8747 відвідувачів онлайн
2 538 32

Байден та Зеленський обговорять запит України щодо зброї

байден

Президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що планує обговорити з українським лідером Володимиром Зеленським запити щодо озброєння.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на France 24.

"Ми збираємося поговорити (з президентом України Володимиром Зеленським - ред.) про останні запити України щодо зброї для оборони від агресії Росії", - заявив Байден журналістам, виступаючи наступного ранку після того, як він відповів категоричним "ні" на запитання, чи виступає він за відправку винищувачів F-16 в Україну.

Нагадаємо, раніше Байден натякнув, що США не передаватимуть Україні винищувачі F-16.

30 січня Польща офіційно оголосила про готовність передати Україні літаки F-16, але для цього є певні умови.

Водночас  лідер Франції  Макрон допускає постачання винищувачів Україні, наголосивши, що немає нічого забороненого в цьому.

Топ коментарі
+6
Є,але трошки,і тільки для себе
показати весь коментар
31.01.2023 18:35 Відповісти
+6
А можна з США по ленд лізу передати нам нормального президента?
показати весь коментар
31.01.2023 18:42 Відповісти
+3
безусловно, танки и Ф-16 и АТАКМС это только исключительно для обороны, а ты как думал?!
показати весь коментар
31.01.2023 18:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Є,але трошки,і тільки для себе
показати весь коментар
31.01.2023 18:35 Відповісти
😄😂🤣
показати весь коментар
31.01.2023 18:48 Відповісти
І Земля крутиться тільки тому, що цього хоче Найвєлічніший.
показати весь коментар
31.01.2023 19:01 Відповісти
треба мітбола як експерда по Азії долучати та клетчатого резнікова як спеца по бутікам Парижа
показати весь коментар
31.01.2023 18:38 Відповісти
може вже пора надавати , а не обговорювати ? Рузвельт чомусь рік не обговорював !
показати весь коментар
31.01.2023 18:40 Відповісти
Сталін зрадником не був !
показати весь коментар
31.01.2023 18:43 Відповісти
тому напав на Польщу і провів в Бресті спільний парад з Вермахтом !
показати весь коментар
31.01.2023 19:03 Відповісти
Чому не з Залужним? Чи єрмак хоче щоб з кварталом літаки обговорювалися?
показати весь коментар
31.01.2023 18:56 Відповісти
кому надавати?
Закликав Київ "почути Крим": Спливли скандальні факти про відповідального за збройні контракти Міноборони - є російські "хвости"
ps://patrioty.org.ua/politic/zaklykav-kyiv-pochuty-krym-splyvly-skandalni-fakty-pro-vidpovidalnoho-za-zbroini-kontrakty-minoborony--ie-rosiiski-khvosty-453496.html
показати весь коментар
31.01.2023 19:45 Відповісти
Українському народу а саме ЗСУ як захиснику народу ! російський хвіст , точніше прихвостень це андрій ермак .
показати весь коментар
31.01.2023 20:01 Відповісти
А можна з США по ленд лізу передати нам нормального президента?
показати весь коментар
31.01.2023 18:42 Відповісти
ні, в самих проблеми з цим...
показати весь коментар
31.01.2023 18:46 Відповісти
Може після цього звільнить Єрмака !
показати весь коментар
31.01.2023 18:42 Відповісти
Гроші проси дурень, гроші.
показати весь коментар
31.01.2023 18:43 Відповісти
будуть F-16!
буба з мертвого вимогне, тута Джо навіть і тріпихатися не треба...
показати весь коментар
31.01.2023 18:44 Відповісти
Вот что у него хорошо получается, так это супить театрально бровки и ножкой топать, требуя что-то на Западе. Прямо недонаполеон. И воровать, за что и погорит.
показати весь коментар
31.01.2023 18:51 Відповісти
"занадто часті коментарі"
непоганий би глава офісу міністерства вимагалова міг би бути, а тут така біда занесло шмока не в ту степ...
показати весь коментар
31.01.2023 18:56 Відповісти
"останні запити України щодо зброї для оборони від агресії" (С) - запити по оборонній зброї. про наступальну вони й не запитували.
показати весь коментар
31.01.2023 18:44 Відповісти
безусловно, танки и Ф-16 и АТАКМС это только исключительно для обороны, а ты как думал?!
показати весь коментар
31.01.2023 18:47 Відповісти
АТАКМС и точка!!! Это сейчас главное...
показати весь коментар
31.01.2023 18:46 Відповісти
Ну начінаецца, - дідо Байдюк починає виправдовуватися, - харошая мисля, вона, як завжди, пріходіт опосля🤔🧐😁

Ну подобається дідусеві повередувати Старий, як малий, їй Богу, треба до цього відноситись з терпінням і розумінням
показати весь коментар
31.01.2023 18:47 Відповісти
Передаю из проверенных источников в *ОПе краткое содержание разговора:
показати весь коментар
31.01.2023 18:50 Відповісти
Ну, бубонці в чергове скажуть, що Захід підтримує демократію в Україні, а не зелену охлократію.
Якщо що, то можуть і послати на три букви.
показати весь коментар
31.01.2023 18:51 Відповісти
Вайни нє будєт,рускіє тожє люді,ані нє нападут (в.а.зєлєнскій)
показати весь коментар
31.01.2023 18:56 Відповісти
Байда , теж включає властивості клована.Президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що планує обговорити з українським лідером Володимиром Зеленським запити щодо озброєння. Обговорити запити,про які він знав і знає ще задовго до війни і не від "зе лідора" ,а від світових розвідувальних центрів і війскових експертів
показати весь коментар
31.01.2023 18:58 Відповісти
Балачки...балачки....А "ваньки" ще нескоро закінчаться с таким підходом.
показати весь коментар
31.01.2023 19:03 Відповісти
Лучше дождаться выборов в 2024, а потом решать все вопросы с вооружением.
показати весь коментар
31.01.2023 19:07 Відповісти