9603 посетителя онлайн

Раде предлагают разрешить выезд за границу мужчинам, не подлежащим мобилизации

мобілізація

Мужчинам могут разрешить уезжать из Украины, если они не подлежат мобилизации.

Как передает Цензор.НЕТ, вчера в Верховной раде зарегистрировали два законопроекта: №9075 и №9074.

В них предложено разрешить покидать Украину тем мужчинам, которые не подлежат мобилизации, то есть студентам, спортсменам, непригодным к несению службы. Для выезда из Украины потребуется разрешение ТЦК.

Вернуться в Украину они должны будут тогда, когда истекает срок их освобождения от мобилизации или через 30 суток после пересечения границы.

Если они не сделают этого без уважительных причин, их ждет наказание. Лица освобождаются от предусмотренного наказания при добровольном перерасчете на специальный счет для сбора средств на поддержку ВСУ суммы, которая равна размеру прожиточного минимума за каждую дополнительную полную неделю пребывания за пределами Украины.

Топ комментарии
+24
Якийсь дивний розподіл чоловіків на сорти...
ІТшники, які з 2 тисяч доларів зарплати сплачують податків до бюджету у 3 рази менше ніж звичайний робітник зі своєї зарплатні у 500 долларів...
Моряки, які сплачують податки в тій країни де зареєстровані кораблі...
Чоловіки з трьома дітьми, а хлопці які не встигли пустити своє коріння мають захищати батьківщину, в козацькі часи було все навпаки.
Не повинно бути ніяких виключень. Всі чоловіки мають захищати країну або бути до цього готовим.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:00 Ответить
+21
зРаду, это сборище врагов Украины, надо не просто разгонять, а разбираться с каждым первым конкретно - от безмозглой до гетманцева...
https://www.facebook.com/reel/2345421028954917?s=chYV2B&fs=e
армия права... хватит трындеть не на часі...
показать весь комментарий
07.03.2023 10:52 Ответить
+18
Иліта вимагає законного перебування у Монако
показать весь комментарий
07.03.2023 11:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
зРаду, это сборище врагов Украины, надо не просто разгонять, а разбираться с каждым первым конкретно - от безмозглой до гетманцева...
https://www.facebook.com/reel/2345421028954917?s=chYV2B&fs=e
армия права... хватит трындеть не на часі...
показать весь комментарий
07.03.2023 10:52 Ответить
В 2014-15 році ніхто кордони не перекривав. Ті хто хотіли з'******* - тікали. А зараз клоун влаштував цирк в країні.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:16 Ответить
У 2018 теж ніхто не перекривав. Тоді під новий рік було введене «воєнноє положєніє» в прикордонних областях та оголошена часткова мобілізація на 30 суток. І ніхто нікуди не тікав, хоча можливість більш, ніж була. Я тоді ще отримав мобілізаційне розпорядження.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:45 Ответить
Иліта вимагає законного перебування у Монако
показать весь комментарий
07.03.2023 11:00 Ответить
Якийсь дивний розподіл чоловіків на сорти...
показать весь комментарий
07.03.2023 11:00 Ответить
А ті хто ви виїхав до 24.02.22 і не збирається повертатися? Влада не запускає жодних механізмів для їх примусового повернення (через депортацію).
Знов всі рівні, а деякі рівніші
показать весь комментарий
07.03.2023 11:09 Ответить
Депортація?...Почитай,що таке депортація.Які злочини вчинили ті,що законно виїхали до 24.02.22? За які злочини їх розшукує українська феміда?
показать весь комментарий
07.03.2023 12:03 Ответить
один дурень думкою багтіє, інша про закони, що суперечать Європейським... Запам`ятайте, в Україні не буде рівності не зараз не після перемоги. Чому? дуде багато бідних, дуже багато багатих ( навіть публиковти топ олігархів в цьому році не наважилися) , будуть ті хто виїхв з 3 дітьми і ті хто залишився маючи 2, будуть ті хто воював і ті хто допомагав, волонтерив та витратив все що міг, будуть ті хто наживався на генераторх і ті хто продавали гуманітарку. Розповіді про рівність - це казочки для найбідніших заради просування якихось своїх інтересів. Якби хотіли рівність - були б вже 20 років відповідні закони т може навіть війни не було без великого крадівництва.
показать весь комментарий
07.03.2023 13:43 Ответить
Такого, аби всі чоловіки захищали країну ніде і ніколи не було і не буде. Це самообман.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:38 Ответить
ну так краще, щоб одні й ті ж самі за всіх віддувалися, тільки краще цікаво для кого?
показать весь комментарий
07.03.2023 11:55 Ответить
Звісно, не краще, але є бажання, а є реальність.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:19 Ответить
Тобто - нахер економіку?
показать весь комментарий
07.03.2023 11:54 Ответить
нахер ітішників - самопроголошену "вищу касту"!
показать весь комментарий
07.03.2023 13:45 Ответить
А Зелю економіка цікавить ? На нього зараз вся Європа працює.
показать весь комментарий
07.03.2023 14:46 Ответить
Та це неповний список лайна , який ви перерахували((( але, не можна! Треба бути тихо ! Не заздріть ! І т.д.
показать весь комментарий
07.03.2023 13:10 Ответить
ГЕТЬ ітішників!!!!!
показать весь комментарий
07.03.2023 13:54 Ответить
Не підлягають мобілізації... Працювати, що також не підлягають?
показать весь комментарий
07.03.2023 11:06 Ответить
ніде працювати, он продають військове підприємство за борги та через відсутність замовлень
показать весь комментарий
07.03.2023 13:45 Ответить
дивлячись, яка хвороба та що за робота. Здорові, звичайно підлягають.
показать весь комментарий
07.03.2023 13:46 Ответить
більшість військових підприємств розкрадено до рівня голих стін. прилітє ракета а там лише склад нової пошти
показать весь комментарий
07.03.2023 13:47 Ответить
"Для виїзду з України буде потрібно отримати дозвіл ТЦК"

Раніше прикордонники збирали в касу Zeкоманди, тепер і воєнкомам треба дати можливість наповнювати общак зелених кондомів
показать весь комментарий
07.03.2023 11:07 Ответить
Что поменяется? Согласно действующему законодательству, лица не подлежащие мобилизации и так могут свободно пересекать границу. Писулька начальника ДПС - не есть закон. Да, погранцу на пункте пропуска ничего не докажешь, но суды не учитывают эту портянку при рассмотрении дел. Лохотрон и видимость бурной деятельности. Очередная схема сбивания денег под разными предлогами.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:08 Ответить
**** назад. Прочёл проект. С заголовком и содержанием статьи мало общего. Выхвачены отдельные, далеко не основные положения. Депутаты предлагают вообще разрешить выезд на основании нотариально заверенного обязательства возвращения не позднее 30 дней с момента выезда. Не пройдет даже в первом чтении, так что расходимся. Срач устраивать даже не из-за чего.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:22 Ответить
"тим чоловікам, які не підлягають мобілізації, тобто студентам, спортсменам, непридатним до несення служби тощо"

так а сейчас разве не то же самое? передайте этим "законотворцям", что все эти категории граждан вписаны в постановление кму еще в 1995-м году. и пусть не создают видимость бурной деятельности
показать весь комментарий
07.03.2023 11:10 Ответить
Студентов не выпускают, даже если ты им подтвердишь факт того что тебя засчитали в ВУЗ. Я сам должен был поступать на магистратуру в Европу, но началась война и как-то все схлопнулось, посмотрим как будет. Как по мне это херово, что москали и белорусы могут спокойно учиться в Европе, а украинским совершеннолетним студентам (мужчинам) запрещают.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:14 Ответить
ну, это уже проблема исполнения законодательства, а не самих нормативных документов. в постанове кму такое право ж прописано...
показать весь комментарий
07.03.2023 11:16 Ответить
Это самодеятельность кабмина и погранслужбы. Были прецеденты успешного оспаривания в суде.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:23 Ответить
Нач. Мед комісії придбають по Майбаху й будинку десь на Середземному узбережжі.... у країніЗЕ "корупцію подроали" 🤬
показать весь комментарий
07.03.2023 11:10 Ответить
#подолали.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:11 Ответить
А на яких фронтах батальйони "Монако" та "Відень" понесли втрати, що так негайно необхідне їхнє поповнення?
показать весь комментарий
07.03.2023 11:10 Ответить
"непридатним для несення служби" - мається на увазінепридатні під час ВС?
Так вони і так виїзжають. Якщо довідка свіжа і не має ознак підробки. Або відповідні запис у військовому квитку
показать весь комментарий
07.03.2023 11:11 Ответить
Якщо народ виїде, ніхто вже не повернеться. Багато на низькому старті, щоб звалити назавжди і з кожним днем їх кількість збільшується. Бо вже всім стає зрозуміло, чим тут смердить - брехливі відосики, що завтра- післязавтра візьмемо Крим, безкінечні теракти кацапів під гундоси зеленої плісняви, що всіх покараємо, дерибан залишків економіки, яка летить в піке, яйця по 17 грн, медалі ******, а не героям, і перемелювання наших кращих хлопців на Донбасі, бо Бубочка в котрий раз запевнить, що не здасть наступне місто.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:15 Ответить
ну, з моїх знайомих виїхало насправді дуже багато, і вангую, виїде ще, бо ситуація погіршується. Люди справді вірили, що війна ненадовго сподівалися дочекатися миру на рідній землі. В основному, сидять селяни, бо виїхати з села набагато важче, ніж з міста. Якщо зелена ******* буде й далі так керувати країною, то звалять усі, хто може пересуватися. Багато просто тому, що не хоче жити в країні під зеленою пліснявою. Люди не бачать майбутнього з цими підарасаии.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:26 Ответить
У вас дитяче уявлення про роботу закордонних міграційних служб. Зараз приймають біженців, бо йде війна. Залишитися після війни зможе не так багато, як ви вважаєте. Це не проблема розряду «хочу повертаюся, а хочу остаюся». Після війни це буде зробити набагато складніше. Особливо тим, в кого не залишилося майна.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:35 Ответить
Я знаю, що там є певний час перебування. Три роки в Англії, наприклад. Але за три роки сім'ї вже зможуть прижитися. Та й не всі отримують статус біженця, багато хто просто їде вже на пмж. Так що не факт, що через три роки усі повернуться. Гадаю ті, хто вже виїхав, кістьми ляжуть, що б залишитися.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:44 Ответить
ПМЖ та ВНЖ - це різні речі. ПНЖ - це довгостроковий виїзд з країни на термін не менш, аніж рік. Ото й все. А от для «внж» потрібно мати роботу на весь термін перебування\укладений шлюб з громадянином країни перебування\укладений договір на отримання освіти не менш, ніж 2-3 роки. Іншого не передбачено. Не забувайте за мовний іспит, який має бути вже пройдений і повинен бути відповідний мовний сертифікат міжнародного зразка. Так що не тільки час. Існують певні вимоги. А ще будуть «рознарядки» з різноманітних причин не продляти термін віз та дозволів. Ім стільки мігрантів не потрібно, не забувайте про це. Особливо у східній європі. В Англію поїхало не так вже і багато у порівнянні, але вимоги там набагато суворіші. Та й спілкуючись з тими, хто виїхали (в кожного таких десяток-два знайдеться) левова частка дуже сумує та мріє повернутися, мотивуючи це тим, що зароблених за цей період грошей вистачить купити якесь недороге житло та відкрити якийсь маленький бізнес.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:00 Ответить
Так, гадаю, зі Східної Європи біженців потихеньку будуть повертати в Україну, але це вже після війни. Тут питання, яка ситуація в нас буде після війни, і з чим Україна з неї вийде. Якщо збудеться оптимістичний прогноз - перемога паРаші , вихід на кордони 1991 р, вступ в НАТО і ЄС, тоді інвестиції Заходу поллються в Україну, і багато хто повернеться, бо побачить гарні шанси для бізнесу. До того ж, можлива якась програма репатріації з гарними преференціями для тих. хто повернувся.
Але якщо війна затягнеться на невизначений строк (як Афганістан), то колишні біженці за кордоном пустять коріння так чи інакше, діти вивчаться, інтегруються в суспільство.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:18 Ответить
Є кейс балканських воєн, коли біженців від війни, після завершення війни - депортували з ЄС додому.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:23 Ответить
Це за умови, що виїхали цілою родиною. З чоловіками. Якщо без - доведеться повертатися. І інтегрованідіти не допоможуть.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:34 Ответить
При прочих равных, если человек нашел достойную работу - какой смысл ему будет возвращаться?

Многие, скорее всего нашли даже работу, с большим доходом чем в Украине.

Если у человека будет разрушено жилье, или не будет работать например газ, вода, электрика в городе, или риск обстрелов в условиях мира, или нет работы в городе - учитывая либеральное законодательство ЕС, наверняка найдутся причины чтобы остаться вполне легально.

Те кто генерирует доход: ИТ специалисты, свой бизнес и т.п. - страны наоборот будут содействовать чтобы такие беженцы остались.

Получается, чтобы вернулись те кто генерирует доход - должны увидеть перспективу возврата.

Пока с перспективами не радужно, особенно с соблюдением законов - без этого не смысла возвращаться, как и вкладывать инвестиции в Украину.

Примеры:

Закона нет - но за границу не выпускаем. Причина распоряжение руководителя пограничников. Квартал 95 выпускаем - т.к. нет закона.

Полиция на дорогах - выпишем штраф без доказательств, игнорируя закон. Не нравится - иди в суд обжалуй. Все равно ответственности никакой - если даже выиграешь суд.

ТЦК - вписывание данных в пустую но подписанную руководителем повестку. Т.е. руководитель изъявил волю подписать и поставить печать на пустую повестку. Но подчиненные решают нарушить волю руководителя. Кому не нравится - идите в суд.

Пару лет назад (еще при Порошеко), в Затоке (Одесса) - хотели построить сеть отелей, атракционы и т.п. на берегу моря - один из инвесторов из Балтийских стран. Руководство Затоки - захотело быть в доле. В итоге никакие суды, личные заверения президента разобраться, жалобы посольства - не помогли решить вопрос по закону.

и таких примеров множество, и продолжаются

В итоге сериал "Слуга Народа" - просыпается Президент, а в стране никого нет...
показать весь комментарий
07.03.2023 13:24 Ответить
Нет, тут вы ошибаетесь. В отношении мигрантов законодательство, а особенно неформальные инструкции миграционок ЕС и не только, довольно жесткие. Их на эмоции не купишь. И как раз гораздо меньше шансы, если имущества не осталось. Причины отказов не разглашаются. Разве что только в случае подделки документов. Тогда да - приходит уведомление, что за использование поддельных документов и попытку ввести в заблуждение министерство юстиции, вам запрещено посещать страну на определённый срок. Вы не сталкивались с этими ситуациями. Всё очень жестко. Бывает даже, что матерям одобряют ВНЖ, а детям нет. Вот так. Им похер. Айтишники, как раз, не в почете, если, конечно, они не работают в какой-либо крупной официальной местной компании. Фрилансеры с любым уровнем доходов - сразу в печь. При оформлении ВНЖ об этом лучше даже не упоминать. Свой бизнес - да. Но для этого нужно как раз и получить ВНЖ, что удастся далеко не всем.
Опять-таки, устроиться смогут семьи в полном составе. Да и то, не все. Люди с серьезной степенью инвалидности, старше 60 - не имеют практически никаких шансов. Только многодетные. У женщины же вытащить мужа в Европу после окончания войны на постоянное проживание вообще не выйдет. Только на общих основаниях. Тут европейки до войны в голос рыдали, потому что не могли мужей украинцев вытащить к себе, а вы говорите.
показать весь комментарий
07.03.2023 14:27 Ответить
Перепрошую, але все працює не так, як у Вас написано. достатньо позбутися пропоганди в голові щоб вийти з матриці
показать весь комментарий
07.03.2023 15:42 Ответить
Це не пропаганда, а живий досвід. Не з чуток. А справи з конкретними живими людьми. Якщо комусь більш пощастило, то це не правило, а, скоріш, виключення і я радий, що комусь посміхнулася вдача. Якщо ви не зтикалися з абсурдними рішеннями міграційних служб, то це не значить, що такого не існує. Є десятки справ, що на голову не натягнеш. І за кожною з них людські долі та подекуди розбиті сім'ї. А в більшості це дуже просто - варто тільки захотіти і можна лишатися. Війна ща не закінчена. За все це можна буде казати лише після. І якщо ситуація в цій площині зміниться - я буду тільки радий.
показать весь комментарий
07.03.2023 15:56 Ответить
повірте, з трьох спроб тільки третя була вдла.... хоча складності виникли по більшості через сввілля нацгвардії, яка незважаючі на всі підстви до виїзду викинула з потягу а документи поїхали далі. було неймовірно тяжко та пройщов всі круги аду в Україні, обстріли, падіння обок мене 4 двигунів від ракетб допити, обшуки.. за пів року після виїзду - посивішав все одно через пережите
показать весь комментарий
07.03.2023 16:12 Ответить
після отримання дозволу на перетин я сидів 5 годин вже у польщі в 200 метрах від кордону шокований тим, через що пройшов в Україні. просто не міг поворухнутись дивився на людей, на поліцейських, що питали чи все зі мною в порядку....питали чи є хто мене зустріти.... але скажу одне - я никому ніколи в житті не побажаю мого шляху!
показать весь комментарий
07.03.2023 15:50 Ответить
Прикордонники - то не міграційна служба. В вас ще все попереду. Щиро бажаю вам успіху. Може, щось з написаного мною стане вам в нагоді
показать весь комментарий
07.03.2023 15:59 Ответить
дякую, в Україні в мене вже нічого не залишилося нажаль.... мені нікуди вертатись, все що було власними руками збудовано та куплено/відбудовано - зруйновано, згоріло, або у березні минулого року виглядало як здоровенна воронка. останнім було втрачено гараж, камера з якого останній раз передала відео прямого влучання.
показать весь комментарий
07.03.2023 16:17 Ответить
Нажаль, їх це зовсім не переймає. Якщо ви працездатний, та маєте волю до змін, то в вас ще є шанс. Але будьте готові просто «гризти землю» - гарантії ніхто не дасть. Дуже часто рішення міграційки видаються на підставі особистих вражень відповідальної посадової особи (не завжди неупереджених та зрозумілих).
Нам теж не дуже пощастило в березні минулого року. Жили в сірій зоні на харківщині. Не встигли 24 лютого навіть вийти за поріг, бо жили в 25 км від кордону. Нагода виїхати з'явилась тільки в кінці 20-х чисел. Тому, що таке зруйноване житло, постійні обстріли та голод випробували на собі.
показать весь комментарий
07.03.2023 16:27 Ответить
З UK якраз не все так просто. Зараз у них мігранська криза. Додаткові люди їм не потрібні. Десь місяців 2 назад слухав ефір по радіо LBC по укр мігрантам, там головний чиновник по міграції казала, що після закінчення війни в Україні, українцям потрібно буде повертатися до дому. Ніхто їм не подовжить перебування.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:20 Ответить
Мені знайома казала, що в них в UK наче якась віза "біженська", чи що, до 3-х років, але потім залишитися буде практично неможливо. Іншу візу отримати не можуть, бо біженці. Діти поки навчаються, хз як буде далі. Так-то хочуть повернутися, чекають кінця війни.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:37 Ответить
От ви самі собі й відповіли. А також багатьом іншим. Біженська віза - це певний зашквар в розумінні міграційної служби.
Інтегруватися по-справжньому не дуже багато бажаючих. Нещодавно був скандальний випадок в Японії. Там директор однієї з мовних шкіл обурився великим відсотком прогулів мовних курсів українськими біженцями. Та поставив питання руба: або ви оплачуєте своє навчання самостійно та відвідуєте курси як хочете (але я все одно подам звіт про відсоток ваших прогулів до комітету та міграційної служби), або котіться під три чорти. Багато студентів мовних шкіл на цьому дуже здорово погоріли навіть за мирних часів. За досягнення відвідуваності рівня 90-92%, міграційна служба відмовляє в продовженні терміну перебування. Документи зі школи обов'язково подаються до служби.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:54 Ответить
щодо дітей. з квітня у Польщі зможуть подаватися ті, хто працює та в кого зарплатня трохи більше мінімума, хто плтить податки. По навчнню наразі немє ще закону.. але. якщо мати подасть через якийсь час, відкриють і подачу дітям. не треба бігти поперед потягу. ті хто не працюють, або працюють на найнижчу крайову, пенсіонери, інваліди - отримють продовження на ще один рік або до закінчення війни без права подачі. Вони повинні будуть повернутися коли стане безпечно.
показать весь комментарий
07.03.2023 16:24 Ответить
Іхати треба в Канаду, сюди вже багато украйнців приіхало і вже пр почали отримувати! Тут можна залишитися жити і велика украінська діаспора, навіть в школах в дітей є білінгвальна інтеграційна програма англо-украінська!
показать весь комментарий
07.03.2023 14:47 Ответить
дуже бгато людей їдуть з кнади до польщі. не змогли зачепитися. подробиць не зню але щость там не так.
показать весь комментарий
07.03.2023 16:25 Ответить
Там не так все просто, як вони вважали. Що варто лише захотіти і можна залишитися назавжди. От і все. Мої коментарі саме за це. І це не тому, що люди самі не хочуть залишатися в Канаді. Такі умови. Те, що хтось (далеко не всі) через рік війни почав отримувати дозволи - говорить тільки за те, що влада цих країн просто тягне час. Продовження пільгових умов для біженців - це пастка. в яку ловлять халявщиків. Адекватні люди шукають роботу, здають іспити IELTS, TOEFL та відмовляються від будь-яких біженських привілей. І ось вони і мають той самий шанс.
показать весь комментарий
07.03.2023 16:41 Ответить
абсолютно согласен. У нас кажется у народа крайняя степень имбецильности. Они почему-то решили, что все спят и видят, как бы их принять беженцами.
Одна моя знакомая выпихнула в испанию дочку с внучкой той весной. Звоню недавно, она рыдает. Чего? бо Настюша возвращается. Че рыдать? Бо не вышла замуж за короля испании и там не осталась....Я просто в шоке. И сколько таких дебилов. Полные нули, домохозяйки и т.п., но решили что без них там просто мир рухнет....
показать весь комментарий
07.03.2023 23:38 Ответить
бред. У меня много знакомых вернулось.
показать весь комментарий
07.03.2023 23:29 Ответить
а непридатні до несення служби не могли виїжджати за кордон?
показать весь комментарий
07.03.2023 11:17 Ответить
Тобто за 15к в місяць можна спокійно пересидіти війну за кордоном....Прожитковий мінімум у 2023 становить:

для дітей віком до 6 років - 2272 грн; для дітей віком від 6 до 18 років - 2833 грн; для працездатних осіб - 2684 грн; для осіб, які втратили працездатність - 2093 грн.8 січ. 2023 р.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:17 Ответить
С моряками вообще абсурд. Что бы уйти в рейс ты должен пройти ( купить) довольно жесткую медкомиссию . Больные моряки судовладельцам не нужны , так как лечение, экстренную эвакуацию больного с судна ( у нас вертолетом в Бискайском заливе забирали больного моториста-филиппинца ) оплачивает судовладелец ,страховая компания. Т.е. человек должен быть физически здоров . Так на каком основании он освобождается от призыва? Создана полулегальная лазейка для обогащения чиновников. Для получения справки от ТЦК в Одессе моряку нужно заплатить примерно 6000 долларов США.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:18 Ответить
это всего лишь ваша зарплата за месяц. Не прибедняйтесь)
показать весь комментарий
07.03.2023 23:41 Ответить
Если работаешь чифом ( старпомом) тогда да , а вот 2-му 3-му помощнику пару месяцев нужно отработать " на дядю" . Я вообще отказался от предложений своего крюинга , оставить семью в такое время , а самому уехать я не смогу. У меня крышу сорвет в первый же месяц. Да и по мере сил помогаю волонтерам , надеюсь , что и моя помощь ускоряет наше победу.
показать весь комментарий
08.03.2023 07:29 Ответить
Тепер можна буде перераховувати прожитковий мінімум на ЗСУ і законно залишатися за кордоном, як написано в цій статті. Тобто більшість тих, хто виїде - там лишиться і в принципі не повернуться, якщо їх сім'ї там влаштувалися і їх в Україні не тримає особливо нічого. Влаштуються на роботу, а потім отримають дозвіл на проживання. Якщо є мете залишити Україну без мобрезерву, то вороги приймуть цей закон.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:20 Ответить
Реально непридатні (слабкі, хворі та боягузливі) однаково нікуди не поїдуть, бо слабкі та хворі за кордоном не потрібні, а боягузи ще й бояться їхати невідомо куди. А от мажори, сорокарічні пенсіонери- силовики, діти чиновників і т.п. всі необхідні довідки куплять і виїдуть без проблем.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:35 Ответить
А нафіга? У чому сенс? Щоб ще більше дратувати тих хто в окопах?

Жінки, діти - ок, нехай їдуть, а чоловіки - будь ласкавий, ставай на захист, воювати!
Закінчемо війну і заборону на виїзд скасують, для усіх.

Студенти не не підлягають, а мають відстрочку і на час очного навчання. Завтра буде потрібен ресурс, закон змінять, відстрочки не буде - а більшість вже вийхало. Та й решта, з нашою корупцією повіїджають зовсім ні ті хто дійсно не підлягає.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:45 Ответить
Или все выезжают или никто никуда не выезжает и все идут на фронт, включая госслужащих и женщин. Все.
показать весь комментарий
07.03.2023 11:47 Ответить
Жінки - по бажанню тільки, які не перебувають на обліку.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:01 Ответить
Вес равенства тяжело нести?
показать весь комментарий
07.03.2023 12:10 Ответить
А тил вам хто нести буде? Інваліди, діти і старики?
показать весь комментарий
07.03.2023 12:20 Ответить
Не будь такой киской. Бери свое оружие и двигайся на передовую.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:32 Ответить
Жінки, середньостатистично, слабкіші від природи. Звісно ми не беремо до уваги жінок, які займаються спортом і можуть бути набагато сильніші за більшість чоловіків. І при потраплянні в полон вони зазнаватимуть більше сексуальних знущать. Відповідно це як аморально, так і нераціонально з нашої сторони вимагати рівності жінок і чоловіків у питанні служби на передовій, де є ризики полону. І в чоловіків немає проблем з місячними, а для жінок це буде суттєва проблема. І є ще ряд інших причин.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:23 Ответить
Вы действительно должны прекратить это дерьмо. Израильтяне как мужчины, так и женщины равно представлены в армии. Они могут, Украина нет?
показать весь комментарий
07.03.2023 12:29 Ответить
Це вирішать законодавці після вступу до НАТО, а не ви.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:34 Ответить
Законодатели - это какой-то независимый орган, не зависящий от нашего мнения?
показать весь комментарий
07.03.2023 12:39 Ответить
наша думка їх цікавить тільки тоді.коли балотуються у ВР, а дальше кожен сам по собі..цікаво,скільки раз ви спілкувалися з депутатом від вашого округу,стосовно проголосованого ним закону?..на рівні ТГ,те саме,зібрав голова сесію,кворум є,проголосували потрібні їм рішення і досвідос..ніжто не знає,що наприклад приватизували і хто...а на рахунок гендерної рвності,що до обовязків,то я з вами повністю згоден,а то всі хочуть тільки в правах бути рівні...
показать весь комментарий
07.03.2023 13:01 Ответить
Конституция Ураины уже решила все равны.

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони праці і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям.
показать весь комментарий
07.03.2023 12:51 Ответить
А дітей куди, в дітбудинок здати? Чи з собою на фронт взяти?
показать весь комментарий
07.03.2023 14:42 Ответить
Ну, если вы чувствуете себя достаточно умным, чтобы не позволять их отцу заботиться о них, конечно, вы можете отдать их на воспитание или взять на передовую.
показать весь комментарий
07.03.2023 18:51 Ответить
Тітушок з МВС мають, врешті, якось прилаштувати до робіт з розборки зруйнованих будинків в Україні!!!, мітингів та демонстрацій пенсіонерів усе рівно немає…
Здорові, молоді та треновані, з них на передовій толку ніякого, який з тітухана захисник України!!!
Вони тільки скопом можуть працювати на розборці завалів будинків під контролем ДСНС та тренерів зМВС!!!

Хоть якась від них користь буде! Та і у військоматах трохи заробіток втратять… та облік обновлять за рік!!
показать весь комментарий
07.03.2023 12:10 Ответить
Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Указ Президента

3. У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтями 30 - 34, 38, 39, 41 - 44, 53 Конституції України

Получается Президент не запретил выезд - может "да", может "нет".

Через год депутаты - решили все это узаконить, как требует Конституция и оформть это в виде закона. Получается раньше закона не было, если сейчас меняют закон. Могли ведь изменить постановление КМУ, в которое добавили чиновников в коммандировку.

Разрешая выезжать Квартал 95, чиновникам, Арестовичу - нарушения ст.33 Конституции не было, т.к. нет закона, и их выпускали и выпускают.

Было и есть нарушение ст.33 Конституции - для всех остальных граждан, которых не выпускали и не выпускают, т.к. нет закона.

Поделили граждан, создали корупционную кормушку и пользуются.
показать весь комментарий
07.03.2023 13:00 Ответить
Не запретил. В указе, как раз, прямо об этом ничего и не указано. В законе о введении военного положения - тоже. Всё ограничения устанавливает писулька кабмина и ДПС. Это филькина грамота, по сути. Кабмин - это исполнительная власть, а не законодательная. Несколько раз пытались провести всё это на законодательном уровне, как и в данном случае, но проекты с завидной регулярностью не проходят комиссию, состоящую из представителей фракции СН. Короче, если что - крайними останутся КМУ и ДПС.
показать весь комментарий
07.03.2023 13:22 Ответить
В постановлении КМУ также не ограничений, есть только исключения кто может выехать.

Например "клоунов", которые относятся к "діячі культури" нет в постанове КМУ- их выпускает оказывается Министерство Культуры, с формулировкой, если они пожертвуют хоть чтото на помощь ЗСУ.

Чиновников также не было в постанове КМУ, теперь добавили что только в коммандировку

Сняли руководителя НБУ с должности, вроде завели дело - но человек спокойно выехал за границу.

Арестович - уволен с должности советника, безработный, военный, только дво детей до 18 лет - поехал "отдохнуть" в Италию на пару недель.

Очень удобно когда нет Закона, можно сослаться на какуюто "писульку" - которую тебе напишут за какието заслуги.

Крайними будут они.

Но будет ли за это персональная ответственность? Вряд ли - т.к. не будет политической воли, да и наверное нет за это наказания.

Пока есть возможность в ручном режиме решать - кого выпускать, будут пользоваться.

Наказать можно будет, за другое

Наверняка, это беззаконие - породило коррупцию и незаконное обогащение.

Т.е. достаточно будет например сравнить имущество до войны и после, и если будет "достаточное" расхождение - применить существующие законы.

Но для этого надо, чтобы была политическая воля

Т.е. чтобы как минимум у президента, были "стальные яйца", чтобы посадить "друзей".

Пока чегото не хватает - может все таки нет коррупции и все честные, как говорят в новостях.
показать весь комментарий
07.03.2023 13:39 Ответить
Ну так правильно. Это наё***ка. Такая же, как и с карантином была. Никто его не отменял, но его вроде как уже и нет. Потому что никто и не вводил. Удобно, когда через профильные министерства можно творить такие вещи. Это и сделано именно для того, чтобы в случае чего ни за что не отвечать. В худшем случае уволить министра. Или поменять главу ДПС. Не можешь выехать - это стража не пускает, они плохие, это не мы. Мы ничего никому не запрещали. Весь батальон Монако, думаю, даже денег никому не давал за выезд - грамотные юристы творят чудеса. Это не те люди, чтобы разбрасываться деньгами, пусть даже и не такими значительными.
показать весь комментарий
07.03.2023 13:54 Ответить
Удобно

Поэтому в следующий раз надо выбирать тех - у кого будет воля заставить чтобы закон все таки работал.

Чтобы любой человек прочитав закон - понимал, как действовать по закону, что он может ожидать от закона.

Плюс ответственность - за умышленное нарушение прав граждан.

Чтобы не было такого: Верховный Суд вынес решение, которое должны исполнять все органы власти, остановила полиция водителя - в начале предъявляешь факты нарушеня (видео и т.п., глаза не подходят - т.к. их "технически" нельзя изъять чтобы изучил адвокат или суд), потом имеешь право требовать документы. Но полиция - не желает исполнять решение ВС - мол не нравится подавай в судю

Чтобы решения судов, если не оспорены, или подтверждены ВС - действовали в аналогичных делах. Сейчас аналогичные дела - могут решаться по разному, в зависимости от "цвета кожи" и т.п.

Иначе выиграв войну, но не решив вопрос с правосудием - ничего хорошего не будет, не будет инвестиций и т.п.

Кредиты на восстановление - будут.
И все "чиновники" будут рады - т.к. это живые деньги и их будет много, даже легально можно будет "заработать" через свои фирмы.

Это же не лендлиз - который, оказывается не выгоден, т.к. надо будет отдавать деньгами, если сохранится, и чтото заработать от условных "ракет, самолетов и т.п." - не получится, т.к. очень специфический товар...
показать весь комментарий
07.03.2023 14:39 Ответить
Если ничего не решится с правосудием, то не будет даже кредитов. Ибо потерять чужие деньги в своей стране - как два пальца
показать весь комментарий
07.03.2023 14:57 Ответить
Ці аферисті закабалили народ остаточно. Вони влада, а народ раби. 90% тих, хто читає цю статтю, навіть не зрозуміла про що мова. Звичайно, вони можуть творити в країні все що завгодно. Своїм людям можна їхати будь-куди. А народ має захищати від московитів їхні маєтки. Для цього Зелі не потрібні навіть закони. Досить усного тлумачення можновладців.
показать весь комментарий
07.03.2023 14:41 Ответить
А ти взагалі розумієш що понаписував?
показать весь комментарий
07.03.2023 17:42 Ответить
І якого хера це студенти і спортсмени мають кудись виїзджати?
показать весь комментарий
07.03.2023 17:44 Ответить
Госпаді! Чому у темах про мобілізацію якісь ущербні чоловіки, чи це пєдікі, чому вони постійно відправляють жінок на війну? Огидно читати цих тролів, які навіть не розуміють, що рівні права все одно не порівняють нас фізично з чоловіками. Фізично - ми не можемо бути рівні.
показать весь комментарий
07.03.2023 23:57 Ответить
Дійсно, це виглядає гидко і дріб'язково. Але спробуймо охопити "панораму цього шоу" цілком. Отже.
1. На розгляд ВР пропонується деякий доволі мутний законопроект (привіт батальйону "Монако").
2. Створюється "димова завіса" дурнуватої порожньої балаканини на форумах, щоб відбити охоту громадянам розібратись у цій проблемі (от якраз тут ************ ущербні персонажі нетрадиційної орієнтації, бо скавчать вони направду гучно).
3. Під прикриттям п. 2 тихцем голоснути за цей законопроект у ВР.
От і весь біном Ньютона.
показать весь комментарий
08.03.2023 00:36 Ответить