8994 посетителя онлайн

Британия заблокировала выступление Львовой-Беловой в Совбезе ООН

львова-бєлова

Выступление российского уполномоченного по правам ребенка Марии Львовой-Беловой на неформальном заседании Совета Безопасности ООН по принудительному вывозу украинских детей в Россию заблокировала Британия.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УП, об этом сообщает The New York Times и представительство Великобритании в ООН в Twitter.

"Если Мария Львова-Белова хочет рассказать о своих действиях, она может это сделать в Гааге", – говорится в сообщении представительства Великобритании в ООН.

Представительство Великобритании в ООН заявило, что заблокировало трансляцию, поскольку Россия запланировала выступление на заседании Львово-Беловой.

Известно, что на арест Львово-Беловой, как и президента России Владимира Путина, Международный уголовный суд выдал ордер.

В ноте с описанием встречи, распространенной российским представительством, говорится, что ее цель - якобы развеять "преднамеренно обезображенный нарратив" западных СМИ и некоторых других стран о действиях России в отношении украинских детей. Россия отвергает обвинения в принудительном вывозе и похищении, заявляя, что эвакуировала детей ради их безопасности и защиты.

Британия настояла на том, чтобы не было ни одной записи заявленной Россией виртуальной встречи, а также заявило об отсутствии их представителя в ООН на этой встрече.

Топ комментарии
+41
показать весь комментарий
05.04.2023 07:34 Ответить
+41
Она могла бы приехать в Нью-Йорк и попробовать там выступить.
Из КПЗ аэропорта уехала бы прямо в Гаагу.
показать весь комментарий
05.04.2023 07:38 Ответить
+20
А хто заважав-би США "зробить крок доброї волі"?
показать весь комментарий
05.04.2023 07:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
05.04.2023 07:34 Ответить
Боже, храни Короля . та і Борю Джонсона.))
показать весь комментарий
05.04.2023 08:32 Ответить
Она могла бы приехать в Нью-Йорк и попробовать там выступить.
Из КПЗ аэропорта уехала бы прямо в Гаагу.
показать весь комментарий
05.04.2023 07:38 Ответить
Навряд.У США не діє положення про МКС.
показать весь комментарий
05.04.2023 07:41 Ответить
А хто заважав-би США "зробить крок доброї волі"?
показать весь комментарий
05.04.2023 07:44 Ответить
США не відповіло на це питання, але зауваження зробило, що входять в 7 країн і проводять консультації, обговорення цієї проблеми. Працюють
показать весь комментарий
05.04.2023 07:54 Ответить
На території США її не арештують.
показать весь комментарий
05.04.2023 07:46 Ответить
А для чого арештовувати? Просто видадуть на запит Інтерполу
показать весь комментарий
05.04.2023 07:49 Ответить
Так пусть приезжает...
показать весь комментарий
05.04.2023 08:10 Ответить
Її можуть заарештувати в США за запитом з України.
показать весь комментарий
05.04.2023 08:41 Ответить
Якби точно не заарештували, то приїхала б. Значить є вірогідність.
показать весь комментарий
05.04.2023 08:52 Ответить
ну і навіщо?
най би приїхала і під білі небриті граблі і на денаціфіковувння за рішенням Міжнародного Кримінального Суду
показать весь комментарий
05.04.2023 07:39 Ответить
Трансляція це не фізичне перебування там.
показать весь комментарий
05.04.2023 07:42 Ответить
можна було настоювати на присутності доповідачкині собственним персоном...
показать весь комментарий
05.04.2023 07:45 Ответить
А хіба вона не знає про ордер? І наслідки? Не потрібно писати зайве, ви просто не дочиталися, що віртульно. Доброго дня
показать весь комментарий
05.04.2023 07:50 Ответить
якби ніхто не писав зайве, боюсь було б зеро коментів під новинами...
... ніч в мене - 1am.
показать весь комментарий
05.04.2023 07:54 Ответить
ну шо за оп.....ць?
показать весь комментарий
05.04.2023 07:40 Ответить
А хіба не відомо,що б ця потвора говорила?---мі спасалі дєтєй от вайни.
Рашисти перекручуть все з голови на ноги.
показать весь комментарий
05.04.2023 07:46 Ответить
з голови на ноги.
показать весь комментарий
05.04.2023 08:21 Ответить
Vice versa.
показать весь комментарий
05.04.2023 08:32 Ответить
показать весь комментарий
05.04.2023 08:42 Ответить
з ніг на голову
показать весь комментарий
05.04.2023 08:57 Ответить
Не зрозуміла.....виступу взагалі не буде чи її заблокували тільки в Бртианії? чи " заблокували в квартирі за місцем проживання ))
показать весь комментарий
05.04.2023 07:52 Ответить
Британії звичайно Велика подяка, але чому Вона це повинна робити за нас ??? Де наше блокування, де наша реакція ??? Майскіє празднічькі на носі, шашличькі, чи "неначасі" !!!
показать весь комментарий
05.04.2023 07:56 Ответить
А Україна член Радбезу ООН? Нічого не попутав?
показать весь комментарий
05.04.2023 08:14 Ответить
На неї нібито, є ордер на арешт, чи я помиляюсь на неї та на *****
показать весь комментарий
05.04.2023 07:56 Ответить
Нема на неї ні х.ра, питання до Ермака і його команди
показать весь комментарий
05.04.2023 08:00 Ответить
Як повідомила https://www.icc-cpi.int/news/situation-ukraine-icc-judges-issue-arrest-warrants-against-vladimir-vladimirovich-putin-and?fbclid=IwAR3-F7KkRci3dI9tsmqBOMBRQIpiWNcJcTPa7UHs7EyZNhnkK74gDejdZK0 пресслужба суду, 17 березня 2023 року Палата досудового провадження II видала ордери на арешт Путіна та Марії Олексіївни Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента РФ у справах дитини. Джерело:
показать весь комментарий
05.04.2023 08:07 Ответить
Єто какой- то позор)
показать весь комментарий
05.04.2023 21:54 Ответить
не помиляєтесь, є ордер на арешт цієї кіднеперши і *****
показать весь комментарий
05.04.2023 08:04 Ответить
Тому і запісяла особисто прилетіти. Хотіла обмежитися відеозв'язком.
показать весь комментарий
05.04.2023 08:20 Ответить
Не туди полізла хамка базарна! Це їй певно
брехливий кокаіновий кінь таке зробити підоказав? Чи спільник мишоподібний ?!
показать весь комментарий
05.04.2023 08:15 Ответить
Я погоджуюсь - хай ця злочинниця приїзжає в Нью-Йорк. Штати могли би її заарештувати і видати Інтерполу. Заодно буде нагода поміняти цю гадина на журналіста,якого рашка заарештувала в Росії.
показать весь комментарий
05.04.2023 08:16 Ответить
Британії респект - повозила лапотну харю по паркету.
показать весь комментарий
05.04.2023 08:43 Ответить
А приїхати самій в Нью Йорк слабо?
показать весь комментарий
05.04.2023 08:49 Ответить
Хто-хто, а та попадья на лаву у Гаазі сяде 100%. За сєбя і за ТОГО парня))))
показать весь комментарий
05.04.2023 09:02 Ответить
***** плачеться, що прийомний викрадений в Маріуполі хлопчик русофоб. Бігає за її сином зі словами "сожру москальонка".
показать весь комментарий
05.04.2023 09:04 Ответить
А тим часом агент фсб "Козир" керує Україною піл ширмою Зе.
показать весь комментарий
05.04.2023 09:46 Ответить
Да когда уже всю бензоколонку заблокируют.
показать весь комментарий
05.04.2023 11:26 Ответить
Здається мені, що її спеціально виталкують на арену, щоб перевірити, чи дійсно достатньо сили в ООН щоб її заарештувати! Чи це лякалки! Тому й британці проти, бо буде прецедент, а далі ескалація в невідомому напрямку. Рашка діє як гопота: «А ну, тількі спробуйте…»
показать весь комментарий
05.04.2023 12:18 Ответить
Не потрібно блокувати, хай їде. Потім в кайданки та в Гаагу.
показать весь комментарий
05.04.2023 13:47 Ответить