8707 посетителей онлайн
2 529 32

Байден и Зеленский обсудят запрос Украины по поводу оружия

байден

Президент Соединенных Штатов Джо Байден заявил, что планирует обсудить с украинским лидером Владимиром Зеленским запросы по вооружению.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на France 24.

"Мы собираемся поговорить (с президентом Украины Владимиром Зеленским – ред.) о последних запросах Украины относительно оружия для обороны от агрессии России", - заявил Байден журналистам, выступая на следующее утро после того, как он ответил категорическим "нет" на вопрос, выступает ли он за отправку истребителей F-16 в Украину.

Напомним, ранее Байден намекнул, что США не будут передавать Украине истребители F-16.

30 января Польша официально объявила о готовности передать Украине самолеты F-16, но для этого есть определенные условия.

В то же время лидер Франции Макрон допускает поставки истребителей Украине, подчеркнув, что нет ничего запрещенного в этом.

Топ комментарии
+6
Є,але трошки,і тільки для себе
показать весь комментарий
31.01.2023 18:35 Ответить
+6
А можна з США по ленд лізу передати нам нормального президента?
показать весь комментарий
31.01.2023 18:42 Ответить
+3
безусловно, танки и Ф-16 и АТАКМС это только исключительно для обороны, а ты как думал?!
показать весь комментарий
31.01.2023 18:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Є,але трошки,і тільки для себе
показать весь комментарий
31.01.2023 18:35 Ответить
😄😂🤣
показать весь комментарий
31.01.2023 18:48 Ответить
І Земля крутиться тільки тому, що цього хоче Найвєлічніший.
показать весь комментарий
31.01.2023 19:01 Ответить
треба мітбола як експерда по Азії долучати та клетчатого резнікова як спеца по бутікам Парижа
показать весь комментарий
31.01.2023 18:38 Ответить
може вже пора надавати , а не обговорювати ? Рузвельт чомусь рік не обговорював !
показать весь комментарий
31.01.2023 18:40 Ответить
Сталін зрадником не був !
показать весь комментарий
31.01.2023 18:43 Ответить
тому напав на Польщу і провів в Бресті спільний парад з Вермахтом !
показать весь комментарий
31.01.2023 19:03 Ответить
Чому не з Залужним? Чи єрмак хоче щоб з кварталом літаки обговорювалися?
показать весь комментарий
31.01.2023 18:56 Ответить
кому надавати?
Закликав Київ "почути Крим": Спливли скандальні факти про відповідального за збройні контракти Міноборони - є російські "хвости"
ps://patrioty.org.ua/politic/zaklykav-kyiv-pochuty-krym-splyvly-skandalni-fakty-pro-vidpovidalnoho-za-zbroini-kontrakty-minoborony--ie-rosiiski-khvosty-453496.html
показать весь комментарий
31.01.2023 19:45 Ответить
Українському народу а саме ЗСУ як захиснику народу ! російський хвіст , точніше прихвостень це андрій ермак .
показать весь комментарий
31.01.2023 20:01 Ответить
А можна з США по ленд лізу передати нам нормального президента?
показать весь комментарий
31.01.2023 18:42 Ответить
ні, в самих проблеми з цим...
показать весь комментарий
31.01.2023 18:46 Ответить
Може після цього звільнить Єрмака !
показать весь комментарий
31.01.2023 18:42 Ответить
Гроші проси дурень, гроші.
показать весь комментарий
31.01.2023 18:43 Ответить
будуть F-16!
буба з мертвого вимогне, тута Джо навіть і тріпихатися не треба...
показать весь комментарий
31.01.2023 18:44 Ответить
Вот что у него хорошо получается, так это супить театрально бровки и ножкой топать, требуя что-то на Западе. Прямо недонаполеон. И воровать, за что и погорит.
показать весь комментарий
31.01.2023 18:51 Ответить
"занадто часті коментарі"
непоганий би глава офісу міністерства вимагалова міг би бути, а тут така біда занесло шмока не в ту степ...
показать весь комментарий
31.01.2023 18:56 Ответить
"останні запити України щодо зброї для оборони від агресії" (С) - запити по оборонній зброї. про наступальну вони й не запитували.
показать весь комментарий
31.01.2023 18:44 Ответить
безусловно, танки и Ф-16 и АТАКМС это только исключительно для обороны, а ты как думал?!
показать весь комментарий
31.01.2023 18:47 Ответить
АТАКМС и точка!!! Это сейчас главное...
показать весь комментарий
31.01.2023 18:46 Ответить
Ну начінаецца, - дідо Байдюк починає виправдовуватися, - харошая мисля, вона, як завжди, пріходіт опосля🤔🧐😁

Ну подобається дідусеві повередувати Старий, як малий, їй Богу, треба до цього відноситись з терпінням і розумінням
показать весь комментарий
31.01.2023 18:47 Ответить
Передаю из проверенных источников в *ОПе краткое содержание разговора:
показать весь комментарий
31.01.2023 18:50 Ответить
Ну, бубонці в чергове скажуть, що Захід підтримує демократію в Україні, а не зелену охлократію.
Якщо що, то можуть і послати на три букви.
показать весь комментарий
31.01.2023 18:51 Ответить
Вайни нє будєт,рускіє тожє люді,ані нє нападут (в.а.зєлєнскій)
показать весь комментарий
31.01.2023 18:56 Ответить
Байда , теж включає властивості клована.Президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що планує обговорити з українським лідером Володимиром Зеленським запити щодо озброєння. Обговорити запити,про які він знав і знає ще задовго до війни і не від "зе лідора" ,а від світових розвідувальних центрів і війскових експертів
показать весь комментарий
31.01.2023 18:58 Ответить
Балачки...балачки....А "ваньки" ще нескоро закінчаться с таким підходом.
показать весь комментарий
31.01.2023 19:03 Ответить
Лучше дождаться выборов в 2024, а потом решать все вопросы с вооружением.
показать весь комментарий
31.01.2023 19:07 Ответить