4541 посетитель онлайн
8 595 55

Чечня могла бы стать независимой, - премьер Польши Моравецкий

моравецький

Премьер-министр Польши Матеуш Моравецкий поддержал идею освобождения народов, населяющих нынешнюю Россию, и создания ими независимых государств.

Как сообщает Цензор.НЕТ, со ссылкой на "Европейскую правду", об этом он сказал в интервью телеканалу LCI.

Польский премьер-министр выразил надежду на то, что "другие народы освободятся от Российской Федерации", где они, по его словам, находятся "в тюрьме".

"Есть части России, которые являются тюрьмами для других народов. Эти части России можно было бы освободить, как, например, Чечню. Они могли бы стать независимыми. Они боролись за свою свободу на протяжении веков, а последние несколько десятилетий - с большой мотивацией. Я считаю, что эта страна заслуживает своей независимости", - отметил он.

Также Моравецкий сказал, что желает "нашим российским соседям" "всего наилучшего в контексте нормальной страны, нормального развития и нормальных отношений".

"Это то, чего все страны хотят, чтобы произошло с Россией. К сожалению, это не то, чего от них ожидали в последние десятилетия, в последние века", - добавил глава правительства Польши.

Чечня воевала с Россией в 1994-1996 и 1999-2009 годах. После последней войны РФ восстановила федеральный контроль над Чечней, которую сейчас возглавляет благосклонный к Владимиру Путину Рамзан Кадыров.

Отметим, что на пленарном заседании Верховной Рады в октябре 2022 года депутаты признали Чеченскую Республику Ичкерия временно оккупированной Россией и осудили геноцид чеченского народа.

Топ комментарии
+31
Про це треба було говорити у 1994-1996 рр. Але тоді кацапи всіх переконали у тому, що Чечня це осередок світового тероризму. Тому Захід просто закрив очі на те, що вони там виробляли.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:30 Ответить
+25
правильно будет Чечня станет Свободной Ичкерией!
показать весь комментарий
27.01.2023 23:31 Ответить
+19
сейчас кацапов бомбанет
показать весь комментарий
27.01.2023 23:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Про це треба було говорити у 1994-1996 рр. Але тоді кацапи всіх переконали у тому, що Чечня це осередок світового тероризму. Тому Захід просто закрив очі на те, що вони там виробляли.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:30 Ответить
Тобто на хвилиночку: раха докатилася до того, що передові країни на офіційному рівні вустами офіційних осіб ставлять під сумнів територіальну цілісність росії.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:44 Ответить
Ну, Польща це явно не передова країна. А всі інші - реальні важковаговики - просто відмовчуються. Їм це просто невигідно. Навіщо їм головняк з купою незрозумілих національних утворень? Вони якраз таки зацікавлені у тому, щоб мордор залишався єдиним та неділимим. Так само як вони хотіли, щоб Україна не виходила свого часу зі складу СРСР.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:50 Ответить
у порівнянні з росією та її союзниками, такими як еритрея і білорусь - Польща передова. Та й в плані політичного впливу Польща одна з передових в ЄС. Франція, Німеччина крутіші. Іспанія, Італія... але політичний вплив їх співставний наразі з польським.
показать весь комментарий
28.01.2023 00:14 Ответить
Політичний вплив мають ті, хто має гроші. ВВП Німеччини складає 4.26 трильйони євро. У Польщі - 680 мільярдів євро. Окрім того, Польща ще є реципієнтом фінасової допомоги від ЄС у розмірі 600 мільярдів євро. З таким ВВП вона точно не може суттєво ні на що впливати. Робити гучні заяви - так. Намагатися лобіювати свої та чужі інтереси - так. Але всі основні рішення приймаються у Брюселі, Парижі та Берліні.
показать весь комментарий
28.01.2023 00:45 Ответить
Угорщина клянчить гроші у ЄС і має політичний вплив.
Квота представників країни в Європарламенті залежить не від ВВП країни, а від її населення.

Це одна з причин, чому не спішать брати Україну в ЄС. Бо Україна може посилити впливовість східноєвропейського крила в Європарламенті.
показать весь комментарий
28.01.2023 08:42 Ответить
угорщина не вплив має. Вона просто шантажує, користуючись своїм правом вето. Таким самим, яке мають всі інші члени ЄС. От і все.

Населення? А хто фінансову допомогу країнам з цим населенням надає? Країни з найбільшим ВВП. Хто брав участь у підписанні мінських домовленостей? Польща? Угорщина? Ні. Франція та Германія. Хто приймає рішення про передачу західної зброї Україні? Хто її виробляє? Знов ж таки - Германія та Франція. Ось і все.
показать весь комментарий
28.01.2023 09:06 Ответить
Переконали у 1999-2001, до цього свыт підтримував Чеченію
показать весь комментарий
28.01.2023 00:41 Ответить
А як підтримував? Глибоким занепокоєнням? Ну так це не підтримка.
показать весь комментарий
28.01.2023 00:50 Ответить
правильно будет Чечня станет Свободной Ичкерией!
показать весь комментарий
27.01.2023 23:31 Ответить
Со столицей городом Джохар!
показать весь комментарий
28.01.2023 00:09 Ответить
сейчас кацапов бомбанет
показать весь комментарий
27.01.2023 23:32 Ответить
показать весь комментарий
27.01.2023 23:45 Ответить
ну правильно ж мыслит Матеуш Корнелевич. От если бы еще не трогал Степана Андреевича, то просто было бы вообще идеально.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:33 Ответить
Да уж, пропагандоны от такой "наглости" потеряют дар речи
показать весь комментарий
27.01.2023 23:34 Ответить
Швидше навпаки. Почнуть істерично верещати про те, що Польща забула вересень 39-го і що раніше частина Польщі була в складі рассєйской імпєріі. І що по дорозі на Берлін їхнє кацапське воїнство повинно повернути Польщу в радную говєнь.
показать весь комментарий
28.01.2023 00:00 Ответить
Це у випадку, коли народ вільної Ічкерії знайде в собі сили відправити тіктокера зі світою на позаплановий концерт кабзона...
показать весь комментарий
27.01.2023 23:37 Ответить
Там разве что может быть кланово-семейные разборки за контроль над финансовыми потоками из РФ. Пока РФ исправно платит дань, бунт против нее маловероятен.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:56 Ответить
Чечні не потрібна незалежність 90% держбюджету республіки це дань-дотації інших регіонів РФ, щоб Чечні не бунтувала, тут я б поставив під сумнів хто кого більше контролює чи москва чечню чи навпаки.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:40 Ответить
нічого - нафти вистачить ...своєї
показать весь комментарий
27.01.2023 23:46 Ответить
Помойму ти правий на 1500.
показать весь комментарий
28.01.2023 00:11 Ответить
Я так і подумав як ви)"Ім так удобна",тобто чеченцям.Яка з них держава,якщо живуть утриманцями вічно.Або хтось знає що вони робитимуть після незалежності такої?
показать весь комментарий
28.01.2023 08:28 Ответить
Краще Югра хай стане
показать весь комментарий
27.01.2023 23:45 Ответить
А за чей счет они тогда жить будут? Не, пусть РФ и дальше содержит их.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:45 Ответить
"Чечня могла б стати незалежною" але ж зараз Чечня присмокталась до росії і отримує 90% дотації в чеченський бюджет.
показать весь комментарий
27.01.2023 23:46 Ответить
Який весь іде на Кадирова.
показать весь комментарий
28.01.2023 08:17 Ответить
чечня не просто має стати незалежною, вона ще має бути ісламським халіфатом ... нехай оголошує рашистам джихад і воює з ними до бескінечності ...
показать весь комментарий
27.01.2023 23:57 Ответить
Пет.ухь кацапский запел)
показать весь комментарий
28.01.2023 00:58 Ответить
и только твоя жопа по прежнему в рабстве у джигитов
показать весь комментарий
28.01.2023 00:59 Ответить
Воно їм треба?? л0х касап їх годує як на убой, а то знов горами тинятися, за барашками гонятися.
показать весь комментарий
28.01.2023 00:14 Ответить
и о погоде )))
///
российские телеграмм-каналы сообщают о крупном пожаре на рынке "Синдика" в Подмосковье.
сейчас площадь пожара 2100 м²

https://t.me/FastFocus/41887

По предварительным данным, внутри хранились горюче-смазочные материалы.
показать весь комментарий
28.01.2023 00:16 Ответить
Т.е. после Моравецкого, таки кацапов бамбануло
показать весь комментарий
28.01.2023 00:18 Ответить
Чечня ПОВСТАНЬ проти кацапських окупантів

НЕ ПРОЙШЛО І ДВАДЦЯТЬ РОКІВ КРАЩЕ ПІЗНО НІЖ НІКОЛИ
показать весь комментарий
28.01.2023 00:41 Ответить
Для цього як мінімум посольство потрібно відкрити
показать весь комментарий
28.01.2023 00:57 Ответить
Вірю що прийде час й Чечня/Ічкерія буде вільною, й іньші народи яких Московити окупували!
показать весь комментарий
28.01.2023 01:07 Ответить
Сейчас Кадырка из Дубаев запишет очередной тик-ток про безбожный запада и Польшу. А Моравецкий реально заслуживает стать следующим президентом Польши.
показать весь комментарий
28.01.2023 01:11 Ответить
Ех чеченцям б в 90ті пару сотень джавелінів і стінгерів і не було б сьогодні цього пекла.
показать весь комментарий
28.01.2023 01:11 Ответить
Шкода, що українці тоді знехтували шансом зробити правильні висновки щодо того хто є справжньою загрозою. В 1999-2000 президент України Л. Кучма сказав що росіяни мають право на проведення "контртерористичної операції" в Чечні, притом "будь-якими методами". Ці методи: розбомблення міст і сіл і житлових квраталів вщент авацією і артилерією з тисячами мешканців включно, розстріляні з танків та бронетехники (і повітря також) автомобілі і автобуси з людьми, вбиті пострілами впритул мирні жінки у власних будинках, масові розстріли і катування у т. зв. "фільтраційних таборах", братські могили, викрадання людей. Все це сьогодні принесли рашисти в Україну, але покоління тому все це вони вже випробували в Чечні!
показать весь комментарий
28.01.2023 02:25 Ответить
Кацапія могла б стати незалежною від Чечні, але дондон її так просто не відпустить.
показать весь комментарий
28.01.2023 02:29 Ответить
Свободу национальным республикам от оккупации парашкой!
показать весь комментарий
28.01.2023 02:35 Ответить
если бы Ичкерия получила 10% от помощи ,что получает Украина, сегодня, Украина бы восстановила свои исторические границы с Ичкерией, Казахстаном, Грузией и Москаль Ордой !
показать весь комментарий
28.01.2023 02:49 Ответить
Просто тупоголовые западные политики не понимали что Ичкерии надо было помогать оружием...
показать весь комментарий
28.01.2023 03:59 Ответить
Ну тепер якщо Рамзанка Дьіров не дурак - має діяти...
показать весь комментарий
28.01.2023 04:03 Ответить
Він дурень. Його повісять.
показать весь комментарий
28.01.2023 08:20 Ответить
Не только Чечня, но и: Дагестан, Татарстан, Башкортостан и другие должны получить независимость. Иначе войны, которые развязывает москва НИКОГДА не прекратятся, а paшкa НИКОГДА не станет нормальной, адекватной страной .
показать весь комментарий
28.01.2023 04:31 Ответить
Сумніваюсь. Занадто вони звикли жити у добробуті. Їм тепер тільки Кадиров милий, бо дозволяє грабувати інші народи. Вони в нас стільки сільськогосподарської техніки поперли. Більше вони нічого не вміють.
показать весь комментарий
28.01.2023 04:34 Ответить
Чечня от себя Москву не отпустит. Где они харчеваться будут?
показать весь комментарий
28.01.2023 07:38 Ответить
https://www.e1.ru/text/incidents/2022/02/06/70426436/comments/73688929/ Боровшись с расширением НАТО на восток, не заметили расширения Чечни на север. В самом центре города в столице Урала. Екатеринбурге, https://www.e1.ru/text/incidents/2022/02/06/70426436/ Кавказцы, устроившие рейдерский захват в «Манхэттене», оккупировали бизнес-центр
показать весь комментарий
28.01.2023 07:40 Ответить
https://youtu.be/T4cEuM3iCqE ...
Симоньян хочет взять Берлин..за 2 дня...😁
показать весь комментарий
28.01.2023 07:57 Ответить
https://youtu.be/QNehEoAKKt4

Трошки про танк Леопард...💪✊🥇🥇🥇
показать весь комментарий
28.01.2023 09:06 Ответить
А зачем Кадырову свободная Чечня. Он присосался к денежкам РФ, живёт припеваючи. Таких денег при свободной Чечне они не заработают.
показать весь комментарий
28.01.2023 09:36 Ответить
А чому тільки Чечня? Якщо всі поневолені народи захочуть свободи, то від рашки тільки московська область лишиться...