4525 посетителей онлайн
22 223 70

Россия готовится к попытке совершить "крайний рывок", - Данилов

данілов

Россия сейчас готовится к попытке сделать так называемый последний рывок, с этим связаны кадровые изменения в командовании рф.

Об этом заявил секретарь СНБО Алексей Данилов, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Понимая, что происходит на россии, понимаем, что у них будет попытка сделать так называемый последний рывок. Они к этому готовятся. Мы более чем уверены, что с этим связаны те процессы, которые на сегодняшний день происходят по смене людей... Именно назначение герасимова говорит о том, что для них это последний звонок, после того уже не на кого будет менять, не на кого будет списывать те поражения, которые они обязательно получат на нашей территории. Они к этому готовятся, и мы должны к этому готовиться", - сказал Данилов.

Он отметил, что такой "рывок" они могут сделать и на годовщину полномасштабного вторжения, поскольку для них такие даты являются "сакральными" вещами. Также, по его словам, это может произойти и в марте.

Топ комментарии
+45
"Крайний", тут не уместно, тут подходит слово "последний".
показать весь комментарий
16.01.2023 20:39 Ответить
+24
Готуйте наші найцінніші, орденоності спецпідрозділи "95 квартал", попереду якого має йти Юзік і спецуру з офісу з краденими гранатометами, попереду якого має йти абдристович, кров/ю змивати дану пвідписку російському ГРУ.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:49 Ответить
+22
"крайній ривок" кремля

показать весь комментарий
16.01.2023 20:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Крайний", тут не уместно, тут подходит слово "последний".
показать весь комментарий
16.01.2023 20:39 Ответить
Це члово чомусь є НАДЗВИЧАЙНО популярним вїхньому середовищі. Забобонні, мабуть....
показать весь комментарий
16.01.2023 20:41 Ответить
У парашутистів теж такі забобони.

Треба казати крайній стрибок,
а не останній.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:52 Ответить
Треба парашют уважно складати,а не в деревину стукати...
показать весь комментарий
17.01.2023 12:42 Ответить
Слово последний может иметь нехорощий смысл,вот его и избегают...в данном случае оно было бы уместным.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:55 Ответить
отож. косвенно, его употребление служит характеристикой самого данилова.
показать весь комментарий
16.01.2023 21:01 Ответить
Короля Данила!
показать весь комментарий
16.01.2023 23:21 Ответить
но тогда таки было бы враньем. кацапов пока еще много. денег тоже. мозгов не прибавилось. ни у них, ни у нас, ни у "западных партнеров".
показать весь комментарий
17.01.2023 01:46 Ответить
последний довод короля
показать весь комментарий
16.01.2023 20:44 Ответить
Крайний срок - с российской. В Московии вдоль границ стоят "Края". Например Краснодарский Край.
показать весь комментарий
16.01.2023 21:23 Ответить
Скільки ще цих крайніх ривків буде, скільки вирішальних місяців...
показать весь комментарий
16.01.2023 21:23 Ответить
Є така версія:

Найближчим часом вони спробують піти з трьох напрямків - з білорусі на заході, з півдня ібіля Одеси і зі сходу (де зараз йде основна колотнеча). Очолюватимуть цей наступ три заступники герасімова - салюков (білорусь), кім (південь) та суровікін (схід). Мета - оточити та знищити основні сили ЗСУ (те, що їм не вдалося зробити навесні та влітку 2022 року), а також відрізати Україну від постачань західної зброї.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:39 Ответить
з півдня ібіля Одеси-це ЯК?
показать весь комментарий
16.01.2023 20:51 Ответить
Ось тут:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BA
показать весь комментарий
16.01.2023 20:56 Ответить
звідки вони будуть наступати? з Румунії чи Молдови?
показать весь комментарий
16.01.2023 21:00 Ответить
Десантна операція
показать весь комментарий
16.01.2023 21:00 Ответить
****** -вони рік тому обісрались а зараз тим більше
показать весь комментарий
16.01.2023 21:04 Ответить
Була десантна операція? Коли?
показать весь комментарий
16.01.2023 21:05 Ответить
Була спроба біля Коблево. Дали #дюлів.
показать весь комментарий
16.01.2023 21:09 Ответить
Воно?



Ну ОК, спробують ще раз. Дурне діло не хитре...
показать весь комментарий
16.01.2023 21:11 Ответить
не була тому що навіть тоді обісрались хоча саме такі плани були а зараз тим більше
показать весь комментарий
16.01.2023 21:10 Ответить
На Донбасі бачите що робиться? Лізуть і далі, незважаючи на втрати. І навіть Солєдар вже взяли.
показать весь комментарий
16.01.2023 21:12 Ответить
тут як вони лізти будуть ?по воді чи з повітря?масква їхній останній притулок
показать весь комментарий
16.01.2023 21:18 Ответить
Близькість Чорного моря ніби натякає на морську десантну операцію...
показать весь комментарий
16.01.2023 21:36 Ответить
о да, зараз піде нова хвиля відосіків від ображених вибл..в яких до Соледаравсе ж таки приперли, а в Соледарі вже камня на камні немає.
показать весь комментарий
17.01.2023 01:19 Ответить
А мені здається, що на Сході ніхто не буде рухати свої терористичні війська, вони будуть відволікати і показувати, імітувати наступ. Також це буде з боку білосрашки, але там реально підуть разом білосрашка і кацапосрашка, щоб відрізати Європу в надії на вдачу. А основний удар піде на Запоріжжя, далі Дніпро, Павлоград і в спину нашій найміцнішій групіровці на сході.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:53 Ответить
Чому б і ні? Тут всі варіанти слід розглядати.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:57 Ответить
"крайній ривок" кремля

показать весь комментарий
16.01.2023 20:40 Ответить
it crowd 👍
показать весь комментарий
16.01.2023 21:07 Ответить
"Крайній" вживають забобонні, коли бояться, що щось станеться востаннє. Данілов боїться, що наступний обстріл стане останнім?
показать весь комментарий
16.01.2023 20:41 Ответить
В якому сенсі: у каZZапів снаряди закінчаться чи особисто для нього?
Шкода, але зараз жоден з цих варіантів неможливий.
показать весь комментарий
16.01.2023 21:16 Ответить
Чи просто не хоче, щоб в нього потім питали, мовляв, казав про останній, а кацапи он ще 100500 ривков наробили і шо це було
показать весь комментарий
17.01.2023 14:44 Ответить
Секретар РНБО зазначив, що такий "ривок" окупанти можуть зробити і на річницю повномасштабного вторгнення в Україну, бо для них такі дати є "сакральними" речами.
_____________________________________________________________________________
И было ведомо солдатам,
Из дома вырванным войной,
Что города берутся - к датам.
А потому - любой ценой.
Минуло 80 років. Зброя змінилася, технології змінилися, засоби комунікації змінились. Росія і ставлення влади до людей в ній не змінилося
показать весь комментарий
16.01.2023 20:43 Ответить
але половина Світу вперто продовжує вірити, що якщо путін коні двине, то тоді....що тоді? у русскіх ще жодного разу не були правителя, який би розвивав суспільство і країну, хиба що у військовому плані, щоб нападати на сусідів, або ще торгівлю щоб на війну бабло було. І це не просто так, русскім це подобається, вони довбані аб"юзери ще з дитинства і потерплять тільки такого який позволить їм срати на цілий Світ з його законами і порядками. Всіх, хто намогався зробити з них люди - русскіє самі ж і вбивали.
показать весь комментарий
17.01.2023 01:22 Ответить
Тоді буде певна передишка років на 10-20. А за цей час багато чого зміниться, від варіанту розпаду кацапстану до хоча б підготовки світу до наступної потенційної війни - вступив в НАТО України і т.п. Цього разу світ рашку не пробачить так швидко і допомагати не буде. А ця війна закінчиться разом зі смертю ***** - 100%. Це буде питання днів, тижнів, максимум кількох місяців.
показать весь комментарий
17.01.2023 11:34 Ответить
Терпіти не можу, коли замість «останній» кажуть «крайній». Це так безграмотно та якось забобонно виглядає.

Звичайно, що раіся готується, це усі знають та бачать, навіть із космосу.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:44 Ответить
Також не розумів "крайній -останній" поки не побував, де, дай вам Бог не побувати. Зараз це нормально. І там зовсім нема атеїстів.
показать весь комментарий
16.01.2023 21:28 Ответить
Я розумію та знаю, чому так кажуть. Мені не подобається, як це звучить .

Знаю, що в окопах немає атеїстів. Ви ж на форумі, і я дуже сумніваюсь, що саме забобони з цим словом вас врятували в каліфорнійському окопі.
показать весь комментарий
16.01.2023 22:36 Ответить
Перш ніж писати про каліфорнійські окопи, ви, пані, про Старлінк не подумали?
показать весь комментарий
16.01.2023 23:59 Ответить
Подумала, я завжди про нього думаю, та сподіваюсь, що його ніхто не вирубить та не залишить наше ЗСУ без зв'язку.
показать весь комментарий
17.01.2023 00:09 Ответить
Terror Alarm @Terror_Alarm https://twitter.com/Terror_Alarm/status/1615013368674516992 2 ч
Иранская террористическая группировка КСИР угрожает развернуть в России «самые современные противотанковые управляемые ракеты» для войны а Украине, если НАТО направит в Украину танки.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:48 Ответить
Граждане, єнта цирк!
Вже й Іран долучівся до дєрєбана парашистана!
Що далі, миротворчій контингент братської Луанди?!-як тобі таке Ілон Маск?
показать весь комментарий
16.01.2023 21:14 Ответить
Якась іранська підробка китайської підробки джавелінів чи енло?
показать весь комментарий
17.01.2023 14:54 Ответить
та хер их знает...., но в любом случае неприятно......
показать весь комментарий
17.01.2023 15:12 Ответить
Готуйте наші найцінніші, орденоності спецпідрозділи "95 квартал", попереду якого має йти Юзік і спецуру з офісу з краденими гранатометами, попереду якого має йти абдристович, кров/ю змивати дану пвідписку російському ГРУ.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:49 Ответить
Мають на джипах їхати, що змародерили замість передачі на фронт.
показать весь комментарий
17.01.2023 01:19 Ответить
Арестовичу потрібно виділити окрему ділянку фронту, де він своєю ОПою буде рік стримувати бригаду вагнерівців
показать весь комментарий
17.01.2023 10:53 Ответить
Перепрошую, а крайній, то з якого краю? Зліва а чи справа? Ідіотам, як пороблено, вже й слів бояться...
показать весь комментарий
16.01.2023 20:50 Ответить
Іксперд, *****.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:54 Ответить
Блин, ну "крайний" в авиации понятно. Не очень, когда "последний полет" или там "последний прыжок с парашютом". Тут четкая ассоциация с "последний путь", например. Там это как бы специфическая терминология. Применяется на летном поле, но вне его, крайне редко. А вот эти понты с "крайним" в обиходе, ну только об ограниченности мышления говорят.
показать весь комментарий
16.01.2023 20:56 Ответить
не нравится мне этот данилов

дуже сумую від того що на цьому місці могла би бути більш гідна і потрібна сьогодні людина
показать весь комментарий
16.01.2023 20:57 Ответить
Левый крайний♿
показать весь комментарий
16.01.2023 20:58 Ответить
Рузьге!
При "крайнем рывке" есть риск порвать крайнюю плоть!
Гы...
показать весь комментарий
16.01.2023 21:05 Ответить
Скоріше вирвати з коренем.
показать весь комментарий
17.01.2023 15:14 Ответить
Сакральні дати?!
А як же 100річчя сересере?
Щось воно так тихо пройшло, наче хтось ZZдох
показать весь комментарий
16.01.2023 21:10 Ответить
рашка зробить ривок крайньої плоті і стане схожою на бабцю Беню
показать весь комментарий
16.01.2023 21:25 Ответить
А в мене є питання: до чого суки ви готуєтеся? Звалити? Чому ОПЗЖ досі в раді? Чому тікають продажні журналісти? Чому мураєва випустили? Ви думаєте цього ніхто не помічає?
показать весь комментарий
16.01.2023 21:40 Ответить
ТЮлька блокує випердолення з ради її попередніх чи (має надію) наступних коханців... З ОПою звичайно.
показать весь комментарий
17.01.2023 09:02 Ответить
Крайній ривок... у мішок 😆👍
показать весь комментарий
16.01.2023 21:42 Ответить
Срака лусне...
показать весь комментарий
16.01.2023 22:58 Ответить
икебастос..--20 дивизий ватников 2 мильона в ратниках на ешелонах и конных подводах с т 55 с полевыми банями..столовыми..командными штабами уровня брежнев ...
показать весь комментарий
16.01.2023 23:05 Ответить
Все закінчиться, якщо Україна стане на коліна перед Богом
показать весь комментарий
17.01.2023 06:23 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2023 09:03 Ответить
Так готуйтесь, а не *****ть. Треба навчати нових людей військовій справі на противагу їхнім чмобікам.
показать весь комментарий
17.01.2023 11:31 Ответить
вова зеленський ЗНОВУ ЗА СПИНАМИ УКРАЇНЦІВ ПРО ЩОСЬ ДОМОВЛЯЄТЬСЯ З КАЦАПАМИ

Перед кінцем засідання Ради безпеки РФ (див. пов. 15.‎01.‎2023) на відеозв'язку з'явився президент РФ Путін який у ультимативній формі, звертаючись до голови Служби зовнішньої розвідки РФ Наришкіна заявив про необхідність ефективних і жорстких дій щодо керівництва України, https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html які за його твердженням ухиляються від виконання узгоджених домовленостей. Що мав на увазі Путін нам невідомо.
показать весь комментарий
17.01.2023 15:27 Ответить