9455 посетителей онлайн

Резников о поставках самолетов Украине: Вопрос уже решен

резніков

Сначала была "танковая инициатива", потом наступила "танковая коалиция", и похожая инициатива по самолетам уже существует. Осталось лишь "украсить" эту "самолетную коалицию".

Об этом заявил министр обороны Украины Алексей Резников, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Сначала была "танковая инициатива", которая родилась в определенных головах, и ее отрабатывали, потом наступила "танковая коалиция". То же самое, поверьте мне, с самолетами. Инициатива уже существует. Осталось "украсить" эту "самолетную коалицию", - объяснил глава Минобороны.

По его словам, дальнобойные ракеты – это вещи, которые мы уже можем использовать из тех или иных пусковых, а эти пусковые уже у нас есть.

"Далее вопрос, скажем так, решим", - добавил он.

Резников убежден, что Украине не нужно останавливаться и на собственном производстве.

"У нас отличные "Нептуны". У нас отличное производство. Наш ВПК - как частный, так и государственный, поверьте мне, не стоит на месте, и работа продолжается. Поэтому, как мы убедили своими "Нептунами", что нам надо дать противокорабельные" "гарпуны", так мы и многим другим тоже уже убеждаем (по ряду вещей. - Ред.), поэтому нам многое дают", - сказал министр.

Как проинформировал глава МОУ, вопрос дальнобойных ракет – это вопрос вообще технического решения, не политического.

"Вопрос авиаплатформы, как самолет, еще немного политический, но по большому счету, я это точно уже знаю и чувствую, считайте, что он уже решен. Это просто вопрос выбора, какая именно лучшая платформа будет основной и базовой. Это принципиальная задача", – заявил он.

По мнению Резникова, нужно остановить доминацию авиации РФ в небе, не дать идти россиянам в контрнаступление и подготовить наше контрнаступление.

"То есть это все равно — система защиты. И мы это объясняем нашим партнерам. То, что мы используем наше право на самозащиту в соответствии с уставом ООН. И они это уже услышали. У них нет уже сомнения, что это (например, обстрелы. – Ред.) – очередной уровень эскалации, что-то будут там (делать. – Ред.) россияне. Нет", - сказал он.

Министр отметил, что сейчас существует вопрос прагматичной оценки — какие запчасти, какие техники-инженеры легче научат наших техников-инженеров, какое оружие мы будем применять и другое. "Собственно, это вопрос выбора лучшего решения", - заверил чиновник.

Топ комментарии
+38
Поясніть йому, що деякі речі не варто говорити вголос до свого часу, бо можна нашкодити справі.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:50 Ответить
+26
Про літаки все ясно, не твоє досягнення. Всіх цікавлять твої яйця по 17. Коли вже зізнаєшся, як до цього додумався і з ким?
показать весь комментарий
20.02.2023 14:50 Ответить
+18
Як все чудово , яйця напевно сильно впали в ціні після приїзду діда .
показать весь комментарий
20.02.2023 14:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поясніть йому, що деякі речі не варто говорити вголос до свого часу, бо можна нашкодити справі.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:50 Ответить
ІПСО воно таке . А ви і досі словаам зелених вірите? Особливо цому півню із золотими яйцями?
показать весь комментарий
20.02.2023 14:59 Ответить
показать весь комментарий
20.02.2023 18:15 Ответить
Именно об этом сегодня говорил премьер Нидерландов, но некоторые полностью дискредитировавшие себя чиновники, никак не хотят угомониться и бегут впереди паровоза с никому не нужными анонсами.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:06 Ответить
а вам не спадала думка що цей кусок гівна робить це свідомо, виконуючи поставлене Дєрмаком завдання - саме підрив обороноздатності країни і є його основним завданням.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:20 Ответить
Знайшли, кого слухати! 😊 Танкова коаліція є, але танків західних зразків наразі в Україні нема. А авіаційної коаліції нема навіть в проекті. То ж коли будуть самі літаки західних зразкія - не відомо нікому, не те щ Рєзнікову. Це я не зрадофільствую, просто закликчюаю до реальності, від якої нас відводили у світ фантазій спочатку Арєстовіч, потім Буданов, а тепер Рєзніков. Справді, ніхто із західниз лідерів не відкидав поста ання в Україну літаків західних типів. Але більшість заявляла, щи це буде в далекій перспективі. Тому "сенсація" від Рєзнікова не є сенсацією. Це з серії передвиборних обіцянок, хоча виборами не пахне. Тобто як почали з Зєлєнского на велосипеді з булавою в руці, так і продовжують. Такі речі исобливо злять тих моїх знайомих, хто воює. Це і Крим до літа (Буданов), і смерть пуцина до осені (піонтковскій), і закінчення війни до кінця року (ранній Арєстовіч). Людину з шоу- бізнесу вивести можна, а от шоу-бізнес з людини - ні.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:22 Ответить
П#здун афєрістовіч зник, з'явився ****#н рєзніков. "Свято место пусто не бывает"©
показать весь комментарий
20.02.2023 16:52 Ответить
Так треба ж чимось перебити яйця по 17 грн, ось і показує, що він, начебто, старається.
показать весь комментарий
20.02.2023 16:50 Ответить
Як все чудово , яйця напевно сильно впали в ціні після приїзду діда .
показать весь комментарий
20.02.2023 14:50 Ответить
В деяких зелених просто впали.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:02 Ответить
Безнаказанность - величайшее поощрение преступления.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:35 Ответить
яйця вже в літрах.. ковбаса в метрах..компот в килограмах
показать весь комментарий
20.02.2023 22:31 Ответить
А когда будет антикоррупционная коалиция с посадками и возвращением в бюджет украденных миллиардов?...
показать весь комментарий
20.02.2023 14:50 Ответить
Безнаказанность порождает отчаянную наглость
показать весь комментарий
20.02.2023 15:37 Ответить
Зараз це не на часі. До того ж- глибинна корупція відсутня. Ту, що плавала на поверхні вже виловлено і перенесено у інший ставок.
показать весь комментарий
20.02.2023 16:09 Ответить
Про літаки все ясно, не твоє досягнення. Всіх цікавлять твої яйця по 17. Коли вже зізнаєшся, як до цього додумався і з ким?
показать весь комментарий
20.02.2023 14:50 Ответить
перефразуючи:
Де твої покази/свідчення на єрмака?
показать весь комментарий
20.02.2023 15:13 Ответить
Можливо Вам прикро це усвідомлювати, але і Резніков доклав до цього чимало зусиль...
показать весь комментарий
20.02.2023 16:17 Ответить
Залишилося "оздобити" цю "літакову коаліцію", - пояснив очільник Міноборони

(уміляіццо)
показать весь комментарий
20.02.2023 14:51 Ответить
Чтоб ты съел чтоб не ******
показать весь комментарий
20.02.2023 14:51 Ответить
Яйце по 17...
показать весь комментарий
20.02.2023 15:39 Ответить
Резников явно не понимает разницы между прошедшим и будущим временем. Т. е. это не вопрос технический или политический - это вопрос знания языка 😛
показать весь комментарий
20.02.2023 14:51 Ответить
не понял - у нас сегодня на Цензоре бенефис Байдена, или всё-таки бенефис резникова?
показать весь комментарий
20.02.2023 14:52 Ответить
Навряд чи коли небуть Байден переплюне рєзнікова; чи здогадався б коли небуть Байден курячі яйця на кіло, вибачте, на фунти купувати/продавати? Отож бо й воно!
показать весь комментарий
20.02.2023 16:57 Ответить
Хайпує як може щоб кілограмом яєць не подавитись
показать весь комментарий
20.02.2023 14:52 Ответить
Яйця вимірюють вже метрами на годину, кг. вже в минулому.
показать весь комментарий
20.02.2023 14:55 Ответить
А чому не в поголів'ю ?
показать весь комментарий
20.02.2023 15:06 Ответить
Бо це має якийсь сенс, майже поштучно.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:08 Ответить
"У нас чудові "Нептуни". У нас чудове виробництво. Наш ВПК - як приватний, так і державний, повірте мені, не стоїть на місці, і робота триває."
---------

Бачили ми, як цілих три роки робота тривала, кипіла прям як смола на асфальті.
Це дякуючи небайдужим Героям, вдалося зберегти останні "Нептуни", Стугни, "Богдану"...
показать весь комментарий
20.02.2023 14:53 Ответить
мародер нах
показать весь комментарий
20.02.2023 14:53 Ответить
Ой да шо вы про те ракеты... вы на его ЯЙЦА посмотрите !!! ))))
показать весь комментарий
20.02.2023 14:55 Ответить
Яйцекрад ганебний, мільярди з твоїх оборудок на продуктах вже повернули в бюджет???
показать весь комментарий
20.02.2023 14:56 Ответить
Таи хер з ним -- вже порішав - говорун .
показать весь комментарий
20.02.2023 14:56 Ответить
Яйцеглот )))
показать весь комментарий
20.02.2023 14:58 Ответить
Яйцесос. Ну, це як Майстер спорту по яйцях.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:40 Ответить
Горілочку на "23 фєвраля" попивали? Тепер настав час Країну від окупанта боронити, а не ховатися по шпаринам, як таргани.
показать весь комментарий
20.02.2023 17:02 Ответить
Якшо ви вважаєте "зеленою муйнею" захист держави від агресора, тоді грош вам ціна у базарний день як громадянину України.
показать весь комментарий
20.02.2023 18:17 Ответить
Так ви вже захищаєте державу ? Чи тільки *издіти можете ?
показать весь комментарий
20.02.2023 18:36 Ответить
****#ш та хамиш старшим себе -- ти, студєнт. Мені вже 73 і від 30 до 40 відсотків своєї пенсії я доначу на ЗСУ. То, за краще, піди до військомату (зараз це ТЦК (Територіальний центр комплектування)) не чекаючи вдома повістки. Можливо, оточуючі тебе почнуть поважати за такий вчинок. А там я вже був; у 14-му два рази і в 22-му раз.
показать весь комментарий
20.02.2023 19:01 Ответить
Ображати незнайомців ти вже навчився, а рідну землю захищати--ні... Чи ти з шанців на "передку" опонентів лайном поливаєш? Дивись, автомата не загуби, коли пасквілі у смартфоні строчиш. Амінь!
показать весь комментарий
21.02.2023 10:01 Ответить
Бери приклад у свого небритого *********** з його "я вам ничего не должен" і навчись своє патякало вчасно закривати. І буде тобі щастя. Апостол, ****, в трусіках ))
показать весь комментарий
21.02.2023 11:54 Ответить
Дивлюся, ти тут, на сайті, з перших годин повномасштабного вторгнення андрофагів "воюєш", захисник ти наш...
показать весь комментарий
21.02.2023 10:05 Ответить
попугай, в трусікі вже покакав ? Сам шиєш, з марлі, чи дітки з Європи присилають, імпортні ?))
показать весь комментарий
21.02.2023 12:59 Ответить
Ще довго дивитись на це диво в пір'ях? Птах говорун!
показать весь комментарий
20.02.2023 15:00 Ответить
якщо в нього є розум та кмiтливicть, то вiн їх вдало приховує..
показать весь комментарий
20.02.2023 15:14 Ответить
Почему этим , не желающим заниматься прямыми обязанностями , чиновникам не запретят пользоваться интернетом и интервью раздавать ?
показать весь комментарий
20.02.2023 15:06 Ответить
Скоро рєзніков порішає за мєжгалактічєскій звєздольот і звізду смєрті. Але спочатку будуть яйця...
показать весь комментарий
20.02.2023 15:12 Ответить
Що таке, в них спорт такий - у кого язик довше, у цього чи буданова?
показать весь комментарий
20.02.2023 15:14 Ответить
Буданов круче. Согласно майским планам Буданова, ВСУ до конца 2022 года должны были зайти в Крым.

https://nv.ua/ukraine/politics/kirill-budanov-do-konca-2022-goda-vsu-zaydut-v-krym-novosti-ukrainy-50244664.html Задание-минимум. До конца года Украина должна зайти на территорию Крыма - руководитель ГУР
показать весь комментарий
20.02.2023 15:51 Ответить
дайте мені я його уї*у
показать весь комментарий
20.02.2023 15:30 Ответить
Це він собі так ціну набиває. Типу-подивіться який я незамінний... Тьху, казнокрад!
показать весь комментарий
20.02.2023 15:39 Ответить
Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте вважає правильним вирішувати питання надання літаків Україні або навчання пілотів без привернення зайвої уваги.

Про це повідомляє https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/02/20/7156496/ Європейська правда, передає .

"Поспішні заяви з цього питання призведуть до реакції моїх колег з США, Німеччини чи інших, які можуть бути не згодні зі мною, і тоді знадобиться ще більше часу, щоб досягти домовленості. Краще зберігати тишу, доки рішення не буде остаточно ухвалене", - сказав Рютте. Джерело:
----------------------------------------------------------------------
Що з цього тексту не зрозуміло для Резнікова?
показать весь комментарий
20.02.2023 15:44 Ответить
Хороший министр обороны должен иметь крепкие яйца! Спасибо Резникову. За всё.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:48 Ответить
Є велика різниця між " крєпкімі" і дорогими.
показать весь комментарий
20.02.2023 15:56 Ответить
Что я вам скажу, Энди... Есть большая разница между "читать текст" и "понимать смысл написанного". С первой задачей у вас справилась школа. А вот вторая так и не решена...
показать весь комментарий
20.02.2023 15:58 Ответить
А що там незрозумілого, ви просто вихваляєте нікчемного яйцекрада.
показать весь комментарий
20.02.2023 18:51 Ответить
Q.E.D.
показать весь комментарий
20.02.2023 18:52 Ответить
Бери свої абревіатури і йди яйця лижи.
показать весь комментарий
20.02.2023 21:23 Ответить
ціка чому по самому резнікову питання це не вирішено....
показать весь комментарий
20.02.2023 15:50 Ответить
рєзніков вже вирішив питання про постачання військових літаків Україні, але Захід про це ще не знає...
показать весь комментарий
20.02.2023 16:46 Ответить
Хто би заткнув йому пельку?!!
показать весь комментарий
20.02.2023 16:48 Ответить
Зачем затыкать? МО имеет ВУС"авиамеханик",таки, в ШМАСе когда-то обучался,служил..Пускай лучше авиация в нем больше присутствует,чем яйца в кг ...
показать весь комментарий
20.02.2023 17:31 Ответить
До ***** ті всі петиції...
показать весь комментарий
20.02.2023 21:22 Ответить
Цей ворюга ще довго буде маячити зі своею пикоюперед очима Украінців.
показать весь комментарий
20.02.2023 19:05 Ответить
Мабуть на картоплю по 22 і яйця по 17 виміняє. Весь світ заінтригований таким товаром, щоб помацати шо хош віддадуть.
показать весь комментарий
20.02.2023 21:24 Ответить
Треба віддати належне міністру - виріс замітно: досить відверто і зухвало - про "неминучість допомоги Україні" зі сторони США і Заходу,
багато слів з приводу вітчизняного ВПК але ж "ні про що"....
А як там із закриттям потреб фронту на сьогодні-завтра?
показать весь комментарий
20.02.2023 23:54 Ответить