9621 посетитель онлайн
5 877 50

Будет проведена отдельная ревизия движимого имущества Киевской лавры, - Ткаченко

лавра

Для проверки наличия и состояния движимого имущества Киевской лавры, в частности, мощей святых и музейных экспонатов, будет проведена отдельная ревизия.

Об этом сказал министр культуры и информационной политики Александр Ткаченко в эфире телемарафона, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Помимо недвижимого имущества там еще есть музейные экспонаты - более 800 экземпляров, в том числе мощи святых, которые были переданы монахам, и в отношении них будет отдельная ревизия", - заявил он.

Ткаченко также предупредил об уголовной ответственности тех, кто намерен куда-то перемещать движимое имущество лавры, в том числе мощи или музейные экспонаты.

"Последняя ревизия была в 2018 году, и все объекты есть в перечне. И любой шаг, который смогут осуществить представители УПЦ МП относительно движимого имущества и собственно музейных экспонатов, будет зафиксирован, и за перемещение предусмотрена уголовная ответственность", - подчеркнул министр.

Топ комментарии
+10
потрібно вже зараз шмонати попів на вхід і вихід, а то "усушка и утруска" буде неймовірних масштабів
показать весь комментарий
11.03.2023 22:16 Ответить
+10
ревізія це потім, а зараз необхідний пропускний режим.В іншому випадку ревізори побачуть порожні стіни ,стелажі,сховища ...
показать весь комментарий
11.03.2023 22:42 Ответить
+9
Вся стрічка в намірі зеленої влади до 29 березня викинути московських попів з Києво-Печерської лаври. Як водиться, шанувальники ЗЕ наперебій вихваляють «великого і мудрого» який «чистить Україну від московської церкви». Я ж до цього наміру ставлюся з чималим скептицизмом. Чому?

По-перше, ви давно переїздили з квартири на квартиру? Процес перевезення майна пригадуєте? Ні, зручно коли все ваше майно поміщається в один рюкзак, як у мене-солдата, зараз. А якщо мова про будинок? Скільки часу потребує пакування, розбірка, планування процесу?

А тепер зважте що сьогодні - 11 березня. До призначеного владою 29 березня - аж 18 діб. Ви знаєте скільки майна там має Московська церква? Там ешелонами вивозити доведеться. Впоратися з такою задачею за 18 діб звісно можна, якщо вкалувати вночі і вдень. Але щось мені підказує, що УПЦ МП як раз цього робити не буде. Бо от розумієте, якщо вас просто випирають навіть з орендованої квартири, не повернувши вам вашого майна, це вже підстава писати заяву в поліцію про пограбування. А ще це підстава подавати низку позовів у європейські суди. Знову таки - через зазіхання на майнові права.

По-друге. Скажіть, а ви вірите, що УПЦ МП забереться з Лаври от просто так, з доброї волі? Я значно більше вірю, що вона збере до Києва свій фан-клуб з числа як екзальтованих бабусь так і з ватних вахлаків, аби всім цим збіговиськом зустріти представників влади і заявити «А ми не підемо!» Все це - під камери іноземних ТБ-каналів.

Що тоді робитиме влада? Влаштує штурм Лаври силами спецпризначенців, який покажуть всі світові ЗМІ? Доведе до кривавих сутичок між прибічниками УПЦ МП і патріотами прямо у центрі Києва? За такий дарунок владі буде стоячи аплодувати весь Кремль і все російське телебачення з Симоньян на чолі. Такі кадри з Києва з натхненням крутитиме на Заході вся проросійська п'ята колона. А наступний етап - європейська лівота, скориставшись зміною громадської думки не на нашу користь, доб'ється відміни низки статей військової допомоги для України. Правда здорово?

Чи може влада вирішила що може взяти Московську церкву просто на «слабо»? А якщо та не дасть слабину, що тоді?

Чи все це затіяно з метою, аби показати всій України «чому ми не можемо прибрати УПЦ МП з Лаври»? Ну так давно відомо, будь-яку справу можна довести до абсурду.

Забагато питань. Від рішення влади тхне тим, чим ця влада займається постійно - намаганням вирішувати прості питання наскоком. Мовляв, не вийде - вийдуть Арестович, Безугла та Лещенко з черговими скандальним заявами і пересічні українці зразу про все забудуть.

Забагато питань. Почекаємо 29 березня. Побачимо, чи зробить влада те, що так гучно декларує.
Д.Калинчук
показать весь комментарий
11.03.2023 22:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Єдине що можна сказати, Бог дав, Бог забрав
показать весь комментарий
11.03.2023 22:12 Ответить
То зовсім не Бог їм дав... Схоже що Бог дивлячись на кацапське свинство схаменувся і нам (народу України) повернув...
показать весь комментарий
11.03.2023 22:24 Ответить
це українська приказка
показать весь комментарий
11.03.2023 22:26 Ответить
Отакої! А я так серйозно про реалії.
показать весь комментарий
11.03.2023 22:29 Ответить
Держава у особі Кучми їм дала, держава і забрала.
показать весь комментарий
11.03.2023 23:22 Ответить
Можливо, пан Дмитро і був неправий в тій нещодавній ситуації. Хтозна.
показать весь комментарий
11.03.2023 22:16 Ответить
потрібно вже зараз шмонати попів на вхід і вихід, а то "усушка и утруска" буде неймовірних масштабів
показать весь комментарий
11.03.2023 22:16 Ответить
а може й на краще якщо щось зникне...буде залізний привід когось за грати відправити. Головне на кордоні не протуканити
показать весь комментарий
11.03.2023 22:42 Ответить
Там уже зараз достатньо компромата на них.
показать весь комментарий
11.03.2023 23:45 Ответить
А, свечной заводик на які гроши будувати?
показать весь комментарий
12.03.2023 06:36 Ответить
заберіть у паши мерс
показать весь комментарий
11.03.2023 22:17 Ответить
в паші погоняло буде не паша-мерседес,а паша-тролейбус.
показать весь комментарий
11.03.2023 22:27 Ответить
не перегинай...Паша-Масквич в самий раз)))
показать весь комментарий
11.03.2023 22:43 Ответить
который непосильным трудом нажитый!? да вы изверг
показать весь комментарий
11.03.2023 22:35 Ответить
Рухоме майно
показать весь комментарий
11.03.2023 23:02 Ответить
курде як оцей шминдрик з редакціі пропаґанди на УТ-1 зробив каріеру, микола кул'чітцкій депутат то таке, а от стара ******* баґашвілі ото була персоналіті
показать весь комментарий
11.03.2023 22:19 Ответить
Там ще треба вилучити тонни антіукраїнської письмової продукції та сатанінських амулетів та засоби зв'язку з ФСБ. Відклєені бороди є також речовими доказами Може схилиоти частину монахів та послушників до угоди з слідством і хай дають ще розповіді про моральне обличчя і методи роботи з хористами іеремонахів і іншої нечисті.
показать весь комментарий
11.03.2023 22:29 Ответить
Поздно ревизию проводить, поздно. Все древнее уперли в кацапии, подменили копиями, список называется! Олухи!
показать весь комментарий
11.03.2023 22:30 Ответить
якшо не посадити ватного підора ткаченку, то в Україні взагалі культури не залишеться, ткаченкА - ворог Україні!!!!
показать весь комментарий
11.03.2023 23:19 Ответить
При чому сперли скоріше всього ще за часів СССР
показать весь комментарий
12.03.2023 01:02 Ответить
Да, так. А потом, после 91 г, проваливали на запад. Или Интуриста,.или через дип- почту. А уже там на закрытых аукционах гудело за миллионы. Все поздно.
показать весь комментарий
12.03.2023 07:20 Ответить
Якщо ти вже знав, що будете гнати, цих нехристів, з Української святині, то спершу потрібно було потурбуватись про охорону "рухомого майна"! Бо ця заява - це профанація!
показать весь комментарий
11.03.2023 22:33 Ответить
поверить не могу, что их выгонят. Лед тронулся! хотя какой ценой!
показать весь комментарий
11.03.2023 22:36 Ответить
Памятаю, що після того як Янукович віддав у аренду Лавру то московські попи розрили могилу Іллі Муровця та відібрали у нього палець який потім у московії і вставили до ікони Іллі Муровця. Це кощюнство!
показать весь комментарий
11.03.2023 22:39 Ответить
взагалі то блюзнірство... сподіваюсь палець не 21-й?
показать весь комментарий
11.03.2023 22:45 Ответить
Щось перший раз таке чую
показать весь комментарий
11.03.2023 23:04 Ответить
Паша той палець обміняв на мерседес.
показать весь комментарий
11.03.2023 23:47 Ответить
Взагалі-то ще у 1989 році була проведена судмедекспертиза тіла Іллі Муромця з дуже цікавими висновками. Нам ще про це професор на 5-му курсі у 2003-му розповідав
показать весь комментарий
12.03.2023 00:05 Ответить
ревізія це потім, а зараз необхідний пропускний режим.В іншому випадку ревізори побачуть порожні стіни ,стелажі,сховища ...
показать весь комментарий
11.03.2023 22:42 Ответить
Мені так і не стало зрозуміло чому те, що очевидно для громадян, стає зрозумілим для нашої держави тільки через роки. Держава і ми різні люди?
показать весь комментарий
11.03.2023 22:53 Ответить
Д.Калинчук
показать весь комментарий
11.03.2023 22:53 Ответить
Ото..або голяком нехай підсрачниками виганяють, або нехай не триндять..стирять ж все..
показать весь комментарий
11.03.2023 23:06 Ответить
Я впевнений, що в цьому все продумано. Там достатньо на них компромата, що вони не будуть збирати ніякого фанклубу. А їхньої власності там не так вже й багато. Користуються всім державним. А що своє не встигнуть вивезти, то державними виконавцям все буде переміщене в якесь одне приміщення, вірогідніше всього навіть за межами Лаври.
показать весь комментарий
11.03.2023 23:23 Ответить
Вірно. Майно може бути власністю общин. Наприклад церква в селі. Сама споруда та релігійний реманент належать сільській общині, всі фінансові справи веде правління общини, а священники (клір, попи і т.п.) тільки служать і перебувають на утриманні общини.
показать весь комментарий
12.03.2023 08:06 Ответить
Це писав не киянин?
Була б добра воля, а цих щурів не так й вже важко викурити звідти.
Зачинити нижній вхід з паркінгом для віп осіб, як колись було і вхід тільки через верх, купуючи квитки у заповідник. Якщо це не імітація бурхливої діяльності від зелені.
показать весь комментарий
12.03.2023 10:35 Ответить
це писав киянин. Якщо що - то Дмитро "Калинчук" Вовнянко.
показать весь комментарий
12.03.2023 12:55 Ответить
Вікі каже, що з Запоріжжя. І по допису видно, що погано територію Лаври знає. Хто поруч зростав таке не напише.
показать весь комментарий
12.03.2023 14:18 Ответить
ну, я теж в 60-х у краматорську жив. але це не робить мене краматорчанином.
Якщо ви в чомусь не згодні з Дмитром, то можете дискутувати з ним прямо в https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/pfbid02E95CXLBu1uzVWc3LxzFYWFFfY4VZL89gCAxCJ5AGCSnUCT7Dr8XFLVpXeSUdjbmfl його ФБ під цим дописом . Буде цікаво почитати.
показать весь комментарий
12.03.2023 14:39 Ответить
Державна аудиторська служба зафіксувала численні порушення під час ревізії Національного заповідника "Києво-Печерська лавра". Йдеться про 36 новозбудованих самочинних будівництв. Про це повідомляє LB.ua, посилаючись на власні джерела, передають.
Усі незаконні новобудови, як зазначають джерела, є комерційними та господарськими приміщеннями, тобто не мають прямого відношення до чернечого життя/побуту. Крім того, керівництво чоловічого монастиря УПЦ МП, що розташовувався у Києво-Печерській лаврі протягом багатьох років, знищило, як зазначається в аудиті, пам'ятку архітектури - старовинну огорожу на вул. Ближньопечерській.
Також аудитори виявили факти незаконної передачі у користування Київській митрополії, Приватній академії та Академії УПЦ пам'яток культурної спадщини. Перевірка стосувалася періоду від 1 січня 2018 року до 30 вересня 2022 року.
https://patrioty.org.ua/society/na-terytorii-kyievo-pecherskoi-lavry-vyiavleno-36-nezakonnykh-novobudov--zmi-458362.html
показать весь комментарий
11.03.2023 23:21 Ответить
припинення такої діяльності не тягне жодних юридичних наслідків
показать весь комментарий
12.03.2023 07:10 Ответить
Перевірки перевірками, але необхідно добре контролювати, що вони будуть вивозити. Для початку нехай напишуть список, того що вони будуть вивозити, перевірити цого і контролювати те що вивозиться по цьому списку.
показать весь комментарий
11.03.2023 23:33 Ответить
Перевірки перевірками, але треба вже зараз закрити, опечатати ближні і дальні печери і поставити на охорону.
показать весь комментарий
11.03.2023 23:35 Ответить
треба перевірити чи на місці мощі Ільї Муромця... бо кацапи такий народець шо все киздить а потім своїм називає.......
показать весь комментарий
12.03.2023 00:20 Ответить
Всю огромную пашину банду жирных бородатых хмырей в рясах поверх погон ФСБ - взять в качестве обменного фонда на наших пленных.
показать весь комментарий
12.03.2023 00:36 Ответить
А коли будуть "чистити" Почаївську лавру, там не менший гадючник?
показать весь комментарий
12.03.2023 07:17 Ответить
Ткаченко, ти вже ревізію скіфського золота зробив, чмо зелене.
показать весь комментарий
12.03.2023 07:30 Ответить
Чомусь мені здається, що там пройшла заміна кісток і експонатів, а ті, хто це зробив спокійно уже виїхав на росію, або збирається виїзджати. Що там з бібліотекою і зберігянням документів наших князів і монахів? Як там рукописи, у всіх дописали московію і їх князів?
показать весь комментарий
12.03.2023 07:44 Ответить
всім давно відомо,що ще при ригачках пропали старовинні ікони і багато іншого,а троцький тільки почне перевірку,після дещо виявиться в нього дома.
показать весь комментарий
12.03.2023 14:14 Ответить