10360 посетителей онлайн
18 223 66

Путин согласовал выход России из договоров Совета Европы

путін

Президент России Владимир Путин направил в Государственную Думу проект закона о прекращении действия в отношении РФ международных договоров Совета Европы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Законопроект предусматривает, что международные договоры, заключенные Россией и Советом Европы, будут считаться утратившими силу после 16 марта 2022 года. Среди них - Конвенция о защите прав человека и основных свобод, Европейская конвенция о прекращении терроризма, Европейская хартия местного самоуправления, Европейская социальная хартия и тому подобное.

Топ комментарии
+46
Мабуть все своє нікчемне гебістське життя про це мріяв.
показать весь комментарий
17.01.2023 20:52 Ответить
+40
абсолютний тоталітарний режим
показать весь комментарий
17.01.2023 21:00 Ответить
+34
У них свої власні закони не працюють, навіщо їм міжнародні.
показать весь комментарий
17.01.2023 20:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мабуть все своє нікчемне гебістське життя про це мріяв.
показать весь комментарий
17.01.2023 20:52 Ответить
абсолютний тоталітарний режим
показать весь комментарий
17.01.2023 21:00 Ответить
Петруха перший кватирку у Європу ледве прорубав, 400 років !!! (майже півтисячоліття) рашка тужилась стати європейською країною, аристократія навіть вялікій та могучий розкрила і перейшла на французьку.

А цей недомірок похерив все!
Чайна чекає на рашку плямкаючи 😂
показать весь комментарий
17.01.2023 21:27 Ответить
Країна "суверенной демократии" - чучхе
показать весь комментарий
17.01.2023 21:29 Ответить
Щось добродій погано лічить. Орда якби " прорубіла акно в європу" трішки більше трьох століть якщо лічити від Ніштатського договору 1714 року. Що там вона до того "ражала" є темою іншої дискусії.
показать весь комментарий
17.01.2023 22:30 Ответить
Якщо бути чесними, то аристократія не те щоб перейшла на французьку. Вона поприіжджала із Франціі та Німмечини та інших європейських країн, як викиди, та повивчали місцевий новояз, щоб спробувати стати елітою серед інших викидів.
показать весь комментарий
18.01.2023 00:36 Ответить
Все по завєтам сраліна.
показать весь комментарий
17.01.2023 20:53 Ответить
путин идёт на *** !
показать весь комментарий
17.01.2023 21:41 Ответить
У них свої власні закони не працюють, навіщо їм міжнародні.
показать весь комментарий
17.01.2023 20:56 Ответить
Чтобы показать себя человекоподобными.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:59 Ответить
)(уйло вже давно ложив на міжнародні угоди,та закони..одним папірцем більше одним менше..рашка перетворена на зоопарк,там свої закони-верховного кремлівського криміналітету
показать весь комментарий
17.01.2023 20:59 Ответить
...тільки то він ложив тихенько, а тепер він нічого не порушуватиме, БО НІЧОГО БУДЕ ПОРУШУВАТИ...Зашибісь, відмінив, щоб не порушувать
показать весь комментарий
17.01.2023 21:07 Ответить
Обнулив кацапську орду.Маски зірвані.Ми спостерігаємо перетворення РФ на путінський каганат,яким залюбки поласує китайський дракон.В такому випадку у нас буде такий самий ******** сусід,тільки в десять раз більший.
показать весь комментарий
17.01.2023 22:18 Ответить
Аякже. Крім того бунти - в цьому сумнівів нема. Коли? скоро. довго так не буде
показать весь комментарий
17.01.2023 22:22 Ответить
Обидно , что так долго доходит до европейцев , путлер - террорист № 1 Гитлер№ 2!

Рашисты - убийцы, рабы ,тупые мракобесы ,живодеры - нелюди
показать весь комментарий
17.01.2023 21:30 Ответить
Навіщо території 404 якісь договори?
показать весь комментарий
17.01.2023 21:03 Ответить
Тобто ботоксний вирішив довести теорію про вартість домовленностей, які московія підписує, (за словами О.фонБісмарка, здається) до стану "АКСІОМА"?
То й що? З сотень підписаних договорів московія не порушила... Ну мо десяток-півтора...
Теж мені - здивували!
показать весь комментарий
17.01.2023 21:05 Ответить
Да и то не нарушила только потому, что не имела возможности их нарушить...
показать весь комментарий
17.01.2023 21:10 Ответить
У 2023 році воно пропонує скасувати щось з березня 2022 року??? Реальний клоун-бєспрєдєльщік.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:07 Ответить
Да здравствует ГУЛАГ!
показать весь комментарий
17.01.2023 21:08 Ответить
с Европой прощается в Азию возвращается... дикая орда... беззаконие и садизм...
показать весь комментарий
17.01.2023 21:09 Ответить
Чуркистан
показать весь комментарий
17.01.2023 21:09 Ответить
паскудам московитським місце в пакетах сміттєвих а не в Європі
показать весь комментарий
17.01.2023 21:10 Ответить
Нах, так нах..
показать весь комментарий
17.01.2023 21:12 Ответить
У відповідь паРашку треба випіZDuTu з ООН.
Хоча, поки це тільки мрії...
показать весь комментарий
17.01.2023 21:14 Ответить
«Россия - самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир...» - И.А.Ильин (1882-1954) , русский

«Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения». (People who roam across Europe in search of what to destroy and **********, only for the sake of gratification.) - Федор Достоевский

показать весь комментарий
17.01.2023 21:16 Ответить
и это писал о глубинном государстве путина моральный авторитет самого Путина - Ильин
показать весь комментарий
17.01.2023 21:23 Ответить
А Європа виразить озабоченість з цього приводу? Чи підпишуть нові бумажки?
показать весь комментарий
17.01.2023 21:17 Ответить
Та ну на … Какие-то законы! Записать «вся полнота власти у х***а, а всем колебаться с линией х***а. У кого не получится, тот враг и либерота. Посадить и на фронт
показать весь комментарий
17.01.2023 21:17 Ответить
Цікаво спостерігати,
як кацапські варвари крок за кроком скидають маски,
демонструючи світу своє справжнє обличчя.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:20 Ответить
Орда вернулась назад к истокам.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:20 Ответить
З ООН теж валіть, варвари!
показать весь комментарий
17.01.2023 21:20 Ответить
у рашки на черзі підписання договорів Ради Китаю 😢
показать весь комментарий
17.01.2023 21:21 Ответить
Там все як Вінні Пух скаже, ніяких Рад.
показать весь комментарий
18.01.2023 00:38 Ответить
Я пішов на х...й, ***** сказав Європі. Ми вже не азіопа
показать весь комментарий
17.01.2023 21:24 Ответить
царь лаптеногих сциканул, ведь никто из палаты № 6 не говорил о такой всеобьемлющей денонсации. Время выбрал как раз перед Бучей - мол нету у вас приемов против Валодьки Путина и его "молодцев" и все договора для бабуинов никчемны задним числом.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:28 Ответить
Орді краще отримвти ярлики від Монголії, по традиції і реальний від Китаю, як раб. Там їх місце.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:29 Ответить
Ботоксное падло хочет задним числом пропетлять вокруг ответственности за преступления в Украине.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:30 Ответить
Ну і прекрасно, то нахер оце в ООН. Щоб про комарів брєдніслухати? Тим більше срасія там незаконно.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:33 Ответить
Москалі Європою ніколи й не були. Азіати..
Подивіться на Путіна, Шойгу, Собяніна...Хіба слов'яни такими бувають?
показать весь комментарий
17.01.2023 21:36 Ответить
Заснеженая Нигерия
показать весь комментарий
17.01.2023 21:38 Ответить
Вийди, нікчема, в землю вже на метри два вглиб і закрий кришку
показать весь комментарий
17.01.2023 21:40 Ответить
Европа не Зоопарк. Конвенция о защите прав человека, а не свинособак
показать весь комментарий
17.01.2023 21:41 Ответить
какая там свобода? какие права человека? если там людей нет а есть сплошной биомусор!
показать весь комментарий
17.01.2023 21:41 Ответить
якщо ктось не зрозумів про шо цій "закон"-це відмазка коли він зазнає поразки. його будуть судити на рашці, це вони виторгують, так вони це бачать зараз.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:45 Ответить
Тоді їм нема чого робити в ООН і інших міжнародних інстанціях
показать весь комментарий
17.01.2023 21:48 Ответить
Давно пора !
показать весь комментарий
17.01.2023 21:51 Ответить
Так, тоді потрібно его гнати з усіх Межгародних організацій і Установ-

ООН,
ОБСЕ,
і далі за списком.
показать весь комментарий
17.01.2023 21:52 Ответить
Ну, что , граждани России?

Допрыгались?

Теперь вы полные рабы у этой власти
показать весь комментарий
17.01.2023 21:53 Ответить
А они и не прыгали. Хлеба, вина и зрелищ. Старо как мир. Пусть. Нам на руку. Самоизоляция феерическая--- всего за 20 лет.
показать весь комментарий
17.01.2023 22:15 Ответить
Тепер каZZапським пердунам, мастурбуючим сересере, пенсію будуть платити країни ЄС, що приняли цю мразоту.
Елегантно!
показать весь комментарий
17.01.2023 22:03 Ответить
Да здравствует чучхе! Всем стоять смирно, всем плакать но не роптать, переходить на подножный корм!
показать весь комментарий
17.01.2023 22:03 Ответить
Вирішив прикрити свою жопу на випадок якщо трибунал всетаки створять.,Нема домовленостей -нема відповідальності за їх порушення.Але з іншого боку це дає можливість всім іншим не дотримуватися домовленостей по відношенню до росіян.Тобто конвенція з прав людини діє відносно всіх країн а відносно громадян росії не потрібно її дотримуватись і т.д.
показать весь комментарий
17.01.2023 22:04 Ответить
Vot i budem dubasit moskalei s marta mesjatsa. Vezde!! Vseh turistov i teh, kotoryje prosto prikidyvajutsja na horoshego moskalja. Ta budet norm!
показать весь комментарий
17.01.2023 22:11 Ответить
А чого чекати до березня. Треба починати вже гнать кацапа-опдинця звідусіль.
показать весь комментарий
17.01.2023 22:36 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2023 22:16 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2023 22:29 Ответить
Її погнали звідти ссаними тряпками.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Flag_of_Russia.svg https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F Росія (1996-2022)

Комітет міністрів Ради Європи - головний орган цієї організації, https://uk.wikipedia.org/wiki/16_%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F 16 березня https://uk.wikipedia.org/wiki/2022 2022 року проголосував за виключення Росії з її складу. Напередодні таке рішення підтримала і Парламентська асамблея Ради Європи. У Раді Європи пояснили, що Росія була виключена відповідно до статті 8 Статуту Ради Європиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8#cite_note-3 [3] .

Рішення вигнати Росію було підтримано рекордною більшістю голосів, але від шести країн, зокрема Вірменії, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Сербії, Словаччини, Словенії не проголосував жоден депутат https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8#cite_note-4 [4] .Таким чином Росію остаточно виключили зі складу Ради Європи після 26 років членства (з 28 лютого 1996 року).

У 2014 році після анексії Криму Рада Європи тимчасово призупинила членство Росії, але не виключала її. У 2019 році Рада Європи повернула Росію назад без жодних передумов.

Виключення РФ з Ради Європи означає, що тепер вона може не дотримуватися Конвенції з прав людини та не нести відповідальність за її порушення. Також на Росію не можна буде подати до Європейського суду з прав людиниhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8#cite_note-5 [5] .
показать весь комментарий
17.01.2023 22:29 Ответить
і шо!
показать весь комментарий
17.01.2023 22:35 Ответить
Мої щирі вітання росіянам ! !Тепер ви м'ясо офіційно! Вас можна вбивати. катувати .саджати. відбирати майно. викрадати забирати фінанси.А ви ні на що не маєте права ні наякий суд ! Вас вже не існує як фіз лице ви тепер ніхто і без прав навіть за кордоном ,бо рашка тепер не признає закони світу .Тобто ви тепер і за кордоном м'ясо.
показать весь комментарий
17.01.2023 23:00 Ответить
Занавіс!
Тепер ще Й знову ЗАЛІЗНИЙ !
Під # 404.
показать весь комментарий
17.01.2023 23:20 Ответить
Кацапский скот должен быть всегда в стойле!
показать весь комментарий
17.01.2023 23:47 Ответить
Украину в Европу - ********* в азиопу!
показать весь комментарий
18.01.2023 02:01 Ответить
Капєц проблема, кацапи!
Тепер просити все московське бидло з Європи до "родіни" ***... Ато засрали вони своєю присутністю країни єврозони...
показать весь комментарий
18.01.2023 08:26 Ответить
Варвары должны жить у себя на болотах и не высовываться.
показать весь комментарий
18.01.2023 09:03 Ответить
teper mozhna znyaty strahovku z yaht oligarhiv