5174 посетителя онлайн

Мобилизованные россияне из Ямало-Ненецкого автономного округа, переброшенные на Донетчину, не хотят участвовать в боевых действиях, - Генштаб

рф,армія

Генеральный штаб ВСУ обнародовал информацию о качестве мобилизованных россиян, прибывших на Донбасс.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщается в официальном фейсбуке Генштаба ВСУ.

В сообщении отмечается: "Противник продолжает нести потери. 11 марта отмечено поступление около 30 тел погибших оккупантов в местный морг Энергодара.

В то же время российское военное руководство принимает меры по восстановлению потерь в живой силе. В частности, 10 марта, в Ялту, что в Донецкой области, прибыло пополнение из Ямало-Ненецкого автономного округа.

Отмечается низкая мотивированность и нежелание личного состава врага участвовать в боевых действиях.

Топ комментарии
+28
Когда я там работал, Ямало-Ненецкий округ называли Татаро-Донецкий.
А Ханты-Мансийский, соответственно Хохло-Мансийский.
В этих двух округах каждый второй родом из Украины. Приезжали поработать, заработать, 2-3 года, а там и все 10, зацеплялись, укоренялись, дети учились в местных школах и так и оставались в этих северных городах.Вот уж никогда, наверное, не думали вернуться на родину в качестве оккупантов - с военной форме и с оружием
показать весь комментарий
12.03.2023 21:25 Ответить
+10
Подобные сообщения Генштаба начинают подзае ...бывать. Год войны - сплошная "низкая мотивация", "не желание воевать" и т.п. А события на фронте говорят об обратном.
Пусть уже тупой пропагандой занимаются тупые пропагандисты. Генштабу это как-то не к лицу ...
показать весь комментарий
12.03.2023 21:33 Ответить
+9
Мы поедем мы помчимся на оленях утром ранним,
И отчаянно нарвёмся прямо в Бахмут на резню.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
dumaly v tylu koshmaryty myrnyh ukrainciv, a tut na nul' vidpravlyaut'...

показать весь комментарий
12.03.2023 21:21 Ответить
Ямало-ненецькій народній республіці бути !
показать весь комментарий
12.03.2023 21:22 Ответить
Вони хотіли б бути в ФРН як ямало-німецька земля
показать весь комментарий
12.03.2023 21:55 Ответить
Та кто ж вас, болезных, спрашивать будет. Вперёд за ***** подыхать
показать весь комментарий
12.03.2023 21:23 Ответить
Когда я там работал, Ямало-Ненецкий округ называли Татаро-Донецкий.
А Ханты-Мансийский, соответственно Хохло-Мансийский.
В этих двух округах каждый второй родом из Украины. Приезжали поработать, заработать, 2-3 года, а там и все 10, зацеплялись, укоренялись, дети учились в местных школах и так и оставались в этих северных городах.Вот уж никогда, наверное, не думали вернуться на родину в качестве оккупантов - с военной форме и с оружием
показать весь комментарий
12.03.2023 21:25 Ответить
Это их выбор. То что до этого должно было дойти было ясно с 2014года. Кто хотел тот вернулся в Украину , а кто не захотел теперь пришёл как окупант
показать весь комментарий
12.03.2023 21:34 Ответить
А я їм ще школу в Пангодах будував (студентський будзагін КДУ)
показать весь комментарий
12.03.2023 21:38 Ответить
Земляк!!!
На Головной бывал или только в самом поселке?
показать весь комментарий
12.03.2023 21:42 Ответить
в самом поселке
показать весь комментарий
12.03.2023 21:44 Ответить
Мы на Головной строили узел подключения на компрессорной станции для уренгойской нитки. Там в поселке строителей при станции и жили. А Пангоды 5 км на север. Поселок навещал часто. Цивилизация. Школы не помню, а в ресторане бывал. Не "Метрополь", конечно, но всюду жизнь.
А узел закончили и вернулись к себе на Хетту.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:50 Ответить
А Новый Уренгой, Нижневартовск, Салехард, Та и Тюмень, а столица филиал Украины Ноябрьск! Морей бескрайних трудовых! Сколько же там осталось? Из за жилья в основном. При бровеносце особенно. Уже как пошла перестройка пытались 1 ком кв менять на 3 трешку там---та шансов не было почти. Даже с доплатой.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:55 Ответить
Лучше олєшкоф пасітє, аднако!
показать весь комментарий
12.03.2023 21:26 Ответить
Там ще вівцебики водятся !
показать весь комментарий
12.03.2023 21:31 Ответить
Сильно ошибаетесь.
Оленеводов, как представителей малых коренных народов, не призывают.
А кого призывают? См. мой комментарий выше.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:33 Ответить
Мы поедем мы помчимся на оленях утром ранним,
И отчаянно нарвёмся прямо в Бахмут на резню.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:29 Ответить
Подобные сообщения Генштаба начинают подзае ...бывать. Год войны - сплошная "низкая мотивация", "не желание воевать" и т.п. А события на фронте говорят об обратном.
Пусть уже тупой пропагандой занимаются тупые пропагандисты. Генштабу это как-то не к лицу ...
показать весь комментарий
12.03.2023 21:33 Ответить
В чому пропаганда,кацап? Зараз воює лише вагнер та залишки кадрової армії.той набрід мобіків який вони зібрали посипеться при першому серйозному ударі.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:54 Ответить
Ботам надійшла нова методичка. Інший бот за тією ж методичкою мені написав майже теж саме: "Слухай, тим відео, розмовам, радіо перехватам де «всі» ниють і не хочуть воювати скоро рік. тому я не збираюся на них звертати увагу. Війна триває, на Бахмутському (і інших) напрямкувчора легше не стало". Тобто вони думають, що через рік ми устанемо від війни і здамося ворогу
показать весь комментарий
12.03.2023 22:11 Ответить
Це я тобі написав. Якби ти про Бамут знав не з «газет» менше би пиз*ів. Утирок.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:35 Ответить
І що чого ти так скромно не скопіював всю переписку, а вириваєш окреме повідомлення? Т
показать весь комментарий
12.03.2023 22:37 Ответить
На лубянці звісно знають більше ніж редактори газет
показать весь комментарий
12.03.2023 22:46 Ответить
Ти мені ще не відповів на питання, що таке «ізбітою фразою» )))

«

Схоже, тобі гугл так і не допоміг нагуглити конкретних посилань і тому ти вирішив обмежитись ізбітою загальною фразою»
показать весь комментарий
12.03.2023 22:52 Ответить
Події на фронті говорять про те, що друга армія світу. задіяна на більше ніж 90% не може взяти навіть провінційний Бахмут, а з 300 тисяч солдат у наступ ідуть лише по 10-30, яких відстрілюють як собак. Великий наступ не сам по собі перетворився на повзучий, а його таким зробили чмобіки, які лише бунтують та тікають з полю бою, і рашисти можуть лише стратами та тортурами примушувати наступати зеків-смертників, бо більшість не хоче вмирати за ху#ла та олігархів
показать весь комментарий
12.03.2023 22:07 Ответить
Ти хворий. Одне і теж у кожній темі. Як правило тема про оборону Бахмуту. у кого відпрацьовуєш?
показать весь комментарий
12.03.2023 22:40 Ответить
Я дісно хворий. Я тут щоб вас вбивали. Я одержимий спрагою вашої кацапської крові, щоб кожен ваш чмобік приїхав у чинковій труні чи без рук та без ніг
показать весь комментарий
12.03.2023 22:53 Ответить
Однозначно хіт)))) «я тут щоб вас вбивали». Це як? К
показать весь комментарий
12.03.2023 23:01 Ответить
А от так - поки ми спілкуємося - зараз твоїм рашистам відривають ноги і руки, пострілюють бошки і вони приїдуть додому без рук бе ніг, бо твій тролинг тут не прокатить - тобі не вдастся схилити нас здаватися вам. Можеш ушатами мене брудом поливати - а вас рашистів будуть вбивати і вбивати і ти нічого не зміниш
показать весь комментарий
12.03.2023 23:08 Ответить
Тебе на питання відповідати вчили? Чи в тебе коли немає що сказати стається словесний понос?

ти хоч перечитуй ту херню що пишеш:

«Бахмут, а з 300 тисяч солдат у наступ ідуть лише по 10-30,..»

Питання, «по 10-30» -
За годину? за день? За добу? На 100м фронту? На 1км фронту? На 10км фронту?
показать весь комментарий
12.03.2023 23:26 Ответить
За раз. Групами по 10-30 чоловік. На смерть. Без жодного шансу повернутися живим. Без броні, без захисту. Потім інша група. І на роби вигляд, що ти це не читав у новинах
показать весь комментарий
12.03.2023 23:29 Ответить
Все я в курсі. І не тільки з новин. І там різні є, і «одноразові» без захисту, і носнащені як треба.
показать весь комментарий
12.03.2023 23:38 Ответить
Оснащення на багаторазовість чи одноразовість аж ніяк не впливає. Якщо в атаку іде 10-30 чоловік, то вже не важливо яке в них оснащення, бо Бахмут захищає не рівні їм 30 воїнів і навіть не 300 і може не 3000, і вже незалежно від оснащення їх доля вже вирішена бо їх знищать всіх до одного при такому відношенні сил у даний момент і дочекавшись іх знищення слідом за ними пошлють у атаку інших смертників і так знову і знову. І така тактика говорить саме про те, що ворог і хотів би зробити злагоджений, організований і головне масовий наступ, який би досяг більшого успіху за перерахованими мною причинами, але він просто це не може зробити, бо ця маса бунтує та тікає з полю бою і він просто вимушений, бо в нього немає вибору вдаватися до такої безглузодої тактики, коли кати можуть стратами та тортурами підготвувати наступ лише такими групками
показать весь комментарий
12.03.2023 23:56 Ответить
!!! Що ти пишеш?!

Ти хоч приблизно уявляєш, що там і як відбувається?!
показать весь комментарий
13.03.2023 00:01 Ответить
Не тільки уявляю, а і бачу своїми очима на відео , як відстрілюють ці малі групи як собак і як тікають чмобіки саму у цьому році
показать весь комментарий
13.03.2023 00:05 Ответить
Бляха, я вже думав адепти арестовича скінчилися. Аж тут ти…

Почекай!!… Олексію! Це ти?!!?!
показать весь комментарий
13.03.2023 00:09 Ответить
Чудовий аргумент проти відео, які ми всі бачили на Цензорі. Арестович був режисером, а роль вагнерівців грали актори з кварталу
показать весь комментарий
13.03.2023 00:12 Ответить
От гандон!, ти знову применшуєш надзусилля ЗСУ!

« Великий наступ не сам по собі перетворився на повзучий, а його таким зробили чмобіки,…»

Запамятай, його таким повзучим зробили ЗСУ. І це дуже дорого коштує. Я тобі вже писав про це, до тебе не доходить
показать весь комментарий
12.03.2023 22:45 Ответить
Так, саме ваші чмобіки і зробили. Ви стали посміховиськом для всього світу - бо світ бачить, як ви мобілізували триста тисяч, які тільки бунтують та тікають з полю бою і ваша поразка від того стане найганебнішою у світі. А за нашу бойову славу не переживай - наші воїни перетворили Бахмут та Вугледар на ваш нічний кошмар, на символ смерті і тепер для кожного вашого чмобіка наш воїн став непереможним і він краще сяде у в'язницю, ніж піде у наступ, бо для ньго ЗСУ перетворили його на смертний вирок. Ваша армія розклалась зсереднини, а наша стійка, героїчна, незламна і тому на її тлі ви це кусок лайна
показать весь комментарий
12.03.2023 22:51 Ответить
Та ти не плавай як гівно в ополонці. Як мордою мокнули так ти вже про ЗСУ згадав. Бач воно як, так і навчишся, може
показать весь комментарий
12.03.2023 22:57 Ответить
Я не плаваю, не відмовляюсь від слів - я навпаки наполягаю, що це взагалі формула перемоги. Бо розуміння того, що смертники неодмінно скінчаться, а більшість деморалізована і вже переступить через іх тіла надасть сил та впевненості у найважчу хвилину. І головне, що це працює - хвиля за хвилею наступи захлинаються і у ворога лише ростуть гори трупів смертників
показать весь комментарий
12.03.2023 23:22 Ответить
Так і пиши що ЗСУ ціною надзусиль дають ***** ворогу і є надія, що кацапів буде розбито вщент, а Бахмут уникне оточення.

а не розповідай байки про чмобіків, які не хочуть воювати, бо відео показали як вони ниють, і тому наступ повзучий. Й атакують вони по 10-30чоловік бо більше немає чи не хочуть, і з них хто не втік з полю бою, стріляються сам
показать весь комментарий
12.03.2023 23:33 Ответить
Зусилля ЗСУ - це причина, а знищення ворога це та такий же наслідок цих зусиль як і деморалізація ворога і нерозумно навіть уявити те, що без ціїє вагомої причини можуть бути ці наслідки і тим більше когось звинувачувати у цьому. Як можна собі просто уявити, що чмобіки просто так будуть бунтувати і розбігатися? А вони розбігаються і є матеріал вже за цей рік на Цензорі. І якщо я кажу про речі, які самі собою зрозумілі, то чому я повинен зайвий раз писати всім і так зрозумілу причину?
показать весь комментарий
12.03.2023 23:48 Ответить
Цей фактор є, та він не вирішальний. Відео з відмовами воювати почали з'являтися ще в квітні 22, і що? Дайте відповідь - після відмови вони їдуть додому?)
показать весь комментарий
12.03.2023 23:58 Ответить
Не важливо - ідуть вони додому чи не ідуть, а те, що основною силою, яка наступає залишаються смертники - факт, який підтвердили у інтерв'ю як воїни ЗСУ, так і топові західні ЗМІ говорить про те, що ворог деморалізований і його низький моральний стан не можна ігнорувати та недооцінювати і цим обов'язково треба користуватися, знищуючи ворога та працювати, щоб він падав і надалі
показать весь комментарий
13.03.2023 00:03 Ответить
Ne tolko zeki u nix smertniki no daze elitnyje vagnerci takze u kotorix staz vojen jest nemali.Zeki oni po sucestvu neumejet vojevat.Poka poteri jest 1 k 7 nado derzat Bachmut.Vot ja imeju informaciju sto skazem na 1 vystrel kacapov idiot 20 vystrel otvvet.Eto nasi volontiori tak,piset,oni tam na meste,tak podcytali.Oni casto tam byvajet sto to zavozit,jesli jest ploxo tak i piset,oni piset tak kak jest na segodnia.Vot im ja veriu takze
показать весь комментарий
12.03.2023 23:50 Ответить
20 raz casce arta rabotajet cem kacapskaja,tak oni piset,ONi sami vydeli Caesari i Zuzana kak rabotajet po kacapam
показать весь комментарий
12.03.2023 23:55 Ответить
Так а в чому пропаганда? Кидають багато м'яса, яке не хоче ризикувати життям та саботує всі вказівки. Ось і маємо, що при початкових рівнях всього вистояли та сподіваємосьочікуємо перемоги
показать весь комментарий
13.03.2023 01:29 Ответить
"А чукча в чуме ждёт рассвета..."
показать весь комментарий
12.03.2023 21:35 Ответить
Їм що, в тундрі тісно стало?
показать весь комментарий
12.03.2023 21:35 Ответить
Хох...вони жеруть укроп та петрушку з землі, стоячи раком, як собаки чи свині. Делікатеси, мля...
показать весь комментарий
12.03.2023 21:36 Ответить
- Автамат карашо, пулямёт карашо, а аленя и тюленя - лутше...
показать весь комментарий
12.03.2023 21:38 Ответить
а чукча в чуме ждет расвета
а расвета еще нету
показать весь комментарий
12.03.2023 21:46 Ответить
Там каждый второй с Украины, каждый четвертый- с западной. По Уренгою пройдёшь, несколько раз западенский диалект услышишь.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:15 Ответить
Вступим в ЕС, х..ло сдохнет- и можно референдум замутить на присоединение к Украине, по составу этноса. Да, и еще там добывается весь путенский газ и половина нефти.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:17 Ответить
Правильно делает. Им ещё свою землю от московитов отстоять.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:32 Ответить
Вот когда начнут стрелять в спину офицерам, вот тогда можно будет говорить про "низька вмотивованість та небажання особового складу ворога брати участь у бойових діях"
показать весь комментарий
12.03.2023 22:49 Ответить
То хаи вже ідуть нах в свою ханти - мансі -- скільки ж можна сюди пертися -- неначе показилися .
показать весь комментарий
12.03.2023 22:56 Ответить
Все тому, що народ Бамбаса називає їх "расеянами", а влони з цим не згідні. Тому так! Даєшщ Ямало-ненецьку народну!?
показать весь комментарий
12.03.2023 23:01 Ответить
шо це косоглазі раптом прокинулись,
шо се сталося
показать весь комментарий
12.03.2023 23:05 Ответить
Pist povar po cace vlozit foto gde po 200 trupov vagnercev lezit i eto tolko v odnom meste i za 1 den,zelajucix vojevat budet na mnogo mense.
показать весь комментарий
12.03.2023 23:42 Ответить
Памагітє їм налаштуватися до бою ракетами GLSDB.
показать весь комментарий
13.03.2023 00:06 Ответить
А куда делись привычные буряты? Неужели закончились?
показать весь комментарий
13.03.2023 01:32 Ответить
"Привичниє буряти" втекли до Монголії. Схоже що назавжди.
показать весь комментарий
13.03.2023 02:04 Ответить
Тупые нацмены это расходный материал. Их не жалко.
показать весь комментарий
13.03.2023 03:47 Ответить