4944 посетителя онлайн

Угроза ракетного удара по Киевской области. Работает ПВО, - ОВА

ракета,ракети

Угроза ракетного удара на территории Киевщины. Работают силы ПВО.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Киевской ОВА.

"Киевщина! Ракетная атака! Силы ПВО уже работают", - говорится в сообщении.

"Не снимайте работу ПВО и не выкладывайте в сеть. Не игнорируйте воздушную тревогу. Позаботьтесь о собственной безопасности – находитесь в укрытиях или соблюдайте правила "двух стен", - добавляют в ОВА.

Как сообщалось, в Киеве во время воздушной тревоги раздались взрывы.

Топ комментарии
+19
Час кінчати кримський міст.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:25 Ответить
+12
логика і кацапи-слова антогоністи
показать весь комментарий
29.05.2023 11:31 Ответить
+11
Слава українським ПВО
показать весь комментарий
29.05.2023 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Час кінчати кримський міст.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:25 Ответить
Хто не дає , давай , валяй його ((
показать весь комментарий
29.05.2023 12:07 Ответить
Слава українським ПВО
показать весь комментарий
29.05.2023 11:28 Ответить
Який сенс придуркам бомбити Київ,коли всі цілі знищуються?Де логіка?Дебіли!
показать весь комментарий
29.05.2023 11:28 Ответить
логика і кацапи-слова антогоністи
показать весь комментарий
29.05.2023 11:31 Ответить
Обстріли заради обстрілів. У кацапів від цього оргазм.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:32 Ответить
Знищуються не цілі, а ракети, в тому числі петріоти. Може петріоти вони хочуть знищити?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:34 Ответить
Истощение ПВО. Как боезапаса, так и техники, которой нужно тех.обслуживание.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:45 Ответить
схоже, шо в кремлі якась типу істерика...
наче хтось комусь має довести, шо вони таки можуть... влупити по Києву...
показать весь комментарий
29.05.2023 11:56 Ответить
Сенс у тому що в результаті того що без малого не всю ППО націлили зелений бункер захищати , решта території прикрита дірявим решетом (( над Києвом все збили , а прилетіло по Хмельницькому сьогодні , учора по Житомиру , про східні міста взагалі сумно говорити бо там все долітає (( Питаєш де логіка ? Свою ввімкни - що важливіше для перемоги - цілі будинки на печерських пагорбах , чи військові склади , заводи і об"єкти ? (( Так що свої коментарі про дебілізм кацапів залиш собі , бо судячи з виділеного тексту сам не далеко від них відійшов ((
показать весь комментарий
29.05.2023 12:16 Ответить
А пішов ти на хрен
показать весь комментарий
29.05.2023 12:27 Ответить
Я на ньому , тільки ноги звісив , а ти , чмошник тупий , сходи у вагіну щоб культурно !
показать весь комментарий
29.05.2023 12:31 Ответить
Дебіл з відмороженими мізками
показать весь комментарий
29.05.2023 12:44 Ответить
Приємно познайомитися вперше бачу таку відвертість у характеристиці самого себе Але не дуже нервуй з цього приводу , таких як ти нині он більшість у ВР і нічого , вже четвертий рік вас ідіотів терпимо , дасть Бог , якось переживем
показать весь комментарий
29.05.2023 13:03 Ответить
То тими ракетами, які закінчились ще у січні кацапи пуляють? 🤔
показать весь комментарий
29.05.2023 11:33 Ответить
То напевне тобі подякувати треба, що дозволяєш хоч через раз гавкнути. Мій пост якось стосується військових? Чи мене захищають ті, які надивившись тєлжмарафєту пишуть про закінчення кацапських ракет? Просто захищаєш братів по ботофермі?
показать весь комментарий
29.05.2023 11:56 Ответить
Ні, ті скінчились. Зараз пуляють тими ракетами шо кучма с тімошенко віддівали кацапам за газ, на якому вони робили собі до кішень миллиарди долярів.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:38 Ответить
Навпаки. Новими. Там є дата за 2022 і даже за січень-лютий 2023.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:44 Ответить
Ну, значит ті вже відпуляли по нам, або відпуляють іншим разом.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:07 Ответить
При кучмі тимошеко була ніхто і нічого не вирішувала.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:52 Ответить
Газова прінцеса вона була при кучмі.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:06 Ответить
Речник: Ракети, що були вироблені до початку війни, майже закінчились. Цих ракет залишилось на 2-3 залпа по сотні. Але вони виробляють 70-80 в місяць. А ще в них 4000 балістичних ракет від с-300/400.

Як читає нормальна людина: В них до 300 ракет і ще 70-80 кожного місяця виробляють, а балістики безліміт.

Як читає дегенерат: Ракети скінчились.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:40 Ответить
взял себе в архивы, отличный коммент.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:09 Ответить
Балістичні ракети С 300 С 400 - ракети зенітні а не балістичні.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:11 Ответить
Якщо вони використовуються як земля-повітря. Коли вони використовуються *в режимі* земля-земля, то ракета йде по балістичній траекторії - отже балістична.
показать весь комментарий
29.05.2023 12:12 Ответить
католична трійця. гундяй особисто замовив обстріл.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:33 Ответить
За потоком слів про інтеграцію в НАТО керівництво України свідомо працює на гальмування і припинення цієї інтеграції, розкрадаючи кошти бюджету і запускаючи тіньові схеми використання допомоги. В один прекрасний момент ми почуємо від них - "Ми просили, але нам не дали і потрібно ''дагавариватся о мире''
показать весь комментарий
29.05.2023 11:36 Ответить
Думаю, що дуже кацапам хочеться Петріот роз@ уячити 😠
показать весь комментарий
29.05.2023 11:38 Ответить
Їм подобається об Петріот розх"ячуватись.
показать весь комментарий
29.05.2023 11:46 Ответить
Невже таки якесь падло зкацаплене, захоче викласти роботу ППО, після 1,5 року ПРОХЯНЬ та ЗАСТЕРЕЖЕНЬ такого не робити🇺🇦❤️⚔️🪖💯😡😠🫡‼️🇺🇦❤️