10162 посетителя онлайн

Большинство украинских беженцев в Польше хотят вернуться домой, – посол Зварич

біженці

Большинство украинцев, вынужденных выехать в Польшу, спасаясь от войны, хотят вернуться домой.

Об этом заявил посол Украины в Польше Василий Зварич, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По мнению дипломата, приобретенный в этой стране опыт они могут использовать для восстановления Украины.

"Большинство временно проживающих в Польше украинцев хотят вернуться в Украину. Для них возможность определенное время прожить в Польше - опыт, который они используют для собственного развития. Опыт работы в Польше потом можно было бы использовать в Украине для восстановления нашего государства", – заявил посол.

Он также поблагодарил народ и власть Польши за открытость, доброжелательность, дружеское отношение к украинцам, которые должны искать временное убежище.

"Это огромная помощь, и мы за это безгранично благодарны", - подчеркнул Зварич.

Топ комментарии
+8
ну якщо тут будуть достойні умови праці, від 1 тисячі доларів наприклад як мінімум,а такого на початку точно не буде,якщо ви компенсуєте усі матеріальні втрати які зазнали люди,і саме головне якщо ви гарантуєте їм те,що війна уже більше не вернеться назад ніколи до них то можливо,а так,то так впевнено говорити,що більшість повернеться я б не став
показать весь комментарий
10.01.2023 09:02 Ответить
+8
А біженці про це знають, що наговорив посол?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:17 Ответить
+5
Тобто, в ЄС українці потрібні виключно як дешева безвідмовна витривала робоча сила? Так це всім адекватним українцям було зрозуміло з самого початку...
показать весь комментарий
10.01.2023 09:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ну якщо тут будуть достойні умови праці, від 1 тисячі доларів наприклад як мінімум,а такого на початку точно не буде,якщо ви компенсуєте усі матеріальні втрати які зазнали люди,і саме головне якщо ви гарантуєте їм те,що війна уже більше не вернеться назад ніколи до них то можливо,а так,то так впевнено говорити,що більшість повернеться я б не став
показать весь комментарий
10.01.2023 09:02 Ответить
Як можна гарантувати, що війна більше ніколи не повернеться?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:05 Ответить
треба стати членом НАТО наприклад,для людей це буде аргументом
показать весь комментарий
10.01.2023 09:06 Ответить
Прийняти Україну до НАТО - це для НАТО означає прямий конфлікт з рашкою. На це НАТО заради України ніколи не піде.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:11 Ответить
ну тоді не буде впевненості в тому,що росія ніколи знову не нападе,можна навіть більше сказати,що в такому випадку вона знову рано чи пізно нападе,і люди розуміючи,що війна знову колись прийде навряд чи захочуть приїжджати назад в Україну для того щоб потратити купу часу для того,щоб потім знову це все втратити, марна трата часу просто
показать весь комментарий
10.01.2023 10:17 Ответить
Вони конституцію не виконують. Які ще можуть бути до цих проблядей питання?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:12 Ответить
Слухай, а за що тобі платити 1 тисячу доларів на звичайній роботі, якщо зараз середня зарплата по країні 350 доларів і купа безробітних?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:18 Ответить
"якщо зараз середня зарплата по країні 350 доларів і купа безробітних?" --- ну тоді для чого брехати і розказувати, що всі українці побіжать аж бігом назад в Україну? Коли працюючи в Польщі можна спокійно заробляти 1000 доларів і жити там де безпечно,є вся інфраструктура,світло,всі зручності,а ще крім всього того є адекватна влада,суди і законодавство.
показать весь комментарий
10.01.2023 10:15 Ответить
Додому хочуть жіночки віком від 50, які не витримують той темп праці щоб заробити ті 1000 доларів. Ви працювали у Польші?
показать весь комментарий
10.01.2023 10:23 Ответить
ну так вони нехай їдуть,але в новині говориться,що більшість повернеться,а більшість як раз це молоді мами з дітьми,які як раз можуть піти працювати й віддати дітей там в садочок чи школу,вони мають зарплату в порівнянні з українською непогану,плюс їх діти можуть отримати нормальну європейську освіту і потім вчитися чи працювати будь де в Європі,а не сидіти в Україні
показать весь комментарий
10.01.2023 10:28 Ответить
Щось я не бачу такого у Швейцарії, хоча випадки повернення були, але знову хочуть назад у Швейцарію (з власного досвіду).
показать весь комментарий
10.01.2023 12:12 Ответить
Якщо буде впевненiсть,що "мудрий нарiд" знову не схоче пАпрiколу паржать вибираючи клована на посаду Президента...
показать весь комментарий
10.01.2023 11:19 Ответить
Боюсь, що дурного глузду "мутрому наріту" вистачить, аби на наступних виборах обрати ще гіршого фріка.
показать весь комментарий
10.01.2023 20:04 Ответить
1000 в Польщі наші не заробляють
показать весь комментарий
10.01.2023 11:23 Ответить
Нє, но так то заробляють, але не прям всюди, а де заробляють - це найчастіше 12+ годин + суботи.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:27 Ответить
Звісно що хочуть,бо тут дім а там койко-місто в спортзалі. В ЕС потрібно їхати з чіткою метою - заробити грошей на роботі, а для цього потрібно бути витривалим, працювати по-європейськи. А слабкі чи старі там нікому не потрібні.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:05 Ответить
Тобто, в ЄС українці потрібні виключно як дешева безвідмовна витривала робоча сила? Так це всім адекватним українцям було зрозуміло з самого початку...
показать весь комментарий
10.01.2023 09:08 Ответить
Так ЄС потрібна дешева безвідмовна витривала робоча сила і вони знаходять по всьому світу, а не тільки з України. Якщо ви колись працювали в ЄС, то бачили, що там інтернаціоналі з Азії, Африки, Ближнього сходу, та країн колишнього ссср.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:14 Ответить
Я зараз конкретно про українців. До них в Європі має ж бути якесь особливе відношення, бо всі ж європейські країни наші друзі? Чи вже ні?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:16 Ответить
Чому ЕС має ставитися до українців краще ніж наприклад до сірійців? Їх також запустили пересидіти війну. А потім знайшов роботу - залишайся, ні - твої проблеми де будеш жити, шматок хліба дадуть.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:24 Ответить
Як чому? Ми ж для них свої, рвемось в Європу. Вони всі наші друзі, чекають нас з розпростертими обіймами. Чи вже ні?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:32 Ответить
Ваші під'ьобкі недоречні. Придіть у гості до свого найкращого друга, якщо він у вас є, та спробуйте залишитись у нього десь на півроку. Про результати розповісте на форумі.
показать весь комментарий
10.01.2023 10:07 Ответить
Доречні. Бо ваше плазування перед Заходом, маячня про "наших найкращих друзів" та "весь світ з нами" вже викликає огиду.
показать весь комментарий
10.01.2023 10:12 Ответить
Якщо так, то вам краще приєднатися до своїх товарищів по недоразуму - кацапів, і волати з запоребрика про загниваючий, ціничний Захід.
показать весь комментарий
10.01.2023 10:21 Ответить
Недоразум - то в тебе. Бо ти так до сих пір і не затямило, що в нинішньому світі ніяких друзів нема. Всі "найкращі друзі", без винятку, переслідують ТІЛЬКИ власні інтереси. На Україну їм начхати.
показать весь комментарий
10.01.2023 10:34 Ответить
І ця свіжа та орігінальна думка прийшла вам в голову і так вразила, що ви вирішили заспамили весь форум?
показать весь комментарий
10.01.2023 11:02 Ответить
Це не свіжа оригінальна думка. Це - жорстока реальність. І, зважаючи на те, як дозовано, щоб не дай Бог не допустити нашої швидкої і повної перемоги над окупантом, наші "друзі" виділяють нам, в основному, списане за строком придатності ще радянське озброєння та **********, це зрозуміло будь-якому адекватно мислячому українцю.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:36 Ответить
Як то кажуть:"дружба дружбой, а грошi порознь..(((
показать весь комментарий
10.01.2023 10:07 Ответить
Дешева,витривала робоча сила то ці що зараз займають нішу українців непальці,в'єтнамці і решта.То українці самі їхали в ЄС заробити гроші а не силоміць, тепер і ця можливість закінчується.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:15 Ответить
Бо, мабуть, на Заході не все так медом мазане, як нам розповідають...
показать весь комментарий
10.01.2023 09:18 Ответить
Звичайно, потрібно працювати, якщо хочеш нормально жити,та вивчити мову.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:26 Ответить
На Заході все по-чесному, а не медом мазане. Відробив норму - отримав нормальну зарплату.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:34 Ответить
А нелюдські безбожні норми для всіх, чи тільки для заробітчан?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:37 Ответить
Нелюдські норми залежать від кваліфікації робітника. Некваліфіковані робітники в усіх країнах багато працюють та мало заробляють.
Підвищуйте кваліфікацію.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:42 Ответить
В мене кваліфікація достатня. Питання в тому, які є шанси українському заробітчанину в порівнянні з місцевими влаштуватись на кваліфіковану роботу. Кому нададуть перевагу.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:51 Ответить
Якщо більш менш спілкуєтесь польською, то можуть навіть дати перевагу українцю а не місцевому.
Бо українці менш вимогливі.
А соціалка, норми праці та зарплатня НА ОФіЦІЙНІЙ для місцевих та наших -- не відрізняються. Це Європа.
показать весь комментарий
10.01.2023 10:49 Ответить
Тобто, українці, на відміну від місцевих, згодні працювати в нелюдських умовах при скотському відношенні начальства? Авжеж, в такому разі польські роботодавці віддадуть перевагу заробітчанам. Бо створити нормальні умови праці - зайві витрати. Та й керувати безправним бидлом набагато легше. А щодо соціалки та зарплатні на офіціальній роботі, так вона і в Україні не відрізняєтся, що для місцевих, що ні.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:29 Ответить
Мабуть втомився спамити. Відпочивай, заробітчанин.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:36 Ответить
До чого цей неадекватний висер?
показать весь комментарий
10.01.2023 12:38 Ответить
Фєдя! Астанавітєсь!

У вас пронос на гілці. Це ж форум, а не горщик.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:42 Ответить
А скільки кваліфікованих українців в Польщі ви знаєте, які, маючи кваліфікацію, знаючи мову та маючи легальний побит, при цьому б працювали десь на низькокваліфікованій роботі за копійки бо на інші не беруть?
Українці, випускники польськіх вузів тут себе непогано почувають, люди з досвідом і сертифікатом на знання мови - теж. Знаю навіть лікарів українців.
Ну може в офіс на посаду де треба щебетати польскою як Пан Бог візьмуть поляка, а не українця, но але то всюди так.
Ну а щодо нелюдських безбожних норм, то добре, що в Україні всюди дотримуються кзоту і ніхто не працює по 12 годин за малу зарплатню. Зі мною колись тут в Польщі працював один дядько, робив якийсь час по 16 годин( САМ так захотів, я працював в той самий час по 8) ще й хизувався, що це ще нічого "в Україні я і більше працював".
Вибачайте, що тут працьодавці не стягують мігранта просто з потяга і не засовують йому гроші в труси та за комір тільки за то, що він сюди доїхав.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:48 Ответить
А біженці про це знають, що наговорив посол?
показать весь комментарий
10.01.2023 09:17 Ответить
Українець може заробляти в Польщі від 3 до 6 тисяч злотих.
Порівняйте з нашими зарплатнями.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:22 Ответить
А ви працювали у тій самій Польші, щоб заробити такі гроші? Знаєте як називають роботу на конвеєрі заводу Фольксваген? Безбожною, бо маєш працювати швидко як робот і проклинаєш перші тижні все на світі, потім звикаєш.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:27 Ответить
Да. З 18го року працював, жоки кордон не закрили. Але не на заводі.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:33 Ответить
Но, праця на конвеєрі то завжди праця на конвеєрі і на мою думку найтяжча праця з усіх. Хоч в Польщі, хоч в Україні хоч де.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:56 Ответить
повернуться далеко не всі. багато хто побачів різницю у рівні і якості життя. багато хто побачів офіційну зп та можливості які вона відкриває. багато кому просто нікуди повертатись. ті що виїхали усією родиною (особливо ті хто через рашку) точно більшість не повернуться. є також велика кількість людей що виїхали пересидіти (у будь якому сенсі цього слова) і ніяк не соціалізуються, а просто живуть на нефігову допомогу.
показать весь комментарий
10.01.2023 09:34 Ответить
Практично всі мої молоді знайомі вже не планують повертатись в Україну, та повивозили в Польщу сім'ї.
Країна втратила десятки тисяч ( або сотні тисяч, ніхто не рахував) молодих рабочих рук....
показать весь комментарий
10.01.2023 09:39 Ответить
Підтримую, взагалі, це треба визнати, а не голову у пісок, те що для України це величезна демографічна проблема ...
показать весь комментарий
10.01.2023 12:25 Ответить
А ви ціни в Бедронці бачили ??? )))
показать весь комментарий
10.01.2023 09:43 Ответить
На пів-вареника вистачить?)))
показать весь комментарий
10.01.2023 09:56 Ответить
Для прикладу:
Акційна (але нормальна) курка--3 злотих кіло. Стейкі свинячі-7 зл. Банка 0.5 нормальної тушонки коштує 6 злотих. То як-вистачить ?? ))
Молоко 2 зл 0.5
Парувкі-сосіски (їстівні), 6 зл кіло.
показать весь комментарий
10.01.2023 10:55 Ответить
такі ціни були 2 роки тому. Зараз вже немає.
показать весь комментарий
10.01.2023 11:26 Ответить
Откуда посол это взял? Он что, лично с выехавшими в Польшу украинцами встречался? Пришла керівна вказівка и давай на гора выдавать лозунги!
показать весь комментарий
10.01.2023 10:06 Ответить
З моїх знайомих повернулись лише двоє: одна з Бельгії , друга з Польщі. Усі інші сидять у Німеччині та Польщі і навіть не збираються сюди їхати. Вони вже живуть тим життям, а війна для них це десь далеко та не з ними.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:45 Ответить
мы вернёмся в Харьков, когда там заработает вся структура: транспорт, коммуналка, снабжение, театры, и уровень жизни превысит пособие беженцам в Европе
надеюсь, я откровенно выразился
мы все люди, поэтому мы в ответе за детей и внуков
и мы никогда не пошлём внуков в тёмные подъезды с мёртвыми лифтами
поймите правильно
показать весь комментарий
10.01.2023 13:00 Ответить
Це ж рузкій мір прийшов до вас у Харків. Його там дуже чекали та кликали.
показать весь комментарий
10.01.2023 21:24 Ответить
они его теперь в германию повезли)) порадуемся же за немцев!
показать весь комментарий
10.01.2023 23:41 Ответить
Бачила відео, де молода пара харків'ян дуже незадоволені тим житлом, яке їм надали безкоштовно. Ходили обирали нове та бідкалися, як у Німеччині все погано та «запущено». Думаю, якщо ця парочка зустріне руZZкую парочку , вони обов'язково подружаться.
показать весь комментарий
11.01.2023 00:03 Ответить
это и ужасно. По моим наблюдениям самые большие патриоты в больш-ве как раз и остались....а выехал восток, которому понятно что хуже всех, но к которому с другой стороны очень много вопросов.
показать весь комментарий
11.01.2023 01:20 Ответить
Звонит мне даааальний родственник с Бахмута, ему 65 и он в Польше, с зятем (здоровый такой хряк) и крестником (тоже кнур себя поперек шире) и говорит, - Бахмут взяла русня! Я этот бред не опровергаю, а спращиваю, - а причину знаешь почему так? Отвечает, - ВСУ отступили, сдали, не удержали и т.д. Опять спрашиваю, - а почему так? Он, - не знаю. Я, - потому что бравые защитники из местных, такие как твой зяиек и крестник, обосрались и вместо того, что бы зашищать свой дом, сбежали в Польшу. Больше не звонит, родственник.
показать весь комментарий
11.01.2023 12:11 Ответить