8895 посетителей онлайн
8 334 63

Черноморская блокада РФ приравнивается к пиратству, у стран НАТО есть средства, чтобы это прекратить, - Волкер

зерно

Черноморская блокада Россией морской торговли с Украиной по любому разумному определению этого слова приравнивается к пиратству или, по крайней мере, его угрозе. Приняв скрытые угрозы РФ топить торговые суда под иностранным флагом в международных водах, Запад позволил Кремлю успешно шантажировать мир.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Центр транспортных стратегий, об этом заявил бывший спецпредставитель США в Украине Курт Волкер.

По его словам, даже если зерновое соглашение действует нормально, позволяя ограниченный поток экспорта зерна, оно создает правовой фасад, узаконивающий военные действия России по блокированию всего остального украинского морского экспорта.

"Зерновое соглашение оказывает России беспрецедентную роль в надзоре за черноморским судоходством, несмотря на то, что она имеет юридические претензии только на 10% береговой линии Черного моря и является участником Конвенции Монтре, которая была разработана для обеспечения свободы торговли через проливы Босфор и Дарданеллы. Конвенция возлагает на Турцию, а не на Россию роль обеспечения свободы судоходства", - объяснил Волкер.

По словам дипломата, пора прекратить подобные пиратские действия РФ в Черном море. США, Великобритания, Нидерланды, страны G7, ЕС и все союзники по НАТО должны потребовать, чтобы Россия немедленно отказалась от своих угроз нормальному коммерческому судоходству в международных водах Черного моря, что позволило украинским портам вернуться к полноценной работе.

Так, Волкер предлагает западным союзникам увеличить усилия по разминированию в Черном море, предоставив соответствующие технические средства; западным правительствам внедрить программы страхования от военных рисков для судоходных компаний, ведущие прямую торговлю с Украиной (страхование должно покрывать как суда, так и груз); странам НАТО участвовать в операциях, не создающих угрозы свободе судоходства в международных водах Черного моря, чтобы поддерживать принцип беспрепятственного транзита.

"Наконец, страны НАТО должны предупредить, что любые атаки любой организации на коммерческое судно в международных водах Черного моря будут считаться актом пиратства и не будут допускаться. Согласно международному праву, на такие атаки можно ответить прямым военным ответом. У стран НАТО есть средства для этого, даже если их корабли не заходят в Черное море", - добавил американский дипломат.

"Поддержка свободы судоходства в Черном море согласуется с долгосрочной политикой Соединенных Штатов и других стран и в основном служит экономическим, а не военным целям. Было бы невероятно нагло и невзвешенно со стороны России атаковать международные суда в открытых водах Черного моря. Пора признать, что Россия блефует и навсегда открыть Одесские порты", - подытожил он.

Топ комментарии
+36
Оце вже більш чи менш доросла розмова... касап тільки у такому формулюванні розуміє..
показать весь комментарий
05.06.2023 11:10 Ответить
+27
так досить вже розсусолювати. припиняйте врешті.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:10 Ответить
+14
Коротше кажучи прозвучало попередження: "Будете "бикувать" - отримаєте в "гризло"!"
показать весь комментарий
05.06.2023 11:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
так досить вже розсусолювати. припиняйте врешті.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:10 Ответить
10000+
показать весь комментарий
05.06.2023 11:27 Ответить
Коли поважні люди розмовляють, ти сидиш і мовчки слухаєш.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:48 Ответить
комусь і ***** - поважна людина.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:56 Ответить
"Мають засоби" тоді, виходить, не мають бажання?
Так вип'ємо за те, щоб наші бажання завжди співпадали з нашими засобами...
показать весь комментарий
05.06.2023 13:46 Ответить
Оце вже більш чи менш доросла розмова... касап тільки у такому формулюванні розуміє..
показать весь комментарий
05.06.2023 11:10 Ответить
а кацап хіба один?

"зернова угода" це змова з кацапами на крові українців.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:25 Ответить
Кацап розуміє тільки "сапогом по хлебалу". Якби ж то турки пали яйця, то чф рф сидів би у новоросійку.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:58 Ответить
*мали
показать весь комментарий
05.06.2023 12:12 Ответить
Проснулись -- ше рік назад писав -- есмінець під Одесу і торгівлі зелене світло .
показать весь комментарий
05.06.2023 11:12 Ответить
Причём зарегался тільки у січні
показать весь комментарий
05.06.2023 11:27 Ответить
Мене 5 р. банили .
показать весь комментарий
05.06.2023 11:29 Ответить
👍
показать весь комментарий
05.06.2023 12:54 Ответить
Для того щоб підтвердити очевидний факт порушення чинних правил судноплавства росією потрібен був цілий рік?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:14 Ответить
Коротше кажучи прозвучало попередження: "Будете "бикувать" - отримаєте в "гризло"!"
показать весь комментарий
05.06.2023 11:14 Ответить
***... выдайте сомалийцам каперские лицензии на грабеж кацапских посудин )))
показать весь комментарий
05.06.2023 11:15 Ответить
Алілуя...
показать весь комментарий
05.06.2023 11:22 Ответить
браво, Курт !
здоровий погляд на життя.
а піратські кубла у севастополі та новоросійську спалити к епеням !
показать весь комментарий
05.06.2023 11:24 Ответить
Нарешті адекватна думка прозвучала, я про це півтора роки стверджую! Організовуйте військові конвої НАТО для охорони торгових суден.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:24 Ответить
Проблема, що Ердоган не пропустить бойові кораблі НАТО в Чорне море, а сам підігрує і має гешефт з Москвою. Ну а флоту Руманії і Болгарії явно замало щоб відігнати москальських варварів.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:26 Ответить
Флота Турції буде досить
показать весь комментарий
05.06.2023 11:35 Ответить
Свобода судноплавства!
Ніяка мразь не може похитнути!...
Не Сі дзен Пінь, ні ,****, Путін...
показать весь комментарий
05.06.2023 11:28 Ответить
берите в оренду порты и разблокируйте проходы....
показать весь комментарий
05.06.2023 11:28 Ответить
им шо то сцыкотно
показать весь комментарий
05.06.2023 11:30 Ответить
Имею возможность купить козу, но... не имею желания.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:29 Ответить
Кацапы, шо там с красными черноморскими линиями ?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:29 Ответить
ЦЕ ПІРАТСТВО УЗАКОНИЛО БЛ,,,ДСЬКЕ КУПЛЕНЕ РАШИСТОМ - ООН
показать весь комментарий
05.06.2023 11:30 Ответить
Яким чином узаконило?
показать весь комментарий
05.06.2023 18:43 Ответить
шукаєш інформацію ,хто , як і чому домовлявся про "зерновий коридор" ,будеш відати про чини,котрі "узаконили беззаконно" продажу українського хліба,заробляючи на ньому.
показать весь комментарий
05.06.2023 21:38 Ответить
ООН колективний переговорний майданчик. Те, що секретаріат може бути купленим рашистами, жодним чином не впливає на укладення Україною зернових угод з рашистами чи їх посередниками.
показать весь комментарий
06.06.2023 03:45 Ответить
Читаємо.думаємо.робимо висновки.(якщо є чим?) якщо немає чим.ідемо з тим що маємо...https://www.rbc.ua/rus/news/gensek-oon-prodovzhennya-zernovoyi-ugodi-1684342531.html
показать весь комментарий
06.06.2023 10:17 Ответить
Що читаємо? Де тут "узаконення"?
Якщо немає здатності щось толкове написати, краще промовчати.
Переводити стрілки із рашистів та їх зеленого фунта і зрадника України на якесь ООН виглядає недолуго.
показать весь комментарий
06.06.2023 11:49 Ответить
Якщо немає здатності щось толкове написати, краще промовчати.Як би можна було продавати український хліб, без підписів тих,про котрих прочитав і котрі, в тому числі і ООН УЗАКОНИЛИ ( РЕАЛЬНУ ДІЮ )продажу українського хліба ???Читаємо.думаємо.робимо висновки.(якщо є чим?) якщо немає чим, ідіть з тим,що маєте...
показать весь комментарий
06.06.2023 20:06 Ответить
Звичайно, я все розумію, "павторєніє мать учєнія"
показать весь комментарий
06.06.2023 23:26 Ответить
яким "законом" 3,14рація знаходиться в ООН, ?https://www.stopcor.org/ukr/section-zarubezhom/news-chi-golosuvav-tut-htos-za-vstup-rosii-kislitsya-nagadav-oon-pro-sumnivnij-status-rf-08-04-2022.html "лупайте сю скалу" І. Франко
показать весь комментарий
07.06.2023 09:43 Ответить
Як це стосується т.з. "узаконення ООН" зрадницьких зернових угод зелених привладних щурів?
показать весь комментарий
07.06.2023 10:58 Ответить
Да!! руzкие кораблі прямуйте до крейсера москви
показать весь комментарий
05.06.2023 11:34 Ответить
Але нажаль, це "колишній" Ті , що при владі уссуться наразі. Вся надія на Британію, або на Турцію.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:34 Ответить
чем тебе на данный момент не нравится Зе?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:47 Ответить
Бо або краде сам, або сприяє тим, хто крадуть. Що, вже забув про яйця по 17 грн за квадратний сантиметр? Як на розбірках в оп рєзніков в очі єрмаку сказав, що це ваші дєлішкі? А того, кого назначили винним, не звілнили, а на перекваліфікацію відправили.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:09 Ответить
При чому тут Зе? В посту про Волкера)
показать весь комментарий
05.06.2023 12:37 Ответить
А Зе мне изначально не нравился, я всех отговаривал за него голосовать в 2019, потому что он профан, нуб, ноль в политике. Я предупреждал, что он на крови и поте украинцев будет с нуля учится управлять государством, так оно и вышло. Такого нигде в мире не было, чтобы человек даже районным депутаттом не был, даже военным или чиновником не был и сразу в президенты.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:40 Ответить
ну вспомни саксофониста Рейгана... хреновым был президентом США?
показать весь комментарий
05.06.2023 14:11 Ответить
Хіба американський саксафоніст і брит мають таке ж відношення до України ,як "зе лідор"???
показать весь комментарий
05.06.2023 21:43 Ответить
Если бы вы меньше смотрели телемарафон, то знали бы, что Рейган перед тем ,как стать президентом- 2 срока был губернатором Калифорнии.
показать весь комментарий
06.06.2023 02:12 Ответить
Це розумні слова, які, на жаль, не підкріплені поки сміливими діями
показать весь комментарий
05.06.2023 11:35 Ответить
А ***** потому и такой наглый что вы там в НАТО последние двадцать лет сопли жуёте.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:38 Ответить
Хм... Так на країни НАТО ніхто й не нападав. НАТО - не міжнародний миротворець, а блок, що забезпечує спільну безпеку країн-учасниць. До речі, Литва, Латвія, Естонія, Польща в НАТО - то хто "шмарклі жує"???
показать весь комментарий
05.06.2023 11:59 Ответить
НАТО просто выполняет свою функцию на 100% - защита своих членов от российского вторжения. Сопли до сих пор жуют русские - кукарекают про войну с НАТО, а по-настоящему напасть на НАТО ссут.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:52 Ответить
Це вже позиція, хоча поки що, це тількі слова. Для того, щоби власники суден третіх країн вирішили наплювати на шантаж рф, ще багато чого потрібно буде зробити. Але перший крок зроблено. Дякуємо США!
показать весь комментарий
05.06.2023 11:43 Ответить
Декілька авіаносців США біля берегів України було б достатньо, щоб все це припинити. Щоб просто СТОЯЛИ - какцапи і від цього вже всеруться із своїм єдиним пароплавом "Уміралом Піз.дєцовим" )))
показать весь комментарий
05.06.2023 11:57 Ответить
Так все впирається в пердогана.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:10 Ответить
Пердоган не може цього заборонити чи запобігти, так само, як і висловлювати якісь "обурення".
показать весь комментарий
05.06.2023 12:11 Ответить
Це НАТО почуло що Зеля хоче оддати трубу з аміаком в Южном, в аренду москалям.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:10 Ответить
"Ето другоє, ви не понімаєтє"... Так само, як і ніколи не зрозумієте розмінування Чонгару і відведення військ з Півдня ((( Бо то "не на часі" - дивіться тупі відосіки і не вийо.уйтесь, Найвеличніший краще знає, що робити!
показать весь комментарий
05.06.2023 12:14 Ответить
Лише балачки. Запустіть "Дефендер" у Чорне море - тоді , можливо, кацапи й здуються.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:49 Ответить
Дякую пану Волкеру за таку позицію, але є одне питання до всього світу - чого так довго ви чекали? Невже всі так наклали в штани, що краще сидіти голодними, чим піти і відігнати скаженного пса, яким являється росія...
показать весь комментарий
05.06.2023 12:53 Ответить
Я фигею с мирового сообщества. Кушать хочецца, но они боятся *****.
Тут уже нужно или набраться смелости и утопить их черноморский флот или вообще рот не открывать.
Надеюсь что заявление волкера это подвижки в этом направлении.
показать весь комментарий
05.06.2023 13:01 Ответить
кацапи понимают только язык звездюлей
показать весь комментарий
05.06.2023 13:33 Ответить
ДАВНО ПОРА!!!
показать весь комментарий
05.06.2023 13:56 Ответить
Кацапи розуміють тільки швабру і бутилку ! Треба допомогти їм присісти на неї. Слава Україні ! Героям Слава!
показать весь комментарий
05.06.2023 15:32 Ответить
Гарний меседж