сказал, что 95-й квартал разучился шутить ?!
показать весь комментарий
04.01.2023 16:47 Ответить
твой недо ЗЕ презедент перед войной хотел сдать не только Херсон а всю Украину .. https://www.youtube.com/watch?v=yjhgcM3Vu_A
показать весь комментарий
04.01.2023 18:46 Ответить
Украинци как всегда дуже сувори к свою владу наверно потому что на их, как на нас в Болгарии, влада дуже довго брехала и ето правильно в каждой демократичной стране. Но - дозвольте мне на етот разь я с етого несогласен, потому что не надо забывать, что всьо время идьот ИПСО. Помните интервю Залужного, сразу после етого Зеленский поехал в Вашингтоне и вернулся с Пейтриът , а до етого момента ето было Отнюдь. Залужний сказал - 300 танка, 500 БМП и 700 гармаши. Вот сейчадс я думаю на ето и роблят в ГЩ ЗСУ и ГУР и т.д, так що в конце сичня или лютого, Мелитополь и Бердянск снова под украински прапор. Тогда кацапом капец и на Донечини, и в Крим. А все ети интервю в самых престижних захидних медия они в том числе направлени и на захидних суспильств, чтоб недопускат втомленост от войне.
показать весь комментарий
04.01.2023 15:43 Ответить
От, людина з менталитетом європейця, навіть східний європеєць думає вже не так як ми, і розуміє для чого це сказано. Буде підтримка і зброя, звільнимо швидше і війну швидше закінчимо, буде розмазня, тоді і терміни збільшаться.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:25 Ответить
Колись пан Редактор написав хвалебну статтю про Буданова, як той з розвідгрупою попав в Криму в засідку, завалили якогось відомого спецкацапа, і втекли через міст на материкову Україну. Я ще тоді трохи при...в: провалив завдання повністю, і за це йому співають ассани. Ну, тепер і не дивуйтесь
показать весь комментарий
04.01.2023 15:46 Ответить
Честно говоря, не знаю, о какой истории вы вспомнили, но требуется большое воинское мастерство, воля и мужество, что бы благополучно вывести своих бойцов из-под засадного огня.
Засаду поставили не от того, что командир разведгруппы ошибся, а потому, что его группу слили вышестоящие.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:26 Ответить
Хренасе провалили, завалили заступника ФСБ по Криму і вийшли назад.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:33 Ответить
а недавно группу разведчиков подставили под засаду кацапов - хлопцi загинули - а это вещает как ни в чем не бывало - смотреть противно
показать весь комментарий
04.01.2023 18:50 Ответить
А ви впевнені що підставили? У такому рейді командир діє по наказу "Діяти згідно обставин", маршрут примірний, а не до метра врахований.
Вважаю що там випадково потрапили на очі якомусь небезталанному оперу, якій зміг за ними простежити.
Я на цьому трохи розуміюсь. Були приведені сили ворога, в такої кількості, коли точно відомо місце знаходження ДРГ...
Його величність Случай.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:11 Ответить
конечно подстава (зрада) - группа зашла а там ее уже ждали и не пограничники а спецназ перекинутый с белорашки в кол-ве до 200 человек с вертолетами и бронетехникой - то есть кацапы знали где будет заходить группа и сколько их будет.. кто готовил операцию кто отвечал? кто наказан за провал? какого крота поймали ? никого..
показать весь комментарий
04.01.2023 20:19 Ответить
Якщо озвучують що наступ буде в березні то значить - в березні його точно не буде . .
показать весь комментарий
04.01.2023 15:54 Ответить
Ну тут москалям допоможе ромашка.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:27 Ответить
Ніхто не подумав що ця стаття була частиною якогось плану? Може базікання те навмисне?
показать весь комментарий
04.01.2023 15:56 Ответить
Розвідка - це найсекретніша служба, а у нас її керівник перетворився на якогось відеоблогера і патякає направо і наліво.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:13 Ответить
Дезинформация тоже входит в полномочия разведки)
показать весь комментарий
04.01.2023 18:50 Ответить
Сподіваюся, що відсотки інформації і дези у повідомленнях Буданова узгоджені з Генштабом і є частиною плану.
показать весь комментарий
04.01.2023 16:17 Ответить
Спілкувався з однокурсниками Буданова, він був такий собі чмоня, книжки, наука, дисципліна, друг командирів,хто служив за часів СРСР зрозуміє. Але наразі в нього найвища посада і звання серед них
показать весь комментарий
04.01.2023 16:29 Ответить
Должность у него потому что он друг нужных людей. Кумовство, короче.
показать весь комментарий
04.01.2023 18:07 Ответить
Шо воно плять ******* ?
показать весь комментарий
04.01.2023 16:42 Ответить
кляп в студію і скорше
показать весь комментарий
04.01.2023 17:02 Ответить
Буданов: "Операція зі звільнення Херсону може тривати до кінця листопада" 29.10.2022
показать весь комментарий
04.01.2023 17:03 Ответить
Коли очільник ГУР розказує про плани власної армії, то виникає питання про чи встигли його підлеглі перейти кордон перед проведенням розвідувальних операцій. Поясніть генералу, що розвідка України, не означає що розвідувати треба власну державу, а саме навпаки. А результати розвідки подаються у вигляді закритої доповіді вищому керівництву, а не інтерв'ю на широкий загал.
показать весь комментарий
04.01.2023 17:04 Ответить
Якщо це тільки не хитрий трюк "розвідника", то цього Буданова варто би вишикувати в один ряд з арахаміями-подоляками-аристовичами. Пустопорожніх пи..аболів.
показать весь комментарий
04.01.2023 17:20 Ответить
балабол....
показать весь комментарий
04.01.2023 17:27 Ответить
А ким буданов був в 95-кварталі? Він з шутів чи обслуга гримерки?
показать весь комментарий
04.01.2023 17:31 Ответить

чей там портрет
показать весь комментарий
04.01.2023 17:50 Ответить
какого то морального урода ..
показать весь комментарий
04.01.2023 18:52 Ответить
Этот наркоман хоть ещё помнит какая у него должность? Если забыл пусть у своего сожителя Гомиашвили спросит с которым они жён делят. А то ****** каждый день какую-то очередную порцию фигни...
показать весь комментарий
04.01.2023 18:15 Ответить
Это каким же долбенем нужно быть, чтобы анонсировать на весь мир предстоящие военные действия?
показать весь комментарий
04.01.2023 18:39 Ответить
Самое интересное даже если Буданов скажет цензор.нет читателям на каком направлении будет контрнаступление, все ровно ему никто не поверить, даже если там действительно будет контрнаступление ))
показать весь комментарий
04.01.2023 18:48 Ответить
Березень не найвдаліший час для контрнаступу. Сніг розтане, земля буде м'якою. Навіщо повторювати помилки кацапів минулорічної давності?
показать весь комментарий
04.01.2023 19:00 Ответить
у мартi коли рашисти напали на Донбасi, була температура 20 нижче нуля. То ще треба дивитися яка весна.
показать весь комментарий
05.01.2023 02:52 Ответить
Тобто лотерея. Я про це й кажу... Краще вже дочекатися нормальної, стійкої погоди.
показать весь комментарий
05.01.2023 09:39 Ответить


Це ви, придурки, плануєте! А Бог урядує, і щиро сміється з вас, та бере і вас, недолугих , і адептів ваших на свій диспетчерський контроль....
показать весь комментарий
04.01.2023 19:21 Ответить
Міркую, що Буданов не довбень і знає, що говорить. Якійсь умисел в цьому певно є.
показать весь комментарий
04.01.2023 19:32 Ответить
В минулий раз він говорів про вихід на Крим до січня. А стався наступ на Харківщині одразу після посилення Херсонської та запорізьської групировок, та оголення Харківщині. Тому хай триндить, а касапи блукають в здогадках та прогнозах
показать весь комментарий
04.01.2023 19:36 Ответить
Сьогодні керівнику Головного управління розвідки Міноборони України Кирилу Буданову виповнилося 37 років. Йому подарували торт у вигляді карти «розчленованої» Росії, яку раніше помітили у кабінеті Буданова
показать весь комментарий
04.01.2023 19:56 Ответить
с таким остервенением строить дороги и звать на шашлыки, пока орки год стягивают под границу всё что можно, могут или идиоты или предатели. На идиотов вы не похожи, зелёные человечки.
показать весь комментарий
04.01.2023 20:38 Ответить
а зачем такую секретную информацию рассказывать по секрету всему свету?!
показать весь комментарий
04.01.2023 21:08 Ответить
Занадто багацько Буданов став останнім часом піаритися! Невже в міністри мітить?
показать весь комментарий
04.01.2023 21:20 Ответить
Бери вище - в перезиденти.
показать весь комментарий
04.01.2023 21:35 Ответить
Дав би хто цьому довбодятлу по його макитрі щоб поменше базікав.
Якщо йому лаври ОПешного базікала Арестовича спати не дають, то хай подає в відставку і йде в ОП і пи@дить там хоч до усірачки. Там саме такі і потрібні.
показать весь комментарий
04.01.2023 21:34 Ответить
Якщо людина не вміє робити довірену йому справу, то робить хоч те, що вміє : напр. роздає інтервью, просторікує на телеефірах про речі не зовсім йому відомі. Аби лиш не шкодив. То вже звична річ, що все хороше у нас відбувається не завдяки, а всупереч такому керівництву.
показать весь комментарий
04.01.2023 22:02 Ответить
А чого тягнути ? Треба їбшити москалів весь час
показать весь комментарий
04.01.2023 22:52 Ответить
Что ни день, то Буданов на главной в ТОП-новостях.
Квартальные продюсеры раскручивают нам нового главного героя очередного предвыборного сериала.
показать весь комментарий
05.01.2023 00:08 Ответить
mozhe vono sche shos' roskazhe?
показать весь комментарий
05.01.2023 00:12 Ответить
у нього вибори. Він тепер пасталакатиме обіцянками. Навіть постити цеї дурні ніхто не буде. Хто ж поститиме дзижчання зеленої мухи