8168 посетителей онлайн
12 175 81

В "Гвардию наступления" подали заявки 8 тыс. добровольцев, - МВД

клименко

Всего в "Гвардию наступления" на сегодняшний день подали заявки более 8 тысяч добровольцев.

Об этом заявил исполняющий обязанности министра внутренних дел Игорь Клименко, информирует Цензор.НЕТ.

"К настоящему моменту больше всего добровольцев записалось в Национальную гвардию, но там и больше бригад. В Нацгвардии шесть бригад, в Нацполиции – одна и пока одна – в Госпогранслужбе. Набор будет длиться 60 дней. Это не постоянный процесс, мы с каждым добровольцем проводим собеседование, военно-врачебную комиссию, проверяем его физические и ментальные способности и проводим специальные проверки. Поскольку те, кто идут на службу, не могут иметь судимостей", - сказал Клименко.

Он отметил, что рекрутинг проходит по принципу индивидуального подхода.

Клименко также подчеркнул, что "Гвардия наступления" будет ориентирована на освобождение оккупированных территорий.

Топ комментарии
+34
показать весь комментарий
07.02.2023 01:46 Ответить
+27
Не до кінця зрозуміле завдання цієї "гвардії наступу"... нащо створювати щось нове й незрозуміло для чого створене, якщо в нас вже є Нацгвардія, є підрозділи поліції Питання - нащо владі створювати ще якісь добровольчі підрозділи так званої "гвардії наступу"? Для зачистки звільнених територій від москалоти в нас вже є Нацгвардія, це одна з її функцій. До Нацгвардії можуть додаватися підрозділи поліції, які виконуватимуть функцію фільтрації та очищення звільнених територій від залишків окупантів та їх посібників. Окрім того є підрозділи контррозвідки СБУ, які теж мають бути задіяні в цьому процесі на більш детальному, індивідуальному рівні.

Хтось з ОПи може пояснити, на кого будуть наступати "добровольчі батальйони",
які чомусь формує держава в структурі МВС? Кому вони будуть присягати? Звідки
фінансуватись? Чи є якісь державні укази чи закони, якими регламентується діяльність
цих "гвардійців натупу"? І хто той "найвеличніший лідер", хто буде ними керувати?
показать весь комментарий
07.02.2023 01:48 Ответить
+23
Вся зелень в нашій краіні одягла форму мілітарі - хакі , відростили бороди для того , щоби всі думали , що вони постійно сидять в окопах
і жеруть ,, Мівіну "
показать весь комментарий
07.02.2023 01:32 Ответить

Загрузка...