4773 посетителя онлайн
2 851 18

Байден обсудит с Сунаком предоставление Украине кассетных боеприпасов, - BBC

байден,сунак

Президент США Джо Байден прилетел в Великобританию накануне саммита НАТО в Литве после того, как несколько союзников подвергли сомнению его решение предоставить кассетные боеприпасы Украине.

Об этом пишет BBC, передает Цензор.НЕТ.

Байден встретится с британским премьером Риши Сунаком, чтобы обсудить разные вопросы, включая войну в Украине.

Как отмечает издание, Сунак не критиковал решение Байдена. Однако в субботу он заявил, что Великобритания является одной из 123 стран, подписавших Конвенцию о кассетных боеприпасах – международный договор, запрещающий их производство и использование.

Однако другие союзники США пошли дальше, в том числе Новая Зеландия, страна-партнер НАТО, заявила в воскресенье, что эти боеприпасы могут нанести "огромный ущерб невинным людям".

Топ комментарии
+11
показать весь комментарий
10.07.2023 07:18 Ответить
+11
Так, касетні ********** - це небезпечний вид зброї. Суцільний мінус. Але, дивлячись, проти кого вона спрямована. Якщо проти рашистів, то мінус на мінус дає ПЛЮС!
показать весь комментарий
10.07.2023 07:27 Ответить
+7
а чи багато "невинних людей" є серед загарбників?
показать весь комментарий
10.07.2023 07:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
10.07.2023 07:18 Ответить
показать весь комментарий
10.07.2023 07:24 Ответить
АТАКМС треба Джо
показать весь комментарий
10.07.2023 07:20 Ответить
а чи багато "невинних людей" є серед загарбників?
показать весь комментарий
10.07.2023 07:21 Ответить
Так, касетні ********** - це небезпечний вид зброї. Суцільний мінус. Але, дивлячись, проти кого вона спрямована. Якщо проти рашистів, то мінус на мінус дає ПЛЮС!
показать весь комментарий
10.07.2023 07:27 Ответить
Дійсно,ви цілком праві!,),для свинособак,Це як Вітаміни групи B,,,)),,
показать весь комментарий
10.07.2023 08:00 Ответить
Байден зустрінеться зі своїм британським прем'єром
показать весь комментарий
10.07.2023 07:28 Ответить
Новозеландці верещать з краю світу за кацапські гроші. Невинні люди їх дуже турбують. Яке горе😱
показать весь комментарий
10.07.2023 07:32 Ответить
я може старий вже-що за манера постійно обговорювати?
я от читаю на цензорі- там треба допомогти людям чи волонтери збирають гроші на шось-
без обговорення захожу в приват 24 і плачу..
навіщо обговорювати добрі справи? щоб потішити его?
показать весь комментарий
10.07.2023 07:45 Ответить
ось що трапляється малята коли англосакці великих традицій та великої історії обирають собі у прем'єри індуса з колишньої колонії - не робіть так більше брати-британці.

Був би Джонсон він би і своїх касет додав би
показать весь комментарий
10.07.2023 08:25 Ответить
Ні дав би,Бо Джонсон,Людина Закона,це тіки кацапи,підтираютьжопу,тими бумагами,що підписують,,БорісДжонсон кацап???,(,,
показать весь комментарий
10.07.2023 08:32 Ответить
Він народився у Саутгемптоні, закінчив Оксфорд. Так, його батьки індуси, котрі імігрували до Британії у 60-х роках, але у Сунака індуського хіба що обличчя......
показать весь комментарий
10.07.2023 09:44 Ответить
У рашистів-сепарів, які прожили в Україні багато років після того, як їх завезли сюди колись і багато з яких народилися тут, навіть їхні обличчя майже не відрізняються від українських

СРСР типу боровся проти колоніалізму, Індіра Ганді, спільні забудови, навчання в університетах у Москві і тд - дкмаете цого у його підсвідомості немає?
показать весь комментарий
10.07.2023 09:56 Ответить
Думаю немає, я Вам більше скажу, він про це і не здогадується...

Сунак заточен на бабло, тому і одружився на доньці магната....
показать весь комментарий
10.07.2023 10:41 Ответить
Новый глава парламента Британии в начале карьеры присягал на Бхагавад-гите

25 Октября 2022 15:50
https://spzh.news/ru/news/91395-novyy-holova-parlamentu-brytaniyi-na-pochatku-kar%27yery-prysyahav-na-bkhahavad-hiti
показать весь комментарий
10.07.2023 11:28 Ответить
Хтось бачив "невинних людей" із зброєю в руках, які прийшли в твою країну?
показать весь комментарий
10.07.2023 08:36 Ответить
Так это США передают, никто никакого влияния на их решения не имеет