7246 посетителей онлайн
18 826 45

Бывшего совладельца "Седьмого километра" Добрянского нашли мертвым на одесском побережье, - СМИ

добрянський

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает издание "Думская" со ссылкой на источники.

Издание отмечает, что Добрянский недавно претендовал на это предприятие. Его тело обнаружили на одесском побережье.

"Накануне бизнесмен отдыхал в сауне, откуда ушел в нижнем белье и кроссовках. Причины гибели предпринимателя устанавливаются", - говорится в сообщении.

Издание отмечает, что Добрянский с лета 2022 находится в розыске по делу о противоправном завладении имуществом предприятия, легализации (отмывании) имущества, полученного преступным путем, и подделке регистрационных документов (ст. 206-2, 209 и 205-1 УК Украины).

По данным следствия, действуя в сговоре с неустановленными лицами, он якобы подделал договор купли-продажи компании "Виктор Д", которой принадлежит "Седьмой километр". В тот момент владельцем фирмы была мать. Впоследствии суд признал этот документ недействительным.

В настоящее время рынок принадлежит бизнесмену Владимиру Галантернику, который тоже скрывается от правосудия - он фигурирует как подозреваемый по так называемому "одесскому делу".

Топ комментарии
+24
В Одессе, как обычно, своя атмосфера : "в трусах и кроссовках вышел из сауны и пошёл", бесконечные разборки, нелегальные доходы, кидалово, наркота, контрабанда
показать весь комментарий
23.01.2023 14:53 Ответить
+20
Видання зазначає, що Добрянський з літа 2022 року перебуває у розшуку... От і знайшовся...
показать весь комментарий
23.01.2023 15:00 Ответить
+17
Может, тоже украинский агент? Баканов расскажет.
показать весь комментарий
23.01.2023 14:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кримінальні розбірки, гроші і вплив не поділили.
показать весь комментарий
23.01.2023 14:49 Ответить
а може на міні підірвався
показать весь комментарий
23.01.2023 15:03 Ответить
все "ховаються" от провосудия,а провосудие "ховаеться" от воров,все нормально
показать весь комментарий
23.01.2023 15:30 Ответить
Ага,сам нвалял мин и подорвался.
показать весь комментарий
23.01.2023 16:02 Ответить
на Трасі здоров'я
показать весь комментарий
23.01.2023 16:59 Ответить
Вот така і влада у нас.
показать весь комментарий
23.01.2023 14:49 Ответить
Какое горе
показать весь комментарий
23.01.2023 14:50 Ответить
😄😋🙂
показать весь комментарий
23.01.2023 16:04 Ответить
Может, тоже украинский агент? Баканов расскажет.
показать весь комментарий
23.01.2023 14:52 Ответить
Його не відно і не слишно - мабудь кацапи замочили , що багато знав про їх кадри в сбу
показать весь комментарий
23.01.2023 16:59 Ответить
В Одессе, как обычно, своя атмосфера : "в трусах и кроссовках вышел из сауны и пошёл", бесконечные разборки, нелегальные доходы, кидалово, наркота, контрабанда
показать весь комментарий
23.01.2023 14:53 Ответить
Особенно повеселило "находился в розыске"

Было бы смешно, если бы не война. Огромный генератор кеша мимо кассы. Тут правда и сама "касса" вызывает много вопросов ...
показать весь комментарий
23.01.2023 14:59 Ответить
Ну да, мож у него тоже спiввласниця по бизнесу - под именем мама-Рима, которую сынуля, жмот одесский, хотел кидонуть.
показать весь комментарий
23.01.2023 15:24 Ответить
А шо ви хотіли від королеви юга ? Школу благородних девиц? 🤣🤣
показать весь комментарий
23.01.2023 16:56 Ответить
У Харкові атмосфера така сама
показать весь комментарий
23.01.2023 17:51 Ответить
Слава Богу! Однією падлюкою менше.
показать весь комментарий
23.01.2023 14:58 Ответить
показать весь комментарий
23.01.2023 15:00 Ответить
Видання зазначає, що Добрянський з літа 2022 року перебуває у розшуку... От і знайшовся...
показать весь комментарий
23.01.2023 15:00 Ответить
Бажаю трасою здоров'я та 7 километра пройти всіх їх власників.
показать весь комментарий
23.01.2023 15:04 Ответить
То ж ... можливо варто всіх хитродупих "у розшуку"саме в такому стані "знайти".
показать весь комментарий
23.01.2023 15:08 Ответить
90ті роки повертаються,а після війни буде ще гірше ніж було в 90,тому що на рукаї у людей буде купу зброї,і це далеко навіть не автомати чи пістолети,і люди у котрих буде на руках зброя будуть далеко не добросовісними громадянами,та й купити її можна буде з рук також не важко
показать весь комментарий
23.01.2023 15:10 Ответить
Її і раніше було не важко купити. Кому треба у всіх була
показать весь комментарий
23.01.2023 15:30 Ответить
а тепер можна буде купити як по хліб збігати під домом,і за копійки
показать весь комментарий
23.01.2023 15:31 Ответить
Шанси мафії і простого народа на виживання урівнюються. Зброю в маси, а корупціонерів та 5 колонну під розстріл.
показать весь комментарий
23.01.2023 15:57 Ответить
Якась неправильна "Траса здоров'я".
показать весь комментарий
23.01.2023 15:20 Ответить
Одним бандитом меньше.
показать весь комментарий
23.01.2023 15:20 Ответить
А може ще одним бандитом стане більше , тільки з іншоі зграї ? 😠
показать весь комментарий
23.01.2023 15:30 Ответить
Навпаки.
показать весь комментарий
23.01.2023 15:51 Ответить
Илон Масков в Україні не повинно бути... тільки обісраний пролетаріат...,,60 гривень авансу ✌️60 получки...😁та яйця по 17 гривень за штуку.... краще по 50...
показать весь комментарий
23.01.2023 15:20 Ответить
Для пана Яра?
показать весь комментарий
23.01.2023 15:26 Ответить
На місце , яке він претендував , були охочі із слуг наріТу 😡
показать весь комментарий
23.01.2023 15:28 Ответить
Ну хто ж взимку легко одягненим ходить!
показать весь комментарий
23.01.2023 15:31 Ответить
How ironic.
показать весь комментарий
23.01.2023 15:49 Ответить
Знаходився у розшуку відпочивав в сауні Як його знайшли?
показать весь комментарий
23.01.2023 16:01 Ответить
мабуть змерз.
показать весь комментарий
23.01.2023 16:14 Ответить
Зрощений одеський кримінально-мафіозний клан з кримінальних паханів в законі, прокурорів, суддів, митників, пограничників, поліції та сбу під чуйним керівництвом одеського АНТИБІОТІКА підрахуя КІДАЛОВА завжди діяв на випередження усіх подій, щоб усе тонко і гарно без кінців ПОРІШАТИ з київськими держмахінаторами у владі....!!!

1. Каса була заслана з пропозицією від котрої не можна було відмовитися для призначення їх людини та вихованця в конституційний суд України....!!!
2. Каса була заслана з пропозицією від котрої не можна було відмовитися для призначення їх людини та вихованця в генеральну прокуратуру України...!!!

3. Каса з пропозицією від котрої не можна відмовитись, буде заслана, щоб призначити їхнього вихованця та ставленика, керівником ГУНП в Одеській області.

4. Каса з пропозицією від котрої не можна відмовитись, буде заслана, щоб призначити їхнього вихованця та ставленика, керівником державної митниці по Одеській області.

5.Каса з пропозицією від котрої не можна відмовитись, буде заслана, щоб призначити їхнього вихованця та ставленика, керівником Одеської обл.

6.Каса з пропозицією від котрої не можна відмовитись, буде заслана, щоб призначити їхнього вихованця та ставленика, керівником Земельного відділу Одеської обл.

А дальше підуть посади їх вихованців в архбуд-контролі, автодорі, укрзалізниці, дбр, уенб і т.д....!!!



А ось з призначенням керівника сбу області у них не склалося...!!! Але це питання вони намагаються інтенсивно вирішити, як з нбу та уенб...!!!

І коли буде побудована нова вертикаль КЕШУ...тоді ХАЙ ЖИВЕ ПІВДЕННА ПАЛЬМІРА КОРУПЦІЇ....!!!
І підрахуй КІДАЛОВ з ОАЕ повернеться у лоно своєї мафіозної отчізни для подальшої кординації БЕЗСМЕРТЯ ОДЕСЬКИХ МАФІОЗНИХ КРИМІНАЛЬНИХ КЛАНІВ...!!!
показать весь комментарий
23.01.2023 16:18 Ответить
Жесть!
показать весь комментарий
23.01.2023 17:34 Ответить
А Зеленский обещал ещё три года назад , что передаст рынок "Седьмой километр"Овидиополькому исполкому (нине территориальна громада))... А оказывается таким огромным рынком и миллипрдными прибылями до сих пор владеют воры и бандиты из Одессы!!! Хорошо выполняешь обещания Зеленский !! так продолжать!!! За сколько продался??????????? Не можешь навести порядок на каком то паршивом рынке, пригласи покойного Жукова!! Тот научит ВАс, продажных ******-жидов, как навесьти порядок в Одессе за один день!!!!
показать весь комментарий
23.01.2023 16:34 Ответить
Находился в розыске и шастал по притонам. Не плохо.
показать весь комментарий
23.01.2023 17:07 Ответить
Все майже ясно - серце в сауні не витримало... Із всіх версій - ця залишиться!!!!!!
показать весь комментарий
23.01.2023 17:31 Ответить
Кістяк нацїї кладуть на фронті. А тут якийсь барига.
показать весь комментарий
23.01.2023 18:18 Ответить
А відходи з товстої кишки нації - валяється в кедах на узбережжі. Все логічно.
показать весь комментарий
24.01.2023 10:19 Ответить