12800 посетителей онлайн
12 404 80

В небе над Киевом обнаружили около 6 воздушных шаров, большинство были сбиты, - КГВА

київ,ппо

В воздушном пространстве Киева было обнаружено около 6 вражеских воздушных целей.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу КГВА.

"Предварительно, в воздушном пространстве Киева было обнаружено около 6 вражеских воздушных целей. По уточняемой информации, это были воздушные шары, которые перемещаются в пространстве под действием ветра.

Эти объекты могли нести угловые отражатели и определенное разведоборудование. По всем воздушным целям работали средства ПВО. Большинство этих зондов были сбиты. Целью запуска шаров возможно было обнаружение и истощение нашей ПВО", - говорится в сообщении.

В КГВА отметили, что окончательное определение типа и характеристик летательных аппаратов и их оборудования будет сделано после детального изучения и анализа остатков сбитых объектов.

Топ комментарии
+14
беруть приклад з своїх китайских друзів, з кульками
показать весь комментарий
15.02.2023 17:01 Ответить
+10
Заставляют проявляться и работать вхолостую по метеозондах с отражателями. Подсмотрели у китайцев суки.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:10 Ответить
+8
А щось заглохло про позначки + у колі по яких начебто наводилися крилаті ракети. Я на ЦН запитав, яким пристроєм ракета може зчитати ці позначки ( наприклад у Тернополі) - так мене відразу адмін в бан відправив, як ворога народу.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ППО вивчають чи готуються до чогось іншого?
показать весь комментарий
15.02.2023 16:56 Ответить
беруть приклад з своїх китайских друзів, з кульками
показать весь комментарий
15.02.2023 17:01 Ответить
Це і є китайські кулі.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:26 Ответить
я думаю, эта активость неспроста. Россия координирует этот движ с китаем Смысл? хз. Байдену виднее
показать весь комментарий
15.02.2023 22:35 Ответить
Заставляют проявляться и работать вхолостую по метеозондах с отражателями. Подсмотрели у китайцев суки.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:10 Ответить
У козломордих літаки справні закінчились, скоро на дирижаблях літатимуть
показать весь комментарий
15.02.2023 17:11 Ответить
До хрена у них этих самых самолётов. Еще до хрена и до хрена.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:13 Ответить
только ссцут эти дохрена почему то на линию фронта летать
показать весь комментарий
15.02.2023 17:30 Ответить
Сцутся нашего ПВО. Но летают сейчас от Марьянки до Кременной. И их щипает наше ПВО.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:33 Ответить
а як на рахунок Марсьєвих.
показать весь комментарий
15.02.2023 22:27 Ответить
Де збили - там є ППО.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:38 Ответить
вивчають щільність ППО.
показать весь комментарий
15.02.2023 18:47 Ответить
А щось заглохло про позначки + у колі по яких начебто наводилися крилаті ракети. Я на ЦН запитав, яким пристроєм ракета може зчитати ці позначки ( наприклад у Тернополі) - так мене відразу адмін в бан відправив, як ворога народу.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:01 Ответить
ці позначки для літаків були, які на початку війни ще залітали на нашу територію
показать весь комментарий
15.02.2023 17:02 Ответить
Тоді аналогічне питання знатоку - яким пристроєм літак може зчитати ці позначки?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:05 Ответить
Відеокамерою? (я не знаю насправді, цікаво вгадати, камера - підходить)
показать весь комментарий
15.02.2023 17:07 Ответить
Як би усі вже бачили, що видно з БПЛА, навіть з камерою HD. Наприклад ******** модуль «Star SAFIRE 380» має таку SPECIFICATIONS
System Interfaces
Digital Video SMPTE 292M (1.5G HD-SDI, 1080p30, 720p60)
Interfaces RS-422, MIL-STD-1553B, Ethernet, USB
Metadata MISB ST0902
Video Streaming MPEG TS, VP8, H.264, RTP/RTSP, WebRTC
Digital Interoperability HTTP, ISA, custom protocols.
І що, зможе знайти цю позначку?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:26 Ответить
То ви навели дані басурманського пристрою. А от якщо наприклад взяти секретний не маючий аналогів кацапській модуль "метьолка-17м", то він може і зможе знайти. А якшо не зможе, то киздане в найближчий дітсадочок чи лікарню...
показать весь комментарий
15.02.2023 17:33 Ответить
показать весь комментарий
15.02.2023 17:37 Ответить
США збили такі штуки. Взяли на дослідження, а там .... ніяких позначок. Вирішили, що це китайські штуки. А у нас - це рашка ... балуєТ.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:10 Ответить
Та я не про кулі взагалі-то. Якось, ще за радянські часи, на заводі узяли та надули гумову рукавичку воднем - та ніхто не міг зрозуміти, що то за чортівня рогата літає.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:32 Ответить
Метки для наведения ракет. У нас такую метку на спортплощадке поставила старая карга лет под 80. Я думал народ ее разорвет.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:12 Ответить
І яким же чином наводиться ракета? Якій пристрій здатен її виявити?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:28 Ответить
Скорее для сравнения реальных координат со своими снимками. Для вычисления погрешности. Чтобы наводиться с минимальной погрешностью.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:37 Ответить
Ще раз - Якій пристрій здатен її виявити?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:45 Ответить
старая бабка рисует метку, а потом приезжают \ тайно приползают кацапы\окацапленные, не местные, тупые и необразованные, карты не понимающие, на зарплате и в районе той метки оставляют (радио)маяк - с каким-то ограниченным временем действия (пока летит ракета) а сам маяк может быть как целеуказание так и корректировкой курса. да и визуально вполне может работать на крылатых ракетах\вертолетах и т.п. в общем - варианты все же есть, всему можно найти применение при желании, было б с чего, но может быть и деза, да.
показать весь комментарий
15.02.2023 18:33 Ответить
Це полювання на відьом. Середньовіччя. В перші дні війни таке було. Згодом всі адекватні люди зрозуміли, що то все люта маячня.
показать весь комментарий
15.02.2023 19:04 Ответить
До речі цікава тема. Думаю, це кацапське ІПСО - навмисне поставлення завдань своїм "агентам"(тобто тій ваті, яку кацапи завербували для отвода глаз), щоб ті мулювали позначки і відволікали наші сили оборони...
Але було б цікаво дізнатися, як то воно насправді.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:37 Ответить
Над этим местом, кстати, раза три крылатые ракеты орков пролетали. Практически почти точно над ним.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:40 Ответить
У Солоніна є технікум про методи наведення ракет і їх точності. Інформативно, але коли згадає УПА - такий брєд пише, що пару раз підписувався.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:47 Ответить
Відписувався
показать весь комментарий
15.02.2023 17:49 Ответить
більше не залітають - позначки не актуальні!!!!!
показать весь комментарий
15.02.2023 20:25 Ответить
Вже не раз писалось, що малювання хрестиків було, щоб посіяти паніку та перезавантажити/заспамити зверненнями СБУ.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:14 Ответить
Якось про це не попадалося.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:36 Ответить
ХЗ. Может и это имеет место.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:38 Ответить
геодезичні МАРКИ ніякого відношення до наведення ракет не мають.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:39 Ответить
Щось я не пам'ятаю, щоби питав про "геодезичні МАРКИ".
показать весь комментарий
15.02.2023 22:33 Ответить
Поврежденный российский Су-24 бортовой номер RF-93799.
Вчера российские источники начали публиковать информацию о том, что Су-24 Вагнера был обстрелян из ПЗРК в районе Бахмута, но после этого смог приземлиться.

https://twitter.com/i/status/1625571440287178771
показать весь комментарий
15.02.2023 17:01 Ответить
А що ПВК Вагнер, вже свої ВКС має?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:08 Ответить
Погано, що зміг приземлитися....
показать весь комментарий
15.02.2023 17:11 Ответить
Взагалі-то "впасти" це теж в деякому роді "приземлитися" Все вирішує вертикальна швидкість при торканні землі
показать весь комментарий
15.02.2023 17:37 Ответить
"вторая армия мира" ещё не начинала
показать весь комментарий
15.02.2023 17:02 Ответить
збивають? фейспалм...
показать весь комментарий
15.02.2023 17:07 Ответить
А це значить те ,що китай постачає зброю кацапам в тому числі і розвідобладнання...
показать весь комментарий
15.02.2023 17:09 Ответить
Що означає "виявили близько 6 ворожих повітряних цілей." Це скільки? 5,7 чи 6,4?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:16 Ответить
по ходу, они сами не знают
показать весь комментарий
15.02.2023 22:38 Ответить
Если они хотели узнать расположение ППО, то зачем уничтожать те летающие штуки с ППО? логика?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:19 Ответить
С ПЗРК например сбили

А ПВО не использовалось
показать весь комментарий
15.02.2023 17:38 Ответить
Росіянські шахеди та калібри скінчилися, полетіли супер секретні повітряні кульки.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:23 Ответить
не варто недооцінювати ворога... кульки дешевше (в рази) за мопеди, їх можна тисячами запускати, збиваючи з толку ППО
показать весь комментарий
15.02.2023 17:33 Ответить
Ну і ми можемо також. Що тиждень назад тут, на форумі, якраз це обсмоктували - в темі про придушення кацапських РЕБ
показать весь комментарий
15.02.2023 17:42 Ответить
можливо і можемо, та чомусь не робимо...
показать весь комментарий
15.02.2023 18:06 Ответить
По скорости легко фильтруются на радаре
показать весь комментарий
15.02.2023 17:42 Ответить
Угу, ось https://www.ventusky.com/?p=52.8;28.0;3&l=wind-500hpa&t=20230228/2100 спробуй подивитись на різних висотах та побач що там практично швидкість мопеда. Але на все потрібна голова.
показать весь комментарий
15.02.2023 19:16 Ответить
Они что считать не умеют
показать весь комментарий
15.02.2023 17:26 Ответить
дальше дирижабль пойдет в ход?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:30 Ответить
Мабуть чергові київські мажори ( які типу розшукуються військоматом) святкують щось.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:43 Ответить
Дивно...чому саме над Києвом, а не над Фастовом чи Уманю..
показать весь комментарий
15.02.2023 17:46 Ответить
Бо сьогодні так вітер. Випущені на кордоні практично через годину будуть в столиці. https://www.ventusky.com/?p=52.8;28.0;3&l=wind-500hpa&t=20230228/2100 А через кілька днів вітер вже буде на орків. Хотілося б прочитати про "ответку". Але асфальт та шашлики не літають.
показать весь комментарий
15.02.2023 19:19 Ответить
Вітер вітром, але ж чомусь занесло тільки в Київ
показать весь комментарий
15.02.2023 19:41 Ответить
Все там давно вміють вираховувати і автоматично регулювати (по тиску). Японці ще в тій війні скидали бомби на штати аеростатами через Тихий океан. Занесло всі на Київ?, можливо, але тривога по Україні була якраз по зоні де проходив вітер.
показать весь комментарий
16.02.2023 18:52 Ответить
Я перед вторгненням місяців за 2 бачив позначки-хрестики кислотного жовто-зеленого кольору біля дитячих садків та шкіл на Оболоні. Ще дивувався, нахєра їх наставили, думав, двірники для якихось цілей ремонту чи прибирання. Що їх могло зчитувати чи бачити? І це ж якась **** їх наставила тоді? Потім їх змили чи позатирали, але вони зникли. Хто знає, що то було?
показать весь комментарий
15.02.2023 17:50 Ответить
За три копійки по телеграм-каналах шукали школярів, які бігали малювали. Відволікали увагу наших військових та спец.служб від важливих справ та пошуків дрг.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:52 Ответить
Тут бы старые кукурузники и пригодились... А вообще в эту игру нужно играть вдвоём - сотни дронов из говна и бальзы, и шариков в сторону москвы, а следом что-то повесомее.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:51 Ответить
Кацапы уже на шарики переключились...Воевать некуем..Вини-вини...Кажется дождь начинается....
показать весь комментарий
15.02.2023 17:57 Ответить
Война имеет стоимость. Яркий пример стоимость "Шахеда" и его воздействие. Когда "мопед" (да хоть велосипед) стоимостью в 5-ть.!!! тыс. дол. нужно сбивать ракетой ПВО, стоимостью в несколько сотен тысяч долларов - это уже повод прекратить смеяться. "Мопеды" свою работу делают.
Это не дифирамбы аятоллам, это горькая правда.
А сейчас вообще пошла новая фишка - "шаромания". Представляете, сколько Раша может надуть этих шаров, это ведь даже не Шахеды. Сегодня под них цепляют железки, завтра поцепят небольшую авиабомбу, и проколят шарик в нужном месте.
И на каждый нужно реагировать, даже не сбивать, но убедится, что это "фуфел". Но для этого нужно, как минимум вылететь и рассмотреть!
Вот для таких миссий нужен небольшой тихоходный винтовой самолетик, типа Тукано. На радаре обнаружили "цель не маневренная, не скоростная" - вылетел, и с пушки сбил.
Смешно?
Лично я не дока в авиации, но умею считать деньги.
Посмотрите на это посмешище, когда F-35 гоняется за воздушными шариками и сбивает это шарик дорогущей ракетой. А, что из пушки очередь не дешевле была бы? Из того же F-16.
Но это Штаты. Они могут себе позволить хоть авианосцем за браконьерами гонятся. А у нас каждая ракета на счету.
показать весь комментарий
15.02.2023 17:58 Ответить
А на шляху до Києва у нас є частини ПВО чи як???
показать весь комментарий
15.02.2023 18:07 Ответить
хоть здесь свинорыл ЗСУ не перестаралось с твоим братом...?

показать весь комментарий
15.02.2023 19:18 Ответить
Голь на выдумки хитра
Оборванцы там еще тоннели не роют,как в 1МВ.
показать весь комментарий
15.02.2023 18:20 Ответить
Пускайте на мацкву, це не літак виготовити.
показать весь комментарий
15.02.2023 18:29 Ответить
Щось мене ця тема "завела".
Як казала моя бабуся "...коня кують, а жаба і собі лапу тягне". Звичайно що буржуї просто в шоці, коли ми просимо те, що коштує мільйони.
Ось вам громадо ідея. Вірніше її подали самі кацапи. Сміх сміхом, але ідея непогана.
Це я про повітряні кулі.
Ну хоч цей шедевр військово-технічної думки, наш Укроборонпром здатен наклепати??!!
Чого ми соромимось? Їх потрібно наклеїти тисячі, і кожної ночі, як тільки дозволяє "роза вітрів" запускати десятками, а то і сотнями в бік Раші. Нехай вони виснажують свою ППО і ганяють винищувачі.
Чи у нас викрійки немає для пошиву кулі? Ми ж розвинута держава, ми ж ракети (колись) робили.
Доведеться, мабуть, чекати поки впаде російська (вірніше іранська) кулька, і зробити зворотній інжиніринг.
Хоча, ідею і конструкцію Шахеда для нагого дрона таки здерли.
Хоч на щось здатен Укроборонпром.
показать весь комментарий
15.02.2023 18:41 Ответить
Ні, бо на дешевих кульках нікуя не заробиш у кишеню.
показать весь комментарий
15.02.2023 21:27 Ответить
більшість літаючих збили. а меншість? а меншість приєдналася до бойка, шуфрича та онуфрія і гадить повзаючи.
показать весь комментарий
15.02.2023 19:15 Ответить
Таж листівки на окуповані вже ж запускали.
показать весь комментарий
15.02.2023 19:35 Ответить
показать весь комментарий
15.02.2023 19:37 Ответить
От, якби якось так, щоб вони на ту ж Румунію полетіли... Чи знову скажуть, що ми нічого не знаємо?
показать весь комментарий
15.02.2023 20:01 Ответить
А звідкіля ці кулі запускаються???
показать весь комментарий
15.02.2023 21:56 Ответить