5116 посетителей онлайн
7 801 83

ДТП со "слугой народа" Гевко: погиб пешеход, водитель был трезв, - ГБР

дтп

ГБР расследует смертельное ДТП во Львовской области с участием народного депутата от партии "Слуга народа" Владимира Гевко.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр ГБР.

"Предварительно установлено, что 19 марта вечером на автодороге сообщением "Тернополь – Львов – Рава-Русская" в поселке Золочевского района Львовской области автомобиль, за рулем которого был народный депутат, сбил пешехода. Инцидент произошел за пределами нерегулируемого пешеходного перехода. От полученных травм пострадавший скончался", - говорится в сообщении.

Также отмечается, что согласно освидетельствованию на устройстве "Драгер", водитель был трезв.

"В настоящее время решается вопрос об открытии уголовного производства, предусмотренного ч. 2 ст. 286 УК Украины (Нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, повлекшее смерть потерпевшего)", - добавляют в ГБР.

Топ комментарии
+43
Про скорость скромно умалчивают , наверняка выше разрешенной в НП .
показать весь комментарий
20.03.2023 11:02 Ответить
+32
Ничего ему не будет. Он ведь слуга. Максимум тихонечко в лес уйдет
показать весь комментарий
20.03.2023 10:59 Ответить
+22
и это еще миллиард деревьев не высадили...
показать весь комментарий
20.03.2023 11:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ничего ему не будет. Он ведь слуга. Максимум тихонечко в лес уйдет
показать весь комментарий
20.03.2023 10:59 Ответить
и это еще миллиард деревьев не высадили...
показать весь комментарий
20.03.2023 11:03 Ответить
Так тверезим чавити людей можна.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:34 Ответить
Про скорость скромно умалчивают , наверняка выше разрешенной в НП .
показать весь комментарий
20.03.2023 11:02 Ответить
100%. Населений пункт, швидкість до 60км. Скотина зелена.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:04 Ответить
до 50...ганьба такому знавцю і експерту
показать весь комментарий
20.03.2023 11:06 Ответить
На якому тлі назва цього населеного пункта?
показать весь комментарий
20.03.2023 13:03 Ответить
виходя з тексту "у селищі ", а не в рамках адміністративних меж...
показать весь комментарий
20.03.2023 13:09 Ответить
До 60 км точно не карається.
показать весь комментарий
20.03.2023 20:17 Ответить
Ну чесно кажучи, тут важливо яка швидкість була в транспортного засобу. Бо багато людей в нас часто гуляє по дорогах. Не завжди винен водій. Якщо перевищення , тільки тоді вдій винен
показать весь комментарий
20.03.2023 11:02 Ответить
навіть якщо превищення водієи швидкості, то п'яний блукаючий проїздною частиною пішоход в нас не рідкість
показать весь комментарий
20.03.2023 11:04 Ответить
Тому і обмежують в населених пунктах швидкість щоб якесь ''бухло'' вискочивши на дорогу не ''посадило'' водія за грати. Але ж багатьом водіям невтямки такі ''багатоходовочки'', особливо коли ти ''непростий'' водій!
показать весь комментарий
20.03.2023 11:09 Ответить
обмеження ІСНУЮТЬ бо то є сукупність факторів...а не "бухло"... і не треба маніпулювати
показать весь комментарий
20.03.2023 11:41 Ответить
А діти, коти, собаки теж бухі?
показать весь комментарий
20.03.2023 13:38 Ответить
Якщо перевищення було - то вже неважливо ,п'яний чи ні
показать весь комментарий
20.03.2023 11:15 Ответить
і ця швидкість - це більше дозволеної швидкості, а не дозволена +20
показать весь комментарий
20.03.2023 11:16 Ответить
Ганьба такому експерту...швидкість 50...+20 це інша пісня... а в справі важлим є сукупність всіх факторів...вивчіть ПДР, потім отримайте диплом юриста, потім приходьте - продовжимо дискусію
показать весь комментарий
20.03.2023 11:43 Ответить
В нас не рідкість, коли малі діти вибіють на дорогу, і підлітки, що катаються на велосипедах і др. ТЗ (наприклад гіроскутерах). То що давити їх? А п'яний, такий же громадянин, як і всі. Ніхто п'яних не ставив поза законом.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:41 Ответить
не зрозумів..до чого ці сентеції? Є ПДР і є їх порушення..все інше беллетрістіка
показать весь комментарий
20.03.2023 11:48 Ответить
То іменно це й написав, якщо перед вашим авто не очікувано вибігла дитина, порушивши цим ПДР ... значить давимо цю дитину, бо остальне все беЛетристика?
Ну і ну ...
показать весь комментарий
20.03.2023 12:14 Ответить
звісно ні, це ж пошкодить авто...))) але де у мене побачили це "значить"? Вмієте читати між рядками? Щиро заздрю, хоча я сам добре вмію вкладати зміст у власні тексти. І вибачте що орієнтуюсь на французське написання Белетри́стика-Belles Lettres
показать весь комментарий
20.03.2023 12:58 Ответить
Проїхали . Забираю слово "значить". Думаю,що всі задоволені. Au revoir .
показать весь комментарий
20.03.2023 15:54 Ответить
"Інцидент відбувся за межами нерегульованого пішохідного переходу."
Т.е. пешеходный переход был РЯДОМ. Вопрос- сколько метров от него пролетел потерпевший?
показать весь комментарий
20.03.2023 11:03 Ответить
Пішоходам забороняється:

a)

Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б)

раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

Коментар

в)

допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г)

переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ)

затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

д)

рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:23 Ответить
А Сан, а для депутата "Слуги Урода" є якісь правила ДР? Чи правили тільки для холопів?
показать весь комментарий
20.03.2023 11:26 Ответить
Правила і Закони для всіх громадян. А деякі Слуги хотять зробить з народу бидло.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:31 Ответить
Так по какому пункту виноват потерпевший? Или он ребёнок?
показать весь комментарий
20.03.2023 11:32 Ответить
1. Потрібно визначити ,чи не було перевищення швидкості. Якщо було - то винен водій на 100%
2. Далі треба дивитись де був наїзд і т.д.
Я не володію ніякою інформацію ,просто написав свої думки, які є на основі законів та ПДД
показать весь комментарий
20.03.2023 11:35 Ответить
А я написал то, что с вероятностью 99% и произошло.
Знаю 1 случай, когда покойный от перехода пролетел 30 метров, а его убийца пытался доказать, что там где он упал, он и переходил дорогу. Как показала экспертиза, скорость была около 150. В городе.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:45 Ответить
Пішохід був нетверезий... самовб вця...
показать весь комментарий
20.03.2023 11:04 Ответить
.... і малі діти, що вибігають на дорогу, і підлітки, що не очікувано виїзджають на проїзжу частину дороги, і ті ж само п'яні громадяни, і люди з проблемами психічного здоров'я і ..... То що, вони всі самовбивці?
показать весь комментарий
20.03.2023 11:47 Ответить
А шо там з гелікоптером в якому розбився головний поліцай? Обіцяли оприлюднити причину і замовкли, наче нічого і не було.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:05 Ответить
Да все уже забыли, а ты взял и напомнил
показать весь комментарий
20.03.2023 11:07 Ответить
мабуть основна версія - інопланетяни винуваті....
показать весь комментарий
20.03.2023 11:07 Ответить
Обломки вивезли в невідомому напрямку.
Була стаття
показать весь комментарий
20.03.2023 11:50 Ответить
Якщо "слуга" попадає а ДТП, то він автоматично невинуватий.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:06 Ответить
Абсолютно вірно!
в цьому випадку спрацьовує правило з 2-х пунктів:
Пункт №1- "слуга" завжди правий;
Пункт №2 - якщо "слуга" не правий, то див. пункт №1!
показать весь комментарий
20.03.2023 11:24 Ответить
варіант №3: Якщо депутат Гевко дуже винен - то він на суді вибачиться і все о*кей. Ще не пройшов і місяць як він вже вибачався
показать весь комментарий
20.03.2023 11:57 Ответить
Я так понял пешеход был сбит в месте, где пешеход не должен был бы быть.?
показать весь комментарий
20.03.2023 11:07 Ответить
Приземлився
показать весь комментарий
20.03.2023 12:17 Ответить
Чи приводить до загибелі удар автомобілем, який рухається з дозволеною швидкістю 50 км/год. Про те, що водій на такій швидкості встигає зреагувати і загальмувати -вже мовчу.

Ганяють придурки-злочинці селами і мстечками. Постійно видно на узбіччі збитих собак і котів. Для Сайка головне, що хтось не на переході був. А у багатьох селах ви переходи бачили?
показать весь комментарий
20.03.2023 13:46 Ответить
Мабудь на перше місце виходить запитання -швидкість? А дальше мабудь і відповідь-все замнуть.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:09 Ответить
Яке ж це ДТП?
Це террористичний напад на "нАроднАгА ісбранніка".
Якщо тіло протягнути машиною кілометр-другий, то труп дійсно буде за межею переходу.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:09 Ответить
Головне, що вся доступна інформація про то ДТП лише з допису того самого Гевка в FB. І все! Ні поліція, ні свідки навіть не догадуються, де, коли і як воно сталось. Хоча, друг і партнер самого сонцесяйного, так що...
показать весь комментарий
20.03.2023 11:15 Ответить
Сбил пешехода,оказывается это ДТП с двумя участниками, один из которых был трезв,правильно подать информацию это целое искусство.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:16 Ответить
Не хрін лазить по дорозі, то і не уб'ють тоді!
показать весь комментарий
20.03.2023 11:18 Ответить
Дійсно, а ну тікайте всі, слуга їде!
показать весь комментарий
20.03.2023 11:23 Ответить
Пошкоджений транспортний засіб, водій зазнав фізичної, психологічної і моральної шкоди, а дорожнє покриття набуло неестетичного вигляду буде написано у протоколі....
показать весь комментарий
20.03.2023 11:25 Ответить
Не знаю хто саме винний у цьому ДТП із пішохідом, але згадалося, як досить нещодавно, коли були глобальні вимкнення світла, на абсолютно неосвітленій вулиці перед нами через припарковані машини раптово на дорозі з'явилася жіночка з маленькою дитиною. Не на переході ! Добре, що в умовах повної темряви швидкість була ніяка, уважність напружена і вдалося запобігти дтп. Але ж ким треба бути, щоб без жодного світла у руках, без світловідбиваючих стрічок на одежі так вистрибувати перед машиною, та ще й з дитиною. Адже і невеликої швидкості може бути достатньо, щоб впавши від удару бампером та вдарившись головою об асфальт-вже не піднятися. Після того наполегливо попросив усіх родичів та знайомих переходити дорогу тільки по пішохідному переходу та тільки із ввімкненими ліхтариками у руках чи хоча б засвіченими екранами смартфонів-це дуже допоможе водіям їх завчасно побачити.
R.I.P. загиблому та справедливості-слідству.
показать весь комментарий
20.03.2023 11:37 Ответить
У вас зараз одностороннє бачення ситуації, бо нещодавно пішоходи викликали у вас ( цілком справедливо) негативні емоції, але є й друга сторона "медалі", коли їде "господар життя", або "унікум" з головою, поринувший в смартфон і таких випадків безліч.
Я, як водій особистого авто на за свої 42 роки водіння ТЗ всякого надивився, багатомні "романи" споминів можна написати.
показать весь комментарий
20.03.2023 12:05 Ответить
Я дуже багато років за кермом. І цей водійський досвід домопагає мені і як пішоходу. Тому що я знаю, що водій не може будь якої миті зупинити авто як вкопане навіть на невеликій швидкості. Тому, переходячи вулицю пішки, я намагаюся робити це на пішохідному переході, тому що "зебра" та знак пішохідного переходу хоч якось здалека видно водієві. А коли перед переходом бачу, що до мене з шаленою швидкістю наближається якесь БМВ з "чьоткім пацанчіком" за кермом, я краще постою на тротуарі та дам цьому дебілу пронестися, тому що знаю, зебра мене не врятує-воно фізично не встигне зупинитися. Те що я правий-на тому світі мені стане не набагато легше від цього.
показать весь комментарий
20.03.2023 12:21 Ответить
Ось де "чьоткій паца" :





https://uzr.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/klychko-na-velosypede.jpg
показать весь комментарий
20.03.2023 12:26 Ответить
"Ось де "чьоткій паца"
У мене є велік, проте у тому році не дуже вдалося на ньому покататися. У цьому ані разу не виїздив. Якщо їздив по дорозі (у мене не шосейник, а гірський)-то або по полосі для велосипедів, або максимально наближено до правого узбіччя. При цьому у вечірній час у мене обов'язково світиться ліхтар-фара спереду, блимають червоні і білі "маячки" спереду та ззаду, на шпицях колес стоять "катафоти" і на футболці або куртці є світловідбиваючі елементи. У дощ чи сніг по дорогах я не їзжу. Тому що знов таки як водій-розумію, що інші водії мають добре мене бачити на дорозі. А у якийсь сніг мене і самого може занести їм під колеса. А, знову таки як водій, з сумом констатую, скільки у нас велосипедістів катаються посеред правої полоси на неосвітлених вуліцях без жодного світлового "маячку". Безстрашні, а точніше-безмозглі. І собі можуть біди наробити, і іншим нашкодити.
показать весь комментарий
20.03.2023 13:08 Ответить
ДТП сталось в с. Червоне Золочівського району. За словами свідків сталось то на пішохідному переході з явним перевищенням швидкості.
показать весь комментарий
20.03.2023 12:05 Ответить
Перевищення швидкості не визначається судом по словах очевидців. Швидкість визначається або відповідними вимірювальними сертифікованими приладами (радарами) на момент ДТП, або експертизою за співвідношенням характеру та важкості травм пішохіда, ступіню пошкодженнь автомобілю та протяжності тормозного шляху (якщо він є). Можливо, ще якимись зафіксованими показниками швидкості з бортового компа авто на момент зіткнення, проте не знаю, чи враховується така інформація судом. Я не виправдовую водія заздалегідь, тому і написав, що слідство має бути справедливим, професійним та неупередженим. Є висновок, що винний-відповідай. Щодо показань свідків про ДТП на пішохідному переході-це обов'язково треба долучити до матеріалів слідства, тому що це вже вказує на ступінь вини водія. Поки що у статті Цензор пише "Інцидент відбувся за межами нерегульованого пішохідного переходу."
показать весь комментарий
20.03.2023 12:49 Ответить
В населеному пункті швидкість до 50 км/год. Будь яка адекватна людина здатна відрізнити швидкість 50 від швидкості навіть 80. То і без експертизи зрозуміло. Так само, будь хто здатен відрізнити зону пішохідного переходу від зони "поза межами". Все, що доступно про ДТП лише з допису самого Гевка. Поліція тупо мовчить! Мало того, навіть місце ДТП зашифровано! Отже! Поки-що зрозуміло лише одне - чергового слугу в черговий раз відмазують...
показать весь комментарий
20.03.2023 12:57 Ответить
"То і без експертизи зрозуміло. "
Не будь хто на неосвітленій дорозі може впевнено розрізнити, чи була швидкість 50, чи 80, тому що будь яка швідкість вночі за відсутності інших ТЗ може здаватися високою. Але то-таке. Судом, наскільки я знаю, подібні показання не враховуються, тому що формально 50-це не перевищення, а 51-вже є порушенням. І очами цю різницю не визначити, а от відповідальність вже-кардинально різна.
"Поки-що зрозуміло лише одне - чергового слугу в черговий раз відмазують..."
А якби це був депутат від ЄС чи Голосу ? Тоді б одразу без усякого члідства було б-"він не винуватий, на нього влада наговорює, пішохід був під впливом алкоголю та точно не на переході" ? Чи як ? Яка різниця чий депутат ?? Докажуть що винуватий-МАЄ понести відповідальність згідно Закону. Ніяких виключень. Крапка. Але для цього і має бути неупередженим та професіним слідство та експертизи. А то з таким підходом будь кому з нас (не дай Боже) може потрапити хтось під колеса, і тебе одразу звинуватять, навіть якщо ти насправді нічого не порушив.
показать весь комментарий
20.03.2023 13:30 Ответить
Професійність, неупередженість...? Перепрошую, а ви про що? Який закон, який суд? Та не буде ніякого суду. Та будь він сто разів винен - НЕ БУДЕ! Відмажуть, бо... давній приятель і партнер самого сонцесяйного. От про що мова. Дорога зона підвищеної небезпеки, у щось непередбачуване будь хто може попастись. Сам вже майже 40 років за кермом, спідометр вже давно на друге коло пішов. То зрозуміло. Але ж відмажуть... Збрешуть, викрутять, закриють рота свідкам... і відмажуть.
показать весь комментарий
20.03.2023 13:41 Ответить
"Перепрошую, а ви про що? Який закон, який суд?
Збрешуть, викрутять, закриють рота свідкам... і відмажуть. "
А якби чесно та об'єктивно виявилося, наприклад, що пішохід був напідпитку та дійсно поза межами пішохідного переходу і швидкість авто не перевищувала норми-що Ви тоді розкажете ? Чи хотіли б Ви на місці водія, щоб Вас безпідставно та категорично звинуватили ? Чи колір партії цього депутата апріорі визначає його винуватість ? Як у комуняк-без суду та слідства ? Тож давайте не робити бездоказних висновків до закінчення слідства. Винуватий-має відповідати. Будь якого коліру, будь якої партії. От якщо експертизи сфальсифікують і цьому будуть факти, та попри свідчення очевидців-суд відмаже-от тоді треба буде робити висновки. Влада-не вічна.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:00 Ответить
То, треба зрозуміти, схема відмазки? Та воно ж зрозуміло, про то й мова... І не на переході, і п`яний, і сам під колеса кинувся. А якщо постаратись, то взагалі не в селі і не Гевко за кермом...
показать весь комментарий
20.03.2023 14:03 Ответить
Поки що ніхто нічого не стверджує, окрім зізнань цього самого Гевка, що він є учасником цієї ДТП. Пішохід міг бути збитий на пішохідному переході при перевищенні швидкості автомобілем, за кермом якого був Гевко. Абсолютно ймовірна версія і я ні в якому разі її не відкидаю. Проте-обставини могли бути і зовсім іншими. Ми ще нічого не знаємо. От що я намагаюся донести. До чого ці роздмухування "без суду та слідства". Порушення має бути покаране, невинний має бути виправданий, іншого не має бути. Мені абсолютно начхати, з якої партії цей депутат, мені важлива справедливість. Здається, Вам-не начхати.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:28 Ответить
"Все, що доступно про ДТП лише з допису самого Гевка. "
Чого ж тільки від нього ? Якщо Цензор у цій новини прямо цитує ДБР та надає на нього посилання ? І до того ж пише, що "На даний час вирішується питання щодо порушення кримінального провадження, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, що спричинило смерть потерпілого).", а значить-розслідування розпочато.
показать весь комментарий
20.03.2023 13:46 Ответить
Що цитує? Що відомо? А ну місце ДТП, будь ласка. Не кажучи вже про обставини... за межами. А свідки - на переході. Ну і? В результаті тупо відмажуть.
показать весь комментарий
20.03.2023 13:54 Ответить
Ну Ви ж кажете-що інфа тільки від нього. А я пояснюю, що Цензор цитує офіційне ДБР. Якщо є свідки-їх показання обов'язково мають бути запротокольовані та долучені до справи-я про це наголошував. Менше суток пройшло, а Ви вимагаєте уже у повному обсязі розголошення місця, обставин, проведення експертизи, слідства, майже виголошення вироку. Так не буває у жодній країні світу.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:12 Ответить
показать весь комментарий
20.03.2023 13:56 Ответить
на зебрі збив?
Все, має сидіти в тюрмі. І там вже питання, якою була швидкість - неважлива.
показать весь комментарий
20.03.2023 15:33 Ответить
ВІН ЙОГО ЗБИВ В ЗАКОННИЙ СПОСІБ.
💯🤔
показать весь комментарий
20.03.2023 12:20 Ответить
Як буде встановлено слідством, пішоход біг на машину нардепа і кричав: задавлю!
показать весь комментарий
20.03.2023 12:29 Ответить
У будь-якому випадку має бути судово-медична експертиза, встановлення від чого наступила смерть, ступінь травм і пошкоджень, а це все дуже важко сфальсифікувати. Потім не так і важко встановити й інші обставини ДТП.
показать весь комментарий
20.03.2023 13:17 Ответить
татаров напевно вже готує на 100% "правдивий висновок" - то була спроба замаху на "слугу" Гевко.
показать весь комментарий
20.03.2023 13:23 Ответить
Один вже аналізи здавав .... До цих пір в державі аналізами тхне!
показать весь комментарий
20.03.2023 18:04 Ответить
Депутат їхав 50 км в населенному пункті ? Не смішіть людей.
показать весь комментарий
20.03.2023 14:39 Ответить
Швидкість 50-60 км/год вкрай рідко приводить до летального наслідку. Я часто сідаю за кермо і коли дотримуюсь дозволеної швидкості, їдучи через населений пункт, то стаю білою вороною.
показать весь комментарий
20.03.2023 15:04 Ответить
швидкість руху авто в селищі якою була? Де пішохода збив - на узбіччі (не у кожному місці селища на автодорозі функціонує тротуар), чи на проїзжій частині?
показать весь комментарий
20.03.2023 15:18 Ответить
Відкинуло за межі перехода аж
показать весь комментарий
20.03.2023 15:25 Ответить
Тобто все нормально?! Головне , що був тверезий. Що значить нерегульований піш. перехід?! Перехід є перехід, регульований не регульований це не обставина. Короче- не дивлячись на війну мушу сказати, що ЗАЇБАЛА ЦЯ ВЛАДА, ПІДАРИ КРАДУТЬ ВСЕ НА ВІДБУДОВІ, НА ВІЙСЬКОВОМУ . МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ТРЕБА ВЖЕ ЇХ ЇБОШИТИ.
показать весь комментарий
08.06.2023 14:17 Ответить