11161 посетитель онлайн
1 813 48

"Укрзализныця" начала использовать ChatGPT для обработки обращений пассажиров

chatgpt

"Укрзализныця" заявила, что анализирует обращение пассажиров с помощью ChatGPT.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба УЗ в Telegram.

"В течение одного дня мы получаем в среднем 1300 оценок путешествия от пассажиров через приложение. Приблизительно 300 из них - текстовые отзывы, касающиеся непосредственно работы железной дороги. Каждый такой отзыв раньше мы обрабатывали вручную. Теперь эту работу выполняет ChatGPT", - сообщили в УЗ.

Как отметили в ведомстве, искусственный интеллект автоматически распределяет обращение пассажиров по 21 тематике — от "качества обслуживания" до "опозданий", после чего уже разбитые по категориям обращения загружаются в систему анализа, которая помогает отследить по дням, неделям и месяцам динамику жалоб по конкретным поездам и маршрутам.

В УЗ добавили, что такое применение ChatGPT позволяет ускорить работу по анализу обратной связи и определять наиболее проблемные участки - и соответственно оперативнее реагировать.

Искусственный интеллект ChatGPT корректно определяет категорию обращения в 90% случаев.

Топ комментарии
+3
То все фігня. Той ЖПТ ще і відповідає на ті зверннення! І відповідей навіть два варіанту. "Ваше звернення дуже важливе для нас" і "Не нравицца, не ездяйте"!
показать весь комментарий
11.05.2023 18:34
+3
дiточки знайшли собi нову iграшку. алф коли свого розуму нема, то ChatGPT вам його не вставить.
показать весь комментарий
11.05.2023 18:34
+3
чат-жпт - це ніякий не штучний інтелект! це пошукова система з лінгвістичним інтерфєйсом!
але є ціла сєкта недорозвинених, які вважають, що чат-жпт - це якийсь штучний розум
показать весь комментарий
11.05.2023 20:03
Комментировать
Сортировать:
Хана офісним планктонам 😆
показать весь комментарий
11.05.2023 18:30 Ответить
чат-жпт - це ніякий не штучний інтелект! це пошукова система з лінгвістичним інтерфєйсом!
але є ціла сєкта недорозвинених, які вважають, що чат-жпт - це якийсь штучний розум
показать весь комментарий
11.05.2023 20:03 Ответить
То все фігня. Той ЖПТ ще і відповідає на ті зверннення! І відповідей навіть два варіанту. "Ваше звернення дуже важливе для нас" і "Не нравицца, не ездяйте"!
показать весь комментарий
11.05.2023 18:34 Ответить
Chat GPT за 2 хвилини вирішує такі формули над котрими професори гарварду декілька годин ламають голову, а ці відповіді надає звичайний скрипт котрий за 10 хвилин можна написати
показать весь комментарий
11.05.2023 18:52 Ответить
цей чат-жыпыті розумніше за тебе, точно!
показать весь комментарий
11.05.2023 19:54 Ответить
Ясно що розумніше. За тебе в мільйон разів наприклад
показать весь комментарий
11.05.2023 19:56 Ответить
недорозвинений, "інтелект" має декілька важливих складових:
- спроможність ВЧИТИСЯ! а чат-жпт не запамʼятовує навіть те, про що спілкувалися минулої сессії (і це при тому, що спілкування відбувається з авторизованим юзером)
- "інтелект" - це рушівна сила! це те, що дає людині поштовх щось робити (хочаб на основі тієї інформації, що людина має на момент часу)
что стосується роботи пошукової програми з лінгістичним інтерфєйсом - чат-жпт, всі її "дива" (накшталт "вирішення" формул, малювання картинок, писання текстів тощо) - це результат роботи алгоритмів, створених людьми!
показать весь комментарий
11.05.2023 20:12 Ответить
"недорозвинений" --- "інтелектуал" боорменталь котрий з піною у рота хоче доказати,що чат гпт гівно відразу заходить з козирів,і показує свій "рівень і перевагу" над штучним інтелектом, демонструючи свою недорозвинутість яка і не снилася чату гпт, в цьому з борменталем дійсно тяжко тягатися навіть штучному інтелекту

"а чат-жпт не запамʼятовує навіть те, про що спілкувалися минулої сессії" --- ти в курсі,що чат гпт наприклад якщо я йому задаю якесь запитання і він мені відповідає, потім я задаю якесь уточнююче запитання, то мені не потрібно знову писати те що було на початку щоб дати йому зрозуміти про що мова, а він сам памятає про що йшлося і веде дискусію структуровано в контексті заданого тобою запитання,можна хоч цілі тиради писати по одному питанню він буде тобі відповідати і буде все памятати про що ти питав, і про те про що йшлося минулої сесії він також прекрасно памятає, треба просто вміти користуватися ним, але у тебе напевно руки-крюки, ніхто в цьому ж не винен

"хочаб на основі тієї інформації, що людина має на момент часу" --- штучний інтелект має в рази більше інформації ніж людина, людина має здатність забувати, і ще головна перевага що люди помиляються дуже часто і дуже повільні

"це результат роботи алгоритмів, створених людьми!" --- так чат гпт також може створювати алгоритми, і в результаті ШІ тепер може виконувати роботу з такою швидкістю яка людям і не снилася
показать весь комментарий
11.05.2023 20:31 Ответить
мені аж болить від твоєї тупості 😂 - закрий браузер, відкрий, і задай те саме запитання - цій программі наівіть не вистачає функціоналу запамʼятовувати контекст попередньої "бесіди"!
яку оцінку, наприклад, можна дати людині, яка забула тему обговорення після того, як ти вийшов з кімнати, а потім зайшов назад? це просто як про тебе 😂
показать весь комментарий
11.05.2023 20:39 Ответить
"акрий браузер, відкрий, і задай те саме запитання - цій программі наівіть не вистачає функціоналу запамʼятовувати контекст попередньої "бесіди"!" --- прямо зараз,закрив,відкрив, задав уточнююче запитання по минулому контексту і получив відповідь,я ж говорю, руки-крюки
показать весь комментарий
11.05.2023 20:41 Ответить
ну і нащо розрахована твоя брехня? будь хто легко перевірить, що це не так
показать весь комментарий
11.05.2023 20:45 Ответить
Давай відверто,прямо зараз я заходжу в чат гпт і за пару хвилин він мені видає рішення надскладних задач різних напрямів, напише сценарій історії на любу задану мною тему, відповість на любе запитання, коли прийдеш з якоюсь проблеиою за хвилину покаже і підкаже ще й з прикладами де помилка, він здає екзамени, пише різні навчальні курси і так далі. І що можеш і знаєш ти, розмір очка на своєму унітазі в туалеті? Проснися,де ти а де штучний інтелект,це два різні всесвіти
показать весь комментарий
11.05.2023 20:48 Ответить
бла-бла-бла! це ти з рекламного проспекти "штучного інтелекту" видрав текст? 😂
наведи простий приклад "надскладнї" задачі?
показать весь комментарий
11.05.2023 20:50 Ответить
що стосується "спроможності" розмовляти, яка так тебе вразила, то просто загугли (бо я так зрозумів, власна памʼять тебе підводить) які тварини можуть розмовляти... а потім співпідстав можливість "розмовляти" і наявність інтелекту
показать весь комментарий
11.05.2023 20:43 Ответить
і ще, важлива інформація для тебе - обʼєм інформаціє не дорівнює рівню інтелекта! це зовсім різні і ніяк не повʼязані речі
показать весь комментарий
11.05.2023 20:56 Ответить
"спроможність ВЧИТИСЯ!" --- почитай,що таке машинне навчання
показать весь комментарий
11.05.2023 20:40 Ответить
до чого тут "машине начання" дубіна? 😂 я тобі про категорії "інтелекта", якщо ти наділяєшь його властивостями якийсь обʼєкт
показать весь комментарий
11.05.2023 20:44 Ответить
Які категорії? От ти ніби людина, у якої має бути присутній інтелект,а його немає, в чат гпт його на порядок вище Чат гпт може навчатися, може вести структуровану бесіду на різні теми, може писати статті, курси, здає екзамени і так далі,і це тільки початок, cht gpt розроблявся 4 роки всього навсього і вже зараз розумніший за таких невігласів як ти в сотні раз, ще треба почекати декілька років і такі телепні як ти втратять свою роботу і їх замінить чат гпт,тому що дешевше замінити бездарів типу тебе котрі нічого не вміють і протирають штани на штучний інтелект який буде виконувати роботу бездоганно, так що тренуйся,бери віник в руки і шуруй підмітати, підмітальники завжди будуть потрібні, чат гпт їх не замінить
показать весь комментарий
11.05.2023 20:55 Ответить
нещасний дурачьок, я тебе попросив відповісти на запитання, що для тебе є надскладним запитанням, яке виникає кожного дня? як витерти соплі? 😂
показать весь комментарий
11.05.2023 20:57 Ответить
Та ти шо?
Впевнений, жоден ЖПТ не зможе відповісти чому такі двоногі як ти, із сіндромом Даннінга- Крюгера не бажають лікуватися елєктричеством, а перш за все хапаються за олівець.
показать весь комментарий
11.05.2023 21:13 Ответить
Тому що в мене немає цього синдрому,тому і не відповість А образи зазвичай відображають проблеми або незадоволеність собою інших людей. Мої тобі співчуття
показать весь комментарий
11.05.2023 21:23 Ответить
в тебе не тільки синдром Даннінга-Крюгєра, в тебе ще й явно виражена графоманія
показать весь комментарий
11.05.2023 21:35 Ответить
Ти ще й хвороби можеш виявляти? Куди там штучному інтелекту до тебе
показать весь комментарий
11.05.2023 21:41 Ответить
видно неозброєним оком, що та пошукова программа розумніша тіки за тебе
показать весь комментарий
11.05.2023 21:45 Ответить
Звичайно ж, ти розумніший за неї однозначно, прямо зараз ти можеш написати навчальний курс по SMM, здати екзамен MBA, пройти співбесіду в Гуглі на посаду інженера-програміста, здати екзамен по праву, екзамен який проходять лікарі в США і так далі Куда там якомусь штучному інтелекту до тебе
показать весь комментарий
11.05.2023 21:54 Ответить
та що ж ти такий тупуватий! це, раптом, не заразно?
де прояв інтелекту в написанні курсу по СММ? чи в проходженні співбесід?
екзамени по праву чи на можливість отримати сертифікат лікаря немають ніякого відношення до інтелекту, а мають лише відношення до академічних знаннь, до якісного наповнення необхідного обʼєму питань-відповідей! ще раз - обʼєм інформації не має жодного відношення до розміру інтелекту! це неповʼязані речі!
ти геть не розумієшь що таке інтелект! рівно як і люди, які обізвали цю программу "штучним інтелектом"
показать весь комментарий
11.05.2023 22:03 Ответить
Так це ж ти за інтелект перший скулити тут почав,я про це і не говорив, я говорив що він здатен в сто раз більше зробити ніж такий недолугий чебурек як ти Тобі щоб щось зробити з того що я написав вище потрібно купу часу потратити щоб засвоїти потрібну інформацію,але судячи по тобі з твоїми скудними мозговими здібностями це не вийде навіть ніколи , а Chat GPT це все робить по суті миттєво, він бере інформацію і все,він вже нею може оперувати як завгодно, і купу часу тратити на це не потрібно, чат гпт вчиться з допомогою людини чи самостійно,на основі даних котрі получає, чат гпт виконує задачі дуже швидко і він мало коли помиляється, ти "високоінтелектуальна" особа можеш таке робити? Про що тоді мова? Кому ти тут тоді розказуєш тут про щось
показать весь комментарий
11.05.2023 22:12 Ответить
дупоголовий, ти так і не відповів на запитання, що за "надскладні питання" в тебе виникають кожен день, що для їх розвʼязання тобі потрібен "штучний" інтелект? 😂
показать весь комментарий
11.05.2023 22:15 Ответить
У мене немає надскладних питань кожен день для котрих мені потрібен чат гпт чебуреку, я його використовую коли в роботі допускаю помилку і не знаю в чому справа, він мені все підказує і поправляє
показать весь комментарий
11.05.2023 22:20 Ответить
не можешь зрозуміти де зробив помилку? 😂 кажешь не хворієшь на синдром Данінга-Крюгера? 😂😂😂😂
показать весь комментарий
11.05.2023 22:23 Ответить
А ти можеш зрозуміти чому в тебе не запускається програма в якому до 3 тисяч рядків коду? Ну давай чебуречку, піди візьми і попробуй найти і розібратися де там помилка І помилки дуже часто бувають такі що ніякими дебагерами їх не виявити
показать весь комментарий
11.05.2023 22:27 Ответить
це просто свідчення того, що ти - хєровий програміст
показать весь комментарий
11.05.2023 22:29 Ответить
Якщо б ти чебурек хоч трохи був в темі і щось розумів в програмуванні то знав би,що помилки в програмуванні роблять усі і навіть досвідчені програмісти, можна поставити один лишній пробіл чи не той символ, чи десь крапку забути і все,вся програма з 3 тисяч символів не запускається, а чат гпт це за секунду виявляє і вказує де проблема, але тобі чукчі це важко зрозуміти,твій рівень інтелекту про котрий ти тут скулив цілий вечір і потім ще гавкав що хтось намагається твої слова на рахунок цього опротестувати рівен нулюнапевно
показать весь комментарий
11.05.2023 22:35 Ответить
пф, я б ще пожалів тебе, як би ти почав тявкати про складність архітектури проекту, і що ти зі своїм обмеженим інтелектом не в змозі його переварити, а чат-жпт, якимсь дивом, тобі находить підказку ЛОГІЧНОЇ помилки в твоємо гівнокоді... а ти кажешь про "прабельі" 😂😂😂
боже, яке убожество
показать весь комментарий
11.05.2023 22:37 Ответить
я ж говорю,ти ж нещісті не розумієш що такі банальні помилки є завжди і у кожного, і якраз такі невеличкі помилки нереально замітити, ти ж чебурек котрий тут гавкав про інтелект але саме його не має ні каплі щоб таке зрозуміти
показать весь комментарий
11.05.2023 22:40 Ответить
тоб то, "інтелект" чата-жпт вистачає лише на те, щоб виправити "банальні помилки" таких дурнів-програмістів, накшталт тебе? 🤣🤣
показать весь комментарий
11.05.2023 22:42 Ответить
чат гпт можна використати наприклад щоб він написав тобі скрипт за допомогою якого ти б швидко без зайвих лишніх рухів відкликався на вакансії двірника чи завхоза в школі без твоєї участі, просто в найближчому майбутньому у тебе цей же чат гпт роботу забере,якщо вона в тебе взагалі є, і тобі потрібно думати про своє майбутнє уже зараз
показать весь комментарий
11.05.2023 22:47 Ответить
ось ми і дійшли логічного висновку, що поки існують такі тупуваті "програмісти" як ти, які не взмозі знайти зайвий пробєл або крапку в своєму коді без допомоги, до тих пір будуть створюватись казочки про штучні "інтелекти"! тож тобі самому варту замислитися про роботу двірником - ти явно займаєшься тим, що твоєму інтелекту не під силу
показать весь комментарий
11.05.2023 22:50 Ответить
Ми дійшли висновку,що такі чебуреки як ти не в змозі вирішувати і 1% того,що може робити чат гпт, ти скулив тут про інтелект і ніби ти як псевдолюдина маєш його мати,але в результаті ти примітивніший за чат гпт в сто раз, тут дійсно твоє місце тільки з віником на вулці під вікном, замітати окурки і розказувати бабці котра сидить під підїздом який ти крутий,і що нійкий чат гпт не може тягатися з тобою
показать весь комментарий
11.05.2023 22:55 Ответить
іди сходи до мамки, нехай витре тобі соплі
показать весь комментарий
11.05.2023 22:57 Ответить
Так я уже був у твоєї мамки сьогодні Ми домовилися,що зустрічаємось тільки раз в 3 дня, бо решту часу вона тебе муштрує під будинком віником махати, тобі ж ще екзамени на підмітайла здавати, а щоб бути кращим серед кращих треба тренуватися
показать весь комментарий
11.05.2023 23:01 Ответить
...я прям начебто обрав собі за ціль вкорячити тобі мізки 😂😂😂
ще раз, може до тебе, нарешті, дійде - вигадати яку-небудь Q-медицину, яка дистанційно лікує нейрони дупи - це прояв інтелекту! вивчити Q-медицину і лікувати нейрони дупи, або відповідати на запитання про болячки дупи - це ніякий не інтелект, це просто лінгвістичний інтерфєйс дуполікувальної вікіпєді
показать весь комментарий
11.05.2023 22:09 Ответить
"Чат" такого типу був придуманий ще працівниками готельної сфери за часів совка. Маю на увазі монументальні табличкі на стійках адміністратора з текстом "МЕСТ НЕТ". При цьому "гостінніци" завжди були напівпустими.
показать весь комментарий
11.05.2023 19:29 Ответить
дiточки знайшли собi нову iграшку. алф коли свого розуму нема, то ChatGPT вам його не вставить.
показать весь комментарий
11.05.2023 18:34 Ответить
Чомусь прочитав ''для оскорбленія пассажирів'', це точно не просто так.
показать весь комментарий
11.05.2023 19:05 Ответить
ИИ ищщо при совке был, обычный ответ на звонок - "

Будь ласка, чекайте".
показать весь комментарий
11.05.2023 19:22 Ответить
Текст був "ждітє атвєта... ждітє атвєта..." ту-ту-ту...