8322 посетителя онлайн
6 716 31

Некоторые политики Запада призывают нас отказаться от Крыма, - Ташева

ташева,таміла

Некоторые западные политики считают, что Украина должна полностью отказаться от усилий освободить Крым от российских оккупантов.

Об этом заявила постоянный представитель президента на полуострове Тамила Ташева в интервью польскому изданию PAP, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛигаБизнесИнформ.

"Некоторые западные политики предупреждают нас. Они считают, что мы должны полностью отказаться от усилий по возвращению Крыма. Однако уверяю вас, что связь между Крымом и Украиной очень прочная, она идет еще с казацких времен, и ничего этого не изменит", – сказала Ташева.

По ее словам, ряд западных политиков, имен которых она не стала называть, опасаясь "возмездия" со стороны России, призывают украинскую сторону отказаться от планов возвращения полуострова. Она подчеркнула, что речь идет об отдельных политиках, а не о государствах. Они считают, что освобождение полуострова может привести к ядерной войне.

"Они утверждают, что Крым действительно можно вернуть, но потенциальные последствия будут огромны как для жителей полуострова, так и для Украины в целом. По их мнению, мы должны полностью отказаться от попыток вернуть его", - сказала Ташева.

Она отметила, что звучали и тезисы о том, что Крым, якобы, никогда не был украинским.

"Я хочу опровергнуть, потому что Крым никогда не был русским. Это были колонизированные территории, но с исторической преемственностью и крымско-татарскими корнями <…> Это "священная" территория для России и личная навязчивая идея Путина, поэтому некоторые на Западе опасаются , что если мы вернем себе Крым, Москва применит тактическое ядерное оружие", – сказала Ташева.

Топ комментарии
+21
Ну и пошли они на ***
показать весь комментарий
05.05.2023 17:50 Ответить
+15
А чи не підуть ці окремі західні політики за окремими адресою слідом за окремим російським кораблем?
показать весь комментарий
05.05.2023 17:51 Ответить
+9
Пусть покажут пример и подарят территории своих государств. А мы посмотрим
показать весь комментарий
05.05.2023 18:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну и пошли они на ***
показать весь комментарий
05.05.2023 17:50 Ответить
ідеальна порада 😍
показать весь комментарий
05.05.2023 17:59 Ответить
Имена Посады Государства сестра в студию плиз...
показать весь комментарий
05.05.2023 18:41 Ответить
А чи не підуть ці окремі західні політики за окремими адресою слідом за окремим російським кораблем?
показать весь комментарий
05.05.2023 17:51 Ответить
Имя сестра, имя! Назови мне его имя сестра!
показать весь комментарий
05.05.2023 17:54 Ответить
"Деякі політики Заходу закликають нас відмовитись від Криму "
Один такой сидит в Белом доме
показать весь комментарий
05.05.2023 17:57 Ответить
Pochemu nenazivaet? Narod etix politikov zaxochet znat posobnikov poderzivajushtix nacistko fashistkuju roSSiju!!! Mozet tam ktota iz moei Latvija?
A tak eto prosta provakacija...
показать весь комментарий
05.05.2023 18:01 Ответить
Пусть покажут пример и подарят территории своих государств. А мы посмотрим
показать весь комментарий
05.05.2023 18:02 Ответить
Хай від своїх країн шматки відрізають на користь росіян, ті все зжеруть і на гівно перетворять.
показать весь комментарий
05.05.2023 18:05 Ответить
Скажу більше- деякі "не західні" політики про це домовились в Омані...
показать весь комментарий
05.05.2023 18:05 Ответить
Все залежить від допомоги заходу і від українців жертвувати собою заради повернення Криму, якщо все це буде то Крим повернеться до України
показать весь комментарий
05.05.2023 18:09 Ответить
відвойовувати крим найбільше прагнуть ті, хто сидить в тилу. нехай, піхота з окопів скаже своє слово: вірю тільки в їхні чисті наміри
показать весь комментарий
05.05.2023 18:09 Ответить
Відвойовувати Крим це необхідність хоче цього хтось чи ні це необхідно
показать весь комментарий
05.05.2023 20:39 Ответить
В історії всі, хто вторгався в Крим з материка - вигравали. А у мордора в Кприму завжди було хронічне військове невезіння - Кримська війна 1853-1856, громодянська війна 1920/ Війська УНР не рахуючи Махно тобто двічи/, WW-2. Причина проблеми у толерантності та вседозволеності в Україні. Після повернення терріторії - тільки Кримська область з вичещенням до сьомого коліна колоборантів. Доля понаєхів і військових ватників не обговорюється від слова взагалі так як автоматом або труп або втікач.
показать весь комментарий
05.05.2023 18:22 Ответить
Нерухомість всіх руzких та колаборантів конфискат, аукціон -продаж, для ЗСУ кредит на придбання з нульовим відсотоком, на сто років.
показать весь комментарий
05.05.2023 20:12 Ответить
+ виділ землі ветеранам по принципу чи є в країні будь-хто, хто хоче але не отримав земельну ділянку в Криму.
показать весь комментарий
05.05.2023 20:51 Ответить
німці, австріяки, французи, угорці, італійці, швейцарці - я нікого не забув?
показать весь комментарий
05.05.2023 18:23 Ответить
"Ім'я, сестра!!"
показать весь комментарий
05.05.2023 18:25 Ответить
Може ще до купи "пойнять і простіть" путіна, тоді це відверті вороги яких сміливо можна слати за руським кораблем!
показать весь комментарий
05.05.2023 18:37 Ответить
історично кордони Московії на Південь закінчувалися десь коло Тули.. все решта - вкрадено-загарбано у вимерлих вже завдяки кацапам народів...
Україна вже "відмовилася" від Кубані, Ростова, Вороніжа, Курська, Брянська, Бєлгорода, Новгорода.... і толку?.. як тільки Московія проспиться, з бодуна, та стає на всі чотири ноги - то знову лізе зі своєю блдською любов'ю до сусідів - і людям треба знову бити оте п'яне рило свинособаче..
не варто слухати тих, кому на Україну і на майбутнє Цивілізації насрать
показать весь комментарий
05.05.2023 18:40 Ответить
Цікаво, хто з коментаторів реально братиме участь у боях за Крим
показать весь комментарий
05.05.2023 18:51 Ответить
Ти
показать весь комментарий
05.05.2023 19:23 Ответить
Не уводь на особистості від теми, яка звучить як звільнення Криму та спосіб знищення андрофагів.
показать весь комментарий
05.05.2023 19:38 Ответить
Кажить твердо цім політикам: йдіть в дупу
показать весь комментарий
05.05.2023 20:14 Ответить
Західні політики в якості вмиротворення агресора можуть віддати пару своїх регіонів....
показать весь комментарий
05.05.2023 20:22 Ответить
Ці політики мають здохнути від того що посміли сказати таку неприйнятну річ, вважаю наші спец служби повинні зачищати таких людей
показать весь комментарий
05.05.2023 20:40 Ответить
бред и полит проституция,вернуть все Земли Великой Ukraine ....силами НАТО,а после этого и решим,как быть с продажными членами ЕС...
показать весь комментарий
05.05.2023 21:01 Ответить
Деякі.... ХТО?????
показать весь комментарий
05.05.2023 21:58 Ответить
Без конкретних імен це виглядає як зондування урядовими структурами реакції суспільства на можливе погодження компромісів вищим керівництвом країни.
показать весь комментарий
06.05.2023 00:14 Ответить
Щось я не зрозумів. Як, кому і за що росія "відплатить", якщо Ташева назве імена цих політиків? Скоріш за все, це просто "вкид" щоб порахувати кількість "уставших-от-войны".
показать весь комментарий
06.05.2023 08:58 Ответить