5686 посетителей онлайн

Две трети европейцев считают, что в войне виновата РФ, - опрос

війна,руйнування

66% европейцев считают, что в войне против Украины виновата Россия.

Об этом свидетельствуют результаты опроса eupinions, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Около 13% говорят, что не знают, тогда как 11% возлагают ответственность на США, 5% - на НАТО, и еще 5% считают виновной Украину.

Доля тех, кто считает, что Россия несет главную ответственность, колеблется в странах-членах ЕС от 54% в Италии до 88% в Польше.

Те, кто не знает, кто виноват, составляют вторую по численности группу в ЕС и в каждой стране-члене отдельно (Италия - 18%, Польша - 6%).

В целом почти 20% в ЕС и в каждой стране-члене отдельно возлагают ответственность за войну на США, НАТО или Украину. Эта группа является наибольшей в Италии (28%) и наименьшей в Польше (6%).

Вместе с тем 75% европейцев согласны с тем, что только украинцы могут решать, когда вступать в переговоры.

Доля тех, кто согласен с этим утверждением в каждой стране-члене ЕС, колеблется от 65% в Италии, до 87% в Польше.

В большинстве стран поддержка этого утверждения находится в пределах 70% (Германия - 73%, Бельгия и Нидерланды - 75%, Испания - 77%).

Только в Италии этот показатель опускается ниже 70%, причем 65% итальянцев выразили свое согласие с этим утверждением.

Франция и Польша демонстрируют самый высокий уровень поддержки: 81% французов и 87% поляков соглашаются с этим утверждением.

В опросе, проведенном в декабре 2022 года, приняли участие почти 13 300 граждан ЕС в Бельгии, Франции, Германии, Италии, Нидерландах, Польше и Испании.

Этот же опрос показал, что 61% граждан ЕС верят, что война закончится в пользу Украины.

Топ комментарии
+15
показать весь комментарий
16.02.2023 16:07 Ответить
+15
Іноді я думаю, що не варто так вже строго відноситися до проблем з критичним мисленням у моїх співвітчизників. Не виключаю, що ОПЗЖ набирала би свої 11% і в європейських країнах...
показать весь комментарий
16.02.2023 16:09 Ответить
+12
"Споживачі" кацапської пропаганди та понаїхавші кацапи.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
16.02.2023 16:07 Ответить
А то не робили? Казали, що не роблять - "ето да". "#здєть - нє мєшкі таскать"
показать весь комментарий
16.02.2023 16:10 Ответить
21% дебілів.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:07 Ответить
... "Загалом майже 20% в ЄС і в кожній країні-члені окремо покладають відповідальність за війну на США, НАТО або Україну. Ця група є найбільшою в Італії (28%)..
20-30% дебилов это стандарт везде, включая Украину.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:28 Ответить
"Споживачі" кацапської пропаганди та понаїхавші кацапи.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:10 Ответить
Все равно , что спрашивать , вода мокрая ⁉️Как можно ,такие тупые вопросы задавать , а Гитлер ,не был преступником ⁉️
показать весь комментарий
16.02.2023 16:19 Ответить
Ні, він був ображеним художником))
показать весь комментарий
16.02.2023 16:34 Ответить
Щось дуже багато, якщо згадаим, скільки там натуралізувалось кацапів і інших "біженців".
показать весь комментарий
16.02.2023 16:08 Ответить
Решта Європи здуріла від вживання наркотиків.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:08 Ответить
Іноді я думаю, що не варто так вже строго відноситися до проблем з критичним мисленням у моїх співвітчизників. Не виключаю, що ОПЗЖ набирала би свої 11% і в європейських країнах...
показать весь комментарий
16.02.2023 16:09 Ответить
всюди люди одинакові,важливе лиш те які помиї їм льют у вуха з новин і інших різних видавництв які вони дивляться і читають, а те що в ********* світі інформаційна війна навіть в дечому важливіша за збройне протистояння це факт. геббельс ще 80 років тому казав "дайте мені засоби массової інформації і я з цілого народу зроблю стадо свиней". А зараз в еру коли кожна домохазяйка на кухні чи чувак який пішов у похід в гори має вихід в інтернет це зробити в сто разів легше,так через інтернет і вдовблюють людям думки про те чи про інше. А більшість людей істоти ліниві.і перевіряти інформацію не хочуть
показать весь комментарий
16.02.2023 16:28 Ответить
Національна рада Словацької Республіки висловила підтримку незалежності, суверенітету і територіальній цілісності України та вчергове засудила російську агресію в Україні.Про це https://www.aktuality.sk/clanok/BgCqK5x/parlament-uznesenim-oznacil-sucasny-rusky-rezim-za-teroristicky-a-rusko-ako-stat-podporujuci-terorizmus/ повідомляє видання Aktuality.Резолюція також називає нинішній російський режим терористичним, а росію - державою-спонсором тероризму.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:10 Ответить
Словаки до них завжди погано ставились.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:35 Ответить
Виходить, що третина населення ЄС вважає, що це Україна напала на Росію і бої точаться десь під Ярославлем?
показать весь комментарий
16.02.2023 16:14 Ответить
Якщо в Україні є люди, які вважають, що то ми напали на росію, то що вже про іноземців казати...
показать весь комментарий
16.02.2023 16:26 Ответить
Ні, вони вважають що укронацисти 8 років дамбили бамбас, і Росія захищає нарід донбасу
показать весь комментарий
16.02.2023 16:27 Ответить
І думають, що Бамбас - це десь в росії за уралом.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:39 Ответить
Росія мільярди доларів витрачає на пропаганду в інших країнах...
показать весь комментарий
16.02.2023 16:35 Ответить
Шановна, читайте новину до кінця. Там все написано. По відсотках. І не треба гадати, що в Європах одні високолобі інтелектуали живуть.
показать весь комментарий
16.02.2023 17:33 Ответить
спам, - рекомендую як репост ))
показать весь комментарий
16.02.2023 16:22 Ответить
Ви читати вмієте? Після заголовка йде розкладка по відсотках. І чому ви гадаєте, що в європах живуть одні лише високолобі інтелектуали?
показать весь комментарий
16.02.2023 16:19 Ответить
А що Україна зробила що б доносити правду до жителів ЄС ,розповідати про злочини рашистів і розкриття намірів нациського "русского мира" ,створили фрі дом і єдиний марафон ? вони в Україні під час війни не дуже то хочуть розповідати про злочини рашистів і реальні плани цих терористів ,що вже говорити про популяризацію України за кордоном.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:21 Ответить
Щось ти таку пургу несеш "володимир омельянов", що неможливо зрозуміти сенс написаного тобою! І розповідають, і доносять, але якщо людина не бажає чогось чути, то вона цього не буде й робити. Та треба пам'ятати й те, що у ЄС ну ДУЖЕ багато ватників з Рашки та самої України, які розповсюджують там свій погляд на події та виправдовують злочини фейковими причинами! Не переймайся - Все буде Україна!
показать весь комментарий
16.02.2023 16:37 Ответить
А ти що для цього зробив? Чи тобі щоб написати коментар англійською потрібна допомога держави?
показать весь комментарий
16.02.2023 16:47 Ответить
гарно по працювала кацапська пропаганда в Європі , не гірше ніж у нас !
показать весь комментарий
16.02.2023 16:21 Ответить
Досить великий відсоток.. аж дивно. ***** знову всіх переграв. Шоб кацапські дебіли не стріляли по мирному населенню, не катували і не гвалтували, це в очах європейців була би просто "ще одна розборка між тими дикими словʼянами". Але кацапи зробили все, щоб весь світ проти них згуртувався...
показать весь комментарий
16.02.2023 16:25 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2023 16:27 Ответить
Може для когось є дивним, що третина європейців не впевнена у винуватості Рашки, але я нагадаю вам про "істину" яку нав'язують нам з дитинства, коли кажуть, що у "будь якій" сварці, або бійці "завжди винуваті обидві сторони", що протирічить реальності, але дуже подобається вчителям та багатьом батькам, аби не карати дійсно винного якщо він або подобається комусь з "суддів", або має впливових чи скандальних батьків з якими не хочуть псувати стосунки. Ось так і дехто з європейців, заради того, щоб не псувати стосунки з РоССією та її )(уйлом, згодні не помічати її явну злочинність!!!
показать весь комментарий
16.02.2023 16:32 Ответить
https://euobserver.com/world/156725 ЄС заборонить постачати в Росію унітази
показать весь комментарий
16.02.2023 16:34 Ответить
А роССіяни перестануть розповсюджувати своє лайно під назвою "руССкій мир"?!
показать весь комментарий
16.02.2023 16:39 Ответить
А хто оте опитування проводив? Хто замовник?
показать весь комментарий
16.02.2023 16:36 Ответить
"Скажи мені, кому це потрібно, і я скажу хто це зробив!" - Бернард Шоу
показать весь комментарий
16.02.2023 16:40 Ответить
І скільки грошей з бюджету зарив..ото начасі ті опитування..
показать весь комментарий
16.02.2023 16:44 Ответить
в эту одну треть входят недограждане Украины с кацапскими генами и сами кацапы, которые живут как граждане Европейских стран. Эти существа похожи друг на друга.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:39 Ответить
Ось вам вільний доступ до рашаТБ в Євротолерастів! Ці піТари (1/3) з задоволенням будуть здавати цілі та з хлібом-сіллю зустрічати рашистські танки... Якби не Україна!!!
показать весь комментарий
16.02.2023 16:39 Ответить
Тільки нещодавно в Європі заборонили помийки рашаТВ, а кацапські боти досі процвітають на європейських новинних форумах. Я, відверто кажучи, очікував гіршого результату. Ми мали б приділяти більше уваги цим явищам. Зараз з перекладачем Гугл кожен може розповісти європейцям про Україну та заштовхати кацапську наволоч під плінтус.
показать весь комментарий
16.02.2023 16:41 Ответить
ну тобто США винні в агресивній війні розпочатою росією на 1% більше, ніж Україна та НАТО разом

ось вони відробляють, грошенята на RT та Sputnik
показать весь комментарий
16.02.2023 16:48 Ответить
ось що пропаганда робить з пристойними людьми..., свідоме розповсюдження брехні це не свобода слова, як вважають більшість європейців, це - ворожа пропаганда, метою якої є посіяти розбрат й змусити людину сумніватися в очевидних речах та явищах..., а невпевненою ні в чому людиною легше маніпулювати та примусити вірити в усілякі нісенітниці...
показать весь комментарий
16.02.2023 16:52 Ответить
Що за дебіли ці 5%??? Україна винна, що на неї напала параша??? В чому вона винна??? Це якийсь абсурд. Україна винна, бо неї напали!!! Повний пі......ць!!!. Що в головах тих європейців????
показать весь комментарий
16.02.2023 17:16 Ответить
А ви гадаєте, що в Європі одні високолобі інтелектуали живуть, да? Там своїх телепнів вистачає. І не лише в Європі. Навіть деякі публічні інтелектуали на Заході повелися на хутінський наратив, мовляв, роїся просто реагувала на небезпеку, яка накопичувалася на її кордоні. А, може, тим інтелехтуалам просто заплатили.
показать весь комментарий
16.02.2023 17:36 Ответить
досить однадійливі відсотки ,тим більше зважаючи на рік повномасштабного вторгнення...
показать весь комментарий
16.02.2023 17:25 Ответить
А третину, що вважає інакше, возіть на екскурсії в Бахмут.

Або прозріють, або їх не стане.
показать весь комментарий
16.02.2023 17:35 Ответить
Деякі люди воліють жити в своїй нафантазованій бульбашці і з великим трудом контактують з реальністю. Є такий психотип. Тим більше, коли ця реальність вкрай неприємна й болюча.
показать весь комментарий
16.02.2023 17:39 Ответить
А одна третина - то русня з першого по десяте коліно яка зручно вмостилась в "ворожих" країнах.
показать весь комментарий
16.02.2023 17:37 Ответить
Остальные или кацапы или долбоебы,- как у нас то мудло,что ********** к власти привело.
показать весь комментарий
16.02.2023 17:51 Ответить
Радує те, що в Польші перевелися совки, зазомбовані під час радянської окупації Східної Європи на відміну від деяких пострадянських країн, цікаво було б побачити дані ще й з Угорщини. І багато років на тероторії Європи працює вбивча російська пропаганда, яку потрібно заборонити
показать весь комментарий
16.02.2023 18:27 Ответить
Одна треть оркофанов это дофига.
показать весь комментарий
16.02.2023 20:23 Ответить
Італійці дуже прокацапські та ********** *****. Уявіть собі, у нас йде війна, а в Італії по центральним каналам показують парад на червоному цвинтарі у день папєдабєсія. Я була у шоці від побаченого. Та й взагалі пропаганда кремлівська там працює ще краще, ніж у Німеччині.
показать весь комментарий
16.02.2023 22:34 Ответить
а венгрия есть в этом опросе??
показать весь комментарий
16.02.2023 23:19 Ответить
13% ģebilov