8207 посетителей онлайн
5 508 63

За россиянами, проживающими на Западе, нужно внимательно следить, - президент Чехии Павел

павел,петр

За гражданами России, проживающими в западных странах, нужно следить гораздо внимательнее, чем раньше. Ведь они граждане страны, которая ведет агрессивную войну.

Об этом президент Чехии Петр Павел сказал в интервью Настоящему Времени, сообщает Цензор.НЕТ.

Он отметил, что войну России против Украины нужно называть войной не только Путина, но и россиян в целом.

"Мы смотрим на поддержку, которую имеет президент Путин среди населения России. Мы видим, сколько людей поддерживают войну, сколько даже призывают к распространению войны на другие страны. И мы должны назвать это "российской войной"", - сказал Павел.

По мнению президента Чехии, за россиянами, которые сейчас живут в Европе и США, нужно внимательно следить - так же, как во время Второй мировой войны следили за гражданами Японии.

"Я считаю, что, как и в случае с рядом мировых конфликтов в прошлом, во время продолжающейся войны меры безопасности в отношении российских граждан должны быть строже, чем в обычное время. Так что за всеми гражданами России, проживающими в западных странах, нужно следить гораздо пристальнее, чем раньше. Потому что они граждане нации, ведущей агрессивную войну. Мне может быть жаль этих людей, но в то же время, если мы оглянемся назад, во времена, когда началась Вторая мировая война, — тогда все японское население, проживающее в Соединенных Штатах, также находилось под строгим режимом наблюдения. Это просто цена войны", - отметил Павел.

Он пояснил, что под "наблюдением" подразумевает пребывание под пристальным наблюдением спецслужб.

СПРАВКА: В годы Второй мировой войны власти США поместили по меньшей мере 125 тыс. человек японского происхождения, в том числе и американских граждан, в "военные центры перемещения". С 1948 года США выплачивали перемещенным компенсациям, а в 1980-х годах - принесли официальные извинения.

Топ комментарии
+44
Краще женіть їх у рідні *****. Не помилитесь.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:10 Ответить
+23
Может проще депортировать их в родную говень
показать весь комментарий
15.06.2023 12:10 Ответить
+22
ну, НА КІНЕЦЬ, хоч хтось притомний виступив!!!! бо кацапйо тут, в ЕС, курорт собі готує!!!! 😡😡
показать весь комментарий
15.06.2023 12:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Краще женіть їх у рідні *****. Не помилитесь.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:10 Ответить
ні-ні, не треба. В "рідних ******" воно отримає повістку і до того, як перетвориться на пельмені, може наробити тут лиха. А навіть якщо і не отримає, то буде працювати в рашці і платити податки.

Краще хай працює в Європі, платить податки, на які закуповується, у тому числі, зброя для нас, а от стежити - треба, якщо щось не так - ув'язнювати одразу і надовго.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:33 Ответить
Вбивати їх потрібно де б вони не перебували.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:35 Ответить
У Абдристовича інфаркт станеться
показать весь комментарий
15.06.2023 14:17 Ответить
Він і так не жилець, скільки всякого лайна своїм язиком намолотив .
показать весь комментарий
15.06.2023 14:21 Ответить
не знаю як там у відсотковому вираженні, але дуже багато з таких "емігрантів" продовжують і в Європі пітримувати путєна і "сво", не маючи в Європі жодної заборони до доступу різних ЗМІ (тобто питання тут не в пропаганді **********/соловйова/кисельва, а в їхній самій кацапській сутності). Вони збирають там гроші на підтримку учасників "сво", проводять різні акції за "мир" і за припинення постачань західної зброї українцям для захисту від агресії, ведуть інформаційну війну проти України на Заході. Тому шкоди від них у Європі буде набагато більше, ніж від їхніх мізерних податків. Звісно, їх усіх гребти під одну гребінку не можна, але і час і ресурси на таке фільтрування їх теж не варто витрачати. Тому правильніше буде їх усіх назад в *****. Бо на камеру воно буде бити себе в груди, що воно проти путєна і проти війни, а насправді тихцем буде донатити на пітримку сваїх мальчіков на "сво".
показать весь комментарий
15.06.2023 13:38 Ответить
Может проще депортировать их в родную говень
показать весь комментарий
15.06.2023 12:10 Ответить
Некрасиво вийде. Навіть русня не виганяє масово громадян США, Ізраїлю і Європи.
Але спецслужби можуть почати "кошмарити" перевірками бізнес, що понаймав собі русню. Тоді вона стане токсичною, її буде простіше позбутись, ніж тримати у себе.
Зробити максимально незручними процеси отримання кредитів, придбання нерухомості, інші юридичні операції, особливо знущатись з бажаючих отримати громадянство. Тоді русня сама почне тікати в "родную говєнь".
показать весь комментарий
15.06.2023 12:15 Ответить
І скільки тих громадян США, Ізраїлю і Європи в масковских ******? Який дурбецело туди поїде?
показать весь комментарий
15.06.2023 12:28 Ответить
Чому урядовці Ізраїлю та США не раз закликали своїх громадян залишити територію рф вже після 24.02, якщо їх там немає?
показать весь комментарий
15.06.2023 12:54 Ответить
Ти ставиш на один рівень русскіх та громадян США, Ізраїлю і Європи???
показать весь комментарий
15.06.2023 12:28 Ответить
Європейці - сволочі, фашісти, дєпортіруют, россія - радушная і прощающая, всєгда всєм рада. І цей меседж піде по Європі через підконтрольні кремлю ЗМІ.
Можна не викидати, а створювати такі умови, щоб сам втік.
Як на окупованих територіях: хочеш жити - бери паспорт росії. Не хочеш - виживай як знаєш. Ні медицини, ні бізнесу, ні роботи, ні пенсії.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:59 Ответить
Некрасиво - це коли в країні діє кацапська шпигунська мережа.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:49 Ответить
У європейців "права людини" - то не порожній звук.
Інакше Європа перетвориться на росію. Як от Угорщина перетворюється.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:56 Ответить
запоребриковые орки не люди, так что можно делать с ними что хочешь
показать весь комментарий
15.06.2023 13:27 Ответить
Спробуйте. У європейській країні. Спіймають, посадять. Закон там один для всіх, не те що тут.
показать весь комментарий
15.06.2023 13:40 Ответить
Ні кацапів треба депортувати з Європи бо кацапи це сміття непотріб, їм не місце в Європі
показать весь комментарий
15.06.2023 13:37 Ответить
Можна створити умови, за яких більша частина сама піде, а менша або впаде і зариється, або піде проти закону, за що і отримає. Це робота спецслужб, про що каже Павел.
показать весь комментарий
15.06.2023 13:41 Ответить
А можна виселити примусово або взагалі як робили в середньовіччі з населенням якого мало не стати
показать весь комментарий
15.06.2023 14:48 Ответить
Зараз не середньовіччя.
Через нас ніхто не буде вчиняти таких масштабних дій.
Краще нехай напружуються спецслужби, жирок розтрусять.
показать весь комментарий
15.06.2023 14:51 Ответить
Може ви і санкції проти кацапів назвете "порушенням" прав людини? Було б абсолютно справедливо взагалі не пускати в країни ЄС росіян після початку нападу на Україну, а пильно слідкувати за тими, хто там осів давно. Єдиний виняток - політичний притулок - для тих кілька десятків, які в перші дні війни виходили на площі з протестами. Права людини мають беззаперечно дотримуватися до тих, хто не порушує права інших.
показать весь комментарий
15.06.2023 13:48 Ответить
Права людини мають беззаперечно дотримуватися до тих, хто не порушує права інших.
От кожна окрема свинособака і почне волати: "лічно я нічєго нє нарушал, мєня-то за что?!"
показать весь комментарий
15.06.2023 13:49 Ответить
Вам би десь в ООН працювати...
показать весь комментарий
15.06.2023 14:01 Ответить
Нічого не робити можна і тут, правда, за інші гроші.
показать весь комментарий
15.06.2023 14:04 Ответить
Тобто Дєніс Войцеховскій не проти рускої шпигунсько-диверсійної мережі? Дійсно, та хай вже собі буде. Головне - це щоб демократію не чіпали.
показать весь комментарий
15.06.2023 14:21 Ответить
під "наглядом" має на увазі перебування під пильним наглядом спецслужб. Джерело:
Кого спіймали - або в тюрму, або за порєбрік.
Ще перевірити всі компанії, що брали на роботу русню.
Після такого бажання брати русню на работу поменшає.
показать весь комментарий
15.06.2023 14:23 Ответить
краще не стежити, а відпздити, обісцяти і відправити в радую говєнь, на расію.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:11 Ответить
ну, НА КІНЕЦЬ, хоч хтось притомний виступив!!!! бо кацапйо тут, в ЕС, курорт собі готує!!!! 😡😡
показать весь комментарий
15.06.2023 12:11 Ответить
Все-то воно правильно, але ж лібєрастів-правозахисників розвелось, почнуть волати про "ущємлєніє прав" за кацапські гроші.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:11 Ответить
він мені щє більше подобається
показать весь комментарий
15.06.2023 12:12 Ответить
Відстежувати і чіпірувати! А тих кого піймають 9-го травня - таврувати...
показать весь комментарий
15.06.2023 12:12 Ответить
Глибокий РЕСПЕКТ Президенту Петру Павелу! Щира подяка Чехії за підтримку України! Чехія справжня сестра Україні!
показать весь комментарий
15.06.2023 12:13 Ответить
показать весь комментарий
15.06.2023 12:15 Ответить
Все вірно. Але прикро що для такого висновку Заходу знадобилось так багато часу.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:18 Ответить
не Заходу, всього одній країні. решті країн, тієї ж Німеччині або Франції, про такий рівень русофобії тільки мріяти лишається.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:28 Ответить
З поправкою згоден.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:50 Ответить
Таке..Нащо за ними стежити...Чемодан-вокзал-раша...
Жить у країні і гидити цю країну...
показать весь комментарий
15.06.2023 12:20 Ответить
Вони в любій країні західного світу можуть влаштувати заколоти по наказу кремля. Цей нарід - це кремлівські тентаклі, запущені глибоко в Західний світ готові до пуску в любу мить.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:21 Ответить
Золоті слова, пане президент
показать весь комментарий
15.06.2023 12:22 Ответить
простіше приспати
показать весь комментарий
15.06.2023 12:26 Ответить
Надо продолжать у них все отнимать. Сами сбегут.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:30 Ответить
Их всех надо на карандаш и бирку на груди с номером, а лучше всего за поребрик выслать.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:31 Ответить
краще бірку на великий палець лівої ноги )))). Так надійніше.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:52 Ответить
Їх взагалі треба гнати з цивілізованих країн ,в них же така прекрасна країна чому вони їдуть в ненависний їм західний світ ?
показать весь комментарий
15.06.2023 12:35 Ответить
едут, но не теряют связь с рефией. она им дала возможность получить второе гражданство , а у них там может быть и работа есть онлайн. в результате могут получить две пенсии .
показать весь комментарий
15.06.2023 12:55 Ответить
Все правильно він каже, крім одного- це не люди це гуманоїди.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:36 Ответить
в европейской демократии нет заочного ареста, если нет доказательств. Поэтому пока на горячем не поймают, никто никого не выгонит.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:38 Ответить
100 баллів ‼️‼️
показать весь комментарий
15.06.2023 12:39 Ответить
Тут нічого нового придумувати не треба. Під час Другої світової війни у США всі громадяни Японці і навіть американці японського походження були поміщені у спеціально створені табори під охорону до кінця війни.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:39 Ответить
А за китайцами? их десант есть в каждой стране Европы
показать весь комментарий
15.06.2023 12:43 Ответить
Особливо за Джеки Чаном.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:45 Ответить
це точно, бо унітази виносять на раз-два-три ))
показать весь комментарий
15.06.2023 12:51 Ответить
Я весь час про це кажу!!!! Гнати на болотах цих монголоїдів, щоб потім десь не народився новий " руській мір"!!!!
показать весь комментарий
15.06.2023 12:54 Ответить
А не простіше капатам анулювати тривалі побити і відправити в родную гавонь.
У Чехії кацапів тьма, хоч і сидять тихенько після 24 лютого.
показать весь комментарий
15.06.2023 12:57 Ответить
золоті слова...
показать весь комментарий
15.06.2023 13:00 Ответить
Відправляйте їх до Путіна, а то всю Європу заштинили вєлічієм своїх портянок.
показать весь комментарий
15.06.2023 13:07 Ответить
Зараз половина тих росiйських зомбi збирають iнформацiю для ФСБ та дякують Европi за те що вона тупа.
показать весь комментарий
15.06.2023 14:00 Ответить
До розовых пони доходит как до жирафа...
показать весь комментарий
15.06.2023 14:10 Ответить
Треба їх департувати до батьківщини або до дружніх країн де мешкають їх родичі: Габон, Сомалі, Чад, Бурунди, Мозамбик
показать весь комментарий
15.06.2023 14:31 Ответить
бо вони потім почнуть кликати хутіна, аргументовуючи що це іхнія ісконния зємлі.
показать весь комментарий
15.06.2023 14:52 Ответить
прав на 100 процентов!в Израиле рашистского говна и ваты хоть жопой еш!
показать весь комментарий
15.06.2023 18:54 Ответить
прекрасная мысль. И еще неплохо было бы присмотреть за своими гражданами, которые плюют укр. детям в лицо и рассказывают про великую россию.
показать весь комментарий
16.06.2023 01:09 Ответить