До "Гвардії наступу" подали заявки 8 тис. добровольців, - МВС

Загалом до "Гвардії наступу" на сьогодні подали заявки більше 8 тисяч добровольців.
Про це заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.
"На цей момент найбільше добровольців записалося в Національну гвардію, але там і більше бригад. В Нацгвардії шість бригад, в Нацполіції – одна та поки що одна - у Держприкордонслужбі. Набір триватиме 60 днів. Це не сталий процес, ми з кожним добровольцем проводимо співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряємо його фізичні та ментальні здібності і проводимо спеціальні перевірки. Оскільки ті особи, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей", - сказав Клименко.
Він зазначив, що рекрутинг відбувається за принципом індивідуального підходу.
Клименко також підкреслив, що "Гвардія наступу" буде орієнтована на звільнення окупованих території.
Хтось з ОПи може пояснити, на кого будуть наступати "добровольчі батальйони",
які чомусь формує держава в структурі МВС? Кому вони будуть присягати? Звідки
фінансуватись? Чи є якісь державні укази чи закони, якими регламентується діяльність
цих "гвардійців натупу"? І хто той "найвеличніший лідер", хто буде ними керувати?
і жеруть ,, Мівіну "