10609 посетителей онлайн

"Буки" и Javelin Грузия купила для своей страны, - Минобороны Грузии

уряд,грузія

Министерство иностранных дел Грузии разъяснило позицию Тбилиси по ПВО "Бук" и противотанковым системам Javelin, которые запрашивала Украина: эти системы правительство Грузии закупило для своей страны.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на фейсбук-страницу Минобороны Грузии.

"С этой многомиллионной покупкой систему "Бук" оборонное ведомство (Грузии. - Ред.) получило в 2007 году. Это было выполнено по секретному контракту, поэтому мы не можем уточнить подробнее. Объясняем населению, что оборонное ведомство также заплатило десятки миллионов долларов в 2017 году за приобретение у США противотанковых систем Javelin", - сообщает Минобороны Грузии.

В то же время, в сообщении отмечается, что "Грузия твердо продолжает оказывать гуманитарную и политическую поддержку Украине благодаря имеющимся в ее руках возможностям. Наглядное подтверждение этому - гуманитарный груз, отправленный тоннами, включая генераторы, закупленные и переданные Украине по инициативе премьер-министра".

"Что касается передачи Украине оружия или средств двойного назначения, то грузинское правительство неоднократно выражало четкую позицию по этому вопросу", - подытожило Минобороны Грузии.

Топ комментарии
+27
навіщо вам Буки якщо керівництво смокче у пуйла ,а іншого агресора не передбачається?
показать весь комментарий
10.01.2023 12:18 Ответить
+27
Короче, не нада виправдовуватись. Ми й так знаємо шо нинішнє керівництво Грузії дуже ******** *****.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:19 Ответить
+23
Під*раси.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Під*раси.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:17 Ответить
************* и Сыкунидзе.
показать весь комментарий
10.01.2023 16:39 Ответить
Наряду с Венгрией, и некоторыми другими, будущие наши союзнички по НАТО и ЕС?...
показать весь комментарий
10.01.2023 12:18 Ответить
навіщо вам Буки якщо керівництво смокче у пуйла ,а іншого агресора не передбачається?
показать весь комментарий
10.01.2023 12:18 Ответить
А якщо ната нападе?
показать весь комментарий
10.01.2023 12:24 Ответить
Короче, не нада виправдовуватись. Ми й так знаємо шо нинішнє керівництво Грузії дуже ******** *****.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:19 Ответить
А ми не перебільшуемо нашу "дружбу" з великим грузинським народом?
показать весь комментарий
10.01.2023 12:19 Ответить
З народом ні, з народом там все гаразд. А керівна верхушка багато де підгнивша. З іншого боку тоді від України їздила УНА-УНСО, офіційно ми теж Грузії не допомогли, бо були великими друзями Росії. Так що не варто на них дуже бочку котити. Плюс Грузія не готова до війни, Україна єдина з пострадянських країн здатна за людським потенціалом та кількості техніки чини опір Рашці. Вірменія, Грузія, Молдова, подивіться на Global Firepower що у них є в наявності, обійняти й плакати.

https://www.globalfirepower.com/countries.php
показать весь комментарий
10.01.2023 13:16 Ответить
А керівну верхушку їм хто обрав? Не народ? Марсіани?
показать весь комментарий
10.01.2023 14:03 Ответить
А про українців в цьому контексті що скажеш?
показать весь комментарий
10.01.2023 14:21 Ответить
Те ж саме. Тільки не треба тут знов розповідати маячню про правильну минулу владу і неправильних ПЕРЕВАЖНУ БІЛЬШІСТЬ українців, яка її не переобрала. Набридло.
показать весь комментарий
10.01.2023 14:26 Ответить
А зелю хто вибрав?
показать весь комментарий
10.01.2023 16:00 Ответить
Нарід. Але головне питання не хто, а чому. Як так сталось, що блазень переміг з величезним відривом? Але це питання до попередньої влади...
показать весь комментарий
10.01.2023 16:08 Ответить
Я не скажу, що попередня влада була свята, але як на мене - нинішня гірша.
Це так, коротко.
І в Грузії відбулось те ж саме.
Це тобі відповідь, що грузини самі вибирали.... так так само і ми (я не про себе оссобисто).
Так вони хоч якихось політиків вибрали, а ми?.... "пішли лікувати зуби до столяра"??
Повелись на лозунг головного тирана 20го століття "кожна кухарка може керувати державою"??
показать весь комментарий
10.01.2023 17:18 Ответить
чому,а дуже просто БИДЛО ДУЖЕ ХОТІЛО ХАЛЯВИ,і тут раптом її бидлу почали масово пхати у вуха,казочки про 4к вчителям,халявна розтаможка бляхерам,та багато чуток було на яке бидло велось,і що саме головне,особисто буба жодного разу жодну з цих казочок не озвучив,ото розвели "мудрий нарід"
показать весь комментарий
10.01.2023 21:59 Ответить
Та ні, все простіше: хтось за 5 років докерувався до того, що бидло вже стало згодне навіть на недолугого блазня, лиш би не...
показать весь комментарий
10.01.2023 22:37 Ответить
о нуну розкажи як тобі ****** жилось при "баризі",е ні не треба тут бидло відбілювати,бидло ІМЕННО ДУЖЕ ХОТІЛО ХАЛЯВИ,а її не давали,а робити бидло ну не дуже жадає.
показать весь комментарий
11.01.2023 05:58 Ответить
А тобі нормально? Тарифи та ціни росли, зарплатня ж на місці. Далі не буду писати, бо на цьому сайті такого не *******. Свобода слова. Повторю лиш те ж саме: докерувався.
показать весь комментарий
11.01.2023 07:38 Ответить
ага пішов *******,тарифм росли серьозно? не те що зараз,заплатив за світло на фірмі замість 4.90 по 6.40,ото "покращення",а кіко там світло коштувало при "баризі гросі",для пп нагадати? а я скажу,2.50,****** **** казковий
показать весь комментарий
11.01.2023 19:19 Ответить
Свідок секти "святого"? Тоді зрозуміло. Упоротий дебіл. На якій "фірмі" ти там заплатив, голодранець..
показать весь комментарий
11.01.2023 21:08 Ответить
ясно бидельце "какаяразніца" на факти не зважає,йди гівномарафону наверни,а хоча дехто дійсно піднявся при бубі,ти часом не та сосалка з пресслужби прикордонників?
показать весь комментарий
11.01.2023 23:21 Ответить
У вас, придурків, всі хто не за "святого" - зебіли. Наче на них двох світ клином зійшовся. Я ж кажу - неадекватні ідіоти.
показать весь комментарий
11.01.2023 23:48 Ответить
та нє придурь факти говорять зворотнє,як тільки твоя буба прийшла зразу економіка в ***** покотилась,але ти ж долбойолб очевидне не визнаєш,бо доведеться визнати що ти гівноїд
показать весь комментарий
12.01.2023 00:35 Ответить
Вона покотилась ще при святому. Але він замість того, щоб нею займатись, займався дешевим піаром, за що і отримав добрячого копняка від ПЕРЕВАЖНОЇ БІЛЬШОСТІ українців. Ідіоти, визнайте вже, що просрали все, програйте достойно та перестаньте тягати напівзотлілий політичний труп свого ідола. Він вже не воскресне.
показать весь комментарий
12.01.2023 08:04 Ответить
а я їх розумію. Мені наші інтереси важливіші, звісно, але якщо по совісті, то роззброївши Грузію, ми підставляємо її під миттєвий напад з боку рашки і капітуляцію.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:21 Ответить
Что с ПВО, что без, при желание оккупации рфией Грузия не выстоит.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:32 Ответить
про нас так само думали
показать весь комментарий
10.01.2023 12:34 Ответить
Чеки покажіть? А,секретно? Значить пи₴дуни.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:21 Ответить
Попросили бы лучше вернуть наши ракеты и стратегическую авиацию ТУ-95, а может и ядерку пару штук на 1 клт и 1 мгт.

Смешно, если действительно продали, теперь отдайте.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:22 Ответить
На отказ правительства отреагировал член оппозиционной грузинской партии "Единое национальное движение" Коба Накопия. Он заявил, что правящая партия включила "пропагандистскую машину" и манипулирует фактами в угоду Москве.

"Поначалу они рассказывали, что заплатили за эти "Буки" миллиарды, это неправда. В свое время Украина передавала эти ЗРК, насколько мне известно, по символической цене. Во-вторых, используют пропаганду, которую они с начала войны в Украине "втирают" нашим гражданам, несмотря на то, что грузины не верят в это, учитывая, как настойчиво они поддерживают украинцев. Они говорят, что просьба передать эти "Буки" - это очередное втягивание Грузии в войну", - подчеркнул политик.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:30 Ответить
На отказ правительства отреагировал член оппозиционной грузинской партии "Единое национальное движение" Коба Накопия. Он заявил, что правящая партия включила "пропагандистскую машину" и манипулирует фактами в угоду Москве.

"Поначалу они рассказывали, что заплатили за эти "Буки" миллиарды, это неправда. В свое время Украина передавала эти ЗРК, насколько мне известно, по символической цене. Во-вторых, используют пропаганду, которую они с начала войны в Украине "втирают" нашим гражданам, несмотря на то, что грузины не верят в это, учитывая, как настойчиво они поддерживают украинцев. Они говорят, что просьба передать эти "Буки" - это очередное втягивание Грузии в войну", - подчеркнул политик.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:31 Ответить
поэтому надо украинцам память то продлить, витамины заставить пить, а то мы помогаем, а нас списывают или забывают

ну и если честно, грузины воюющие за нас (я не оценивал их способность) но думаю, лучше чем одна установка БУК, которые мы же и планируем заменить
показать весь комментарий
10.01.2023 12:47 Ответить
Ta jaki problemy, gruzyny? Trymaite!

показать весь комментарий
10.01.2023 12:24 Ответить
Грузіни самі піддаються окупації в даний момент і це ж яким розумним треба бути щоб просити у них зброю? Але це ні краще чим взагалі нічого не робити.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:25 Ответить
Братья-Грузины! Дело в том, что если сейчас Украина не устоит, вам уже все это не понадобится.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:26 Ответить
Еще одни братья. Эти братья союзник русни. Хватит уже нам этих братьев.
показать весь комментарий
10.01.2023 13:36 Ответить
"З цією багатомільйонною покупкою систему "Бук" оборонне відомство (Грузії. - Ред.) отримало у 2007 році. Це було виконано за секретним контрактом, тому ми не можемо уточнити докладніше. Пояснюємо населенню, що оборонне відомство також заплатило десятки мільйонів доларів у 2017 році за придбання у США протитанкових систем Javelin"
Війна закінчилася вже давно Про факт передачі цих комплексів уже відомо В чому тут "секретність" полягає? Коли людині висловлюють сумнів у законності належності їй тієї чи іншої речі, то вона показує документи на цю річ - наприклад, техпаспорт чи навіть чек з магазину
Агов! Грузіє! "Чек" покажете?
Буду довго сміяться, коли ще й американці скажуть, що ніяких грошей за "Джавеліни" не отримували!
показать весь комментарий
10.01.2023 12:30 Ответить
Ми, як держава не можемо впливати на уряд іншї суверенної??? дежави Грузія. Це можуть зробити виключно самі грузини. Ми вдячні багатьом грузинам. Особливо тим, хто сьогидні пліч-опліч з нашими воїнами боронить нашу країну від нашого спільного ворога. Ми вдячні тим нашим друзям, які підтримують нас у самій Грузії, збирабчи гроші на генератори, чи внше обладнання, тим, хто аисловлює нам відкриту підтримку, скажімо Вахтангу Кікабідзе. Але еам немаж за що бути влячними грузинській державі та її владі, яку повтрюю обирають більшість грузин. І ми запам'ятаємо все. І тих, хто з нами, і тих, хто проти нас.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:31 Ответить
Цікаво скільки українців на державних посадах в грузії
показать весь комментарий
10.01.2023 12:31 Ответить
Що значить купили? І Ющ, і Саакашвілі неодноразово казали, що це була БЕЗКОШТОВНА допомога!
показать весь комментарий
10.01.2023 12:34 Ответить
Збрехали. Як завжди.
показать весь комментарий
10.01.2023 14:28 Ответить
Ну в даній ситуації я швидше повірю їм, ніж нинішній прокацапській владі Грузії... Тим більше, про безкоштовну передачу зброї навіть американці у документалках про війну 2008 року кажуть!
показать весь комментарий
10.01.2023 14:43 Ответить
На отказ правительства отреагировал член оппозиционной грузинской партии "Единое национальное движение" Коба Накопия. Он заявил, что правящая партия включила "пропагандистскую машину" и манипулирует фактами в угоду Москве.

"Поначалу они рассказывали, что заплатили за эти "Буки" миллиарды, это неправда. В свое время Украина передавала эти ЗРК, насколько мне известно, по символической цене. Во-вторых, используют пропаганду, которую они с начала войны в Украине "втирают" нашим гражданам, несмотря на то, что грузины не верят в это, учитывая, как настойчиво они поддерживают украинцев. Они говорят, что просьба передать эти "Буки" - это очередное втягивание Грузии в войну", - подчеркнул политик.
показать весь комментарий
10.01.2023 12:35 Ответить
хер им, а не НАТО
показать весь комментарий
10.01.2023 12:38 Ответить
У них крошечная армия. Че пристали к ним, епт?
показать весь комментарий
10.01.2023 12:42 Ответить
Слава грузинським воїнам , які захищають Україну. Ганьба - грузинському уряду
показать весь комментарий
10.01.2023 12:47 Ответить
Грузини мають право на свою ганьбу ! Як і право вирішувати-що з тим діяти!
показать весь комментарий
10.01.2023 12:49 Ответить
Земля кругла...
показать весь комментарий
10.01.2023 12:54 Ответить
Вот и нашла зеленая власть еще одного козла отпущения за проведение ей же самой бездарной политики, откровенного воровства и открытого заискивания перед кремлем. То у воюющего Израиля Купол требуют, то у Грузии. Джавелины и так США дает, и лучшие коплексы ПВО разных типов. Так к чему был этот наезд на Тбилиси, если не в угоду путлеру?
показать весь комментарий
10.01.2023 13:00 Ответить
и в темочку! )))
///
Сразу два грузинских "вора в законе" умерли в один день - 09.01.2023...
По другому совпадению))), между ними было ровно (день-в-день) 20 лет разницы в возрасте.

В Турции скончался Гия Гиоргадзе. Его в криминальном мире называли «крестником Арсена, тбилисского патриарха».

И в Республиканской больнице Сухуми скончался Тенгиз Лакербая.
Тенгуляш, как его называли, был «коронован сухумским кланом Джангвеладзе 10 лет назад» и на протяжении этого времени « в одиночку противостоял местной национальной воровской знати».
показать весь комментарий
10.01.2023 13:01 Ответить
Надо спросить гандона-ворюгу Ющенко и министра обороны трижды-ворюгу Гриценко и Нханурова , а где деньги ЗИНА????? .от продажи Бук..и РАДАРОВ,. Нам ведь Ющенко врёт , что его руки НИЧОГО НЕ КРАЛИ,,.. И 30 лет спустя опять врут что мы бесплатно дали Грузии БУКИ и РАДАРы, а фактически , кто -то .В УКраине, на этом немало наварил бабла...
показать весь комментарий
10.01.2023 13:09 Ответить
Все г*ндоны, один ты отважный спермотозоид, гроза г*ндонов.
показать весь комментарий
10.01.2023 18:37 Ответить
Бежали робкие грузины…
показать весь комментарий
10.01.2023 13:15 Ответить
Ану бегом передали Украине буки и всё, что нам нужно!
показать весь комментарий
10.01.2023 14:10 Ответить
За цими Буками ще наші військові сиділи і приймали безпосередньо участь у війні. І поранених наших військових лікували за рахунок грузинської сторони. Чув про це від співробітників канцелярії Президента Грузії. Україна тоді дійсно надала Уряду Грузії військову допомогу, тож справедливо очікувала відповідну допомогу. Це сором для теперішнього Уряду Грузії. Продались оркам. Але велика подяка народу Грузії за підтримку України. Сподіваюсь, люди в Грузії зроблять правильні висновки.
показать весь комментарий
10.01.2023 14:14 Ответить
Абсолютно верно. Передали Буки ( 3 установки) и системы Оса ( сколько неизвестно) с боевыми расчетам. За пять дней боев сбили 12 кацапских самолетов. А с 2006-го года готовили грузинские экипажи на переданные танки и бмп. Русня тогда в 8-м гундела по ТВ про "нож в спину".
показать весь комментарий
10.01.2023 18:44 Ответить
Потвори, а ми їх вважали друзями !!!!
показать весь комментарий
10.01.2023 14:38 Ответить
Дай, Боже, здоров"я Михайлу Саакашвілі і многая літа! Після нього у керівництва Грузії, схоже, вивітрилася національна гідність...