5183 посетителя онлайн

Джонсон - Байдену: США и Британия должны предоставить Украине истребители F-16

байден,борис,джонсон,джо

Бывший премьер Великобритании Борис Джонсон призвал президента США Джо Байдена предоставить Украине истребители F-16.

Об этом Цензор.НЕТ сообщает со ссылкой на Лига.нет.

По его мнению, предоставление военной помощи Украине "имеет решающее значение для безопасности Запада".

"Если мы не сможем выгнать Путина из Украины, если украинцы проиграют, тогда угроза для всей евроатлантической зоны безопасности, для Соединенных Штатов будет еще больше", — сказал Джонсон.

Он заявил, что президент США Джо Байден должен предоставить Украине истребители F-16 и призвал Британию сделать то же самое.

По его словам, если бы самолеты были направлены год назад, "мы были бы гораздо ближе" к прекращению войны.

Экс-премьер также призвал страны предоставить Украине больше танков, самолетов и дальнобойной артиллерии.

Топ комментарии
+33
...камон...еврібаді
показать весь комментарий
22.02.2023 09:55 Ответить
+25
Джонсенко з Байденюком домовляться... Слава Україні!
показать весь комментарий
22.02.2023 09:56 Ответить
+18
Україна також може купити і використати. Хай не такі літаки,бо потрібно навчання, а щось простіше, знайоме. Міністр оборони не для закупівлі яєць має посаду
показать весь комментарий
22.02.2023 10:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
...камон...еврібаді
показать весь комментарий
22.02.2023 09:55 Ответить
Українські партизани десь на Мелітопольщині ...
показать весь комментарий
22.02.2023 10:07 Ответить
Джонсенко з Байденюком домовляться... Слава Україні!
показать весь комментарий
22.02.2023 09:56 Ответить
То що Джонсон закликає Байдена - це добре. Але в першу чергу міг би закликати Сунака. Якщо в Великій Британії нема Ф16 то могли б показати приклад - купити і передати.
показать весь комментарий
22.02.2023 09:57 Ответить
Україна також може купити і використати. Хай не такі літаки,бо потрібно навчання, а щось простіше, знайоме. Міністр оборони не для закупівлі яєць має посаду
показать весь комментарий
22.02.2023 10:00 Ответить
Україна має мати скажем так - довгостроковий літак і під нього вибудовувати базу. ..."Простіше, знайоме" - Наприклад ? В кого купити ? Хто продає ? Хто готовий продати ? Достатність ? Запчастини на майбутьнє ?
показать весь комментарий
22.02.2023 10:13 Ответить
Хто готовий продати?
А где, вашу с байденом мать, МИГ-29, которые Польша ОТДАЛА почти год назад.
ШО? На авиабазе Рамштайн? И хто приказал их там припарковать?

Не Байден ли ?

ПОЧЕМУ ЭТИ МИГи не воюют в Украине?

Патамушта ВЯЛИКИЙ байден «баицца иксколации».
А ещё больше баицца, что пуйло перед его носом свою кассу закроет.
Почему нельзя взять АБРАМСЫ из войск или хранения, а надо ЗАКАЗАТЬ ИХ ИЗГОТОВЛЕНИЕ на заводе, что потребует два года?
При более 800 АБРАМСОВ в армии и на хранении и ПОЛНОМ отсутствии сухопутных угроз для США (открытая настежь граница - не угроза) пообещать аж ТРИДЦАТЬ ОДИН танк через пару лет - СПАСИБО, Благодетель !!!

Ждут, пока погибнет последний украинский воин, но авиацию дадут «после окончания войны», а для АБРАМСОВ сейчас поехали руду добывать.
показать весь комментарий
22.02.2023 19:32 Ответить
как говорил зеленгский: закрийте небо
показать весь комментарий
22.02.2023 19:42 Ответить
Всього у США 6500 Абрамсів, з яких 500 в Європі. І взагалі, у них розроблено новий танк для ******** війни, а танки, які мали протистояти радянським Т-72 планується продати по світу чи утилізувати. Там так половина вже давно на консервації. А нові взагалі не збирались виробляти, так що ці 31 застарілий танк знову в виробництво, це взагалі дивина з будь якої точки зору.
показать весь комментарий
22.02.2023 20:05 Ответить
ваша політика війни - зрозуміла, фак путін
показать весь комментарий
22.02.2023 20:55 Ответить
Сунака не треба закликати - він заявив що В.Британія передасть Україні усю наявну в неї зброю, закликав інших союзників по НАТО, насамперед Німетчину, Францію, італію зробити то саме !!!
показать весь комментарий
22.02.2023 10:10 Ответить
Тоді де в його заявах літаки ?
показать весь комментарий
22.02.2023 10:18 Ответить
Є ймовірність того, що ОК не на дасть свої літаки. Але надати можуть інші країни - Нідерланди, Данія, Норвегія, Ісландія, можливо ще хтось, а Royal Air Force будуть прикривати небо тих країн, які передаватимуть свої бойові літаки для ЗСУ. Тому НАТО треба зробити так, щоб своє небо було у захисті і Україні передати літаки.
показать весь комментарий
22.02.2023 14:08 Ответить
На підготовку пілотів треба 3 роки. От тоді і дадуть. Літаки ж дорогі, і їх не так багато.
показать весь комментарий
22.02.2023 10:11 Ответить
В США тільки 2000 шт. і їх вже не виготовляють. Там акцент на літаки 5го покоління. Три роки - звідки така інформація?
показать весь комментарий
22.02.2023 10:17 Ответить
три роки треба вчити того дебіла, що він пише про три роки - і вчити думати, не пілотувати
показать весь комментарий
22.02.2023 15:56 Ответить
Іди повчись ліпити вареники.
показать весь комментарий
22.02.2023 10:18 Ответить
На перепідготовку потрібно значно менше часу.
показать весь комментарий
22.02.2023 10:55 Ответить
Перша інформація була 8 місяців, а потім півроку. То мабуть з нуля.
показать весь комментарий
22.02.2023 12:45 Ответить
Це якщо з нуля і по повній програмі. На перепідготовку потрібно від 6 місяців до року в залежності від типу літака - бомбардувальник чи винищувач. Окремі аси можуть освоїти навіть швидше.
Навіть зараз наші пілоти можуть злетіти та сісти на F16-18 і нести користь на полі бою без спеціальних навичок...Є така ракета "скальп" (Storm Shadow, SCALP EG), яка не залежить від дій пілота - достатньо злетіти, натиснути пуск і сісти на аеродром, а ракета сама полетить до цілі та знищить її без втручання пілота! Так би мовити аналог повітряного "джавелін" - "вистрелив-забув"!
показать весь комментарий
22.02.2023 13:04 Ответить
Джонсон ещё вернётся в большую политику, сильно он харизматичен)
показать весь комментарий
22.02.2023 10:08 Ответить
Можливо.... але не у Британії.... притнется у країну де ******* "харизматичних янєлохов".
показать весь комментарий
22.02.2023 11:07 Ответить
зе- нарик. никакой харизмой от него не пахло
показать весь комментарий
22.02.2023 19:45 Ответить
БОРІСЕ, А ЧОМУ САМ НЕ НАДАВ - КОЛИ БУВ ПРИ ВЛАДІ

Всі Ви, клоуни, сміливі закликати - щоб до корита припасти.
А як до справи - то включаєте дурака
показать весь комментарий
22.02.2023 10:11 Ответить
клади асфальт, не відволікайся
показать весь комментарий
22.02.2023 10:12 Ответить
Говорили-балакали, посідали й заплакали... Свої треба мати ! І не тільки золоті яйця купувати.
показать весь комментарий
22.02.2023 10:15 Ответить
СвоI треба мати?

Це тобI так кажут, коли цигарку клянчиш?
показать весь комментарий
22.02.2023 19:36 Ответить
У нас були навчені пілоти і технічна база для цього?
показать весь комментарий
22.02.2023 10:15 Ответить
1.були.

2.джонсон міг для нас купити те, чим вміємо коритуватись.

Джонсон взагалі нічого не давав.
Тільки розвішував локшину на вухи наївним рагулям

ПС. Джонсон не зацікавлений в поразці Росії - бо це посилить Германію (що для Британії є страшним сном).
показать весь комментарий
22.02.2023 10:23 Ответить
Шо ти верзеш, дятєл шизокрилий?
показать весь комментарий
22.02.2023 10:33 Ответить
мабуть кацапської бражки з навозу наковтався.
показать весь комментарий
22.02.2023 10:46 Ответить
Він мабуть сєрьожа.
показать весь комментарий
22.02.2023 10:57 Ответить
показать весь комментарий
22.02.2023 10:45 Ответить
Простая русская душа, тупая рожа алкаша.
Портянки, Путин и ЕдРо, в сенях помойное ведро.
Гулянка в будни до утра и кабачковая икра.
На полке Ленина портрет, по пьянке дворнику минет.
С видом на свалку из окна и вечно битая жена.
Дочь - *****, сыночек - наркоман, муж лег на зассаный диван.
Подъезды с запахом мочи, без штукатурки кирпичи.
На свадьбах - драки, мордобой, секс с друга пьяного женой.
Паленка, гречка, маргарин, закуска русских образин.
Бухнул - под задницу пинка, О ДАААА!! РОССИЯ велика!!
показать весь комментарий
22.02.2023 11:09 Ответить
показать весь комментарий
22.02.2023 20:14 Ответить
А вы,Сергий Олексiйович, что из себя представляете знаток такой или пишете в качестве Бота...!?
показать весь комментарий
23.02.2023 01:11 Ответить
Я - рациональный аналитик геополитики и историк.

После Второй мировой: Британия идет на все, что угодно только бы не дать усилиться Германии (как сказал один из британских мин.ин.дел: "Возроджение Герамании - это наш ночной кошмар". Кстати, резидент МИ-6 Борис Джонсон тоже был мин.ин.дел. А в Британии преемственность внешней политики.)
показать весь комментарий
23.02.2023 07:28 Ответить
Генсек НАТО Йенс Столтенберг уйдет в отставку в сентябре... вместо него могут быть трое..Даля Грибаускайте 🇱🇹 Анджей Дуда 🇵🇱и Джонсоненко 🇬🇧
показать весь комментарий
22.02.2023 10:15 Ответить
Усі достойники. Слава Україні
показать весь комментарий
22.02.2023 10:19 Ответить
Пробачте, але наївно вважати, що генсек НАТО впливає на ситауцію. Головний гравець - це США, от з ними треба радитися та пропонувати себе як союзника. Британці - теж важливий гравець. Нажаль і німці з французами, хоча значно менше, але впливають. А НАТО це лише бюрократичний дзвін.
показать весь комментарий
22.02.2023 16:12 Ответить
Дякуємо, Сер.
показать весь комментарий
22.02.2023 10:36 Ответить
Девку Байдана придётся долго уламывать
показать весь комментарий
22.02.2023 11:03 Ответить
асфальт не заходит? лыжи бери
показать весь комментарий
22.02.2023 19:47 Ответить
Вижу, ты куришь соседские носки
показать весь комментарий
22.02.2023 22:06 Ответить
Я з цим до Джонсона звертався ще на початку 2022 року та й Зе теж. Усі вони розумні коли стають "екс".....
показать весь комментарий
22.02.2023 11:11 Ответить
Зе клоун рік тому назад покрав зі всіх ППО України клістрони, зробивши їх сліпими і волав на увесь світ "НАТО закрий небо", ти шутки відмочуваєш чи як.
показать весь комментарий
22.02.2023 17:09 Ответить
Та ладно вам всім...Сама така цікава крута новина за вчорашній чи позавчорашній день - Король Чарльз III побував на навчаннях українських військових у Британії ...Це щось тай значить !
показать весь комментарий
22.02.2023 16:12 Ответить
За його словами, якби літаки були надіслані рік тому, "ми були б набагато ближче" до припинення війни. Джерело:
ТА ОТО Ж
показать весь комментарий
22.02.2023 17:07 Ответить
Якщо США "нададуть нададуть" 16Ф Україні, то усе буде ок.
показать весь комментарий
22.02.2023 17:31 Ответить
«Нададуть пIсля закIнчення вIни» - постановили раммштайни

Доки Сонце зIйде - роса очI виIсть (С)
показать весь комментарий
22.02.2023 19:43 Ответить
Boria ty lu4scij !
показать весь комментарий
22.02.2023 20:15 Ответить
Дай, боги, здоровья пану Джонсону и пану Байдену и долгие лета