9758 посетителей онлайн
7 914 41

Папа Римский Франциск госпитализирован

папа,франциск,римський

Папу Римского Франциска госпитализировали с респираторной инфекцией в больницу в Риме. Об этом сообщил официальный представитель Ватикана Маттео Бруни.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом передает VaticanNews.

По информации Бруни, после обеда 29 марта 2023 года папа Франциск уехал в больницу им. Агостино Джемелли, чтобы пройти заранее запланированные обследования.

Он добавил, что в последние дни папа Франциск жаловался на некоторые проблемы с дыханием.

"Результат того же исследования показал респираторную инфекцию, для которой потребуется несколько дней соответствующей стационарной медицинской терапии", – сказал представитель Ватикана.

Папе Франциску 86 лет, он был избран в 2013 году.

Топ комментарии
+19
Ну що, Ватикан візьме кірілку гундяєва новим папою за бабло???
показать весь комментарий
30.03.2023 02:02 Ответить
+12
оно паша мєрсєдєс безробітний безхатько тож за кацапське бабло можно його узяти папайу, або анухрія бо той теж вже ніхто
показать весь комментарий
30.03.2023 02:26 Ответить
+12
З небес прискакало? А не треба з сатаністами дружити.
показать весь комментарий
30.03.2023 02:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну що, Ватикан візьме кірілку гундяєва новим папою за бабло???
показать весь комментарий
30.03.2023 02:02 Ответить
не лихословіть !!! ваш гумор є недоречним !!!
показать весь комментарий
30.03.2023 08:29 Ответить
До чого це ти?
Чи сатаністам поклоняєшся?

І цікаво, котрого з них, на твою думку, образили - Москоовського чи Римського?
показать весь комментарий
30.03.2023 08:35 Ответить
я вас це цікавить то вірний УГКЦ !!! на мацковії немає і не може бути Папи, а так званий "патріарх" і той самозванець без томосу !!!
Ось "томос" сазванців з так званої "рпц" виданий диібілом сталіним




ПЦУ, дякуючи 5 Презеденту України, Петру Порошенку, на відміну від вас кгбістів, Томос цей має !!!



показать весь комментарий
30.03.2023 08:41 Ответить
"відить"? ах ти ж мокша недобита!
показать весь комментарий
30.03.2023 02:25 Ответить
Не вбивай папу, шоста заповідь. Вилупок ти козломордий.
показать весь комментарий
30.03.2023 02:52 Ответить
не бреши.. він негідний цьої роботи..
показать весь комментарий
30.03.2023 05:40 Ответить
бреше пес та кацап !!! для мене як вірного УГКЦ образи Святішого Папи Римського є недопустимі !!!
показать весь комментарий
30.03.2023 06:06 Ответить
вказати що чоловік явно не на своєму місці - це не образа. Бо не відрізняти добро від зла, агресора від жертви може будь хто, але не той, хто підрядився цьому вчити інших.
показать весь комментарий
30.03.2023 10:48 Ответить
тю.. "ах оставтьє"..давно з під орала, праффесор?
показать весь комментарий
30.03.2023 08:18 Ответить
оно паша мєрсєдєс безробітний безхатько тож за кацапське бабло можно його узяти папайу, або анухрія бо той теж вже ніхто
показать весь комментарий
30.03.2023 02:26 Ответить
Новічок?

Усі, хто бере ********** гроші, а у Ватикані їх дуже багато, усім карма прилітає.
показать весь комментарий
30.03.2023 02:36 Ответить
З небес прискакало? А не треба з сатаністами дружити.
показать весь комментарий
30.03.2023 02:55 Ответить
А вірою вилікуватися і путіну
помолитися слабо?
показать весь комментарий
30.03.2023 03:14 Ответить
Прутіна вилікувати зможе тільки куля в лоб 😠
показать весь комментарий
30.03.2023 05:57 Ответить
Там річ не про *****,а про несвятого папіка
показать весь комментарий
30.03.2023 09:41 Ответить
Вторая книга Паралипоменон 16:12
показать весь комментарий
30.03.2023 03:27 Ответить
Так сильно любити *****, звісно ляжеш
показать весь комментарий
30.03.2023 04:15 Ответить
папі одужання
показать весь комментарий
30.03.2023 04:22 Ответить
а нехай швидка настя полікує
показать весь комментарий
30.03.2023 05:41 Ответить
не перегинайте !!! для мене як вірного УГКЦ образи Святішого Папи Римського є недопустимі !!!
показать весь комментарий
30.03.2023 06:10 Ответить
Він людина. 87 років йому.
показать весь комментарий
30.03.2023 06:32 Ответить
Безмозгла людина. У 87 повинен розуміти, що на-й не потрібен.
показать весь комментарий
30.03.2023 07:18 Ответить
Требай йому надіслати антисптик Гончаренка від кремлівської зарази
показать весь комментарий
30.03.2023 07:01 Ответить
Сатаніст
показать весь комментарий
30.03.2023 07:36 Ответить
vuiko dobrui ,а для мене, всі хто водить дружбу з ****** , усі Сатаністы . І справа не в концесії.
показать весь комментарий
30.03.2023 07:42 Ответить
Заяви Франциска про війну Путіна проти України, в яких він зазвичай не розрізняє жертву і агресора, екстравагантні, чи швидше скандальні,

українці, наприклад, незалежно від віросповідання, дуже поважали папу Іоанна Павла ІІ, тому що він добре ставився до України і українців як до близького йому народу, певно він так до всіх народів ставився (може крім орків), але вмів передати особисті почуття до кожного,
а заклики Франциска - це лише лицемірна холодна писанина його секретарів з черговими стереотипними фразами про бажання миру для всіх у світі, від такого папи більше чекаєш якихось чергових фокусів, ніж чогось справді людяного,
однозначне засудження держави-терориста, яка розпочала війну, щоб знищити один з найбільших європейських народів, це не питання віри, це питання моралі, цього у сьогоднішнього Ватикану немає (ні засудження, ні морального авторитету)
показать весь комментарий
30.03.2023 07:44 Ответить
показать весь комментарий
30.03.2023 08:23 Ответить
Треба помолитися за бацили, вони ж теж Божі створіння.
показать весь комментарий
30.03.2023 08:19 Ответить
показать весь комментарий
30.03.2023 08:38 Ответить
сподіваюся у психіатрію і назавжди...
показать весь комментарий
30.03.2023 09:32 Ответить
В мене нема причин бажати папі смерті,але, після його дій направлених на рівняня агресора і захищающегося,і видуження побажати йому нема причин.А вірним УГКЦ повинно бути соромно.Ваш папа нічім не відрізняєтся від патриарха масковського.Ні від того,не від того Україні добра не слід чекати.
показать весь комментарий
30.03.2023 09:43 Ответить
Виглядає, як кара Божа.
показать весь комментарий
30.03.2023 09:47 Ответить