11505 відвідувачів онлайн
9 299 30

Франція припускає ймовірність постачання Україні бойових винищувачів, - Макрон

макрон,емманюель

Президент Франції Емманюель Макрон не виключив постачання винищувачів Україні, наголосивши, що немає нічого забороненого в цьому.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на BFM TV.

Відповідаючи на запитання про можливі постачання винищувачів України, він відповів, що "в принципі, нічого не заборонено".

При цьому він додав, що військова допомога Україні не має бути "ескалаційною" та "послаблювати французьку армію".

"Ми розглядатимемо це в кожному конкретному випадку", - додав Макрон.

Топ коментарі
+16
показати весь коментар
30.01.2023 21:34 Відповісти
+9
Даси винищувачі - і телефонуй досхочу.
показати весь коментар
30.01.2023 21:28 Відповісти
+6
Нормандия-Неман Дон назовем полк!
показати весь коментар
30.01.2023 21:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нормандия-Неман Дон назовем полк!
показати весь коментар
30.01.2023 21:23 Відповісти
Нормандия - Меконг. Тоже звучит не плохо.
Эта эскадрилья не хило рубилась в Вьетнаме с лётчиками полковника Ли Си Цина.
А потом подалась в Алжир, бедуинам мозги вправлять.
Так шо с хфранцузами вы поаккуратней.
"...постой ка брат, мусью"
показати весь коментар
30.01.2023 22:17 Відповісти
Ага, обіцянки- цяцянки. Де танки? Ви їх теж обіцяли
показати весь коментар
30.01.2023 21:23 Відповісти
Ти слепой или нет, танки дали. А то что диванные вояки думали что вот прямо завтра они на фронте будут, то это проблемы фантазеров.
показати весь коментар
30.01.2023 21:45 Відповісти
Дивимся, прозріваємо і молимося, щоб нам вливали трішк швидше ніж по краплі, бо скоро не буде кому в ті танки сідати ( не дай бог)

https://www.pravda.com.ua/news/2023/01/26/7386688/index.amp
показати весь коментар
30.01.2023 23:03 Відповісти
Франция не обещала танков. Только допустила что возможно...
показати весь коментар
31.01.2023 01:07 Відповісти
уточніть ...в якому році...і чи всі доживуть,до цього постачання?
показати весь коментар
30.01.2023 21:27 Відповісти
Даси винищувачі - і телефонуй досхочу.
показати весь коментар
30.01.2023 21:28 Відповісти
Домовились домовлятись. Потенційно.
показати весь коментар
30.01.2023 21:30 Відповісти
Давай, Макрон, телись скорее. Самолетов у тебя дофига.
показати весь коментар
30.01.2023 21:30 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2023 21:34 Відповісти
припускає макрон чи Франція ?
показати весь коментар
30.01.2023 21:35 Відповісти
Непогано. Якщо першими дадуть літаки США чи Англія, то слідом за ними дадуть поляки, французи, канадійці та інші країни. А літаки нам уже давали і немало, правда модернізовані радянські.
показати весь коментар
30.01.2023 21:36 Відповісти
дали бы США добро то те же поляки давно передали бы те же F-16 сколько могут
показати весь коментар
30.01.2023 21:38 Відповісти
панеслась наперегонки )
показати весь коментар
30.01.2023 21:37 Відповісти
зависимость от рафалей - нехорошая зависимость.
показати весь коментар
30.01.2023 21:41 Відповісти
Франція припускає ймовірність постачання Україні бойових винищувачів?!

Припускає ймовірність

Умовний Захід як завжди...


Ніби заохочують Кремль... поспішати. Скільки фарисейства

Або падишах
помре, або віслюк здохне ·
показати весь коментар
30.01.2023 21:42 Відповісти
рафалі - дуууже хороші літаки, було б класно їх одержати...
показати весь коментар
30.01.2023 21:42 Відповісти
Що цікаво -- у них немає задніх горизонтальних стабілізаторів.
показати весь коментар
30.01.2023 22:04 Відповісти
А куди його тут ліпити?
показати весь коментар
30.01.2023 22:06 Відповісти
аэродинамическая схема "утка"
показати весь коментар
31.01.2023 09:41 Відповісти
він дзвонив - але трубку ніхто не взяв......
показати весь коментар
30.01.2023 22:16 Відповісти
А куда спешить? Время минимум 2 года еще есть.
показати весь коментар
30.01.2023 22:19 Відповісти
Макрон, если бы обещания всех стран, могли превращаться в оружие, Украина бы уже торговала оружием. Давайте для начала хотя бы летчиков на обучение возьмите. Это нужно было еще позавчера.
показати весь коментар
30.01.2023 22:26 Відповісти
где ж ты раньше был?? сколько людей полегло, что вы так телитесь...
показати весь коментар
30.01.2023 22:47 Відповісти
Літаки закордонного виробництва, в тому числі французькі, дадуть не раніше, ніж навчать наших пілотів на них літати. А до цього часу буде багато розмов, заяв, перемовин і т.д. Навіть для екіпажів танків потрібен чималий час для перепідготовки, а тут набагато складніша техніка. Та ще й пілотів нам самим треба підібрати відповідного класу.
А ле всім зрозуміло, що так неодмінно буде.
показати весь коментар
30.01.2023 23:40 Відповісти
Франция предполагает а бог располагает.
показати весь коментар
30.01.2023 23:44 Відповісти
Пердоган уже заявил, что Макрон плохой, не честный и не должен занимать пост президента.
показати весь коментар
31.01.2023 00:37 Відповісти