4104 посетителя онлайн
7 268 47

Сбитие нацгвардейца на блокпосту: Высший совет правосудия разрешил арест судьи Тандыра

дтп,бондаренко,вадим,тандир

Высший совет правосудия дал разрешение на содержание под стражей судьи Макаровского районного суда Алексея Тандыра, который в ночь на 26 мая был в машине, сбившей насмерть нацгвардейца. Накануне ему было объявлено о подозрении в совершении аварии со смертельным исходом в состоянии алкогольного опьянения.

Об этом пишет "Суспільне", передает Цензор.НЕТ.

В ходе заседания сторона защиты сообщила, что от предоставления биологических образцов судья не отказывался, как сообщали в ГБР. В то же время прокурор уточнил, что добровольно Тандыр предоставил лишь часть анализов. Результатов анализа образцов нет до сих пор.

Тандыр утверждает, что не находился в состоянии алкогольного опьянения и не употреблял накануне, а о бутылке, которую обнаружили в его автомобиле, ему точно не известно: "Может, это с какого-то предыдущего раза осталось". Судья заявил, что не отрицает свою причастность и готов понести ответственность, если его вину докажут.

Напомним, в ночь на 26 мая судья Макаровского райсуда Алексей Тандыр в состоянии алкогольного опьянения насмерть сбил нацгвардейца на блокпосту в Киеве.

В ГБР сообщили, что судья отказался от прохождения осмотра.

Проект PROSUD сообшил, что ранее Тандыр отметился увольнением большого количества водителей, управлявших транспортом в пьяном виде.

В результате ДТП, устроенного судьей Тандыром, погиб 23-летний нацгвардеец Вадим Бондаренко.

Топ комментарии
+23
Це пздц, що нам українцям з такими гнидами робити???🤔🤔
показать весь комментарий
27.05.2023 18:06 Ответить
+18
як це так, суддя створив злочин і щоб притягнути його до відповідальности - треба узгоджувати з вищою радою правосуддя ?

що це за каста така, що це за аристократи довбані, ці судді зло...учі ?
показать весь комментарий
27.05.2023 18:18 Ответить
+16
І скільки такої мразоти ще є в наших судах і не тільки в судах??? Це колись закінчиться в Україні чи пороблено на віки?
показать весь комментарий
27.05.2023 18:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А вони дочекалися його втечі? Чи цього разу порушили правила гри?
показать весь комментарий
27.05.2023 18:05 Ответить
Чекали-чекали, а той не втікає. А куди тікати? На московію, щоб чмобіком стати ?
показать весь комментарий
27.05.2023 18:16 Ответить
А чого йому тікати від кормушки? Він все порішає. Трохи посидить в люксовій камері СІЗО, потім "***********" його біологічні матеріали, потім йому дадуть щось типу 4 років, умовно, звичайно, оскільки виявиться, що п'яним був нацгвардієць і зненацька вибіг на дорогу.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:57 Ответить
Думаю - він буде радий, якщо йому виділять в СІЗО "одиночку"
показать весь комментарий
27.05.2023 18:05 Ответить
...з тих люксів, що запровадили блаЗЄнські. Грошей має достатньо.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:07 Ответить
"В частности в 2018 году судья Киево-Святошинского суда Киевской области Дмитрий Усатый тоже в алкогольном опьянении совершил ДТП. Угадайте, кто закрыл производство за отсутствием состава административного правонарушения? Судья Алексей Тандыр", - говорится в сообщении на http://www.facebook.com/automaidan/posts/pfbid0S6vpTctLLWgfFBMKLjT4as3vdDF2D4xFYhue26yWNyHwuftEcE4fh9tAxccg5da1l Facebook -странице "Автомайдана".
показать весь комментарий
27.05.2023 18:21 Ответить
Це пздц, що нам українцям з такими гнидами робити???🤔🤔
показать весь комментарий
27.05.2023 18:06 Ответить
Обычно в такие моменты я вспоминаю фразы патруля из Half-Life 2. В этот раз уместна вот эта:
Судебное разбирательство отменено! Задействовать осуждение на месте! Приговор - по усмотрению!
показать весь комментарий
27.05.2023 18:27 Ответить
Погоджуюсь: замінити на 10 років без права переписки!
показать весь комментарий
27.05.2023 20:09 Ответить
Як це дозволило його треба було заарештувати одразу вбив людину і ходить на свободі урод!
показать весь комментарий
27.05.2023 18:07 Ответить
чому цю машину не зрешетили за напад??
показать весь комментарий
27.05.2023 19:03 Ответить
І скільки такої мразоти ще є в наших судах і не тільки в судах??? Це колись закінчиться в Україні чи пороблено на віки?
показать весь комментарий
27.05.2023 18:07 Ответить
На пару поколінь ще.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:58 Ответить
А слабо судье повеситься? Это было бы честно... Или есть средневековая картина, где с судьи кожу заживо снимают, за гораздо меньшее... Мы чито, до средневековья не дотягиваем?!?!?! А никто тут не охренел от безнаказанности?!?!?!
показать весь комментарий
27.05.2023 18:08 Ответить
Був не п*Янии -- якшо провину доведуть -- оце погнав - починається тягомотина .
показать весь комментарий
27.05.2023 18:12 Ответить
Портновські судді рамси попутали. Там цілий Голова ВСУ з 18 суддями на взятці погорів, ця почвара воїнів убиває і починає ламати комедію з наданням біологічних зразків. Як на мене, то недоторканість суддів та депутатів не має стосуватися кримінальних вчинків.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:13 Ответить
В то же время активисты утверждают, что этот судья имеет большое количество закрытых дел по 130 статье КУоАП ("Управление транспортными средствами или судами лицами, находящимися в состоянии алкогольного, наркотического, другого опьянения или под влиянием лекарственных препаратов, снижающих их внимание и быстроту реакции").

"В частности в 2018 году судья Киево-Святошинского суда Киевской области Дмитрий Усатый тоже в алкогольном опьянении совершил ДТП. Угадайте, кто закрыл производство за отсутствием состава административного правонарушения? Судья Алексей Тандыр"...

https://www.rbc.ua/ukr/styler/kievi-skandalniy-suddya-smert-zbiv-23-richnogo-1685088578.html
показать весь комментарий
27.05.2023 18:23 Ответить
Алексей Тандыр кандидат юридических наук. С 2018 года является членом Ассоциации юристов Украины. В том же году вошел в состав постоянно действующей рабочей группы Совета судей Украины по развитию судейского самоуправления в Киевской области. В судебной системе Тандыр работает более 12 лет.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:25 Ответить
Нормальный такой "судья". Садится в машину, на полике валяется бутылка с недопитым алкоголем. И он ее не замечает... А если бы там насрали? Тоже не заметил бы? Что-то у наших судей с глазами, за пачками с баксами ничего не видят.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:15 Ответить
Подивитесь де воно буде через 3-5 років.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:15 Ответить
надіюсь гнитиме в ямі десь у полі.
показать весь комментарий
27.05.2023 19:23 Ответить
як це так, суддя створив злочин і щоб притягнути його до відповідальности - треба узгоджувати з вищою радою правосуддя ?

що це за каста така, що це за аристократи довбані, ці судді зло...учі ?
показать весь комментарий
27.05.2023 18:18 Ответить
Не минуло й трьох днів
показать весь комментарий
27.05.2023 18:19 Ответить
Він - тварина. Наїхав навмисно. Що у тверезого на умі, то у п'яного на язиці !, пам'ятаєте ? ****, прорвало його, бо нажрався.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:19 Ответить
А що, могли і не дозволити? Так їх розірвали б всіх разом з цим вбивцею.
показать весь комментарий
27.05.2023 18:26 Ответить
Колись він, ******, сяде на одну з своїх пляшок, то буде кара небесна, тому що Бог НЕ ТИМОШКА!

показать весь комментарий
27.05.2023 18:30 Ответить
"Тандир стверджує, що не перебував в стані алкогольного сп'яніння та не вживав напередодні, а про пляшку, яку виявили в його авто, йому достеменно не відомо: "Може це з якогось попереднього разу залишилось".
показать весь комментарий
27.05.2023 18:27 Ответить
довести вину судді буде не дуже просто ....і сидить воно сьогодні напевно природно у vip камері
показать весь комментарий
27.05.2023 18:38 Ответить
Шановні, звернули увагу на "...який у ніч на 26 травня був в автівці..."? Джерело:
Не "керував", а лишень "був"...
показать весь комментарий
27.05.2023 18:40 Ответить
О! Зараз скажуть, що те мурло підібрало по дорозі якогось бомжару й той сів за кермо його Лексуса, а він геть не при чому))) Красівоє))
показать весь комментарий
27.05.2023 18:45 Ответить
Чого всі перевели увагу на вживання суддею алкоголю? Навіть і якби вживав, то це просто адмінпроступок. А от вбивство люлдини, то це вже кримінальна відповідальність, був він тверезий чи на підпитку. Він вбив автомобілем нацгвардійця, який охороняв спокій як цього судді, так і всіх нас. Чому одні люди на блокпосту, в окопах, а інші насолоджуються життям, бухають, гуляють...? Чи ми не в одній країні живемо і чи вже закінчилася війна?
показать весь комментарий
27.05.2023 18:41 Ответить
Отпустят под залог, и сригнет со страни. ****
показать весь комментарий
27.05.2023 18:52 Ответить
Ответный ход: МО отпускает отца и брата погибшего с Бахмута и они, после похорон погибшего, используя табельное оружие, заканчивают арест тандыра расстрелом ......
показать весь комментарий
27.05.2023 19:05 Ответить
Що значить якщо доведуть? Ще не все ясно?
показать весь комментарий
27.05.2023 19:15 Ответить
Цікаво, а чому на блокпосту працівники ПОЛІЦІЇ та НАЦГВАРДІЇ у коменданський час не розстріляли нах*р це авто, яке збило їхнього побратима, яке могло прориватися через блок пост з деверсантами або деверсантом...???!!!

Цих пох*їстів корумпованих ЕФОРІВ усіх сортів у судівських мантіях, законокривоблудів та законословоблудів, вже давно ПОТРІБНО НЕГАЙНО ПРИЗЕМЛИТИ в УКРАЇНІ і негайно позбавити повної недоторканості, окрім подій до їх професійної діяльності...!!!

БАСТА...!!!
ВИСТАЧИТЬ утримувати цих корумпованих УПИРІВ-ЕФОРІВ у судівських мантіях за РАХУНОК ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ і ГРОМАДИ УКРАЇНИ з багатотисячними зарплатами та пенсіями від 60000-250000,0 тисяч гривень в місяць за їх КРИВОБЛУДДЯ, ЗАКОНОПОХ*ЇЗМ та ЗАКОНОПОПИРАННЯ, ЗАКОНІВ УКРАЇНИ та створення СУДДІВСЬКИХ ОБЄДНАНИХ РОДИННИХ КЛАНІВ (з батьків суддів та їх дітей, синів, дочок, родичів та близьких у судовій владі УКРАЇНИ, котрі переженилися переродичалися, щоб і надалі тримати у своїх КОРУМПОВАНИХ РУКАХ КРИВОБЛУДНУ-СУДОВУ ГІЛКУ ВЛАДИ, а УСЯ ГРОМАДА УКРАЇНИ ЩОБ ПРАЦЮВАЛА НА ЇХНІ БЛАГОУСТРІЙ ТА НОСИЛА ЇМ ХАБАРІ....!!!
показать весь комментарий
27.05.2023 19:16 Ответить
Через неделю страсти утихнут и отпустят
показать весь комментарий
27.05.2023 19:20 Ответить
Бачте, як воно!!
Є вищарадаправосуддя, як опікується виключно захистом своєї КАСТИ, а усі інші Українці то сміття, люди найнижчої касти! Вони не варті такої честі!! Так в Україні привладні за 30 років зформували КАСТОВІ розподіли та відношення у суспільстві!!
Вища каста, це ті, які божаться і клянуться на трибуні ВРУ, що будуть жити краще УСІХ в Україні!! Банкіри можуть це підтвердити, хто не вірить!!

Потім ідуть шарами інші касти суддівські та прокурорські, вони у себе в КАСТІ теж клянуться жити за рахунок найнижчої КАСТИ довічно і на повному УТРИМАННІ за рахунок найнижчої КАСТИ!!
Потім, йдуть КАСТИ митники, податківці, потім лікарі…
Потім касти місцевої влади, які теж живуть за рахунок податків з найнищчої КАСТИ….
І так, аж до самої найнижчої КАСТИ, - ХЛІБОРОБІВ та ПРАЦІВНИКІВ, які усе роблять ВЛАСНИМ РУКАМИ, з них усі касти верхні здирають ПОДАТОК, який великорозумно у ВРУ перерозподіляють між собою, а те що залишилося від МУДРОГО Розкрадання, кидають отій найнижчій КАСТІ !!!!
Ну, десь ТАК ВОНО і є!!
Але у разі війни, захищати Україну йдуть масово і виключно найнижчі касти, за рідким виключенням та від одиноких представників інших КАСТ!!
показать весь комментарий
27.05.2023 19:30 Ответить
"Дозволили"??? А що? вже втік?
показать весь комментарий
27.05.2023 21:27 Ответить
Котрий день всі носяться з суддею-вбивцею, як з писаною торбою. То аналізи не хоче здавати, то закрити не можна, бо він аж цілий суддя Ось так жити в країні, якою управляють СЛУГИ народу.
показать весь комментарий
27.05.2023 21:38 Ответить
"В частности в 2018 году судья Киево-Святошинского суда Киевской области Дмитрий Усатый тоже в алкогольном опьянении совершил ДТП. Угадайте, кто закрыл производство за отсутствием состава административного правонарушения? Судья Алексей Тандыр", - говорится в сообщении на http://www.facebook.com/automaidan/posts/pfbid0S6vpTctLLWgfFBMKLjT4as3vdDF2D4xFYhue26yWNyHwuftEcE4fh9tAxccg5da1l Facebook -странице "Автомайдана".

ВИ ЩО, читати не вмієте геть?
Це лайно вже ДВАНАДЦЯТЬ років сидить у крслі судді! А це приблизно 2010-2011 рік!
показать весь комментарий
27.05.2023 22:13 Ответить
оце так правосуддя в країні, щоб покарати п'яного вбивцю треба дозвіл....це що за така каста ...? чим він ліпший за других?
показать весь комментарий
27.05.2023 21:48 Ответить
У нас в Украине судьи вообще особая категория: почти неподсудны, пенсия и зарплаты в десятки или сотни раз больше обычных... Поэтому и отвечать за правонарушения должны гораздо строже: взятка, превышение полномочий, неправомерное решение или подобное ДТП по пьянке - пожизненное с конфискацией (или без таковой при ДТП).
показать весь комментарий
27.05.2023 22:27 Ответить
"Суддя заявив, що не заперечує свою причетність та готовий понести відповідальність, якщо його провину доведуть" тоб то , так , я вбив, але якщо не доведете, то я повертаюсь до свого крісла! Ха! От спробуйте довести!
показать весь комментарий
27.05.2023 22:32 Ответить