12483 посетителя онлайн
7 694 54

Созданы все условия, чтобы вернуть Бахмут, - Сырский

сирський

Командующий Сухопутными войсками ВСУ генерал-полковник Александр Сырский считает, что для отвоевания Бахмута сейчас созданы все условия, но со значительно меньшими потерями.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на BBC.

"Бахмут - это центр сосредоточения основных направлений и дорог. Ну, например, через Бахмут идет дорога из Дебальцево, дорога из Северска, дорога из Горловки, дорога из Константиновки и дорога из Славянска. То есть это центр, где сходятся все пути.

Используя развитую сеть дорог, российские войска могут наступать по меньшей мере на трех операционных направлениях. Кроме того, вообще местность вокруг Бахмута – это сосредоточение разного рода господствующих высот, позволяющих контролировать большую часть местности вокруг, на подступах к Бахмуту. Это увеличивает его роль как плацдарма для последующих наступательных действий.

Буквально в трех километрах за Бахмутом начинаются следующий город Часов Яр. И здесь нам очень важно остановить врага в Бахмуте, который там находится в низине.

И я считаю, что это была большая ошибка "Вагнера", когда он полностью залез в Бахмут, понес, можно сказать, безумные потери в личном составе. Фактически они утратили боеспособность.

В настоящее время созданы все условия для того, чтобы нам вернуть этот город, но с меньшими в десятки раз потерями.

Потому что вообще расположение российских войск в настоящее время напоминает такой лук, который сконцентрирован в Бахмуте. И они находятся в таком полуокружении. Ну, этим просто нельзя не воспользоваться", – рассказал Сырский.

Топ комментарии
+31
Був нарцис-брехло Арестович. Його місце зайняв Сирський? Мало вам Хомчака?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:42
+27
Вчора бачив у Києва дружбана Zeпідра - шефіра. Чорт їхав на новенькій ауді а8 з мажорними номерами. Дуже цікаво, чому його не помічають співробітники рвк?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:38
+25
То поверніть, а не чергову браваду розводьте.
Скільки вже було: спочатку шапкозакидництво, а потім "ворог підтягнув резерви, ситуация дуже важка".
показать весь комментарий
20.07.2023 11:44
Комментировать
Сортировать:
Що, невже відкрито тендер за зйомки телесеріалу "Фортеця Бахмут"?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:35 Ответить
Це мета Генерала, а не уже готові умови для визволення Бахмут. Читайте усю статтю, яка записана в секретному автомобілі на секретному напрямку. Там досить чітко усе.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:56 Ответить
Генерал забагато говорить. На відміну від Залужного, який рідко, але по справі.
У нас вже є актор розмовного жанру на посаді голови держави, тому балакучі тепер викликають блювотний рефлекс за замовчуванням.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:58 Ответить
Ну в нас кожен генерал відчуває себе великим полководцем ,до речі ,так само як і рашистський і колись совітський генералітет - "Ми іх шапкамі закідаєм !"
показать весь комментарий
20.07.2023 16:00 Ответить
Иван Сьірский є з росії

- русzкій Єрмак та зелена ОПа пхають його на посаду главкома.

Про Сьірского кажуть - м'ясник.
показать весь комментарий
20.07.2023 21:31 Ответить
показать весь комментарий
20.07.2023 22:31 Ответить
А чому ви дивуєтесь - більшість нашого і рашистського генералітету починало свою службу ще в совєтській армії ,
показать весь комментарий
21.07.2023 16:04 Ответить
Вчора бачив у Києва дружбана Zeпідра - шефіра. Чорт їхав на новенькій ауді а8 з мажорними номерами. Дуже цікаво, чому його не помічають співробітники рвк?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:38 Ответить
У Шніфера медкомісія виявила хронічний енурез та діарею
показать весь комментарий
20.07.2023 11:49 Ответить
Може йти в десантуру з таким діагнозом.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:45 Ответить
на шихфєра покушеніє било! а може серіал знімали?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:56 Ответить
Там вже немає що звільняти. Зрівняти разом з окупантами.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:38 Ответить
Территорию.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:40 Ответить
Був нарцис-брехло Арестович. Його місце зайняв Сирський? Мало вам Хомчака?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:42 Ответить
Абдристовича замінив клоун Буданов. Сирського на догоду ********** готують замість Залужного
показать весь комментарий
20.07.2023 11:52 Ответить
Ну так із Сирського зелений агітпроп зробив "рятувальника Києва ", навіть цілий документальний фільм був на Г+Г.
показать весь комментарий
20.07.2023 16:03 Ответить
Як же ж не помести своїм помелом при нагоді... Чому вони постійно щось ляпають в ЗМІ? це непрофесійність, чи державна політика? Скоро вже викладатимуть оперативні карти на фотохостінги?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:44 Ответить
То поверніть, а не чергову браваду розводьте.
Скільки вже було: спочатку шапкозакидництво, а потім "ворог підтягнув резерви, ситуация дуже важка".
показать весь комментарий
20.07.2023 11:44 Ответить
А чого ж Залужний не проти такого м'ясника.Він головком і під ним весь генштаб.Чого він боїться? Невже звільнення?Також ніхто інший керівників не проти.В мене то є відповідь,але всім не сподобається.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:52 Ответить
Мені цікаво, хто з вас рашистський троль, що роспалює протистояння Сирський vs Залужний
показать весь комментарий
20.07.2023 12:39 Ответить
На мою думку немає ніякого протистояння.Ти як місяць тут зареєстрований.Може все таки бот чи троль ти?
показать весь комментарий
20.07.2023 13:32 Ответить
Територія є важливою,але ціна також.Чим менше втратять ЗСу,і більше здохне орків,тим краще.А без орків ніхто місто не триматиме.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:50 Ответить
Успіхи та просування наших військ під Бахмутом зрозумілі - ворог там фізично не встиг створити потужну оборону.
Жодного стратегічного значення, про яке говорить Сирський, Бахмут не має. До "логістичной розвилки доріг" від Бахмута 6 км. Які ще треба подолати, т.к. саме там вже є укріпрайони.
Взяття Бахмута буде потужним ударом по рашистській пропаганді. Але якщо Бахмут візьмемо умовно " завтра " . А якщо до кінця літа, то вийде майже рівний обмін: орки брали Бахмут 4 міс., ми- 3. Невелика різниця для пропаганди.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:52 Ответить
что ті несёшь, штурмовать бахмут начали 17 мая 2022 года.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:09 Ответить
01.01.23 передові частини орків перебували за 2-х км. від нар. Бахмутка.
17.05.22 передові частини орків перебували за 25 км. від Бахмуту.
З таким самим успіхом можна розповідати, що штурм Бахмута розпочався 24.02.22
показать весь комментарий
20.07.2023 12:25 Ответить
турок, если войска стоят под городом, это не значит что его не штурмуют. 17 мая 2022г. началась артподготовка - массированная брмбардировка города для штурма, что является неотъемлемой частью самого штурма, а непосредственно боевые действия за сам город - 1 августа.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:01 Ответить
Артподготовка действительно проводится перед штурмом. НО:
1. Только дебилы (это я не о вас персонально) могут рассуждать о "штурме города", когда передовые части находятся в 25 км. от города
2. Летом прошлого года, орки насыпали везде, куда могли дотянуться, т.к.:
2.1 Б/к у них было как семечек
2.2 Для создания видимости активных боевых действий для победных рапортов наверх, т.к. других успехов на поле боя, у них особо и не было.
2.3 Тупая дикарская месть за сожженые колонны и полный провал блицкрига по захвату Украины.

Называть это все "штурмом Бахмута" могут только на марафоне.
показать весь комментарий
20.07.2023 13:27 Ответить
1. Только дауны (это я не о вас персонально) могут рассуждать что немцы не пытались штурмом взять Москву, дескать потому что до города ещё было 17 км.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:10 Ответить
Ну да, ну да ... "Взятие Москвы" началось 22.06.41
показать весь комментарий
20.07.2023 14:19 Ответить
Неуч, операция по захвату Москвы началась 30 сентября 1941 года и называлась «Тайфун».
показать весь комментарий
20.07.2023 14:26 Ответить
Если бы у тебя был мозг, то ты бы понимал, что:
1. Эти данные по захвату Москвы, стали известны только после того, как советским войскам удалось захватить архивы Абвера. И впервые эта информация была опубликована, если мне не изменяет память, только в 50-х годах. У тебя есть такие данные по "операции по захвату Бахмута"? ... Можешь дальше продолжать фантазировать.
2. Думаю тебе бесполезно говорить, что Москва и Бахмут, это как говорят в Одессе, две большие разницы. (это не считая того, что 2МВ и нынешняя война - не сравнимы в принципе). Вполне естественно, что существовала стратегическая операция по захвату столицы. Но "операция по захвату райцентра" - это тактический уровень планирования. Стратегический - это "выйти на границы Донецкой обл." ... грубо говоря "по пути берем Бахмут"
3. Военные действия на участке фронта и "штурм города" (т.е. бои в городе) - это совершенно разные процессы и смешивать их в один пропагандистский лозунг "бои за Бахмут" - это для бабушек у подъезда.
показать весь комментарий
20.07.2023 14:45 Ответить
Ты меня не убедил, аргументы пустые и вялые. Даже в Википедии написано что собственно штурм города начался 1 августа. а артподготовка к штурму 17 мая.
показать весь комментарий
20.07.2023 16:45 Ответить
Понимаю тебя. "Москва не Бахмут" это конечно "вяло" и "не убедительно"
У меня внук 8 лет, постоянно мне оппонирует со словами "А вот, в Википедии написано ..." Ну как с ним спорить? Ему же 8 лет ...
показать весь комментарий
20.07.2023 17:55 Ответить
да, вяло и неубедительно, можешь ещё вспомнить что у этих городов разные реки и разные широты.Так, забалакать тему, когда в калошу сел.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:00 Ответить
І раптом, Бахмут є важливим.
показать весь комментарий
20.07.2023 11:55 Ответить
Да как так то???Люся сквиртил шо воно лушпайка.
показать весь комментарий
20.07.2023 20:58 Ответить

А чого видалили новину про дрони і Укроборонпром ?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:59 Ответить
У вас посилання в історії браузера зберіглось?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:32 Ответить
збереглось, новину не встиг прочитати - 404. Коменти мої вже почали терти в інших темах, скор і тут почистять

https://censor.net/ua/news/3432321/*******************************************************************************************************
показать весь комментарий
20.07.2023 12:37 Ответить
На жаль, ніхто заархівувати не встиг.
"Куратор" спрацював. ****, і тут цензура.
Наступного разу швидко зберігайте такі гострі матеріали тут: https://web.archive.org/
показать весь комментарий
20.07.2023 12:39 Ответить
ок, не знав про цю фічу. Та й думав, шо це планова свідома новина від "найбільш нецензурованого порталу "
показать весь комментарий
20.07.2023 12:42 Ответить
Вже були випадки, коли публікації зникали невдовзі. Так було з відео, де наші підриваються на мінному полі.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:45 Ответить
показать весь комментарий
20.07.2023 12:56 Ответить
не всі. перестаньте по декілька разів на день казати що ворога майже оточено. от тоді буде всі.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:01 Ответить
Раніше я думав, що ти зебот. Але навіщо ти на Сирського гоніш. Тобто ти гоніш на Порошенко, гоніш на Сирського. То хто ж ти?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:43 Ответить
Ти хто? Внешлюбний син Порошенко, Сирського?
показать весь комментарий
20.07.2023 12:50 Ответить
Зачьотне пропихування вертольотника Сьірського від танкіста Зеленського.

показать весь комментарий
20.07.2023 22:48 Ответить
Якось заяви нашого військового керівництва далекі від реальності
показать весь комментарий
20.07.2023 12:04 Ответить
Треба ж бубочці рейтинги якось піднімати
показать весь комментарий
20.07.2023 12:09 Ответить
Сирський сказавши про "велику помилку вагнерів" ціною великих втрат захопити Бахмут, не зрозумів або не захотів вдаватись в подробиці цієї теми: чому прігожин безупину гнав своїх "вагнерів" на штурми, а фактично на забій.
Справа в тому, що у прігожина був діючий контракт з шойгою на кілька млрд.$ на взяття Бахмуту.
Аванс він отримав, а от кінцевий розрахунок - чималеньку суму - ні. Бо застопорилось.
Тому і кіпіш весь час піднімав, що йому те-се не дають для наступу. Адже дізнався, що його ділові партнери - інша сторона контракту шойгу-герасімови хочуть його кинути на гроші, тобто зробити лохом, "опустити", а це вже "нє па панятіям".
А коли Бахмут ціною шалених жертв "вагнера" все ж захопили, то й справді прігожина на гроші все ж таки кинули і хотіли ще й опустити, забравши від нього його найманців.
От тоді то і стався заколот.
Бо хто ж із "уважаємьіх людей" потерпить цей "бєспрєдєл"?
Аж поки не пообіцяли все йому повернути - і гроші і людей, тоді й зупинив той заколот.
показать весь комментарий
20.07.2023 12:23 Ответить
Менше розмов-більше діла!
показать весь комментарий
20.07.2023 12:27 Ответить
Публічне і голосне притягнення медійної і публічної уваги Сирським нагадує мені точно такий же ажіотаж про наступ ЗСУ на правобережній Херсонщині влітку минулого 2022 року --- який закінчився несподіваним і вельми успішним ударом на Харківщині.

З істерією рузкіх ботів зрозуміло.

Кажу українцям, до яких досі НЕ дійшло.
Сирський говорить про Бахмут --- НЕ для нас! НЕ!
Не тупість, прошу )
показать весь комментарий
20.07.2023 13:00 Ответить