10587 посетителей онлайн
36 774 93

Игнат об авиакатастрофе в Брянской области: "Там истерика"

ігнат

Российская пропаганда не может определиться с версией и обвиняет во всем то украинских диверсантов, то собственную ПВО.

Об этом в эфире телемарафона рассказал представитель Воздушных сил ВСУ Юрий Игнат, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Третий вертолет исчез тоже по непонятным причинам. Это не очень признается в РФ, чтобы еще чернее тот день не стал для них", – сказал он.

Игнат отметил, что российская пропаганда рассматривает разные варианты: от деятельности партизан до работы украинских истребителей или собственной противовоздушной обороны.

"Там истерика. Мы за ними наблюдаем, и это нас очень радует", – заявил он.

Он отметил, что РФ продолжает готовить пилотов, а около 100 – 150 человек ежегодно.

"Особых надежд на то, что в России закончатся летчики, у нас, конечно, нет. Но качественный состав будет значительно хуже", - резюмировал Игнат.

Напомним, в Брянской области РФ 13 мая разбилось 5 воздушных судов. В частности три вертолета и два истребителя Су-34 и Су-35. По мнению Игната, к этому причастна российская ПВО.

Топ комментарии
+30
2 літаки і 3 гелікоптери за одну мить....такого історія ще не знає.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:36 Ответить
+25
а что случилось?
показать весь комментарий
15.05.2023 16:30 Ответить
+22
Він говорить те,що потрібно, а решта ,то нехай частіше огород городить, а літаки московії ідуть за кораблем.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а что случилось?
показать весь комментарий
15.05.2023 16:30 Ответить
НЕ так , не так !!!! ЧТО ЖЕ ПРОІЗОШЛО ?!!
показать весь комментарий
15.05.2023 16:38 Ответить
Где ГАЗель?!!!?
показать весь комментарий
15.05.2023 17:18 Ответить
Вони упали!.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:46 Ответить
деревья спилили.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:52 Ответить
Та своі втулили -- шо там гадати на кавовіи гущі
показать весь комментарий
15.05.2023 16:32 Ответить
правильна. бей своих шоб чужие боялись
показать весь комментарий
15.05.2023 16:33 Ответить
2 літаки і 3 гелікоптери за одну мить....такого історія ще не знає.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:36 Ответить
"Самым тяжёлым месяцем за время полномасштабной войны с Россией был февраль, тогда российская авиация и наземные силы усиленно атаковали Киев. Массированная атака была и на земле, и на небе. За 11 минут было сбито 7 самолётов, почти вся эскадрилья легла! Такое ощущение, что это была атака последней надежды. Они заходили близко в зону поражения, мы их "хлопали". Мы очень много тогда уничтожили, и после этого воздушные атаки на Киев прекратились", - вспоминает зенитчик Воздушных сил ВСУ, подполковник Денис Смажный.

https://www.unian.net/war/zenitchik-rasskazal-kak-v-nachale-voyny-oboronyali-nebo-nad-kievom-novosti-kieva-11928549.html
показать весь комментарий
15.05.2023 17:15 Ответить
Я привела аналіз Юрія Бутусова, вірю йому , цінуючи його важку працю. Я пам'ятаю, як в Канатове Офіцер тримав Небо поки його побратими вилітали. Пам'ятаю Привіда Києва,який в першу годину війни закрив село моєї мами. ...Ніколи не забути Подвиг Народу України і ЗСУ.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:36 Ответить
А потом тот же Игнат просто в наглую сказал, что народу врал, и Привід Києва это вымышленный фольклорный персонаж, некий собирательный образ и т.п. А ведь многие реально в него верили.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:12 Ответить
Привід Києва це усі Серафими України, усі хто тримав і тримає небо. Привід Києва це Соколи України, один з яких і захистив село моєї мами
показать весь комментарий
15.05.2023 21:27 Ответить
Небо держат атланты.
https://www.youtube.com/watch?v=gmjXLSAd13I
показать весь комментарий
15.05.2023 22:25 Ответить
Знаєте,мені якось все одно, що ви там десь прочитали. Для мене усі захисники України це Ангели,які закривають собою беззахисних. До них і Серафими належать, небесна ієрархія.
показать весь комментарий
15.05.2023 22:43 Ответить
Я ничего нигде не читал и не собираюсь.
показать весь комментарий
15.05.2023 22:49 Ответить
не за мить а за день, але все одно приємно що капець
показать весь комментарий
15.05.2023 21:03 Ответить
Ну так уж и за всю историю. Во времена ВОВ сбивались ДЕСЯТКИ самолетов за один налет. В день битвы за Британию было сбито порядка 60 самолетов Люфтваффе. Да и в корейскую войну авиабои были весьма результативными.
показать весь комментарий
15.05.2023 21:26 Ответить
Досить недовіри. 1970 рік тільки Ізраїль наніс московії втрати в одному бою в такій кількості, але ЗСУ мають на один гелікоптер більше. Мене цікавить тільки рашка, її втрати і її крах
показать весь комментарий
15.05.2023 21:41 Ответить
Рашка само по себе с серьезным противником никогда не воевала. Или против партизан, или против крошечных стран. Хотя в Грузии 6 штук забаранили винторогих летчиков-налетчиков.
показать весь комментарий
15.05.2023 22:24 Ответить
Русня может и в истерике, но прекрасно понимает кто и как сбил их летунов. А вот Игнат натурально ссыт отдать должное своим воинам, поэтому лепит какую-то чушь как обычно.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:36 Ответить
Він говорить те,що потрібно, а решта ,то нехай частіше огород городить, а літаки московії ідуть за кораблем.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:38 Ответить
Похоже здравый смысл и яйца есть только у Бутусова.
В одному бою, у блискуче організованій засідці українська зенітно-ракетна система знищила одразу чотири російські бойові машини! Джерело:
показать весь комментарий
15.05.2023 16:38 Ответить
болтун-находка для врага.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:40 Ответить
Бутусов теж неправий . Якщо це зробили наші , то тепер таке повторити вже буде важко , бо кацапи тепер вже попереджені , знатимуть що то наша ППО і будуть пильнувати .
Нехай би ламали голову і гадали далі - звідки ж пальнули в їхні літаки , чи дрг з брянського лісу , чи з українського кордону .
показать весь комментарий
15.05.2023 17:08 Ответить
Так за уламками ракет одразу видно, хто збив і чим. Збили наші, спочатку гелікоптери Ми-8 з постановниками перешкод, потім бомбардувальник Су-34, потім Су-35, який все це прикривав. Потім гелікоптер, який намагався щось врятувати.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:43 Ответить
В тому й справа що кацапи уламків ракет ще не знайшли . Невідомо звідки вони випущені , з ЗРК чи ПЗРК . ! ( вчора читав у тг що одну ракету мовляв - ідентифікували на відео в момент потрапляння в гелікоптер , як - ракету з Панциря , але це не точно )
Якби це сталося , їхні пропагандони вже б підняли гавкіт в соцмережах . Вони самі чекають на результат пошуків .
Хоча , можливо і вже знайшли ,, бо я проглядав їхні сторінки ще зранку , тоді інфи про виявлення ракет ще не було .
показать весь комментарий
15.05.2023 17:55 Ответить
Ракети з НЛО! Тому і уламків немає!
Ги!
показать весь комментарий
15.05.2023 18:09 Ответить
А гамір уже був, до цього і додався ще один гелікоптер.
показать весь комментарий
15.05.2023 22:45 Ответить
Я вичитала в них (але це піпл пише), що прилетіло чимось сильним (в усякому разі, по сушках), бо в одного, зокрема, знесло кабіну, він падав без неї.

А москалі пишуть, що там пілоти в титановій капсулі.

І те, що знайшли від вертольота, сильно покоцане. Кажуть, що від пзрк таких пошкоджень бути не може.

Як версія (у піпла): ракети повітря-повітря з польських мігів-29.

З іншого боку, кацапня також розказує, що їхні придурки (добре, що вони такі) літають за розкладом, як електрички. І маршрути не міняють.

Тому вирахувати було не складно.

Але хочу також почитати щодо їхньої ппо.
показать весь комментарий
16.05.2023 08:46 Ответить
Головне що завадили (поки) півтоними бомбами прикордоні села тероризувати!
показать весь комментарий
15.05.2023 18:12 Ответить
Яка система!
Усі, хто хоче знати, знають, а ви можете вірити в цю ахінею
.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:09 Ответить
та и так все уже знают, потому что затащить ночами такую огромную ***** в лес возле Семеновки незаметно было не реально. Всё равно это видели много людей.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:53 Ответить
В игру "нас там нет" можно играть и более одного игрока.
показать весь комментарий
15.05.2023 18:14 Ответить
Да они уже забыли об этом, как об ударе по Кремлю. Это уже не горячая новость.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:37 Ответить
Эта "не горячая новость" войдет во все мировые пособия для подготовки расчетов ПВО.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:41 Ответить
Да никуда она не войдёт, если никто так и не раскрыл что там случилось.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:47 Ответить
Раскроют. В свое время. А пока можно кацев и потроллить. Глядишь, еще раз на эти грабли наступят..
показать весь комментарий
15.05.2023 16:53 Ответить
Свого часу дізнаємось.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:54 Ответить
хто б не влупив - результат тішить - пташкопад в кацапстанє то чудова річ
показать весь комментарий
15.05.2023 16:38 Ответить
Бий своїх щоб чужі боялис
показать весь комментарий
15.05.2023 16:39 Ответить
Хз, звичайно всяке може бути, але в ППО є система свій-чужий, навіть переносні установки її мають. По свому літаку не дуже то вистрелиш, вона блокує атаку власної цілі. Звичайно вона може і помилитись, ну або відключити її можна, але щоб 5 цілей за один день...
показать весь комментарий
15.05.2023 16:43 Ответить
Сюди ж треба добавити і ще один коптер, перед тим збитий над Джанкоем. Кацапи втрату визнають але "от технической неисправности". У всіх випадках ніхто з екіпажей стервятників не спасся, тобто ракета била прямо по курсу в районі кабіни. Лафа з бомбаржуанням українських міст почала закінчуватись. Слава Британії і воїнам ЗСУ !!!
показать весь комментарий
15.05.2023 16:44 Ответить
То все наші гуси з наших біолабораторій, з підвищеною швидкістю польоту так би мовити.
показать весь комментарий
15.05.2023 16:57 Ответить
показать весь комментарий
15.05.2023 18:48 Ответить
ПВО Брянской Народной Республики сбила атаковавшие их воздушные цели противника, армии РФ.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:10 Ответить
После нанесения бомбовых ударов Белгородчине решили не рисковать.
показать весь комментарий
15.05.2023 18:05 Ответить
От і добре .
Кацапню треба тримати в тонусі постійно , вона має безперервно панікувати , битися в істериці , і боятися атак на свої літаки навіть на своїй території . Моральне виснаження ворога не менш важливе ніж фізичне .
показать весь комментарий
15.05.2023 17:15 Ответить
это все ПэВэО Лаоса виновато

https://twitter.com/666_mancer/status/1657996513992232962
показать весь комментарий
15.05.2023 17:16 Ответить
5 (п'ять) пепелаців виявились важчи за повітря, на концерт Кобздона відправилось 10 (чи хтось катапультувався?). Результат доволі гарний. А хто розповсюджував квитки - несуттево. Колись взнаємо.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:23 Ответить
Здохли всі екіпажі.
Ці уроди також бомбили Сирію.
показать весь комментарий
16.05.2023 08:48 Ответить
показать весь комментарий
15.05.2023 17:28 Ответить
"Маловато,понимаешь,маловато будет." (с)
показать весь комментарий
15.05.2023 17:31 Ответить
Окрім крил треба їм ще й яйця підрізати, аби не плодилися, як ті смердючі щури підвальні.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:38 Ответить
что б там не было , а русня перестала бомбить планирующими бомбами
показать весь комментарий
15.05.2023 17:47 Ответить
Хто б не збив ті корита, в мене одне прохання - не зупиняйтесь.
показать весь комментарий
15.05.2023 17:55 Ответить
Кацапи, у вас феєрична ППО. Можетє павтаріть?
показать весь комментарий
15.05.2023 17:55 Ответить
показать весь комментарий
15.05.2023 17:55 Ответить
Та що там визначатися?! Що то було? Ракети з НЛО!
І всіх переграли!
показать весь комментарий
15.05.2023 18:01 Ответить
AIM-120
показать весь комментарий
15.05.2023 18:03 Ответить
І пан Макс їх власноручно наводив на ціль і давав команду "Вогень по кацапотварюках!"?
показать весь комментарий
15.05.2023 18:20 Ответить
ага
показать весь комментарий
15.05.2023 18:23 Ответить
польские Миг29 пришли уже модернизированные под эти ракеты
показать весь комментарий
15.05.2023 18:10 Ответить
В Приморском крае https://tsn.ua/tags/%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F России совершил жуткую посадку вертолет Ми-2. Он оборвал линии электропередач и обесточил станцию "Транснефти".
показать весь комментарий
15.05.2023 18:18 Ответить
То, мабуть, льотчик навчався під час пандемії короновірусу дистанційно
показать весь комментарий
15.05.2023 19:40 Ответить
Так чому - жуткую ?

Навпаки - прєкрасную. )))
показать весь комментарий
16.05.2023 08:49 Ответить
Да ну нафиг, какой дружественный огонь? Видео попаданий есть: был бы дружественный огонь - был бы инверсионный след от работы разгонного двигателя ракеты. А его нет. Да и попадания в носовую часть.
То же и ДРГ касается: они что ракеты с готовыми поражающими элементами в карманах носят? Там самолеты - в куски. У вертолета винт в сквозных пробоинах, как решето, от поражающих элементов.
показать весь комментарий
15.05.2023 18:24 Ответить
AIM-120 ракета маленькая и след не оставляет

показать весь комментарий
15.05.2023 19:25 Ответить
При чем здесь AIM-120? Речь о дружественном огне (т.е. что самолеты сбила российская ПВО). Кроме того, какая бы она маленькая не была (а она не маленькая, вот FIM-92 - маленькая), когда она стартует остается след (дальше ракета по инерции летит). А на видео следа нет, т.е. ракета из далека пущена была.
показать весь комментарий
15.05.2023 19:33 Ответить
на столе лежали две колбаски ,а ты рассказывал нам сказки
показать весь комментарий
15.05.2023 20:20 Ответить
В огороде бузина, а в Киеве дядько?
Или просто десликсия?
показать весь комментарий
15.05.2023 20:29 Ответить
нету видео где можна рассмотреть ракету - все мутно
показать весь комментарий
15.05.2023 20:32 Ответить
Серьезно?
https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE+%D1%81%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F+%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B0+%D0%B2+%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%86%D0%B0%D1%85&oq=%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE+%D1%81%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F+%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B0+%D0%B2+%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%86%D0%B0%D1%85&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIJCAEQIRgKGKAB0gEKMTI5MTdqMGoxNagCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:b313578d,vid:MSDTI1V_yOg
В самом начале видно попадание в носовую часть вертолета (в куски машину разорвало, ах хвостовая балка отлетела). Дальше видно, что от самолета тоже остались куски.
Фото лопасти сбитого вертолета:
https://focus.ua/static/storage/thumbs/x600/2/3e/1ece93ea-6ab50a8f7ef8c4fc14f8a1744589a3e2.jpg?v=5138_1
На лопасти видны следы поражения готовыми убойными элементами (лопасть вращалась, но дырки аккуратной формы, что указывает на большую скорость поражающих элементов: если бы дыры были от кусков отлетающей обшивки, то характер повреждений был бы другой (у кусков обшивки скорость была бы небольшая и отверстия имели бы вытянутую форму).
Выводы:
1. Ракета шла с носовых углов (т.е. с территории Украины).
2. Ракета летела по инерции (нет следа от работы стартового двигателя).
3. Ракета была с мощной б/ч (с поражающими элементами).
Итог: это не дружественный огонь и не ПЗРК. Это огонь комплекса ПВО средней дальности (40 км до границы) с территории Украины.
Вопросы?
показать весь комментарий
15.05.2023 20:45 Ответить
Досить вичерпно.
Якщо це двйсно так.
То Ігнат знов опинтвся в ролі клоуна, який розважає і свою і чужу однаково слабодумаючу публіку
показать весь комментарий
16.05.2023 00:26 Ответить
У командования ВСУ просто такая манера (четко прослеживающаяся в течение всей войны): наводить тень на плетень. Нормальная манера.
показать весь комментарий
16.05.2023 00:49 Ответить
Мені теж ця манера подобається: "це не ми".
показать весь комментарий
16.05.2023 08:52 Ответить
ТЕНЬ НА ПЛЕТЕНЬ (проклятый переводчик)
показать весь комментарий
16.05.2023 01:55 Ответить
150см на 17см
показать весь комментарий
15.05.2023 19:27 Ответить
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/05/15/7402313/ ЕС подтвердил планы по санкциям против третьих государств, которые помогают РФ с товарами
показать весь комментарий
15.05.2023 18:34 Ответить
пардон , не туда
показать весь комментарий
15.05.2023 18:38 Ответить
это все с Лазера что нам Байден дал
показать весь комментарий
15.05.2023 19:26 Ответить
Яка різниця хто і як збили ? Добре, що збили. Аби не літали. І добре, що вдома впали, щоб кацапи бачили своїх героїв з унітазами або в унітазах.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:21 Ответить
Путлер решил перейти на сторону Украины
показать весь комментарий
15.05.2023 21:03 Ответить
Не можу визначитись хто мене більше бісить: резніков чи ігнат?
показать весь комментарий
15.05.2023 21:06 Ответить
Ігнат мілка рибка в цій грі
показать весь комментарий
16.05.2023 00:27 Ответить
мабуть пильца попала в двігателі ,весна на дворі все цвіте
показать весь комментарий
15.05.2023 21:15 Ответить
Да что тут гадать! Самолёты и вертолёты упали потому, что они тяжелее воздуха! Вы что, физику не учили?
показать весь комментарий
15.05.2023 21:47 Ответить
Цапи називають цю подію авіакатастрофою.
Цензор як папуга за ними повторює.
показать весь комментарий
16.05.2023 08:57 Ответить