11712 посетителей онлайн

Бывший вице-президент США Пенс прилетел в Украину с необъявленным визитом

пенс,майк

Бывший вице-президент США Майк Пенс посетил Украину с необъявленным визитом, став первым действующим участником праймериз Республиканской партии по отбору кандидата в президенты США, встретившегося с Владимиром Зеленским во время кампании-2024.

Об этом сообщает в четверг телеканал NBC News, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Я считаю, что Америка является лидером свободного мира. Приехал сюда просто как частный гражданин, чтобы своими глазами увидеть героизм украинских солдат, которые держали линию в тех лесах, увидеть героизм людей здесь, в Ирпене, которые сдерживали российскую армию, увидеть семьи, чьи дома были буквально расстреляны в разгар безответственного и неспровоцированного российского вторжения – это лишь укрепляет мою решимость выполнять свою часть, продолжать призывать к мощной поддержке со стороны Америки наших украинских друзей и союзников", - заметил Пенс.

Поездка проходит в решающий момент войны, отмечает телеканал, сразу после мятежа ЧВК "Вагнер" и ракетного удара россиян по центру Краматорска. Визит Пенса ставит его в уникальное положение среди лидеров Республиканской партии, где когда-то доминировали ястребы, выступавшие против роста российского влияния.

Бывший вице-президент США Пенс прилетел в Украину с необъявленным визитом 01

Бывший вице-президент США во время пребывания в Украине планирует посетить Мощун, Бучу и Ирпень – три города, которые оккупировали и опустошили российские войска, а также встретиться с президентом Зеленским.

Напомним, в Соединенных Штатах продолжается кампания относительно выбора кандидатов в президенты на выборах в 2024 году. Майк Пенс является одним из участников праймериз Республиканской партии США.

Топ комментарии
+17
Пенс це дуже гарний кандидат у президенти від республіканців.
Витриманий, послідовний у підтримки України.
За його каденцію як віце президента він був дуже гарним стримувачем Трампа.

Побажаему йому бути переможцем та стати Презідентом США.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:31 Ответить
+14
CNN
Пенс: "Не помиліться: це не війна Америки. Але якщо ми похитнемося в нашій відданості наданню підтримки народу України для захисту його свободи, наші сини і дочки незабаром можуть бути покликані захищати нашу", - сказав він у лютневій промові в Техаському університеті в Остіні з нагоди річниці вторгнення Росії.

Він також назвав Путіна «військовим злочинцем» і сказав, що в Республіканській партії «немає місця для апологетів Путіна».
показать весь комментарий
29.06.2023 18:48 Ответить
+9
Дивлячись на кандидатів від республіканської партії і на їх ставлення до війни в Україні, можна говорити, що Пенс - це не поганий для нас кандидат. Хоча за часів Трампа мені важко було навіть припустити, що Пенс таким буде здаватись.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скаже якомусь дурачку склепати ще одну кримінальну справу на Байдена.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:39 Ответить
Пенс це дуже гарний кандидат у президенти від республіканців.
Витриманий, послідовний у підтримки України.
За його каденцію як віце президента він був дуже гарним стримувачем Трампа.

Побажаему йому бути переможцем та стати Презідентом США.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:31 Ответить
А правда, що Грета Тумберг приїхала до Києва?
показать весь комментарий
29.06.2023 18:39 Ответить
Вона у нас виконує обов'язки президента
показать весь комментарий
29.06.2023 18:45 Ответить
Шведская экологическая активистка Грета Тунберг приехала 29 июня в Киев, https://www.president.gov.ua/news/prezident-********-proviv-zustrich-iz-chlenami-mizhnarodnoyi-83917 сообщает Офис президента Украины.

Тунберг как член Международной рабочей группы по экологическим последствиям войны приняла участие во встрече с президентом Украины Владимиром Зеленским.

Также на встрече присутствовали экс-вице-премьер-министр и бывший министр иностранных дел Швеции Маргот Вальстрем, вице-президент Европейского парламента Гайди Гаутала и президент Ирландии в 1990-1997 годах Мэри Робинсон.

Тунберг поблагодарила за приглашение и подчеркнула, что будет привлекать представителей экологических общественных организаций к диалогу об основных задачах Международной рабочей группы и привлечении внимания к экологическим последствиям войны.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:46 Ответить
Закликають обидві сторони ...
показать весь комментарий
29.06.2023 19:03 Ответить
Греті потрібен лікарь.

« Єкологія та політика» тут ні до чого.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:34 Ответить
Відправити в Каховку,може пройде *сдвиг по фазе*.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:53 Ответить
їй йо%арь потрібен а не лікар
показать весь комментарий
29.06.2023 20:17 Ответить
Вона прилетіла на зустріч в ОП у складі Міжнародної робочої групи щодо екологічних наслідків війни.

показать весь комментарий
29.06.2023 18:58 Ответить
Дивлячись на кандидатів від республіканської партії і на їх ставлення до війни в Україні, можна говорити, що Пенс - це не поганий для нас кандидат. Хоча за часів Трампа мені важко було навіть припустити, що Пенс таким буде здаватись.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:41 Ответить
Останнім справжнім (класичним) республіканцем був Джон МакКейн.

На жаль, Республіканська партія сходить на пси, а Демократична -- напів компартія.

США поступово дрейфують у бік комунізму. Alas.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:48 Ответить
США завжди балансують та дрейфують до «центру».

Коли презідент республіканець - він зміщується в бок демократів.

Коли демократ- він «дрейфує до республіканців».

Але вони завжди зупиняються «десь посередині».

Так працюе «баланс системи».
показать весь комментарий
29.06.2023 19:38 Ответить
Щось Ви не те говорите. По перше: баланс це про систему стримувань, яка реалізується незалежністю трьох гілок влади та ЗМІ.

По друге, який, у біса, зараз "центр" у США, коли Демократична партія поступово стає компартією? Куди, за Вашою версією, дрейфувати республіканцям? Також до комунізму? Щоб ближче?
показать весь комментарий
29.06.2023 20:05 Ответить
Томи, дивись глибше.
Це складне завдання зрозуміти про що ідеться, коли хтось викладае щось « нове».

Так, наприклад, москалям буде складно розклумачити, що у них у підьезлах насцяв не Байден.

Вони ні на хвилину не мають сумніву що це не він. Допустити іншу можливість вони НЕ можуть.

Про що шла мова:

1. Пребування на посаді Презідента США змінюють його « первинне бачення», коли він тільки обертався на цю посаду.

2. Змінювання « первинної оріентаціі « Презідента е проявом/ ілюстрацією як «працюе баланс системи».

Що до п. 1. Нема часу наводити усі історічні приклади. Як іллюстрацію наведу тільки два приклада:
- Біл Клінтов. Був обраний як «щирий» демократ ( левак), але у кінці він виглядав як «центрист».
- Джордж Буш. Був обраний від республіканської партії, але після всего що на него впало він поводив себе у багатех випадках «як демократ».

Що до п. 2. Чому проходять ці зміни? Тому що е «вплив суспільства» на позіція президентів.

Які «механізми» цего впливу, це інше окреме питання.
Але «змінена позіція Презідента» працюе на « баланс интересів» у суспільстві.

Суспільство через цю позицію « балансує» само себе.

Теж саме ми можемо побачити і сегодні.

Байден «змінив свою позіцію» по Україні ( за два останні роки) від « ми ніколи не будемо давати та робити…» на рішучу підтримку. Та зробив перемогу України своїм головним пунктом предвибірноі компанії 2024.

Республиканська партія мае рух. Вона не підтримала Трампа з його гаслами про «мирні плани врегулювання української кризи», та мае «взаемну точку зору» по багатим аспектам з демократами по підтримки України.

П.С.:

1. Що до положення про «… коли Демократична партія поступово стає компартією?» то тут ви не праві.

Тому що Демократична партія НЕ поступово становиться компартію, а вже « давно е її». Десятиріччями Демократи впроваджували ( та впроводжують зараз) лівацькі постулати ще більш радикальніші чим це робили коммуністи.
Історія США дуже багата фактами засилля «демократично- левацьких ідей», які як правило надходили із СРСР.
То ще ми бачимо сегодня це тільки легка відрижка минулого.

2. Що до питання : « Куди, за Вашою версією, дрейфувати республіканцям? Також до комунізму? «
Дивись вище приклад з Д. Бушем.

Також раджу вивчати більше про «соціальну допомогу» у республіканських штатах країни.
Навіть Там ви зможете побачити « багато соціалізму».
показать весь комментарий
29.06.2023 21:31 Ответить
Пенс - хороший кандидат не лише для України. Він є класичним республіканцем-консерватором, який поділяє ідеї Маккейна.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:28 Ответить
Из кандидатов на номинацию от республиканцев Пенс и Майк Помпео - два наиболее благоприятных для Украины персонажа. К сожалению. шансы обоих, на сегодня, минимальны.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:43 Ответить
Пенс був рішучим прихильником підтримки США України проти вторгнення Росії, стверджуючи, що це в інтересах Америки. Це питання створило розкол серед кандидатів у президенти від Республіканської партії 2024 року: колишній губернатор Південної Кароліни Ніккі Хейлі та сенатор Південної Кароліни Тім Скотт також закликали США продовжувати підтримку України, тоді як колишній президент Дональд Трамп та губернатор Флориди Рон ДеСантіс, найкращі кандидати в опитуваннях на праймеріз, поставили під сумнів допомогу США.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:45 Ответить
CNN
Пенс: "Не помиліться: це не війна Америки. Але якщо ми похитнемося в нашій відданості наданню підтримки народу України для захисту його свободи, наші сини і дочки незабаром можуть бути покликані захищати нашу", - сказав він у лютневій промові в Техаському університеті в Остіні з нагоди річниці вторгнення Росії.

Він також назвав Путіна «військовим злочинцем» і сказав, що в Республіканській партії «немає місця для апологетів Путіна».
показать весь комментарий
29.06.2023 18:48 Ответить
Главное, чтобы в Штатах к власти не допустили Трампона. А там хоть Пенс, хоть Байден- нам без разницы. Пусть оба приезжают, будем рады.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:46 Ответить
Я проти Байдена нічого не маю, бо виходжу з позиції, що нам ніхто нічого не винен, але хотів би, щоб виграв кандидат від республіканців, такий як Пенс чи Хейлі, і адміністрація нового президента перестала блокувати проукраїнські рішення прийняті та схвалені абсолютною більшістю в Конгресі та Сенаті.
А ізоляціоністів та шанувальників параші не можна допускати до влади.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:35 Ответить
Пенс за прискорення постачання озброєння та за підтримку України до перемоги
показать весь комментарий
29.06.2023 20:30 Ответить
сороси більше не рулять. він привіз вказівки напряму від рептілоїдів.
показать весь комментарий
29.06.2023 18:56 Ответить
а шо, він присягав на вірність якомусь президентові, чи на вірність сполученим штатам, народу та конституції?
і чому ви забули сказати, шо трампа також валили світовий уряд, рептилоїди, іллюмінати та масони? невже шось приховуєте?
показать весь комментарий
29.06.2023 19:01 Ответить
все мои знакомые любители зеленского ту же мантру пели против сороса, пороха, майдана и против НАТО. Так что мимо свеже-осведомитель
показать весь комментарий
29.06.2023 19:02 Ответить
Не панікуйте, пане Алех Зверев!
показать весь комментарий
29.06.2023 19:18 Ответить
Чому ж ти знаходишся в головному логові глобалістів - Канаді? Є купа країн де вони не мають ніякої влади - КНДР, Іран, Росія, Сомалі... Там ніхто не буде пропагувати тобі зміну статі.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:53 Ответить
А вы где, в Украине? Ну там же обстрелы, война, смерть. Почему вы ещё там? Є купа країн де нема вiйни - КНДР, Іран, Росія, Сомалі...
показать весь комментарий
29.06.2023 21:07 Ответить
Є така штука - Батьківщина (Пані Йуля, це не про Вас). І не хочу її покидати, як би тут не було важко. Ні в КНДР, ні в Іран, ні в Росію, навіть в Канаду драпати не збираюсь.
P.S. Тим більше міняти стать я не планую, хоч за власним вибором, хоч після агітації глобалістів. Хто хоче - уперед, вільна країна для вільних людей, а мені і так непогано.
показать весь комментарий
29.06.2023 21:29 Ответить
Тодi не треба iнших кудись посилати!
показать весь комментарий
29.06.2023 22:02 Ответить
В нас в Україні, в кожного другого, вже, як не контузія, так ПТСР, тому нам можна посилати кого хочеш, куди хочеш. В разі чого довідка буде.
Не ображайтесь будь-ласка на мої слова, просто на фоні то тривог, то очікувань підриву ЗАЕС, то фронтових проблем,...., всі ці глобалісти, зміни статі, та і меншинства загалом, здаються такими дрібницями...
показать весь комментарий
29.06.2023 22:11 Ответить
Алекс, знесли Ваш комент: хотіла б прочитати.
показать весь комментарий
30.06.2023 01:00 Ответить
Президент Трамп поставив країну на межу громадянської війни. Позиція Пенса припинити трампівську вакханалію була в інтересах держави США. За це йому повага. Для здоров'я і процвітання Америки - ніколи більше самодурів у президенти!
показать весь комментарий
29.06.2023 19:33 Ответить
"Дорослий дядько" приїхав "роги править" нашому "мальчіку в трусіках" Бо він без регулярних "пенделів" "береги втрачає"
показать весь комментарий
29.06.2023 18:55 Ответить
шось мені підказує, шо цього разу просто приїхав попіаритись.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:24 Ответить
та шо в Київі медом помазано , то Ґрета , а тепер Пенс
показать весь комментарий
29.06.2023 18:57 Ответить
одночасно проїнспектують бойових комарів
показать весь комментарий
29.06.2023 19:30 Ответить
Зен, ти дурний?

Чи це такій жарт?
показать весь комментарий
29.06.2023 19:42 Ответить
от жеж... халепа. тільки думав плюнути йому на потилицю, а він - видалився
показать весь комментарий
29.06.2023 20:07 Ответить
Для Вас повторив. Але і перший не я видаляв.
показать весь комментарий
30.06.2023 06:29 Ответить
Самі розберетесь зранку. Добраніч!
показать весь комментарий
30.06.2023 06:32 Ответить
Хто видалив? - Не знаю! Пишу повторно для сонних і без почуття гумору: приїхали (додаю "") "грабувати Україну". Дякую, що на правильній стороні!
показать весь комментарий
29.06.2023 21:15 Ответить
погана новина. значить Зєля знову утнув якусь хєрню і тутже хтось поїхав вправляти йому мізки..
показать весь комментарий
29.06.2023 18:57 Ответить
Пенс не може вправляти мізки як звичайний кандидат від партії республіканців, шанси якого дуже скромні. Але якби він був президентом замість Трампа, або став президентом у 2024, - для України це було б добре.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:14 Ответить
Там мізків небагато, тож і пенса достатньо шоб їх вправити.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:16 Ответить
Немає інструмента! На жаль!
показать весь комментарий
29.06.2023 19:37 Ответить
Інструмент є. Називається кіздюль.
показать весь комментарий
29.06.2023 21:32 Ответить
вправити те що відсутнє, це як "впихнути невпихуєме"
показать весь комментарий
29.06.2023 19:46 Ответить
але досі працювало. як джонсонюк приїздив, так на кілька тижднів допомагало
показать весь комментарий
29.06.2023 20:05 Ответить
Нє, ну хоч спинний мозок є. Він же якось рухається. Чи він рухається завдяки руці Єрмака в сраці?
показать весь комментарий
29.06.2023 21:29 Ответить
Респект
показать весь комментарий
29.06.2023 19:00 Ответить
щось це зелене чучело не те чудить .. то Науседа , то Дуда неждано-не гадано .. тепер Пенс... мозги правлять чи що...
показать весь комментарий
29.06.2023 19:23 Ответить
Він сказав що Байден занадто мало робить для України а мав би робити більше
показать весь комментарий
29.06.2023 19:31 Ответить
Пенс це кращий кандидати для України з усіх кандидатів. Не тільки республіканців
показать весь комментарий
29.06.2023 20:28 Ответить
Модератор: почему удалили два моих комментария? Я не использовал нелитературную лексику и никого не оскорблял. Можете ответить?
показать весь комментарий
29.06.2023 20:55 Ответить
модератор тут не відповідає (принаймні я за девʼять років жодного разу не бачив).
показать весь комментарий
29.06.2023 21:31 Ответить
Я знаю, чому. Проти лівацької повісточки написали.
показать весь комментарий
30.06.2023 01:01 Ответить