13238 посетителей онлайн

По всей Украине объявляли воздушную тревогу

Вечером 15 мая на всей территории Украины объявляли воздушную тревогу.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на онлайн-карту воздушных тревог.

По всей Украине объявляли воздушную тревогу 01

Топ комментарии
+17
Головне, щоб наше ПВО не просрало.., як Хмельницький і Тернопіль.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:15 Ответить
+15
как же они достали, асвабадители х.евы
показать весь комментарий
15.05.2023 20:09 Ответить
+11
Може і цей скине ракету на якесь російське місто із словами "Адін народ!" Хоча, краще б як в Єйську - в багатоповерхівку на повній швидкості, із словами "Можем повторіть!"
показать весь комментарий
15.05.2023 20:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
МИГ-31К, Саваслейка (рф)
показать весь комментарий
15.05.2023 20:08 Ответить
ракети? чи черговий МіГ у ********?
показать весь комментарий
15.05.2023 20:09 Ответить
как же они достали, асвабадители х.евы
показать весь комментарий
15.05.2023 20:09 Ответить
Може і цей скине ракету на якесь російське місто із словами "Адін народ!" Хоча, краще б як в Єйську - в багатоповерхівку на повній швидкості, із словами "Можем повторіть!"
показать весь комментарий
15.05.2023 20:15 Ответить
Головне, щоб наше ПВО не просрало.., як Хмельницький і Тернопіль.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:15 Ответить
когда уже у нас будет что-то взлетать, и по всей кацапии - воздушная тревога??
показать весь комментарий
15.05.2023 20:21 Ответить
так они вообще не включают тревогу никогда ,даж когда бпла прилетают....есть подозрение что она у них аналоговнетная,тоесть на 90% не рабочая)))))
показать весь комментарий
15.05.2023 20:26 Ответить
когда мудрий нарід правильно проголосует на выборах, умом а не телевизором.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:49 Ответить
Цікаво, воно оте яке оголошує тривогу по всій Україні із-за того що над Каспійським морем взлетів літак, кожен раз заставляє своїх дітей по декілька раз на добу бігати у бомбосховище яке розташоване за півкілометра?
показать весь комментарий
15.05.2023 20:21 Ответить
Воно може це робити з курортів
показать весь комментарий
15.05.2023 20:35 Ответить
Мене, відверто кажучи, теж дратує оце оголошення на всю країну. І заклики з єдиного марафону тривожними голосами: "прямуйте в укриття". Ну якого хрєна при зльоті над Каспійським морем літака, десь у Кіцмані чи Коломиї "прямувати в укриття"?
показать весь комментарий
15.05.2023 20:46 Ответить
Гірше що майже всі організації, магазини, пошти, банки закриваються і сядають пити каву. А черга клієнтів під цими закладами наче перебуває у більшій безпеці?
показать весь комментарий
15.05.2023 21:05 Ответить
Это где такое?
показать весь комментарий
15.05.2023 21:29 Ответить
По всій країні "такоє". Чи ви з дітьми бігаєте подекілька раз на добу туди-сюди у бомбосховище яке розташоване за півкілометра?
показать весь комментарий
15.05.2023 22:25 Ответить
больше всего дратует шо у нас например в радиусе километра никаких укрыттив попросту нет. Разве шо в подвал девятиэтажки идти.

Хотя на карте оно все красиво помечено, ближайшее - 1200 метров по прямой, подвал школы. Который на практике всегда закрыт
показать весь комментарий
15.05.2023 22:32 Ответить
А при обрушении любой многоэтажки почти любой подвал оказывается смертной могилой.
показать весь комментарий
15.05.2023 23:24 Ответить
а могила может быть не смертной?
показать весь комментарий
16.05.2023 00:31 Ответить
Може. Це коли ви йдете мимо її, а не лижите там.
показать весь комментарий
27.05.2023 22:25 Ответить
и таки кажется ни одного нового приличного бомбера за полтора? года войны даже в проекте нет. даже для городов-миллионников. зато строек - дохрена. вероятно потому как земля дорогая, никто денег не даст и бабы еще нарожают. чистый капитализм вера в светлое будущее непоколебима, хотя оснований не очень то и много как минимум для большинства.
показать весь комментарий
16.05.2023 01:00 Ответить
новых бомбоубежищ нет, правда. А вот насчет строек не согласен вообще, все встало и не строится. Последний строительный бум был в районе 2016-17 года, а после 2019 то шо успели построить попродавали, что не успели - стоит в виде долгостроев. По крайней мере в Киеве.
показать весь комментарий
16.05.2023 13:57 Ответить
Чудова ціль для storm shadow ця надоївша саваслейка.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:21 Ответить
Відбій.
Другий рік війни, а придуркуваті менти досі не вивчили сигналів тривоги.
Відбій гуде в два рази довше тривоги і тим же сигналом.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:24 Ответить
это на Западной. В Киеве нет такой дуристики
показать весь комментарий
16.05.2023 00:32 Ответить
надіюсь , що глав бульба нарешті дуба вріже.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:28 Ответить
Угу, ***** призначить туди Соловйова і тобі зразу полегшає.
показать весь комментарий
15.05.2023 20:39 Ответить
Саша,
Рада знову Вас бачити на форумі😊. Вас довго не було, тому =підозрюю, що Вам знову прийшлось доставати берці…..
показать весь комментарий
15.05.2023 21:51 Ответить
ты свинорыл засунь её себе в дупло...
показать весь комментарий
15.05.2023 20:46 Ответить
тебе ******** максодрочєр? це чудово!
показать весь комментарий
15.05.2023 20:57 Ответить
свинорыл ты что сюда забрёл...?
показать весь комментарий
15.05.2023 20:56 Ответить
Може тому що ми живі істоти а ти просто бот .
показать весь комментарий
15.05.2023 21:15 Ответить
А через 14 хвилин вже відбій.
показать весь комментарий
15.05.2023 21:19 Ответить
Можливо, знову спрацювало брянське ППО?
показать весь комментарий
15.05.2023 21:33 Ответить
Там на мордорі реальні довбодятли. Треба ж просто тримати у повітрі літак який може запустити преславутий "кинжал" - і вся інфроструктура України рухне, бо інші довбодятли заборонили фунціонування організацій при оголошенні повітряних атак.
показать весь комментарий
15.05.2023 22:41 Ответить