7134 посетителя онлайн

США планируют новый пакет помощи на 400 млн долларов, - CNN

сша

В ближайшие дни США собираются объявить об отдельном пакете военной помощи для Украины на сумму около 400 миллионов долларов

Об этом пишет CNN со ссылкой на двух неназванных американских чиновников, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Отмечается, что в него могут войти:

  • ракеты для зенитных комплексов NASAMS и Patriot;
  • ракеты для систем HIMARS;
  • ракеты для противотанковых комплексов Javelin и TOW;
  • артиллерийские снаряды

Как отметили чиновники, пакет еще не окончательно сформирован и может претерпеть изменения. По словам одного из них, о его выделении могут объявить уже на этой неделе.

Напомним, 19 июля США объявили о новом пакете военной помощи Украине общей стоимостью 1,3 миллиарда долларов.

Топ комментарии
+10
Дякуємо..ще б групу фінансових аудиторів, у якості гуманітирки
показать весь комментарий
20.07.2023 07:42 Ответить
+5
Ого! Оце американці розігналися! Не зупиняйтеся!
показать весь комментарий
20.07.2023 09:16 Ответить
+3
Це військова допомога, в натуральному вигляді.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дякуємо..ще б групу фінансових аудиторів, у якості гуманітирки
показать весь комментарий
20.07.2023 07:42 Ответить
Це військова допомога, в натуральному вигляді.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:08 Ответить
Та розумію, але ж так хочется аудиторів іноземних в натуральному виді отримати..щоб потім звітом цим падлам по мордасам надавали й на лаву підсудних..
показать весь комментарий
20.07.2023 13:38 Ответить
Вони є, але відстежують виключно надані ними кошти…
показать весь комментарий
20.07.2023 13:43 Ответить
Ого! Оце американці розігналися! Не зупиняйтеся!
показать весь комментарий
20.07.2023 09:16 Ответить
цеж скільки барабанів і серіалів можливо зробить.
показать весь комментарий
20.07.2023 09:19 Ответить
Якась слабовата відповідь. Так домога збільшена до 1,3 та плюс додаткова ця допомога. Але вчора був шантаж...знову. Показувати слабкість це бути в Меню. Майже як історія про росіянина та акулу..."їли потім всі", бо він заліз в меню. Тільки тут буде "дядько Сем"...
показать весь комментарий
20.07.2023 10:07 Ответить
Так, а що вони можуть

До кінця фінансового року ще 2.5 місяці, грошей залишилось менше 3 млрд

Конгрес піде у відпустку на місяць, новий бюджет буде після 1 жовтня

Те, що замовили на виготовлення у промисловості в січні, виготовлено та передають - була новина про передачу на 1.3млрд.

Більше замовити не встигли, не кажучи вже скільки часу займе виготовлення - там є ще бюджет на 18млрд

Тобто грошей до 1 жовтня - вже майже немає.

Або дати все за один раз на залишок 3млрд, або 2 місяця давати на 1.2млрд, як давали весь час.

Ще є варіант лендлізу

Но для цього потрібно щоб Україна попросила задіяти лендліз
показать весь комментарий
20.07.2023 11:54 Ответить
А Україна зніме 55 серіалів і стадіон в Житомері відремонтує!!!
показать весь комментарий
20.07.2023 12:14 Ответить
Вот в Латвии женщине сегодня дали 5 лет за руль с поддельными правами, повлекшая за собой аварию в которой погибли 2 человека.Права выданы в Украине.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:19 Ответить
Нова політика Цензора - видаляти коменти, навіть якшо вони не проросійські ? То хто тепер ваш новий власник ?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:39 Ответить
Ну и нахрена нам это все? Где молоточки для барабанов, сковородки и покрытие для футбольного поля?
показать весь комментарий
20.07.2023 13:10 Ответить
Ну так...якщо буде все для фронту все для перемоги то війна швидко закінчиться і будуть перевибори влади...воно їм треба?
показать весь комментарий
20.07.2023 14:31 Ответить