10929 посетителей онлайн

89% украинцев готовы продолжать войну даже после ядерного удара РФ, - опрос

українці,незламність

Даже в случае нанесения Россией ядерного удара по Украине, 89% украинцев хотят продолжать борьбу. Такие результаты показал опрос, проведенный коммуникационным агентством thekuskt CNC по заказу Мюнхенской конференции по безопасности.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на zn.ua.

Кроме того, для 85% опрошенных возможный отход России к линии фронта на 24 февраля не был бы приемлемым основанием для прекращения огня, ведь большинство считают обязательным возвращение Донбасса и Крыма.

72% украинцев заявили о необходимости долгосрочных поставок оружия с Запада. Около двух третей уверены, что страна никогда не будет в безопасности вне НАТО. 75% опрошенных считают, что без западных гарантий безопасности, Украина никогда не будет в безопасности от России.

Около двух третей опрошенных убеждены, что их страна никогда не будет в безопасности вне НАТО. Очевидное большинство больше доверяет США и НАТО в защите своей страны, чем ЕС.

Топ комментарии
+30
чомусь меня здається, що якщо кацапи застосоють ядерну бімбу, ненависть до них буде такої, що їх просто розірвуть на шмаття голими руками і ніхто не буде перед цим запитувати, чи підтримують вони дєйствія владіміра хутіна
показать весь комментарий
12.02.2023 08:29 Ответить
+21
БРАВО , українці
показать весь комментарий
12.02.2023 07:25 Ответить
+9
Воно не думає, воно капєйку зарабативаєт, а мєтодічка так пішєт.
показать весь комментарий
12.02.2023 07:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Давай я кращє тебе за ніс притяну і примушу тебе надати два пруфа:

1) на триндьож про "ще 3 місяці тому про це росказувало", бо це почали обговорювати тільки останніми тижнями.

2) на триндьож про "деякі фантазують що нам і так томагавки дадуть, без ескалаціі"

А то ти схоже у якомусь примарно-напаленому світі галюцинацій живеш і посилаєшься на якісь свої глюки постійно.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:18 Ответить
1) про storm shadow звійсно, гарпуни вже відтиснили кацапський флот у Новоросійськ
показать весь комментарий
12.02.2023 11:20 Ответить
1) Я говорив саме про балабола Швеця, по якому ці ракети дали ще 3 місяці назад.

2) Це не триндьож, а буквально цитування деяких таких самих готових прийняти ядерні бомби. Якщо ти не бачив - то це твої проблеми.

І ще раз, людина, яка "не живе в світі галюцинацій" і не "посилається на глюки", а на дуже перевірену інформацію - ти давай відповідай коли саме чекати цих ракет, щоб я потім зміг оцінити наскільки ти там живеш не "в світі галюцинацій". Чи знову почнеш петляти з цього питання?
показать весь комментарий
12.02.2023 11:24 Ответить
1) Ти пруф на новину з датою у жовтні-листопаді давай і щоб там Швець казав, що вже надали storm shadow, а не "я говорив".

2) До чого тут ядерні бомби? Ти давай пруф на триндьож про "деякі фантазують що нам і так томагавки дадуть".
показать весь комментарий
12.02.2023 11:48 Ответить
1) Якщо надам пруф, то визнаєш що ти сліпошарий і вибачишся за ярлики, які на мене навісив? От тоді надам.

Відповідай на питання. Коли чекати застосування цих ракет? Давай не петляй.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:51 Ответить
Западною зброєю по территорії кацапстану влучати не можна, бо тоді уся допомога швидко припиниться. Тож не треба фантазувати. Крім того атака по атомним об`єктам це явна ознака террористичного підходу. Там достатньо інших корисних цілей для означенного вами озброєння.
показать весь комментарий
12.02.2023 13:03 Ответить
Точками У , комари - це що таке?
показать весь комментарий
12.02.2023 08:23 Ответить
Бойової частини Точки-У достатньо щоб пробити дах реакторної зали та кожух реактора, що спроектовапно для витримування прямого влучання літака? Чи я щось пропустив ?
показать весь комментарий
12.02.2023 12:58 Ответить
Сколько расстояние до курской АЭС от территории Украины, около 50 км. Про каких комаров ты мелешь или пролетов по территории ********** нет.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:17 Ответить
Логічно. Ядерний удар перемогти п***м не допоможе
показать весь комментарий
12.02.2023 07:52 Ответить
Ядерный удар чугунными ядрами 16 века.
показать весь комментарий
12.02.2023 07:54 Ответить
Немцы навоевались уже раньше

Видимо пропало желание совсем
показать весь комментарий
12.02.2023 08:04 Ответить
Заголовок трохи дебільний, не продовжувати війну, а захищати рідну землю. Виправте помилку свою, а то ви тільки красиво блокувати можете і видаляти повідомлення, які вам не подобаються.
показать весь комментарий
12.02.2023 07:58 Ответить
Вуйку, все правил но у заголовку. Щоб знищити рашизм потрібно окупувати Московію.
показать весь комментарий
12.02.2023 08:04 Ответить
Якщо кацапи наважаться застосувати ЯО проти безядерної країни то тим самим викреслять себе з людства. Їх будуть відловлювати як скажених тварюк і "присипляти" по всій планеті.
показать весь комментарий
12.02.2023 08:02 Ответить
то что они сделали суммарно сопоставимо яд. удару, возьмите 1 мариуполь. Сильно их відловлюють як скажених тварюк і "присипляють" по всій планеті???
он Мок даже не олимпаду ждет. Бедные говорит русские, почему они должны страдать из-за плохого путина? после яо ничего не изменится.
показать весь комментарий
12.02.2023 18:12 Ответить
Побачимо хто їх і де чекає...
показать весь комментарий
12.02.2023 19:35 Ответить
Українці будуть воювати до останнього подиху, бо не лише для українців, а й для усіх вільних народів людська гідність це вища цінність навіть ніж життя, і той, хто ціную волю краще помре, аніж стане на коліна. А якщо Путін і злетить на старості з катушок і вирішить натиснути червону кнопку, то одразу ж отримає кулю у потилицю від його отчення і від охоронця, який носить ядерну валізу і навіть якщо у бункері навколо ядерної валізки і збереться секта фанатиків - смертників, які вирішать знищити світ і до ракетних шахт таки надійдуть коди запуску ракет, все одно жодна ракет не вилетить, бо офіцери у ракетниш шахтах по всій Росії не виконають злочинний наказ перед усім тому, що ніхто не бажає вилізти з шахти і померти від голоду у радіоактивній пустелі, на яку перетвориться Росія, і навіть якщо старший офицер і надасть таку команду на місті, то його все одно вб'ють більшість солдат, які обслуговують ці ракети, бо переважаюча більшість хоче жити. І це чудово усвідомлює весь світ, світові лідери, сам Путін і він аж ніяк не відчайдушний фанатик, готовий померти знищивши світ, а жалюгідний покидьок, якй хоче жити до ста років на награбовані мільярди і бере цей світ лише на понт і ми бачимо, що цей світ його розкусив і вже ніхто не сприймає всерйоз його погрози і перед усім цьомо треба дякувати Джонсону
показать весь комментарий
12.02.2023 08:17 Ответить
я не уверен насчет нормальности его окружения. Из того что я вижу - там все шизанутые, из принципа "пусть мы умрем, зато все остальные сдохнут и весь мир в труху"
показать весь комментарий
12.02.2023 18:15 Ответить
Якби вони були такими, то не копили б мільярди на іноземних рахунках, не купувалия яхти та елітну нерухомість за кордоном, а готувалися б лише до знищення світу. Але вони готуються лише до красивиого життя
показать весь комментарий
12.02.2023 18:26 Ответить
в пишите про прошедшее время. Сейчас их задача -наше уничтожение. И не 1 путин там с ума сошел.
показать весь комментарий
12.02.2023 18:30 Ответить
Кацапам не нужна ядерная пустыня вместо Украины. Главная опасность это применение тактического ядерного оружия против ВСУ.
показать весь комментарий
12.02.2023 08:17 Ответить
кацапи застосували би ядерну зброю по Україні без роздумів!
вони дуже хочуть це зробити - всі кацапи цього прагнуть!
єдине що їх стримує - вони не впевненні, що по ним йіпануть у відповідь!
показать весь комментарий
12.02.2023 08:39 Ответить
ніхто і не каже, що то будуть сша!
показать весь комментарий
12.02.2023 09:11 Ответить
Взагалі-то ядерний удар, це десь 1/10 Чорнобиля.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:43 Ответить
Извините, вы очень наивный если думаете что Запад ввяжется в ядерную войну из-за Украины. Они даже панически боятся быть "стороной конфликта".
показать весь комментарий
12.02.2023 09:15 Ответить
це ви трошки наівні, якщо думаєте, що ядерна війна буде стосуватися однієї окремої країни!
показать весь комментарий
12.02.2023 09:18 Ответить
Наиболее вероятный сценарий применения ЯО Москвой: Пригожин совершает переворот в Воронеже и объявляет его новой столицей России.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:07 Ответить
Ну если речь про стратегический ядерный удар, то его будут предотвращать ударом по пусковым и шахтам до пуска. То есть, не играет совершенно роли куда кацапы будут хотеть его запустить: никто не будет ждать и проверять, куда полетит.

А ТЯО погоды не сделает, только откроет нам поставки ракет до 500-1000км.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:33 Ответить
И сразу надо бить в ответ, пропорционально, чтобы не развивать аппетит террористов.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:47 Ответить
Ну в первую очередь, кацапам не нужна стеклянная парковка от Владивостока до Мурманска, поэтому, они смирно держат свои стратегические боеголовки на складе.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:55 Ответить
89%? Це ті, які досі спостерігають війну з диванів і бігають від повісток?)

"От ударе Путін ядерною бомбою, тоді точно піду"😂
показать весь комментарий
12.02.2023 08:19 Ответить
Шойгу, Кадиров, Гіркін... - це кацапи?
показать весь комментарий
12.02.2023 08:21 Ответить
Опять ОПСОшники качают "иначе бомбой бахнем"? Что тогда будет Украине мешать заправить какой-то Стириж какимто радиоактивным порошком и красиво так распылить над москвой, чтоб на полвека там все обезлюдить. И так над всеми крупными городами.
показать весь комментарий
12.02.2023 08:27 Ответить
А чого це 89????тут 101% ми буде битися до кінця пока не виженомл орків з нашоі землі!!тут нема чого обговорювати тут і так все ясно стоімо до кінця !!!!Слава ЗСУ побільше б білетів на Концерт Кобзона оркам зробіть Аншлаг а ти Бог не спи а доплмогай нашим воінам!!!
показать весь комментарий
12.02.2023 08:36 Ответить
опитування проводили серед "біженців" у варшаві, відні, празі?
показать весь комментарий
12.02.2023 08:48 Ответить
Не знаю откуда ты стучишь, но тебе лучше заглохнуть
показать весь комментарий
12.02.2023 09:47 Ответить
Это москаль из секты "весь мир в труху", в спам его.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:04 Ответить
Конечно не полностью

Но там такое начнется что похоже не представляют

Выше написано верно

Полный хаос
показать весь комментарий
12.02.2023 10:00 Ответить
Украинские томагавки начнут москву драть.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:39 Ответить
Нехай хоча б ті "томагавки" нарешті когось на теріторії України драти почали...😂
показать весь комментарий
12.02.2023 10:53 Ответить
Тут мова про потенційну ескалацію, якщо ти не второпав.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:56 Ответить
Исчезалка у вас, кацапов, не отросла, целые народы "исчезать".
показать весь комментарий
12.02.2023 10:38 Ответить
А що, там інші українці? Чи пан Анатолій готовий здаватися? Так шлях відкритий, давай на Лугандонію, чи через Європу на Засрашку.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:31 Ответить
Ви готові здаватися?
показать весь комментарий
12.02.2023 11:11 Ответить
Я ні, буду рвати ворога на куски. Це моя позиція і вона незмінна.
показать весь комментарий
12.02.2023 13:32 Ответить
Сразу боялись ковида , страх прошел . Боялись войны , теперь страх перешел в привычку и злость , если тварь путлер позволит променить яо , в военкомат пойдут даже пенсионеры и белобилетники .
показать весь комментарий
12.02.2023 08:49 Ответить
Ядерный потенциал Мавзолейной Помойки давно сдох... АналоГовнеты путлера Понты...,не более...
Фишка тут проста...
Конгресс США с 10 февраля 1992 года начал массированные поставки на Мацковию продуктов питания и медикаментов...,под названием "Подари Надежду",,самолёты транспортной авиации США 5 лет поставляли на Мацковию миллионы тонн продовольствия и прочих прелестей вкусностей.., взамен на сдачу ядерного дерьма рабZeи,поскольку казна у Ельцина по факту была пуста...
Отака фигня малята, короче Виктор Черномырдин тогда все сдал США...😝жрать хоцца...но не Тушонку Рузвельта образца 2 сентября 1941 года...😁
показать весь комментарий
12.02.2023 09:01 Ответить
за чотири дня регістрації міг і методичку прочитати
показать весь комментарий
12.02.2023 10:19 Ответить
Кацапам очень нужно. Вот только "уничтожалка наций" не отросла.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:41 Ответить
Якщо на ЗАЕС вони своїми діями доведуть до техногенної катастрофи то і без ядерного удару пів Европи постраждає і в США. НАТО це розуміють і надіюсь відреагують адекватно.
показать весь комментарий
12.02.2023 09:21 Ответить
Да.в случае с ЗАЭС может быть беда,уровень воды в р.Днепр снижается очень и очень быстро.
показать весь комментарий
12.02.2023 09:44 Ответить
ядерний удар буде по російській підерації!
показать весь комментарий
12.02.2023 09:44 Ответить
Рік пройшов. Самому час робити, не мовчки чекати доки прилетить, - воно й прилетить якщо не робити нічого у відповідь. Не сумнівайтесь, рашизм гірше фашизму. Німці такого не творили, те що творять рашистські ***** в Україні.
показать весь комментарий
12.02.2023 09:59 Ответить
а інші 11% додають "і виключно на їх території"
показать весь комментарий
12.02.2023 10:18 Ответить
Облезлая больная раком обезьяна применила перед смертью ЯО и сдохла. Всё - Пабеда.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:19 Ответить
Образцы оружия Возмездия из секретных ЯОлабораторий на случай применения ЯО по Украине кремлёвскими террористами самоубийцами.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:33 Ответить
У кацапа логіка рабів і нам їх ніколи не зпрозуміти. Мати величезну територію, продавати європейцях вуглеводи за величезні кошти, що можна побудувати золоті дороги і будинки, та ні, вони це все вклали у смертоносну зброю, щоб напасти на сусудів і не дати їм розвимватися, затягнути в своє лайно і радіти захопленням нових територій для перетворення їх у лайно.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:36 Ответить
Сидіти на дивані та пистіти що готові - то зовсім не боротьба. )
Бо зараз 80% ні з чим не бореться.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:41 Ответить
Ти навіть на диван заліз місяць назад, щоб бzдонути на вентилятор **********.
показать весь комментарий
12.02.2023 10:49 Ответить
Шо, себе впізнав?😁
показать весь комментарий
12.02.2023 10:54 Ответить
Ага, підключайся до боротьби, тільки дивись, щоб не видалили за ***************.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:21 Ответить
я так зрозумів в опитуванні не брали участь 8,5 млн які виїхали в ЄС і 2,5 млн,- на московію, ну і ти.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:04 Ответить
Канадський ядерний вояка, ну ти ж звісно брав участь. Чим далі людина від України, тим завзятіше вона готова прийняти ядерний удар.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:11 Ответить
Ти плутаєш "прийняти ядерний удар" і "прийняти невеличку вирогідність того, що він буде завданий саме по твоєму мікрорайону/скупченню селищ"
показать весь комментарий
12.02.2023 11:22 Ответить
Ні, це ти плутаєш, як завжди. Ще раз читай про що в новині. "Навіть у разі завдання ядерного удару...", а не "попри вірогідність завдання ядерного удару..."
показать весь комментарий
12.02.2023 11:26 Ответить
Не приписуй мені знов свої галюцинаціі, у разі завдання ядерного удару дуже низька вирогідність, що він зачепить саме твоє селищє/мікрорайон. Якщо ти ссишься якоїсь "фся украіна у труху", то це твої індивідуальні недолугі психічні проблеми.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:53 Ответить
А, тобто твоє сподівання на те, що до тебе не прилетить, а хтось за тебе знову віддуватися буде? Ну то я теж не боюся такої ядерної війни, якщо будуть бити по якимось селищам та скупченням військ. Ось в чому причина такої хоробності, буду знати.

А ось якщо війна вийде дальше ніж вікно твого монітору - то це мабуть вже інша справа?
показать весь комментарий
12.02.2023 11:58 Ответить
памперсний клоун, я знаю, що ти готовий смоктати у пуйлу, аби тебе не чіпали, тобі ж пох на країну, ти гній який треба видавити.
показать весь комментарий
12.02.2023 13:04 Ответить
Я бачу, ти вже добровільно "видавився", тепер лише строчиш грозні коменти і дупою ловиш ядерні ракети з-за кордону, інтернетний ти наш вояка.
показать весь комментарий
12.02.2023 13:09 Ответить
Застосуваня ЯЗ зніме будь- які моральні обмеженя.
Хто і як на раші зможе зупинити групи озброєних людей в яких вбили родини,і самі вони проживуть кілька місяців?
Як ******* расеянє "огнем и мечом пройдут от москвы до самых до окраин",сутево скорочуючи поголів'я расєян.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:03 Ответить
Здаваться не вариант, нужна своя ядерка.
показать весь комментарий
12.02.2023 11:05 Ответить
Спочатку вкид від скумбрії про 90% які мріють сидіти без світла, тепер це, схоже захід вирішив використати нас до кінця...
показать весь комментарий
12.02.2023 11:44 Ответить
Після примінення ЯЗ людям нарешті дозволять вогнепальну зброю ,каннабіс і легалізацію проституції ? А і нульове розмитнення вживаних авто з ЄС
показать весь комментарий
12.02.2023 13:02 Ответить
Як член канадської діаспори українців - підтримую на 100%. Ворог не пройде!
показать весь комментарий
12.02.2023 15:31 Ответить
«Перемога або смерть!» - гасло козаків за часів Речі Посполитої та Гетьманщини. Разом до перемоги!
показать весь комментарий
12.02.2023 19:59 Ответить
Страница 2 из 2