5303 посетителя онлайн

Силы обороны добились тактически значительных успехов в районе Бахмута, - ISW

бахмут

Подразделения ВСУ 7 июля добились тактически значительных успехов в районе Бахмута Донецкой области и продолжили контрнаступательные операции как минимум на трех других участках фронта.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на данные ISW.

Как отмечается, геолокационные кадры, опубликованные 6 июля, указывают, что украинские военные добились тактически значительных успехов в районе поселка Ягодное (2 км к северу от Бахмута). Генштаб ВСУ сообщил, что украинские войска вели наступательные операции к северу и югу от Бахмута и продолжают контрнаступление на юге Запорожской области и вдоль административной границы между Запорожской и Донецкой областями.

"Командующий Сухопутными войсками Украины генерал-полковник Александр Сырский отметил, что ВСУ установили контроль над неустановленными ранее утраченными позициями в районе Бахмута", - напоминает ISW.

Спикер украинского Генштаба Андрей Ковалев добавил, что ВСУ также добились частичного успеха вблизи Клещеевки (7 км юго-западнее Бахмута). Минобороны РФ и другие российские источники утверждали, что украинские силы вели наступательные операции в направлении Кременной Луганской области вдоль границ Харьковской и Луганской областей.

Топ комментарии
+7
Цікаво інформація подається: поки ЗСУ стікаючи кров"ю стримували кацапню та вибивали її з Полісся й під Балаклеєю - "на слуху" був Залужний Коли пішов частковий перелом та ЗСУ стали поступово повертать окуповані території - Залужний щез із новин Наче й нема його Зате Сирського пруть "затичкою у всіх дірках"!!!
Це нагадує подібний факт з історії І Світової у Франції : Всі тяготи війни (захист Парижа, битву на Соммі, "Верденську м"ясорубку", виніс на собі "папа Жоффр" (маршал Франції) Коли у війні намітився переможний перелом - Жоффра усунули з посади і на передній план вийшли Фош та Петен І у підсумку саме вони були проголошені у Франції "переможцями" А про Жоффра "забули" (Петен пізніше підписував капітуляцію Франції у 1940-му та управляв колабораційним урядом що співробітничав з нацистами)
Доволі "прозора" аналогія!!!
показать весь комментарий
08.07.2023 07:50 Ответить
+6
показать весь комментарий
08.07.2023 07:38 Ответить
+5
Кохайтесь чорнобриві
Та не з москалями
Бо москалі злії люди
Роблять лихо з вами.
показать весь комментарий
08.07.2023 07:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
08.07.2023 07:38 Ответить
Кохайтесь чорнобриві
Та не з москалями
Бо москалі злії люди
Роблять лихо з вами.
показать весь комментарий
08.07.2023 07:43 Ответить
Цікаво інформація подається: поки ЗСУ стікаючи кров"ю стримували кацапню та вибивали її з Полісся й під Балаклеєю - "на слуху" був Залужний Коли пішов частковий перелом та ЗСУ стали поступово повертать окуповані території - Залужний щез із новин Наче й нема його Зате Сирського пруть "затичкою у всіх дірках"!!!
Це нагадує подібний факт з історії І Світової у Франції : Всі тяготи війни (захист Парижа, битву на Соммі, "Верденську м"ясорубку", виніс на собі "папа Жоффр" (маршал Франції) Коли у війні намітився переможний перелом - Жоффра усунули з посади і на передній план вийшли Фош та Петен І у підсумку саме вони були проголошені у Франції "переможцями" А про Жоффра "забули" (Петен пізніше підписував капітуляцію Франції у 1940-му та управляв колабораційним урядом що співробітничав з нацистами)
Доволі "прозора" аналогія!!!
показать весь комментарий
08.07.2023 07:50 Ответить
Надіюсь це всього лиш бажання ОПи знизити рейтинг Залужного, в перспективі.
показать весь комментарий
08.07.2023 09:33 Ответить
Ви відео Залужного з Запоріжжя бачили? Там він з Сирським і обіймає його щиро, а не з відразою. Дайте Залужному спокійно працювати в Штабі, а Сирському на своїй ділянці фронту. Кожний робить свою справу
показать весь комментарий
08.07.2023 09:39 Ответить
Порошенко теж колись Путіну руку потискав на "протокольній" зустічі (за що його "ЗЕ-гниддя" до цих пір лайном поливає) І тут мова не у Сирському, а у "ЗЕ-шоблі" яка пробує культивувать у Сирському замашки Наполеона і "незаслужено затертого" Залужним - протиставляючи їх один одному
показать весь комментарий
08.07.2023 09:45 Ответить
Ніхто нікого не затирає. Повторюсь один в Штабі інший на фронті. Повага має бути до обох. До речі, вираз обличчя Порошенко з ботоксним і вираз обличчя Залужного це різні речі. Досить шукати зраду в ЗСУ. Поки верховний в новій відпустці, ЗСУ іде вперед. Під командуванням цих Генералів
показать весь комментарий
08.07.2023 10:00 Ответить
Я не "шукаю зраду в ЗСУ" Я вказую на "зраду на Банковій" де стараються цих двох "зіткнуть лобами" Уважніше треба читать мною написане!
показать весь комментарий
08.07.2023 11:30 Ответить
Шановна пані Валентина, цьому "Яру" тільки і розваги, що шукати зраду серед українського керівництва, аякже, так зразу і побачать самого на фоні відомих імен. Що це - не на часі, про те пан не думає, аби скоріше, аби бути у перших...
показать весь комментарий
08.07.2023 17:28 Ответить
Сирський командувач СВ,третя людина після Головкому ЗСУ

і НачГШ,має повне право висвітлювати події на всіх фронтах,що і робить
показать весь комментарий
08.07.2023 12:56 Ответить
І що далі? Я пишу не про "висвітлювання подій на фронті Сирським"! Я пишу про "висвітлювання фігури Сирського на противагу Залужному" яке проводить Банкова
показать весь комментарий
08.07.2023 13:02 Ответить
Залужний - освічена, скромна, відповідальна людина, і йому не личить постійно "світитися"...Але треба ж комусь із вищого генералітету ЗСУ висвітлювати події на фронтах,.. а комСВ якраз постійно перебуває на передньому краї
показать весь комментарий
08.07.2023 13:16 Ответить
Я одного зрозуміть не можу: Ти "не здатен зрозуміть" мною сказане чи "не хочеш зрозуміть"? Якщо не здатен - то твої проблеми А якщо не хочеш - то я тобі не "тлумач"!
показать весь комментарий
08.07.2023 13:19 Ответить
Та зрозуміло, що ви маєте на увазі; - піар Банкової комСВ і затемнення Главкома ЗСУ
показать весь комментарий
08.07.2023 13:29 Ответить
Так чого ж ти мені "мізки довбеш"?
показать весь комментарий
08.07.2023 15:16 Ответить