8987 посетителей онлайн
12 348 111

Зеленский инициировал экстренное заседание СНБО из-за подрыва оккупантами дамбы Каховского водохранилища, - Данилов

каховська

Президент Украины Владимир Зеленский в связи с подрывом дамбы Каховского водохранилища принял решение о проведении экстренного заседания СНБО Украины.

Об этом сообщил в фейсбуке секретарь СНБО Алексей Данилов, передает Цензор.НЕТ.

"Президент Украины Владимир Зеленский в связи с подрывом дамбы Каховского водохранилища принял решение о проведении экстренного заседания СНБО Украины", – отметил Данилов.

Ранее в ОК "Південь" заявили, что российскими оккупационными войсками совершен подрыв Каховской ГЭС. Впоследствии глава Херсонской ОВА Александр Прокудин сообщил, что через 5 часов вода достигнет критического уровня. Началась эвакуация.

Топ комментарии
+41
Запроси Баканова і Верещук,вони знають як спасти Херсонщину,адже вже один раз її "врятували" 24 лютого 2022.Ну і заглянь ще раз ***** в очі,може там щось побачиш
показать весь комментарий
06.06.2023 07:53 Ответить
+38
з шашликами? з роялем?
показать весь комментарий
06.06.2023 07:47 Ответить
+35
на зелених "герояхбоневтіках" що замість будувати ППО, ракети, фінансувати ЗСУ 2.5 роки лизали дупу )(уйлу і при цьому безбожно крали де тільки можна, одне "велике будівництво" чого варта !!!







показать весь комментарий
06.06.2023 08:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Заслуговуєте! Як тільки ви вибрали ЗЕ! прийшов коронавірус, а за ним кацапи і смерть і розруха. Що буде далі - невідомо. Голосувати за агентів диявола - смертельний гріх!
показать весь комментарий
06.06.2023 09:46 Ответить
Патрушев не дозволив
показать весь комментарий
06.06.2023 10:01 Ответить
По факту тут нічого уже не зробиш. Мабуть пару років робіт треба буде в спокійній обстановці. А Всій херсонській і половині Миколаївськогї області треба буде виселятись. Води там не буде довго. Кацапська мразота...
показать весь комментарий
06.06.2023 09:16 Ответить
Якого біса це ж саме зрадницьке, лацняне рнбо у повному складі допустило проходження ворога до Каховської ГЕС? Це наслідки, наслідки діяльності злочинного рнбо у воюючій країні...
показать весь комментарий
06.06.2023 09:39 Ответить
Я знаю, що Єрмак врятує Україну.
Най віра наша в нього не зав'яне!
Він течію Дніпра зупинить за хвилину.
Поворухне рукою - ****** знов постане!
показать весь комментарий
06.06.2023 09:55 Ответить
нехай вся фракція вороги народу,їде рятувати народ,який їх вибрав,воно щей лізе на.....2термін,Господи спаси Україну.
показать весь комментарий
06.06.2023 10:00 Ответить
Наслідки Оману та зради...
показать весь комментарий
06.06.2023 10:03 Ответить
Ой, а чому ж касапи так легко змогли захопити ЗАЕС, Каховську ГЕС, Енергодар, обидві Каховки і взагалі, весь лівобережний (та й і частину правобережжя) південь України? Чому вони нині тероризують Україну? Хтось здав? Хтось розмінував Чонгар, Перекоп, і запустив їх через перешийок?
показать весь комментарий
06.06.2023 10:48 Ответить
русня гадит перед відходом із Криму