8245 відвідувачів онлайн
4 229 55

Дві третини європейців вважають, що у війні винна РФ, - опитування

війна,руйнування

66% європейців вважають, що у війні проти України винна Росія.

Про це свідчать результати опитування eupinions, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Близько 13% кажуть, що не знають, хто винний у війні, тоді як 11% покладають відповідальність на США, 5% - на НАТО, і ще 5% вважають винною Україну.

Частка тих, хто вважає, що Росія несе головну відповідальність, коливається в країнах-членах ЄС від 54% в Італії до 88% у Польщі.

Ті, хто не знає, хто винен, становлять другу за чисельністю групу в ЄС і в кожній країні-члені окремо (Італія - 18%, Польща - 6%).

Загалом майже 20% в ЄС і в кожній країні-члені окремо покладають відповідальність за війну на США, НАТО або Україну. Ця група є найбільшою в Італії (28%) і найменшою в Польщі (6%).

Водночас 75% європейців погоджуються з тим, що лише українці можуть вирішувати, коли вступати у переговори.

Частка тих, хто погоджується з цим твердженням у кожній країні-члені ЄС, коливається від 65% в Італії до 87% у Польщі.

У більшості країн підтримка цього твердження знаходиться в межах 70% (Німеччина - 73%, Бельгія та Нідерланди - 75%, Іспанія - 77%).

Лише в Італії цей показник опускається нижче 70%, причому 65% італійців висловили свою згоду з цим твердженням.

Франція і Польща демонструють найвищий рівень підтримки: 81% французів і 87% поляків погоджуються з цим твердженням.

В опитуванні, проведеному в грудні 2022 року, взяли участь майже 13 300 громадян ЄС у Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Польщі та Іспанії.

Це ж опитування показало, що 61% громадян ЄС вірять, що війна закінчиться на користь України.

Топ коментарі
+15
показати весь коментар
16.02.2023 16:07 Відповісти
+15
Іноді я думаю, що не варто так вже строго відноситися до проблем з критичним мисленням у моїх співвітчизників. Не виключаю, що ОПЗЖ набирала би свої 11% і в європейських країнах...
показати весь коментар
16.02.2023 16:09 Відповісти
+12
"Споживачі" кацапської пропаганди та понаїхавші кацапи.
показати весь коментар
16.02.2023 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
16.02.2023 16:07 Відповісти
А то не робили? Казали, що не роблять - "ето да". "#здєть - нє мєшкі таскать"
показати весь коментар
16.02.2023 16:10 Відповісти
21% дебілів.
показати весь коментар
16.02.2023 16:07 Відповісти
... "Загалом майже 20% в ЄС і в кожній країні-члені окремо покладають відповідальність за війну на США, НАТО або Україну. Ця група є найбільшою в Італії (28%)..
20-30% дебилов это стандарт везде, включая Украину.
показати весь коментар
16.02.2023 16:28 Відповісти
"Споживачі" кацапської пропаганди та понаїхавші кацапи.
показати весь коментар
16.02.2023 16:10 Відповісти
Все равно , что спрашивать , вода мокрая ⁉️Как можно ,такие тупые вопросы задавать , а Гитлер ,не был преступником ⁉️
показати весь коментар
16.02.2023 16:19 Відповісти
Ні, він був ображеним художником))
показати весь коментар
16.02.2023 16:34 Відповісти
Щось дуже багато, якщо згадаим, скільки там натуралізувалось кацапів і інших "біженців".
показати весь коментар
16.02.2023 16:08 Відповісти
Решта Європи здуріла від вживання наркотиків.
показати весь коментар
16.02.2023 16:08 Відповісти
Іноді я думаю, що не варто так вже строго відноситися до проблем з критичним мисленням у моїх співвітчизників. Не виключаю, що ОПЗЖ набирала би свої 11% і в європейських країнах...
показати весь коментар
16.02.2023 16:09 Відповісти
всюди люди одинакові,важливе лиш те які помиї їм льют у вуха з новин і інших різних видавництв які вони дивляться і читають, а те що в ********* світі інформаційна війна навіть в дечому важливіша за збройне протистояння це факт. геббельс ще 80 років тому казав "дайте мені засоби массової інформації і я з цілого народу зроблю стадо свиней". А зараз в еру коли кожна домохазяйка на кухні чи чувак який пішов у похід в гори має вихід в інтернет це зробити в сто разів легше,так через інтернет і вдовблюють людям думки про те чи про інше. А більшість людей істоти ліниві.і перевіряти інформацію не хочуть
показати весь коментар
16.02.2023 16:28 Відповісти
Національна рада Словацької Республіки висловила підтримку незалежності, суверенітету і територіальній цілісності України та вчергове засудила російську агресію в Україні.Про це https://www.aktuality.sk/clanok/BgCqK5x/parlament-uznesenim-oznacil-sucasny-rusky-rezim-za-teroristicky-a-rusko-ako-stat-podporujuci-terorizmus/ повідомляє видання Aktuality.Резолюція також називає нинішній російський режим терористичним, а росію - державою-спонсором тероризму.
показати весь коментар
16.02.2023 16:10 Відповісти
Словаки до них завжди погано ставились.
показати весь коментар
16.02.2023 16:35 Відповісти
Виходить, що третина населення ЄС вважає, що це Україна напала на Росію і бої точаться десь під Ярославлем?
показати весь коментар
16.02.2023 16:14 Відповісти
Якщо в Україні є люди, які вважають, що то ми напали на росію, то що вже про іноземців казати...
показати весь коментар
16.02.2023 16:26 Відповісти
Ні, вони вважають що укронацисти 8 років дамбили бамбас, і Росія захищає нарід донбасу
показати весь коментар
16.02.2023 16:27 Відповісти
І думають, що Бамбас - це десь в росії за уралом.
показати весь коментар
16.02.2023 16:39 Відповісти
Росія мільярди доларів витрачає на пропаганду в інших країнах...
показати весь коментар
16.02.2023 16:35 Відповісти
Шановна, читайте новину до кінця. Там все написано. По відсотках. І не треба гадати, що в Європах одні високолобі інтелектуали живуть.
показати весь коментар
16.02.2023 17:33 Відповісти
спам, - рекомендую як репост ))
показати весь коментар
16.02.2023 16:22 Відповісти
Ви читати вмієте? Після заголовка йде розкладка по відсотках. І чому ви гадаєте, що в європах живуть одні лише високолобі інтелектуали?
показати весь коментар
16.02.2023 16:19 Відповісти
А що Україна зробила що б доносити правду до жителів ЄС ,розповідати про злочини рашистів і розкриття намірів нациського "русского мира" ,створили фрі дом і єдиний марафон ? вони в Україні під час війни не дуже то хочуть розповідати про злочини рашистів і реальні плани цих терористів ,що вже говорити про популяризацію України за кордоном.
показати весь коментар
16.02.2023 16:21 Відповісти
Щось ти таку пургу несеш "володимир омельянов", що неможливо зрозуміти сенс написаного тобою! І розповідають, і доносять, але якщо людина не бажає чогось чути, то вона цього не буде й робити. Та треба пам'ятати й те, що у ЄС ну ДУЖЕ багато ватників з Рашки та самої України, які розповсюджують там свій погляд на події та виправдовують злочини фейковими причинами! Не переймайся - Все буде Україна!
показати весь коментар
16.02.2023 16:37 Відповісти
А ти що для цього зробив? Чи тобі щоб написати коментар англійською потрібна допомога держави?
показати весь коментар
16.02.2023 16:47 Відповісти
гарно по працювала кацапська пропаганда в Європі , не гірше ніж у нас !
показати весь коментар
16.02.2023 16:21 Відповісти
Досить великий відсоток.. аж дивно. ***** знову всіх переграв. Шоб кацапські дебіли не стріляли по мирному населенню, не катували і не гвалтували, це в очах європейців була би просто "ще одна розборка між тими дикими словʼянами". Але кацапи зробили все, щоб весь світ проти них згуртувався...
показати весь коментар
16.02.2023 16:25 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2023 16:27 Відповісти
Може для когось є дивним, що третина європейців не впевнена у винуватості Рашки, але я нагадаю вам про "істину" яку нав'язують нам з дитинства, коли кажуть, що у "будь якій" сварці, або бійці "завжди винуваті обидві сторони", що протирічить реальності, але дуже подобається вчителям та багатьом батькам, аби не карати дійсно винного якщо він або подобається комусь з "суддів", або має впливових чи скандальних батьків з якими не хочуть псувати стосунки. Ось так і дехто з європейців, заради того, щоб не псувати стосунки з РоССією та її )(уйлом, згодні не помічати її явну злочинність!!!
показати весь коментар
16.02.2023 16:32 Відповісти
https://euobserver.com/world/156725 ЄС заборонить постачати в Росію унітази
показати весь коментар
16.02.2023 16:34 Відповісти
А роССіяни перестануть розповсюджувати своє лайно під назвою "руССкій мир"?!
показати весь коментар
16.02.2023 16:39 Відповісти
А хто оте опитування проводив? Хто замовник?
показати весь коментар
16.02.2023 16:36 Відповісти
"Скажи мені, кому це потрібно, і я скажу хто це зробив!" - Бернард Шоу
показати весь коментар
16.02.2023 16:40 Відповісти
І скільки грошей з бюджету зарив..ото начасі ті опитування..
показати весь коментар
16.02.2023 16:44 Відповісти
в эту одну треть входят недограждане Украины с кацапскими генами и сами кацапы, которые живут как граждане Европейских стран. Эти существа похожи друг на друга.
показати весь коментар
16.02.2023 16:39 Відповісти
Ось вам вільний доступ до рашаТБ в Євротолерастів! Ці піТари (1/3) з задоволенням будуть здавати цілі та з хлібом-сіллю зустрічати рашистські танки... Якби не Україна!!!
показати весь коментар
16.02.2023 16:39 Відповісти
Тільки нещодавно в Європі заборонили помийки рашаТВ, а кацапські боти досі процвітають на європейських новинних форумах. Я, відверто кажучи, очікував гіршого результату. Ми мали б приділяти більше уваги цим явищам. Зараз з перекладачем Гугл кожен може розповісти європейцям про Україну та заштовхати кацапську наволоч під плінтус.
показати весь коментар
16.02.2023 16:41 Відповісти
ну тобто США винні в агресивній війні розпочатою росією на 1% більше, ніж Україна та НАТО разом

ось вони відробляють, грошенята на RT та Sputnik
показати весь коментар
16.02.2023 16:48 Відповісти
ось що пропаганда робить з пристойними людьми..., свідоме розповсюдження брехні це не свобода слова, як вважають більшість європейців, це - ворожа пропаганда, метою якої є посіяти розбрат й змусити людину сумніватися в очевидних речах та явищах..., а невпевненою ні в чому людиною легше маніпулювати та примусити вірити в усілякі нісенітниці...
показати весь коментар
16.02.2023 16:52 Відповісти
Що за дебіли ці 5%??? Україна винна, що на неї напала параша??? В чому вона винна??? Це якийсь абсурд. Україна винна, бо неї напали!!! Повний пі......ць!!!. Що в головах тих європейців????
показати весь коментар
16.02.2023 17:16 Відповісти
А ви гадаєте, що в Європі одні високолобі інтелектуали живуть, да? Там своїх телепнів вистачає. І не лише в Європі. Навіть деякі публічні інтелектуали на Заході повелися на хутінський наратив, мовляв, роїся просто реагувала на небезпеку, яка накопичувалася на її кордоні. А, може, тим інтелехтуалам просто заплатили.
показати весь коментар
16.02.2023 17:36 Відповісти
досить однадійливі відсотки ,тим більше зважаючи на рік повномасштабного вторгнення...
показати весь коментар
16.02.2023 17:25 Відповісти
А третину, що вважає інакше, возіть на екскурсії в Бахмут.

Або прозріють, або їх не стане.
показати весь коментар
16.02.2023 17:35 Відповісти
Деякі люди воліють жити в своїй нафантазованій бульбашці і з великим трудом контактують з реальністю. Є такий психотип. Тим більше, коли ця реальність вкрай неприємна й болюча.
показати весь коментар
16.02.2023 17:39 Відповісти
А одна третина - то русня з першого по десяте коліно яка зручно вмостилась в "ворожих" країнах.
показати весь коментар
16.02.2023 17:37 Відповісти
Остальные или кацапы или долбоебы,- как у нас то мудло,что ********** к власти привело.
показати весь коментар
16.02.2023 17:51 Відповісти
Радує те, що в Польші перевелися совки, зазомбовані під час радянської окупації Східної Європи на відміну від деяких пострадянських країн, цікаво було б побачити дані ще й з Угорщини. І багато років на тероторії Європи працює вбивча російська пропаганда, яку потрібно заборонити
показати весь коментар
16.02.2023 18:27 Відповісти
Одна треть оркофанов это дофига.
показати весь коментар
16.02.2023 20:23 Відповісти
Італійці дуже прокацапські та ********** *****. Уявіть собі, у нас йде війна, а в Італії по центральним каналам показують парад на червоному цвинтарі у день папєдабєсія. Я була у шоці від побаченого. Та й взагалі пропаганда кремлівська там працює ще краще, ніж у Німеччині.
показати весь коментар
16.02.2023 22:34 Відповісти
а венгрия есть в этом опросе??
показати весь коментар
16.02.2023 23:19 Відповісти
13% ģebilov