10078 посетителей онлайн
7 188 64

Зеленский полетит на саммит G7 в Японию (обновлено)

зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский лично посетит саммит стран Большой Семерки в Хиросиме.

Сначала об этом со ссылкой на источники сообщил Bloomberg, передает Цензор.НЕТ.

По его данным, Зеленский сначала посетит Саудовскую Аравию, чтобы принять участие в саммите стран Арабской лиги. А после этого на американском военном самолете прибудет в Японию.

Позже информацию о визите подтвердил секретарь СНБО Алексей Данилов, сообщает Радіо Свобода.

"Там будут приниматься очень важные вещи, и поэтому присутствие нашего президента абсолютно важно для отстаивания наших интересов", – сказал он.

Ранее японские официальные лица сообщали, что Зеленский примет участие в саммите виртуально. Они даже добавили в воскресное расписание специальную сессию, посвященную Украине, чтобы подстроиться под расписание украинского президента.

Bloomberg отмечает, что визит Зеленского в Хиросиму, которая 78 лет назад потерпела ядерный удар США, является символическим посланием президенту РФ Владимиру Путину, который время от времени угрожает применить против Украины атомное оружие.

Во время саммита лидеры Большой Семерки будут обсуждать дальнейшие ответы на российскую агрессию против Украины. Они планируют объявить новые санкции против России.

Как ранее сообщал Цензор.НЕТ, саммит лидеров Большой семерки 19 мая стартует в японском городе Хиросима.

Топ комментарии
+23
нехай там розкаже, чому японського самурая, який годує харків'ян, вже втретє обкрадає укрпошта.
показать весь комментарий
19.05.2023 08:46 Ответить
+21
то есть опять контнаступ откладывается?
показать весь комментарий
19.05.2023 08:43 Ответить
+18
Мені було б спокійніше,щоб в Японію полетів ПОП.
Маю честь бути одним з 25%
показать весь комментарий
19.05.2023 08:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Коли буде муляти очі єрмак, таки спогадить весь саміт семірки. ГБ - на місці поруч світових лідерів.
Десь є мітла із туалету приміського вокзалу щоб гнати це ефесбешне сміття?
показать весь комментарий
19.05.2023 08:55 Ответить
интересно, в конце июля 1945-го года он не приезжал в Хиросиму?
показать весь комментарий
19.05.2023 15:10 Ответить
А з японцями вже домовилися не критикувати шапіто?
показать весь комментарий
19.05.2023 08:43 Ответить
Та может поумнеет или кто подскажет, что образ бомжа с рожей "жопа в кустах" как-то в мире работает уже совсем наоборот.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:33 Ответить
В Японии шапито нет, там - аниме или хентай)
показать весь комментарий
19.05.2023 09:38 Ответить
Щось нюхне, щоб збільшити розмір очей. Японцям таке подобається
показать весь комментарий
19.05.2023 10:30 Ответить


(с) @tZEinform

китайський тролінґ навздогін "цирку-шапіто Зеленського" від RTL France чи прізвисько, дане китайцями носителеві «стальних» яєць?

(з коментарів)



All reactions:
29Тарас Федюк and 28 others
показать весь комментарий
19.05.2023 13:20 Ответить
Шоб не розслаблялись .
показать весь комментарий
19.05.2023 08:43 Ответить
то есть опять контнаступ откладывается?
показать весь комментарий
19.05.2023 08:43 Ответить
Штучний інтелект Пентагону легко обійде усі лінії кацапооборони.
Вони просто виявляться безкорисні для кацапів.
Ось побачите.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:31 Ответить
Рівень оптимізму: як на зе-марафоні.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:56 Ответить
от якби Україні тот інтелект замість зе-інтелекту
показать весь комментарий
19.05.2023 10:07 Ответить
Ви хіба не чули? Пентагоновський ШІ покінчив своє існування самогубством - стер себе. В нього вводили різіні параметри, а коли дійшли до даних про українську армію, а саме до яєць по 17 під час війни, він заглючив і самоліквідувався. Останній напис на екрані, кажуть був - "розумне життя на цій планеті відсутнє".
показать весь комментарий
19.05.2023 10:16 Ответить
Чоловіче, зареєстрований 17 квітня 2023 року. Не переживай за штучний інтелект Пентагону. Ти просто кацап, який пробує заробити нєсколько рублєй, взагалі не маючи інтелєкту. На раші це проходить, але не тут.
показать весь комментарий
19.05.2023 13:12 Ответить
Шановний (насправді ні) воїн з польського дивану, це можливо в тебе є певні проблеми зі інтелектом, раз ти не розумієш простої іронії. Втім з розумінням іронії, важко і в рашистів.
P.S. І тобі не варто мірятись датою реєстрації, порівняно з людьми, що зареєстровані в 2014 і раніше, твій липень 2018 виглядає якось по ольгинсько-подоляковськи.
показать весь комментарий
19.05.2023 18:52 Ответить
Трохи теж хвилююсь ...д
показать весь комментарий
19.05.2023 08:43 Ответить
Нехай і не повертається.
показать весь комментарий
19.05.2023 08:44 Ответить
нехай там розкаже, чому японського самурая, який годує харків'ян, вже втретє обкрадає укрпошта.
показать весь комментарий
19.05.2023 08:46 Ответить
показать весь комментарий
19.05.2023 09:22 Ответить
Сховайте імператора на всякий випадок.
показать весь комментарий
19.05.2023 08:51 Ответить
Візьме з собою шапіто своє ЗЕбільне
показать весь комментарий
19.05.2023 08:53 Ответить
Он улетел,но он обещал вернуться!(С)
показать весь комментарий
19.05.2023 08:59 Ответить
Мені було б спокійніше,щоб в Японію полетів ПОП.
Маю честь бути одним з 25%
показать весь комментарий
19.05.2023 08:55 Ответить
Є один позитивний момент із Зе за межами України
- причеплений до Зе віце-преЗавгосп Їрмак також зникає і не заважає Залужному.
показать весь комментарий
19.05.2023 10:55 Ответить
о, ***** обідєли. на саміт вялічайшєй странє доступ закритий, ще й Зеленський туди приїде...найближчі дні паРаша просто казитися буде, ракет побільшає.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:00 Ответить
По дорозі залетить до Оману перевірити опшори.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:02 Ответить
Сподіваюсь хоч штани змінні візьме. А якщо й футболка буде біла, то він просто мій герой буде
показать весь комментарий
19.05.2023 09:07 Ответить
показать весь комментарий
19.05.2023 09:08 Ответить
Це з фільму "Слуга народу"?
показать весь комментарий
19.05.2023 09:30 Ответить
показать весь комментарий
19.05.2023 09:38 Ответить
Це Бетьман, геніальний лідер нації та хоробрий рятівник планети.... Щоправда, більша частина тих, хто агітував і голосував за нього, сьогодні бояться зізнатися в цьому. Тому що соромно визнавати себе ідіотом
показать весь комментарий
19.05.2023 09:41 Ответить
Значна частина його виборців зараз вже об'їдає платників податків ЄС.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:46 Ответить
И, минимум, половина их уже назад в Украину не собирается
показать весь комментарий
19.05.2023 11:02 Ответить
ZEтьман
показать весь комментарий
19.05.2023 13:16 Ответить
Стоїть на захисті Оманських опшорів.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:39 Ответить
показать весь комментарий
19.05.2023 13:17 Ответить
показать весь комментарий
19.05.2023 13:20 Ответить
показать весь комментарий
19.05.2023 09:46 Ответить
Бажано разом з Єрмаком і через територію РФ...

Заодно ми узнали б чи дійсно кацапи його вбити хочуть.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:11 Ответить
Літаком Патрушева полетять, напевно.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:52 Ответить
От з цим у Роісі зараз якраз проблеми.

Бо більша частина літаків в них формально крадені і за межами РФ (окрім Грузії) будуть конфісковані.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:58 Ответить
Захід назвав найвеличнішого лідера та його команду - шапіто, а як назве Схід?
показать весь комментарий
19.05.2023 09:14 Ответить
Чому людина, яка говорить правильні та вірні слова, може викликати таку огиду? Можливо тому, що ці слова не його, не від його розуму-розуміння, не від серця, не від душі, а всього навсього черговий банальний текст, присв"ячений тій чи іншій події. Всі його тексти, надто пересичені емоціями та написані спітчрайтером, в якого дуже обмежений запас слів. Складається враження, що ця людина сама не розуміє змісту написаного. Забери в цієї людини текст з її очей... і ми почуємо про... Про що? Про "перестать стрелять, сойдьомся по середіне, шашликі..."
показать весь комментарий
19.05.2023 09:16 Ответить
У Ватикані після візиту Зеленського хотіли звільнити перекладача через профнегодність, бо таке ніс... Виявилось, що він старанно перекладав доповідь президента
показать весь комментарий
19.05.2023 09:19 Ответить
В Японії хай готуються до якогось стихійного лиха. чи землетрус буде, чи цунамі.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:23 Ответить
Фукусимы все на всякий случай остановить и пожарным по всей стране в состояние повышенной готовности. Фудзияму обложить чем-то непрозрачным или светоотражающей фольгой и закрыть на карантин, шоб не сглазил случайно. И слава Богу, шо сакура уже успела отцвести! Потому ш к ним в гости едет украинский мини-чернобыль!
показать весь комментарий
19.05.2023 09:42 Ответить
- Ваш Зеленський до нас приїхав так у нас відразу пожежа сталася!
- А як до нас, так відразу - повінь.
- А у нас в пустелі взагалі сніг випав!
- А у нас шейх помер! ...
- Хера ви ниєте? у нас це говно живе!
показать весь комментарий
19.05.2023 09:31 Ответить
Твою ж мать... Вирховный Командующий говорит своей армии: "Я на гастроли, надо проветриться, уши почесать важным дядикам, может даже уговорю Байдена сыграть на рояле без четырех рук. А вы тут без меня глупостей не делайте, держитесь и если чьо - звоните!"
показать весь комментарий
19.05.2023 09:38 Ответить
А в ЗСУ взагалі зараз одні "порохоботи" залишилися. 😁

Квартальні "патріоти" тільки на балансі Подоляка і залишилися. Тому ви такі непомітні стали.
показать весь комментарий
19.05.2023 10:01 Ответить
хай летить... під час його відсутності дуже добре літаки та гвінтокрили під..ські падають..може ще шось забаранимо...
показать весь комментарий
19.05.2023 09:47 Ответить
Зеленський там буде персона намбер ван.
показать весь комментарий
19.05.2023 09:52 Ответить
У Залужного появился хороший шанс победить не только кацапов, но и навести порядок в стране !!!
показать весь комментарий
19.05.2023 10:14 Ответить
Он потом поедет на саммит Лиги арабских государств в Саудовскую Аравию. Если будет говорить, что спичрайтер написал, то будет все ОК. Ему главное своих мыслей не озвучивать.
показать весь комментарий
19.05.2023 10:15 Ответить
Жаль все таки, що Японія не може нічого надати військового (і згідно власного законодавства, і з врахуванням Китаю та КНДР під боком).
показать весь комментарий
19.05.2023 10:18 Ответить
Може надати гроші. Замовимо снарядів
показать весь комментарий
19.05.2023 11:23 Ответить
Шапітолій знову країну покидає.
показать весь комментарий
19.05.2023 10:38 Ответить
А може це і добре? Може там йому хтось не на камери шепне, що ж ти падло робиш? Або працюй на Україну, або шуруй в свою рашку, і під дих - тримай пілюлю малорос
показать весь комментарий
19.05.2023 10:47 Ответить
Кому воно там потрібно? Його туди не запрошували.
показать весь комментарий
19.05.2023 11:03 Ответить