12609 посетителей онлайн

Украину точно пригласят в НАТО, когда закончится война, - Зеленский по итогам саммита в Вильнюсе

зеленський

Президент Владимир Зеленский по итогам саммита НАТО в Вильнюсе сказал, что Украина будет в Альянсе, но после войны.

Об этом глава государства заявил на пресс-конференции, передает Цензор.НЕТ.

"Мы получили от трех десятков государств мощную поддержку. Я считаю, что мы будем в НАТО, как только ситуация будет стабилизирована. Это говорит о том, если простым языком, в тот момент, когда закончится война, Украину точно пригласят в НАТО. Украина точно станет членом союза. Я сегодня никакого другого мнения не слышал", - сказал он.

Топ комментарии
+10
https://www.youtube.com/watch?v=uCvnRI-zNMg запросять, коли вже не буде вашої шобли
показать весь комментарий
12.07.2023 18:47 Ответить
+9
Україну точно запросять до НАТО,коли ви,Володимир Санич,і ваш друг Баканов сядите по 111 ст.ККУ , а ваш шеф Єрмак закобзониться разом з своєю агентурною мережею.
показать весь комментарий
12.07.2023 18:47 Ответить
+7
Там вообще-то написано "когда будут выполнены все условие и будет согласие стран-членов НАТО". А не когда кончится война.
показать весь комментарий
12.07.2023 18:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Коли закінчиться віна - НАТО буде точно не потрібне...
показать весь комментарий
12.07.2023 18:45 Ответить
А ти думаєш, що монголоїди заспокояться??? Нам цей блок потрібен на завжди, щоб ні в кого не було бажання нападати на сусідів, та й решту цевілізованого світу!!!!!!
показать весь комментарий
12.07.2023 18:53 Ответить
... але війна ніколи не закінчиться, бо в рашці завжди будуть десятки мільйонів фашистів. Хіба що тимчасове перемир'я.
показать весь комментарий
12.07.2023 18:46 Ответить
Коли розіб'ємо кацапів та виженемо свинособак за нашу територію то тоді можна буде говорити про кінець війні.
показать весь комментарий
12.07.2023 19:03 Ответить
Виженем і далі що? Кацапи підготуються, врахують помилки і через рік нападуть знов. А поки готуватимуться, будуть безперестанку закидати нас ракетами і дронами. Це вважатиметься кінцем війни чи ні?
показать весь комментарий
12.07.2023 19:19 Ответить
Ще раз, для особливо обдарованих. Головне вигнати свинособак за свою територію, а поки кацапня буде оговтуватись ми повинні стати повноправними членами НАТО
показать весь комментарий
12.07.2023 20:13 Ответить
Гм... Зрозуміло... Тільки як ти збираєшся їх виганяти, сидячи цілодобово на Цензорі?
показать весь комментарий
12.07.2023 20:24 Ответить
На жаль, мені тільки й залишилось сидіти на цензорі...
показать весь комментарий
12.07.2023 20:35 Ответить
Вовчику, там через паркан гроші кидають, нвіщо те нато? Схаменися
показать весь комментарий
12.07.2023 18:46 Ответить
Там вообще-то написано "когда будут выполнены все условие и будет согласие стран-членов НАТО". А не когда кончится война.
показать весь комментарий
12.07.2023 18:47 Ответить
Тут багато хто не читає взагалі про що мова, тому і пишуть несенитницю!!!
показать весь комментарий
12.07.2023 18:56 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=uCvnRI-zNMg запросять, коли вже не буде вашої шобли
показать весь комментарий
12.07.2023 18:47 Ответить
До 19-го року шобли не було. Чому не запрошували?
показать весь комментарий
12.07.2023 19:20 Ответить
А ти згадай яка підтримка була до 2019 , та що там до 2022 про вступ у НАТО

Яких зусиль і скильки критики від типу "українських" Г+Г вилелось на Порошенко за додання пункту про курс до НАТО у конституцію
показать весь комментарий
12.07.2023 19:41 Ответить
Коли вносили в Конституцію, підтримкою ніхто не цікавився. Які г+г? В нас хто державою керує? Опозиційні змі, які критикують владу, є в усіх нормальних демократичних країнах. І не тільки змі. Одна Лє-пенша чого варта. І що?
показать весь комментарий
12.07.2023 19:59 Ответить
Україну точно запросять до НАТО,коли ви,Володимир Санич,і ваш друг Баканов сядите по 111 ст.ККУ , а ваш шеф Єрмак закобзониться разом з своєю агентурною мережею.
показать весь комментарий
12.07.2023 18:47 Ответить
А чому до 19 року не запрошували? Хто заважав?
показать весь комментарий
12.07.2023 19:14 Ответить
А ти згадай яка підтримка була до 2019 , та що там до 2022 про вступ у НАТО

Яких зусиль і скильки критики від типу "українських" Г+Г вилелось на Порошенко за додання пункту про курс до НАТО у конституцію
показать весь комментарий
12.07.2023 19:42 Ответить
Написав вище. Додам: ніяка критика не завадила внести до Конституції. Так само ніхто б і ніщо не завадило подати, хоча б, заявку. Чому ж не подали? Чому минулому посадовці НАТО обіцяли років через 20 - 25 тільки розглянути питання? Що їх тоді не влаштовувало? Про дєрмаків і опзж, які тоді нічого асолютно не вирішували, писати не треба.
показать весь комментарий
12.07.2023 20:07 Ответить
Підпис: Найвеличніше брехло *********
показать весь комментарий
12.07.2023 18:48 Ответить
показать весь комментарий
12.07.2023 18:50 Ответить
Обіцянка-цяцянка. Наїлися вже самітів у Бухаресті. Та й Будапештський меморандум теж оптимізму не додав.
показать весь комментарий
12.07.2023 18:50 Ответить
НАТО по сути уже изжило себя. Будет новый союз, и некоторых, типа циган, туда уже не позовут
показать весь комментарий
12.07.2023 18:51 Ответить
хєр там, в 2024 році скоріш за все виграє вибори Трамп і все обіцянки цяцянки
показать весь комментарий
12.07.2023 18:52 Ответить
Це обіцянки презедентів, а блока, та G7, тобто країн, різницю треба відчувати!!! А будапештський папір, це інша справа, пішов в туалет!!!
показать весь комментарий
12.07.2023 19:00 Ответить
Не президентів...
показать весь комментарий
12.07.2023 19:04 Ответить
Трамп, не самый худший вариант для нас. При Байдене уж точно НАТО не будет.
показать весь комментарий
12.07.2023 19:01 Ответить
я думаю теж саме буде
показать весь комментарий
12.07.2023 19:06 Ответить
Маємо ''зелений Будапешт''.
показать весь комментарий
12.07.2023 18:54 Ответить
А когда закончится война? Ведь тогда будут выборы, на которых вас прокатят.
А потом посодют. Значит, война никогда не закончится???
показать весь комментарий
12.07.2023 18:55 Ответить
якщо росію не розбити то війна знову почнеться
показать весь комментарий
12.07.2023 18:56 Ответить
А тут велика загроза, що Україна втратись шанс вступити в НАТО скориставшись невеликим проміжком часу, поки Кацапія буде слабка. Зельоно-офісне шобло ніякі реформи не проведе, і нічого для вступу не виконає. Буде Зеля ходити і повсюди з поганою акторською мімікою вимагати вступу без будь яких вимог. І на цьому все закінчиться.
показать весь комментарий
12.07.2023 19:05 Ответить
война когда-то закончится , єто понятно , а вот вы в это совсем не заинтересованны , бабло вы воруете такое , что ни когда не получится столько в мирное время , плюс при окончании войны ВАС ВСЕХ пересадят , или перехерачат по тихому , в ваших домиках на лазурных берегах , от сюда и ваши договорняки с парашей , и генералов-патриотов наших вы под следствием держите именно по этой причине , и ваши воры - депутаты и судьи вместе с прокурорами до сих пор не наказаны и не посажены , вам война приносит колосальные прибыли и пролонгацию власти , так что не нужно из людей ( из 25% ) делать идиотов , такие речи оставь для зе- припижженых , которые составляют 75% , из которых 70% ******** за границу и не собираются это шапито защищать .
показать весь комментарий
12.07.2023 19:12 Ответить
Рік пройшов, і невігласи щось вкурили, чи це банальне театральне шоу, щоб так нічого і не робити?


показать весь комментарий
12.07.2023 19:15 Ответить
Так и будет
Только без вас,господин президент!
показать весь комментарий
12.07.2023 19:29 Ответить
Тоді ця війна триватиме ще 800 років.

Питання не в долученні України до НАТО. Питання життя і смерті України і українського народу, ось що стоїть на кону.
показать весь комментарий
12.07.2023 20:15 Ответить
що не слово, то "потужно"
показать весь комментарий
12.07.2023 20:39 Ответить
Щось найвеличнійшого сьогодні пре Може з'їв щось не те чи нюхнув
показать весь комментарий
12.07.2023 21:24 Ответить
Що ж, українці просто в захваті від того, що війна триватиме ще х.. зна скільки років
показать весь комментарий
12.07.2023 21:29 Ответить
А если ***** не захочет что бы война прекратилась, то что тогда. Как дети малые чесное слово вашу мать....
показать весь комментарий
12.07.2023 21:50 Ответить
все они понимают. Украину послали на х*, и путин может собой гордиться. Его таки все боятся.
показать весь комментарий
13.07.2023 00:49 Ответить
Орать почему не в НАТО можешь .но предьявлять претензии к участникам сделав морду кирпичом..тебе не дадут США и Британия ..повозив мордой по столу и показав компромат что каждое движение предательства со дня вступления в должность да и клоун на подсосе.у агента ФСБ..дали понять что заткнись бонопартенок и делай то что скажут инициативы засунь в одно место и делай что скажут.а то снасильничають тем более что ВСУ Залужного и народ гордо защишаються..а твари вроде тебя и Ермака все хотять воплотить договоренности предательства в Омане а там ведь шла сдача Украины ..и все поступки после него были фактами сдачи страны..даже усыпляя бдительность народа ехать на шашлыки.не говоря о других поступках.
показать весь комментарий
13.07.2023 07:01 Ответить