8168 відвідувачів онлайн
12 175 81

До "Гвардії наступу" подали заявки 8 тис. добровольців, - МВС

клименко

Загалом до "Гвардії наступу" на сьогодні подали заявки більше 8 тисяч добровольців.

Про це заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"На цей момент найбільше добровольців записалося в Національну гвардію, але там і більше бригад. В Нацгвардії шість бригад, в Нацполіції – одна та поки що одна - у Держприкордонслужбі. Набір триватиме 60 днів. Це не сталий процес, ми з кожним добровольцем проводимо співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряємо його фізичні та ментальні здібності і проводимо спеціальні перевірки. Оскільки ті особи, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей", - сказав Клименко.

Він зазначив, що рекрутинг відбувається за принципом індивідуального підходу.

Клименко також підкреслив, що "Гвардія наступу" буде орієнтована на звільнення окупованих території.

Топ коментарі
+34
показати весь коментар
07.02.2023 01:46 Відповісти
+27
Не до кінця зрозуміле завдання цієї "гвардії наступу"... нащо створювати щось нове й незрозуміло для чого створене, якщо в нас вже є Нацгвардія, є підрозділи поліції Питання - нащо владі створювати ще якісь добровольчі підрозділи так званої "гвардії наступу"? Для зачистки звільнених територій від москалоти в нас вже є Нацгвардія, це одна з її функцій. До Нацгвардії можуть додаватися підрозділи поліції, які виконуватимуть функцію фільтрації та очищення звільнених територій від залишків окупантів та їх посібників. Окрім того є підрозділи контррозвідки СБУ, які теж мають бути задіяні в цьому процесі на більш детальному, індивідуальному рівні.

Хтось з ОПи може пояснити, на кого будуть наступати "добровольчі батальйони",
які чомусь формує держава в структурі МВС? Кому вони будуть присягати? Звідки
фінансуватись? Чи є якісь державні укази чи закони, якими регламентується діяльність
цих "гвардійців натупу"? І хто той "найвеличніший лідер", хто буде ними керувати?
показати весь коментар
07.02.2023 01:48 Відповісти
+23
Вся зелень в нашій краіні одягла форму мілітарі - хакі , відростили бороди для того , щоби всі думали , що вони постійно сидять в окопах
і жеруть ,, Мівіну "
показати весь коментар
07.02.2023 01:32 Відповісти

Завантаження...