7503 посетителя онлайн
26 563 82

Минобороны РФ подтвердило ликвидацию российского полковника Макарова

рф,армія,найманці

В Минобороны РФ признали ликвидацию командира 4-й мотострелковой бригады полковника Вячеслава Макарова.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом со ссылкой на Минобороны РФ сообщает российское пропагандистское агентство РИА-Новости.

В ходе отражения атак погибли командир 4-й мотострелковой бригады полковник Вячеслав Макаров и замомандира армейского корпуса по военно-политической работе полковник Евгений Бровко, сообщает Минобороны.

Ранее полковник ВСУ Анатолий Штефан обнародовал информацию, что ВСУ нанесли удары по командному пункту россиян в Клищиевке под Бахмутом, в результате чего было ликвидировано 3 полковников и около 20 солдат и офицеров.

Впоследствии военнослужащий 4-й мотострелковой бригады ВС РФ Андрей Морозов сообщил, что под Бахмутом ликвидирован командир, начальник штаба 4-й бригады ВС РФ и офицер управления 2-го армейского корпуса.

Топ комментарии
+57
Генерала ему посмертно дали?....
показать весь комментарий
14.05.2023 13:36 Ответить
+35
Автори заголовків та текстів - різні люди))
показать весь комментарий
14.05.2023 13:39 Ответить
+31
Цензор присвоил ему генерала посмертно?
показать весь комментарий
14.05.2023 13:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Генерала ему посмертно дали?....
показать весь комментарий
14.05.2023 13:36 Ответить
Автори заголовків та текстів - різні люди))
показать весь комментарий
14.05.2023 13:39 Ответить
Автор заголовка - справжній оптиміст...
показать весь комментарий
14.05.2023 13:40 Ответить
То був майор з пістолетом Макарова
показать весь комментарий
14.05.2023 13:41 Ответить
кеп з ганатою
показать весь комментарий
14.05.2023 14:33 Ответить
Люди діляться на два типа коли вбивають комбріга - одні вважать, що вбили недогенерала, а інші, що вбили надполковника.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:49 Ответить
Для такої справи у всіх арміях світу існує звання "бригадний генерал", іноді "бригадир". Що цілком логічно та зрозуміло.
Полковник для полку, генерал для дивізії, а бригадний генерал для бригади.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:52 Ответить
Під час відбиття атак загинули командир 4-ї мотострілецької бригади полковник В'ячеслав Макаров... Само собой что у него из оружия был пистолет Макарова. Но не спас от Хаймарса беднягу... Просто был разнесен командный пункт... Даже застрелиться не успел, бедняга. Все равно на рабссее генералитет это оружие только против своей пустой головы использует. Лень ссылки искать...
показать весь комментарий
14.05.2023 14:05 Ответить
Почему только против головы?

Рогозин сам себя в ногу ранил , Наговицин - ползадницы отстрелил, когда пистолет в кобуру совал.
Оно ж , как говорят : дай дураку стеклянный *уй - так он и *уй разобьёт, и руки порежет.
показать весь комментарий
14.05.2023 15:14 Ответить
у орков нет звания "бригадный генерал"
показать весь комментарий
14.05.2023 14:29 Ответить
----
Командир 4-й мотострелковой бригады полковник Вячеслав Макаров погиб из-за ранения, полученного при отражении атаки украинских силовиков в ходе спецоперации на Соледаро-артёмовском направлении. Об этом сообщил официальный представитель Минобороны РФ генерал-лейтенант Игорь Конашенков.
"В ходе отражения третьей атаки командир бригады был тяжело ранен и погиб во время эвакуации с поля боя", - добавил Конашенков.

----
Навіть тут гризетеся із за якоїсть хер-ні...
...
Яка різниця полковник чи генерал, ?
Глолвне що не повар чи старшина -каптьорщик А а командир бригади..
ось це головне...
..
Земля йому бетоном..
показать весь комментарий
14.05.2023 14:41 Ответить
У лютому в московії знайшли мертвим генерала Макарова, правда Володимира. Мабуть на Цензорі їх переплутали.
показать весь комментарий
14.05.2023 14:56 Ответить
Як кагор на душу.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:37 Ответить
Політрука-важняка замочили - ото для орків трагедія.
показать весь комментарий
14.05.2023 15:37 Ответить
Це не начальник. Замполіт вище.
показать весь комментарий
14.05.2023 15:38 Ответить
Та в рашостані тих генералів, як в дурня фантиків...
показать весь комментарий
14.05.2023 13:37 Ответить
А у них генерала дают сразу после ефрейтора. Шоб видно было : великого умища человек!
показать весь комментарий
14.05.2023 15:17 Ответить
Цензор присвоил ему генерала посмертно?
показать весь комментарий
14.05.2023 13:37 Ответить
Гарна ідея! Позачергово підвищувати у званні рашистів, які позачергово задвухсотились.
Це заохочує і мотивує.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:49 Ответить
так генерала чи полкана задвухсотили? Ну, зрозуміло, що він на генеральській посаді пішов на концерт, але точність також важлива.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:38 Ответить
Точність для вас важлива. Поясніть, в чому? консерва.
показать весь комментарий
14.05.2023 14:16 Ответить
для книги Гіннеса задвухсочених генералів в ході однієї війни.
показать весь комментарий
14.05.2023 16:34 Ответить
Гугланула козлорилі сайти через ВПН, по ходу кінчили полковника
показать весь комментарий
14.05.2023 14:34 Ответить
Какой генерал ??? Какой Макаров??? Они вааще без потерь уже второй год «спецоперируют»
показать весь комментарий
14.05.2023 15:19 Ответить
а хіба полковник - це генерал?
показать весь комментарий
14.05.2023 13:38 Ответить
Полковник не так клікбейтно звучить!

Цензор не може без дешевих понтів
показать весь комментарий
14.05.2023 13:40 Ответить
после прихода - да...!
показать весь комментарий
14.05.2023 13:40 Ответить
Можливо полкан , але на генеральській посаді , хз 😧
показать весь комментарий
14.05.2023 13:41 Ответить
Ого, цілого генерал-полковника ліквідували.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:58 Ответить
Новина настільки позитивна , що аж дух захоплює від радості 👍🏼👍🏼👍🏼🙁
нашим бійцям респект і подяка за такі чудові новини🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
14.05.2023 13:40 Ответить
Давненько не мочили такие звезды.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:42 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2023 13:42 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2023 13:43 Ответить
**************...
показать весь комментарий
14.05.2023 13:47 Ответить
оп-філіал крємля на чолі з дєрьмаком.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:48 Ответить
Дуже однобоко трактуютьсі оці всі родинні і сімейні зв*язки.Попробуйте,шановні форумчани,уявити,що і батько,і рідний брат,******* своїх сина і брата.Чи будуть вони допомагати один одному?Ви б допомогли своєму сину-в усьому?А рідному брату?Сралін в 1941-1945 всіх з німецьким прізвищем і хто знав німецьку мову-відправив в ГУЛАГи.Може і нам так зробити?Тих що розмовляють на кацапській-в тюрьму,в кого російське прізвище-в концтабір,а хто був в Москві-взагалі голову відірвати...
показать весь комментарий
14.05.2023 15:24 Ответить
Я такой фуйни на фотошопе могу за 5 минут нарисовать....азамедте кидает якобы скриншоты статей но не ссылку на саму статью.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:49 Ответить
Максім, в Україні з таким прізвищем треба тихесенько сидіти під лавкою, як мишка, і не відсвічувати.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:54 Ответить
Лох с болота ,кто тебе сказал шо это моя настоящая фамилия....думки шо по приколу в фейсбуцi назваться любой фамилий не приходили на ум?Чи ты думаеш шо я родственник того пизовшека журналюги,бгг)А если бы под Порошенко или Яценюка зарегался то шо було.
показать весь комментарий
14.05.2023 14:09 Ответить
Русскій, та сиди вже тихенько...
показать весь комментарий
14.05.2023 14:12 Ответить
То зайдіть на главред. Там є стаття
показать весь комментарий
14.05.2023 13:56 Ответить
Що ви там у себі в канторі нафотошопили з 19 року ми зараз добре бачимо.
показать весь комментарий
14.05.2023 14:15 Ответить
Дослідив. Вперше, ще 28.03.2023, прозвучало тут:
"https://narodna-pravda.ua/2023/03/28/rosijskyj-slid-u-rodynnyh-zv-yazkah-radnyka-golovy-ofisa-prezydenta-myhajla-podolyaka/ Російський слід у родинних зв'язках радника голови Офіса президента Михайла Подоляка "
показать весь комментарий
14.05.2023 14:05 Ответить
Чому не з 2019го? Навіть про дєрьмака давно знаємо брудні справи ,а це що?
показать весь комментарий
14.05.2023 14:20 Ответить
Разоблачитель,кино ссылку на саму статью....или она только на нарисованом скриншоте а вреале неисуществует?
показать весь комментарий
14.05.2023 13:51 Ответить
На главкомі стаття є.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:57 Ответить
Чому це все вивалюється саме зараз? Подоляк існує в ОП з 2019 року. Він звісно лайно,але це все смердить кацапською ІПСО.
показать весь комментарий
14.05.2023 14:00 Ответить
Цапів відбувайлів треба підготовувати заздалегідь.
показать весь комментарий
14.05.2023 14:35 Ответить
НуПрічьомТутЗеленській?!
показать весь комментарий
14.05.2023 14:16 Ответить
https://glavcom.ua/country/society/znayomtes-batko-kerivnika-ofisu-prezidenta-andriya-jermaka-spivrobitnik-golovnogo-rozviduvalnogo-upravlinnya-rf-u-vidstavci-706783.html https://glavcom.ua/country/society/znayomtes-batko-kerivnika-ofisu-prezidenta-andriya-jermaka-spivrobitnik-golovnogo-rozviduvalnogo-upravlinnya-rf-u-vidstavci-706783.html

показать весь комментарий
14.05.2023 14:33 Ответить
Який полковник не мріє стати генералом... Цьому вдалося... пааасмєртна,- мячти сбіваюцццца 😝😝😝😝😝😝😜🤪
показать весь комментарий
14.05.2023 13:42 Ответить
Короче не ссорьтесь, он был генерал-полковником...
показать весь комментарий
14.05.2023 13:43 Ответить
Це напевно Цензор переплутав з лютим місяцем.
Знайшли мертвим генерал-майора, колишнього заступника начальника Головного управління МВС РФ у боротьбі з екстремізмом Володимира Макарова.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:44 Ответить
Як виявилося, під бахмутом воюють не тільки зеки-вагнерівці. а і регулярне рашен-військо. Більше командний пункт командувати рашистами не буде, почнеться дезорганізація.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:44 Ответить
рашист, стань генералом, будь как Макаров
показать весь комментарий
14.05.2023 13:44 Ответить
Хєнєрал макаров атріцатєльна жівьот.)
показать весь комментарий
14.05.2023 13:44 Ответить
Головне , що вони здохли , а при яких посадах , то вже дрібʼязок
показать весь комментарий
14.05.2023 13:45 Ответить
Земля бетоном п*дарам!Особенно тому с фамилией Бровко- явно перевертыша манкурта с украинской родословной.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:45 Ответить
Послали туди де Макар телят не пас.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:46 Ответить
О. То і же заполіта полковника Бровка ліквідували. Разом бухали?
показать весь комментарий
14.05.2023 13:47 Ответить
"какой же парашный полковник не мечтает подохнуть хенералом" ))
показать весь комментарий
14.05.2023 13:48 Ответить
Скріни не горять
показать весь комментарий
14.05.2023 13:48 Ответить
🤣
показать весь комментарий
14.05.2023 13:50 Ответить
Правильно мислять кацапські виродки 😣
показать весь комментарий
14.05.2023 13:54 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2023 14:38 Ответить
Ще почуємо _Війська ЗСУ знищили генерал-фельмаршала окупаційніх кацапських військ. Ним виявився єфрейтор старший лейтенант командир 2 відділення 4 полку восьмого батальону Хасан Запердулін ібн Іван.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:49 Ответить
Згадується сцена з Максима Перепелиці:
А недавно сам генерал....майор...
Майор???!!! Так и знал, что Максим снова брешет
Сам читай генерал-майор...
показать весь комментарий
14.05.2023 13:52 Ответить
Кобзон доволе, что сутки то и аншлаг.
показать весь комментарий
14.05.2023 13:52 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2023 13:53 Ответить
Лади вже не видають?
показать весь комментарий
14.05.2023 13:58 Ответить
Але хоч пельменів поїсть!
показать весь комментарий
14.05.2023 17:09 Ответить
Кацапу з прізвищем макаров не варто зв'язуватися з військовою кар'єрою. 😊 Адмірал Макаров (не корабель) загинув у Порт-Артурі, до того ж перемоги не здобув, Порт-Артур японці захопили. "Адмірал Макаров" (корабель) був поцілений у жовтні 2022 рлку украхнцями у Чорному морі. Слави не здобув, хоча і плаває (не ходить) біля Криму і донині. Тимчасово. Генерал макаров (загиблий кацап) підтверджує тенденцію, що з таким прізвищем краще оьирати хокей. 😁
показать весь комментарий
14.05.2023 14:16 Ответить
Как же красиво звучит
ЛИ КВИ ДИ РО ВАН
показать весь комментарий
14.05.2023 14:25 Ответить
Радіє душечка моя!
А я вже і коньячок приготував за 200 тисяч дохлих кацапів!
А ЗСУ Слава!
Будьте Живі і Здорові!
показать весь комментарий
14.05.2023 14:33 Ответить
Я тоже удивился. Американцы давно уже не разрешают убивать генералов, оттого они и перестали массово гибнуть.
Издание The New York Times сообщило, что Валерий https://www.unian.net/war/nyt-ukraina-gotovila-likvidaciyu-generala-gerasimova-ssha-pytalis-otgovorit-12082092.html Герасимов приезжал к оккупантам на Донбасс , и США пытались отговорить Украину от его ликвидации. Отмечается, что в Вашингтоне намеренно скрыли информацию от украинцев о визите Герасимова, потому что опасались, что его убийство может привести к эскалации. ВСУ все равно узнали о планах Герасимова. Тогда высокопоставленные американские чиновники попросили украинцев отменить атаку.
показать весь комментарий
14.05.2023 14:38 Ответить
то полковника убили. Их можно.
цензор лоханулся с заголовком
показать весь комментарий
14.05.2023 17:57 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2023 14:38 Ответить
Та і йух з ним.
показать весь комментарий
14.05.2023 16:41 Ответить
а могбы воровать ГСМ у себя в части до пенсии